Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 101
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 101 of 837 FirstFirst ... 519199100101102103111151201601 ... LastLast
Results 1,501 to 1,515 of 12551
  1. #1501
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    ξερεις πως το θελω αυτο??να κοιμηθω και να ξεχασω να ξυπνησω.αλλα πανω απο ολα να ηρεμησω.αλλα η ζωη ολο αγχος ειναι.παντως το βραδυ θα λιωσω

  2. #1502
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Η ζωη δεν ειναι ολο αγχος, το κεφαλι μας ειναι!! Θα μπορουσα να εστιαζα σε 30 λογους για να ειμαι αγχωμενη, προτιμω να εστιαζω σε 30 για να ειμαι χαρουμενη!

  3. #1503
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    οταν σε πιεζουν και οταν ανεχεσαι συνεχως και δε μπορεις να κανεις αλλιως ειναι αστα να πανε..δεν υπαρχουν λογοι να σαι χαρουμενος.

  4. #1504
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Το να εισαι χαρουμενος ειναι απο μονος του λογος, και ο πιο σημαντικος..

  5. #1505
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Η ζωη δεν ειναι ολο αγχος, το κεφαλι μας ειναι!! Θα μπορουσα να εστιαζα σε 30 λογους για να ειμαι αγχωμενη, προτιμω να εστιαζω σε 30 για να ειμαι χαρουμενη!
    αυτο ακριβως λιλι! κι εγω θα μπορουσα να εστιασω σε εναν σοβαρο λογο που επρεπε να με αγχωνει πολυ, αλλα επιλεγω να εστιαζω σε εναν που με κανει πραγματικα ευτυχισμενη και δεν φοβαμαι χαρο (ουτε καλικαντζαρους:Ρ) !!!!!!!

  6. #1506
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by N.Princess View Post
    υπεροχα!!!!ΕΙΜΑΙ Κ ΕΠΙΣΗΜΑ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΟΣ!!!!!(ΦΩΝΗΤΙΚΑ Κ ΣΤΙΧΟΙ!!!!!)Ααααααα θα τρελαθωωωωωωωωωωωωD:
    Μέλος συγκροτήματος? Ελαααα! Και εγώ με αυτά ασχολούμαι....

  7. #1507
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by λιλιουμ View Post
    Η ζωη δεν ειναι ολο αγχος, το κεφαλι μας ειναι!! Θα μπορουσα να εστιαζα σε 30 λογους για να ειμαι αγχωμενη, προτιμω να εστιαζω σε 30 για να ειμαι χαρουμενη!
    Πολύ σωστά Λίλιουμ! Τελευταία αυτο λέω και εγώ σε έναν πολυ κοντινό μου άνθρωπο. Υπάρχουν κάποιοι λόγοι για να είσαι λυπημένος και κάποιοι άλλοι για να είσαι χαρούμενος. Το θέμα είναι που εστιάζεις και πως θες να είναι η ζωή σου..!

  8. #1508
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    οταν σε πιεζουν και οταν ανεχεσαι συνεχως και δε μπορεις να κανεις αλλιως ειναι αστα να πανε..δεν υπαρχουν λογοι να σαι χαρουμενος.
    Είναι γιατί δίνεις σημασία σε αυτά και επιτρέπεις να μπαίνουν μέσα σου. Και εμένα με πιέζουν πολλά αλλά δεν τα αφήνω να με χαλιναγωγούν αλλά εγώ να τα ελέγχω..

  9. #1509
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    δε μπορω να κανω αλλιως πιστεψε με.αν μπορουσα θα τους εβριζα τουλαχιστον αλλα μετα δε θα ειχα δουλεια

  10. #1510
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    δε μπορω να κανω αλλιως πιστεψε με.αν μπορουσα θα τους εβριζα τουλαχιστον αλλα μετα δε θα ειχα δουλεια
    Επικεντρώσου τότε σε αυτά που σου δίνουν χαρά.. Πάντα υπάρχει τρόπος να ξεφεύγουμε απο αυτά που μας βασανίζουν!

  11. #1511
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    933
    προσπαθω..

  12. #1512
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Quote Originally Posted by kaity View Post
    προσπαθω..
    Αυτο είναι πολύ καλο! Σου εύχομαι να το καταφέρεις..

  13. #1513
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Στο Άγνωστο
    Posts
    1,349
    Καταρχήν νιώθω κάπως περήφανος για το εκλογικό αποτέλεσμα. Εφόσον φυσικά η ετερόκλητη κυβέρνηση τελεσφορήσει, θα έχουμε μια ισορροπία αντίρροπων δυνάμεων στην εξουσία, μιας φιλο- και μιας αντιμνημονιακής, με τη δεύτερη αντίβαρο στην πρώτη, σαν αντίπαλο δέος. Συνεπώς είμαι περισσότερο αισιόδοξος για το αύριο και πιστεύω ότι μια καλύτερη ημέρα ξημερώνει για όλους μας.
    Κατά δεύτερον, ένιωσα πολύ χάλια όταν είδα όλα εκείνα τα ζευγάρια στο πλοίο. Με έπιασε ξαφνικά ένας απότομος εκνευρισμός με άγνωστη πηγή προέλευσης που όταν το ξανασκέφτηκα, κατάλαβα ότι δεν ήταν και τόσο ανεξήγητος. Με κυρίευσε τέτοια υπερένταση που σαν το σίφουνα της Τασμανίας ένιωσα ότι ήθελα να ξεσπάσω και να τα σπάσω όλα. Και το σκληρότερο της υπόθεσης ήταν ότι επρόκειτο για κουκλάρες. Από εκείνα τα εκθαμβωτικά σνομπ, σαν μοντέλα χωρίς μια ατέλεια, που βλέπουμε στο δρόμο και μας κοιτάζουν όλους, σαν να τους πέφτουμε λίγοι. Μα γιατί μερικοί να επιβραβεύονται τόσο από τη ζωή τέλος πάντων; Τόσο πιο άξιοι και ικανοί είναι δηλαδή από μένα, ενώ εγώ είμαι ένας λούζερ; Εδώ αν υπήρχε μία σταγόνα δικαιοσύνης σε τούτο τον κόσμο, δε ζητάω παραπάνω, οι πολιτικοί μας θα ήτανε χωμένοι στα μπουντρούμια του Αλκατράζ! Ποιος είπε όμως ότι ο κόσμος αυτός είναι δίκαιος; Γι' αυτό και κανένας δεν έχει αυτό που αξίζει. Και μην ξεχνάμε, τέλος, ότι είμαστε αυτό που φαινόμαστε...

  14. #1514
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2012
    Posts
    833
    Δεν αίσθανομαι καλα και δεν μπορω να κάνω κατι γι αυτο .
    With every new day , your promises fade away, its a fine day to see that the last day for me is a beautiful day .....

  15. #1515
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Ναυταθλητικός Όμιλος Ποδηλατών Βάρκιζας "Ο Βουκεφάλας
    Posts
    2,253
    sheldon, ποιος σίφουνας της Τασμανίας;
    O διάβολος της Τασμανίας είναι
    (άντε και δαίμονας)!
    Μ' αρέσει πολύ αυτό το ζωάκι.
    Δεν είσαι loser αλλά winner, και σύντομα σε βλέπω με την κουκλάρα που επιθυμείς,
    αρκεί να μην πέσεις σε σνομπαρία, γιατί τότε τα 'θελες και τα 'παθες!
    Οι πολιτικοί, όχι δε θα μπουν ποτέ στο Αλκατράζ,
    αλλά και να 'μπαιναν σίγουρα θα οργάνωναν 100% επιτυχή απόδραση!


Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •