Η διπλανή μου στο γραφείο - Page 10
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 10 of 15 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 136 to 150 of 211
  1. #136
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Insomnia96 View Post
    . Έχει ανάγκη τη γυναίκα του που φροντίζει το σπίτι, γιατί μόνος βλέπεις θα τα βρει σκουρα,!
    υπερβολικη σε διαβαζω!!
    κανεις αντρας δεν εχει αναγκη μια γυναικα στο σπιτι εκτος εαν εχει παιδια

  2. #137
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Μερικά πράγματα Remedy δεν λειτουργούν και τόσο με τη λογική. Γι αυτό κι εγώ για μεγάλο χρονικό διάστημα δεν μπορούσα να εξηγήσω το γιατί ως μπακούρι δε γυρνούσε να με κοιτάξει καμία, ενω ως δεσμευμένος αυξανόταν η ζήτησή. Περίεργα πράματα!
    Ναι παιδιά, συγκεκριμένα ο θεματοθέτης μας πρέπει να είναι μεγάλο κελεπούρι, πώς να του αντισταθεί γυναίκα πειτε μου πωςςς;;;

  3. #138
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Insomnia96 View Post
    ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΧΧΧΑΧΑΧ ΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΧΧ ΑΧΑΧΑΧΑΧ
    προς τι ο γελως;

  4. #139
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    παιδια καπου εχει ποκ κορν αλλα βαριεμαι να ψαξω.
    εγω σε λιγο θα παραγγειλω πιτσα!!

  5. #140
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    υπερβολικη σε διαβαζω!!
    κανεις αντρας δεν εχει αναγκη μια γυναικα στο σπιτι εκτος εαν εχει παιδια
    1) Δεν μιλάω για όλους τους άντρες όπως εσύ κάνεις επανειλημμένα για τις γυναίκες. Μιλάω συγκεκριμένα για τον θεματοθέτη, ο οποίος έχει και παιδιά όπως έχει πει.
    2) Φυσικά υπάρχουν άντρες οι οποίοι έχουν μάθει να στηρίζονται στα πόδια τους και δεν θίγεται ο ανδρισμός τους με το να αναλαμβάνουν και οι ίδιοι τις οικιακές εργασίες και τη φροντίδα τον παιδιών, ωστόσο είναι η μειοψηφία
    3) Βάσει των όσων στηρίζετε εσύ και ο θεματοθέτης και ο γκρικ μύστης που μόλις μπήκε στην παρέα σας, δεν σας κόβω να ανήκετε στην παραπάνω κατηγορία αντρών.

  6. #141
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    242
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    προς τι ο γελως;
    Διάβασε τι γράφεις, σκέψου τα καλά (όση ωρα θα τρως την πίτσα σου) ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ, και ΙΣΩΣ καταλαβεις....

  7. #142
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    ναι,,,,,,,, εγω ειμαι παιλαιας κοπης

  8. #143
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Insomnia96 View Post
    Διάβασε τι γράφεις, σκέψου τα καλά (όση ωρα θα τρως την πίτσα σου) ΚΑΛΑ ΟΜΩΣ, και ΙΣΩΣ καταλαβεις....
    ελα τωρα, εαν ειχα λεφτα θα τις πετουσα ενα κουβα γεματο στα ποδια και θα ερχοταν.
    για να παρει και τα υπολοιπα....

    υπαρχει και η σχετικη αμερικανικη ταινια, ενας πλουσιος θελει να κανει σεξ για μια νυχτα με μια φτωχη παντρεμενη νεα γυναικα και τις λεει οτι θα της δωσει ενα εκατομυριο εαν δεχτει και αυτη το λεει στον συζυγο και ολη η πλοκη της εχει αυτο το θεμα τι θα κανουν μιας και χρειαζονται τα λεφτα κτλ κτλ . νομιζω ειναι με την πηνελοπη κρουζ, καπως παλια ταινια...

  9. #144
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ελα τωρα, εαν ειχα λεφτα θα τις πετουσα ενα κουβα γεματο στα ποδια και θα ερχοταν.
    για να παρει και τα υπολοιπα....
    Δηλαδή, εσύ πιστεύεις ότι αυτό ισχύει για ΟΛΕΣ ή, έστω τις περισσότερες? Ε, δε νομίζω, ισχύει για κάποιες, μπόλικες ίσως, αλλά όχι την πλειοψηφία

  10. #145
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,743
    Quote Originally Posted by Eagle guy View Post
    Δηλαδή, εσύ πιστεύεις ότι αυτό ισχύει για ΟΛΕΣ ή, έστω τις περισσότερες? Ε, δε νομίζω, ισχύει για κάποιες, μπόλικες ίσως, αλλά όχι την πλειοψηφία
    κοιτα, γιατι προβλεπω στο τελος θα φαω μπαν, ισχυει για τις πολυ πολυ περισσοτερες.
    βεβαια η καθε μια κατι θα σκεφτει για να τα εχει καλα με τον εαυτο της η μια θα το κανει για τα παιδια της, η αλλη για τα παιδια που θα κανει, μια αλλη για την ψυχη της μανας της η παραλη για τις δοσεις του δανειου κτλ κτλ .

  11. #146
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το να παει για περιστασιακο με παντρεμενο, ανηκει στην κατηγορια "να εχει δαγκωσει την λαμαρινα". αν ισχυει τετοια περιπτωση, εκδηλωνεται απο μονη της, δεν χρειαζεται να γινει ρεζιλι στην δουλεια του.
    αν δεν εχει πεσει ξερη και μονο που τον βλεπει, το 'περιστασιακο" μια γυναικα μπορει να το βρει κυριολεκτικα οπουδηποτε..
    μην ξεχνας οτι οι ανδρες ειναι πολυ πιο προθυμοι απο τις γυναικες για "περιστασιακα". επομενως και παλι, γιατι να επιλεξει παντρεμενο; με τον ελευθερο , οποτε της καπνισει το επαναλαμβανει το περιστασιακο. με τον παντρεμενο, πρεπει να περιμενει τα ρεπα της συζυγου...
    δεν το θεωρώ απαραίτητο να έχει δαγκώσει την λαμαρίνα κάποιος από τους δύο απλώς να περνάνε καλά , ελεύθερη σχέση δηλαδή


    πολλούς τους εξιτάρει η παράνομη σχέση ανεβάζει την αδρεναλίνη
    ο άντρας πάντα ήταν πολυγαμικος , μην πέσετε να με φάτε το λέγοντας σεξιστη κλπ δεν είναι καθόλου

  12. #147
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δεν το θεωρώ απαραίτητο να έχει δαγκώσει την λαμαρίνα κάποιος από τους δύο απλώς να περνάνε καλά , ελεύθερη σχέση δηλαδή


    πολλούς τους εξιτάρει η παράνομη σχέση ανεβάζει την αδρεναλίνη
    ο άντρας πάντα ήταν πολυγαμικος , μην πέσετε να με φάτε το λέγοντας σεξιστη κλπ δεν είναι καθόλου
    κάποτε ρώτησε μια δημοσιογράφος τον Γιωσαφατ, αν οι άνθρωποι είναι πολυγαμικοί (και άντρες και γυναίκες). Αυτός απάντησε: δεν ειναι πολυγαμικοί, είναι πανγαμικοί.

  13. #148
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    κάποτε ρώτησε μια δημοσιογράφος τον Γιωσαφατ, αν οι άνθρωποι είναι πολυγαμικοί (και άντρες και γυναίκες). Αυτός απάντησε: δεν ειναι πολυγαμικοί, είναι πανγαμικοί.
    σωστόν. οι κυρίες το ξέρουν; Ή τους χαλάει το αφήγημα περί του ...ιερού θεσμού του γάμου και της οικογένειας, της "συντροφικότητας" κι όλα τα άλλα γλαφυρά;

  14. #149
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Insomnia96 View Post
    1) Δεν μιλάω για όλους τους άντρες όπως εσύ κάνεις επανειλημμένα για τις γυναίκες. Μιλάω συγκεκριμένα για τον θεματοθέτη, ο οποίος έχει και παιδιά όπως έχει πει.
    2) Φυσικά υπάρχουν άντρες οι οποίοι έχουν μάθει να στηρίζονται στα πόδια τους και δεν θίγεται ο ανδρισμός τους με το να αναλαμβάνουν και οι ίδιοι τις οικιακές εργασίες και τη φροντίδα τον παιδιών, ωστόσο είναι η μειοψηφία
    3) Βάσει των όσων στηρίζετε εσύ και ο θεματοθέτης και ο γκρικ μύστης που μόλις μπήκε στην παρέα σας, δεν σας κόβω να ανήκετε στην παραπάνω κατηγορία αντρών.
    μισό λεπτό καλή μου. Πρέπει δηλαδή να με βγάλεις ντε και καλά "άντρα παλαιάς κοπής" και "ανατολίτη" επειδή έχω διαφορετική οπτική γωνία από τη δικά σου;
    Σε πληροφορώ ότι δεν έχω ανάγκη καμιά γυναίκα να μου κάνει την οικιακή βοηθό. Μπορώ και να μαγειρέψω το φαγητό μου, και να σιδερώσω το πουκάμισό μου, και να πλύνω τα σώβρακά μου.
    αν και, θέλεις να σου πω κάτι; Ο ...ιερός θεσμός του γάμου και της οικογένειας είναι κατάλληλος μόνο για άντρες παλαιάς κοπής και ανατολίτες. Οι υπόλοιποι είμαστε απλώς κορόιδα...

  15. #150
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Location
    Athens
    Posts
    145
    Quote Originally Posted by Insomnia96 View Post
    ΩΩΠΑ ΚΑΤΕΦΘΑΣΑΝ ΟΙ ΕΝΙΣΧΥΣΕΙΣ!!!!!!!
    "Μπράβο που το διασκεδάζεις (δεν αξίζει τίποτα περισσότερο)"....Μμμαλλισταα ...Δηλαδή κατά τη γνώμη σου οι γυναίκες δεν αξίζουν να έχουν δικαιώματα, ελευθερία άποψης, επιλογής κοκ...είναι απλώς ντεκορ στην ανδροκρατούμενη κοινωνία, ε; Γι' αυτό και η άποψη τους δεν πρέπει να λαμβάνεται υπόψη.
    Δωστου τώρα και τα εύσημα που κεράτωσε τη γυναίκα του! Το ίδιο ζώο είσαι κι εσύ μάλλον!!!! Από που μας ξεφύτρωσες εσύ; Από τη δεκαετία του 50;;
    Άλλος ένα αρσενικό που έφαγε απόρριψη από γυναίκες και τώρα βγάζει όλο το μίσος του πάνω σε αυτές, γιατί έμαθε να μην σέβεται τις γυναίκες, του λέγανε πως ο άντρας έχει πάντα δίκιο και πως αυτός θα πρέπει να επιβάλλεται στις γυναίκες και οι γυναίκες να του λένε σε όλα ναι. Αμ δεν είναι έτσι τα πράγματα!!!! Έχουν και οι γυναίκες δικαιώματα!! Α και εννοείται πως δεν σας έχουν ανάγκη! Γιατί η γυναίκα που τα χει καλά με τον εαυτό της, δεν έχει την ανάγκη κανενός και όποιον άνθρωπο επιλέξει στην ζωή της τον επιλέγει επειδή τον θέλει και όχι από ανάγκη. Ίσα ίσα δεν σε τιμά να σε έχουν οι άλλοι ανάγκη, γιατί όσοι σε έχουν ανάγκη να ξέρεις πως είναι οι ίδιοι που δεν σε θέλησαν πραγματικά ποτέ!!!!! Αναρωτιέμαι επίσης γιατί λες στον θεματοθέτη πως δεν την έχει ανάγκη τη γυναίκα του τη στιγμή που τα φαινόμενα δείχνουν το αντίθετο. Αν λοιπόν δεν την έχει ανάγκη, γιατί δεν της λεει στα ίσα ότι θέλει διαζύγιο και της αποκρύβει το γεγονός πως θέλει να την απατήσει;; Γιατί πολύ απλά βολεύεται. Έχει ανάγκη τη γυναίκα του που φροντίζει το σπίτι, γιατί μόνος βλέπεις θα τα βρει σκουρα, αλλά θέλει και την νεαρή για πήδημα. ΣΑ ΔΕ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΛΕΩ ΕΓΩ!!!!
    για μισό λεπτό καλή μου. Γιατί επιτίθεσαι στον άνθρωπο με χαρακτηρισμούς όπως ζώον; Αν κάποιος χαρακτήριζε εσένα έτσι, την ίδια στιγμή θα έκανες αναφορά στη διαχείριση και θα έτρωγε ban. εσύ δηλ. έχεις το δικαίωμα να μας βρίζεις, απλά και μόνο επειδή ανήκεις στο ...αδικημένο γυναικείο φύλο;

Page 10 of 15 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast

Similar Threads

  1. Γραφείο σσυμβουλευτικης
    By Sotiris01 in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 0
    Last Post: 31-08-2021, 21:55
  2. ΧΑΡΤΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΠΛΑΝΗ!
    By OcdGuy in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 30-10-2020, 22:04
  3. Γραφείο
    By Katacunia in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 12-09-2020, 00:14
  4. έρωτας στο γραφείο..
    By vasso82 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 05-12-2012, 06:40
  5. διατροφη στο γραφείο
    By angel_sky in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 5
    Last Post: 24-08-2007, 15:56

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •