Στυτική δυσλειτουργία ή όχι;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 93
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181

    προβλημα σεξ στη σχεση

    Καλησπέρα παιδιά,
    ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας.
    Με τον φίλο μου έχουμε να βρεθούμε ερωτικά 5 μήνες. Εκείνος όμως βλέπει τακτικά ταινίες ερωτικού περιεχομένου και αυνανίζεται.Μπόρει να ισχύει ότι έχει πρόβλημα στυτικής δεισλειτουργίας όπως ισχυρίζεται? Ή το λέει απλά σα δικαιολογία ;
    Last edited by fanh; 03-11-2018 at 20:09.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Λένε ... "Αν πετύχει η μαλακία τύφλα νάχει το ******"

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2018
    Location
    Ελλάδα
    Posts
    841
    Ερωτική έλξη υπάρχει από τη μεριά του? Γενικώς όσο καιρό είστε μαζί είναι πρόθυμος να κάνει σεξ? Το επιδιώκει συχνά ή μια το μήνα και καλά είναι?

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Καλησπέρα παιδιά,
    ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη σας.
    Με τον φίλο μου έχουμε να βρεθούμε ερωτικά 5 μήνες. Εκείνος όμως βλέπει τακτικά ταινίες ερωτικού περιεχομένου και αυνανίζεται.Μπόρει να ισχύει ότι έχει πρόβλημα στυτικής δεισλειτουργίας όπως ισχυρίζεται? Ή το λέει απλά σα δικαιολογία ;
    Το ότι αυνανίζεται πως το ξέρεις??τον έχεις δει η έτσι σου λέει???

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Με τον φίλο μου έχουμε να βρεθούμε ερωτικά 5 μήνες. Εκείνος όμως βλέπει τακτικά ταινίες ερωτικού περιεχομένου και αυνανίζεται.Μπόρει να ισχύει ότι έχει πρόβλημα στυτικής δεισλειτουργίας όπως ισχυρίζεται? Ή το λέει απλά σα δικαιολογία ;
    Είναι πολύ ελλιπή όσα γράφεις. Κατ' αρχήν πόσο καιρό είστε μαζί; Πώς ήταν τα πράγματα αρχικά και πώς εξελίχθηκαν; Παρατήρησες κάτι περίεργο με τις στύσεις του πριν διακόψετε τις επαφές; Πετυχαίνει στύση και εκσπερμάτωση με τον αυνανισμό; Δείχνει παρ' όλα αυτά κάποιο ενδιαφέρον για σένα; Έβλεπε τέτοιες ταινίες και πριν ή μόνο αυτή την περίοδο των 5 μηνών; Πολλές οι ερωτήσεις.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    τιποτα.....και οταν παω το πραγμα προς τα εκει δν απανταει καν ή αλλάζει κουβέντα

  7. #7
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    τιποτα.....και οταν παω το πραγμα προς τα εκει δν απανταει καν ή αλλάζει κουβέντα
    Έχει πάει να το τσεκάρει σε κάποιον γιατρό ή όχι?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Είναι πολύ ελλιπή όσα γράφεις. Κατ' αρχήν πόσο καιρό είστε μαζί; Πώς ήταν τα πράγματα αρχικά και πώς εξελίχθηκαν; Παρατήρησες κάτι περίεργο με τις στύσεις του πριν διακόψετε τις επαφές; Πετυχαίνει στύση και εκσπερμάτωση με τον αυνανισμό; Δείχνει παρ' όλα αυτά κάποιο ενδιαφέρον για σένα; Έβλεπε τέτοιες ταινίες και πριν ή μόνο αυτή την περίοδο των 5 μηνών; Πολλές οι ερωτήσεις.
    τώρα είμαστε 3 χρόνια μαζί και τους τελευταιους 8 μήνες αρραβωνιαστήκαμε κ συζούμε. Στην αρχή , όσο μπορούσαμε κ βρισκόματαν ήταν καλά τα πράγματα. Απόταν μείναμε μαζί άρχισαν τα θέματα. δεν παρατήρησα κάτι διαφορετικό στις στύσεις.
    Ωστόσο τις ταινίες ξερω τις έβλεπε κ ορίν αλλά το έριχνε ότι δεν είμαι εγώ κοντά να εκτονωθεί κ όταν θα μέναμε μαζί θα το σταματούσε.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by geodim View Post
    Ερωτική έλξη υπάρχει από τη μεριά του? Γενικώς όσο καιρό είστε μαζί είναι πρόθυμος να κάνει σεξ? Το επιδιώκει συχνά ή μια το μήνα και καλά είναι?
    ερωτική έλξη δεν υπάρχει. όταν πάω το πράγμα προς τα εκεί δεν απαντάει ή αλλάζει συζήτηση. Μία φορά το.μήνα θα ηταν θαύμα αν γινόταν με τα υπάρχοντα δεδομένα!!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Το ότι αυνανίζεται πως το ξέρεις??τον έχεις δει η έτσι σου λέει???
    Το έκανε και πριν μείνουμε μαζί. Το ξέρω γιατί βρίσκω χαρτιά στο.μπάνιο. κατάλαβες...Όμως δεν το παραδέχεται πάντα ότι το κάνει. Και να πω ότι στην αρχή με ενοχλούσε αλλά πλέον το θεωρώ φυσιολογικό. Όμως μεταξύ μας να μην γίνεται τίποτα????

  11. #11
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    Το έκανε και πριν μείνουμε μαζί. Το ξέρω γιατί βρίσκω χαρτιά στο.μπάνιο. κατάλαβες...Όμως δεν το παραδέχεται πάντα ότι το κάνει. Και να πω ότι στην αρχή με ενοχλούσε αλλά πλέον το θεωρώ φυσιολογικό. Όμως μεταξύ μας να μην γίνεται τίποτα????
    5 μήνες και να μην έχει όρεξη μεταξύ σας,δεν είναι λίγοι.
    Μήπως κρύβει τίποτα?

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Έχει πάει να το τσεκάρει σε κάποιον γιατρό ή όχι?
    όχι.... ισχυρίζεται ότι δεν θα τον βοηθήσει και ότι η μόνη λύση είναι να κάνει επιμήκυνση.μη με ρωτήσεις πως και γιατί. Δεν του έχω αναφέρει ποτέ ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα κ ουσιαστικά εγώ δεν βλέπω πρόβλημα.απλά κόλλησε ο εγκέφαλος.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    5 μήνες και να μην έχει όρεξη μεταξύ σας,δεν είναι λίγοι.
    Μήπως κρύβει τίποτα?
    όπως?? Γενικά είχα πάρει 5 κιλά και στην αρχή μου την έλεγε ότι φταίω εγώ κ πως είμαι έτσι. όμως τώρα είμαι όπως παλιά.κ καλύτερη! Τι μπορεί να φταίει?

  14. #14
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Quote Originally Posted by filenia View Post
    όχι.... ισχυρίζεται ότι δεν θα τον βοηθήσει και ότι η μόνη λύση είναι να κάνει επιμήκυνση.μη με ρωτήσεις πως και γιατί. Δεν του έχω αναφέρει ποτέ ότι υπάρχει κάποιο πρόβλημα κ ουσιαστικά εγώ δεν βλέπω πρόβλημα.απλά κόλλησε ο εγκέφαλος.
    Εντάξει,δεν θα σε ρωτήσω.
    Βέβαια το να μην πάει σε γιατρό,αν όντως εχει στυτική δυσλειτουργία,είναι λάθος!

    Quote Originally Posted by filenia View Post
    όπως?? Γενικά είχα πάρει 5 κιλά και στην αρχή μου την έλεγε ότι φταίω εγώ κ πως είμαι έτσι. όμως τώρα είμαι όπως παλιά.κ καλύτερη! Τι μπορεί να φταίει?
    Χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω βέβαια:
    Μήπως έγινε κάτι που τον επηρεάζει αρνητικά και το κρύβει?Μήπως είναι αγχώδης τον τελευταίο καιρό?

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by WhyAlwaysMe? View Post
    Εντάξει,δεν θα σε ρωτήσω.
    Βέβαια το να μην πάει σε γιατρό,αν όντως εχει στυτική δυσλειτουργία,είναι λάθος!



    Χωρίς να θέλω να σε στενοχωρήσω βέβαια:
    Μήπως έγινε κάτι που τον επηρεάζει αρνητικά και το κρύβει?Μήπως είναι αγχώδης τον τελευταίο καιρό?
    Ίσως έχει άγχος με τη δουλειά. αλλά κ πάλι πως γίνεται να μπορεί μόνος του μια χαρά κ εμένα ούτε καν να κάνει μία κίνηση!!! Γίνεται αυτ? Ίσως φανούν ανόητες οι ερωτήσεις αλλά δεν γνωρίζω πολλά.πράγματα κ προσπαθώ να βγάλω μία άκρη..

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια
    By Izanami in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 19-03-2019, 01:08
  2. Στυτική δυσλειτουργία
    By Star in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 35
    Last Post: 22-08-2018, 05:37
  3. Στυτικη δυσλειτουργια 20 χρονων??
    By obsessed2s in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 31
    Last Post: 22-03-2016, 15:05
  4. ψυχογενης στυτικη δυσλειτουργια?
    By dimitris21 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 27-05-2015, 17:04
  5. Στυτικη δυσλειτουργια
    By spyr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 30-12-2013, 13:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •