Eργασια....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599

    Eργασια....

    Θα ηθελα, με αφορμη την ανεργεια(μου) να μαθω ποσοι απο εσας δουλευετε, εαν ειστε μονιμοι και τι δουλεια κανετε.Δεν υποχρεονω κανεναν να απαντησει.
    Με προβληματιζει εντονα το θεμα της ανρεγειας και θα ηθελα να ξερω πως βρηκατε δουλεια με τι κριτηρια(σπουδες,γνωσεις,... .μεσον!) βρηκατε αυτην την δουλεια και αν ειστε ευχαρηστημενοι απο την δουλεια σας.
    Και οσοι ειναι ανεργοι πως νιωθουν και πως τα βγαζουν περα και αν εχουν πορους για να ζουνε.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    ωραια υπογραφή!

    εγω πια ειμαι μονιμη στο δημοσιο

    μεσον

    χρωσταω στην οικουμενικη κυβερνηση πριν κατι χρονια
    εσύ ήουν μικρο τοτε

    ευχαριστημένη είμαι
    αλλά οι αμοιβές μειώνονται συνεχως
    http://www.mazi.org.gr/

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Quote Originally Posted by arktos View Post
    ωραια υπογραφή!

    εγω πια ειμαι μονιμη στο δημοσιο

    μεσον

    χρωσταω στην οικουμενικη κυβερνηση πριν κατι χρονια
    εσύ ήουν μικρο τοτε

    ευχαριστημένη είμαι
    αλλά οι αμοιβές μειώνονται συνεχως
    31 ειμαι δεν ειμαι και τοσο μικρουλα.τυχερουλα ε τυχερουλα!Η μανα μου ειναι στο δημοσιο και πηρε προωρη συνταξη για να μην την χασει με αυτα που γινονται.
    Επαιρνε 1700 ευρο νομιζω και τωρα ουτε τα μισα!Μαζι με τον πατερα μου βγαζανε περιπου 3 χιλιαδες ευρο και τωρα πολι λιγοτερα και ζοριζομαστε.
    Και η δικια σου υπογραφη ειναι φοβερη και με νοημα και στην εχω κλεψει εδω και καιρο κ την εχω βαλει σε αλλο σαιτ λολολολ.
    Με τοσα που βγαζανε φανταζεσαι ειμουν στα ωπα ωπα τοσα χρονια και τωρα καποια βραδια κοιμηθηκα πεινασμενη και τρομοκρατηθηκα.Βεβαια θα επρεπε μονη να συντηρω τον εαυτο μου ακι το παιδι αλλα δεν βρησκω μια δουλεια!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    δν μπορεις να μπεις με σύμβαση κάπου?
    συνάδελφοι μου έχουν βρει για τα παιδιά τους.
    http://www.mazi.org.gr/

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Μεχρι του χρονου οχι δεν μπορω εχω μπει σε ενα προγραμμα που δεν μου επιτρεπει.Το προγραμμα αυτο ηταν για 10 χρονια και τοτε ειμουν 19 περιπου τωρα το μετανιωσα ομως.Και εχω και μορια σαν χωρησμενη μητερα με ανηλικο παιδι.
    Φαντασου και τα τελευταια 2 χρονια η μανα μου σαν μεγαλητερη ηταν προισταμενη1!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    προγραμμα?
    http://www.mazi.org.gr/

  7. #7
    Banned
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Hrakleio Krhths
    Posts
    3,599
    Σε προγραμμα για νεους και καλα αγροτες.Εγω μπηκα μονο και μονο για να παρω τα 19 χιλιαδες ευρο και να φτιαξω το σπιτι μου για να παντρευτω.
    Τελικα ομως ασχοληθηκα με τα αγροτηκα γιατι εχουμε περιουσια και ξερω οτι θα με κοροιδεψουν μερικες προτευουσιανες εδω ορνηθες αλλα σκαβω και με το τρακτερ μας καμια φορα.λολολολ.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •