Τοξική ''σχέση''. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 31 to 45 of 67
  1. #31
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εισαι α εθνικη και θα το καταλαβεισ στα 40 κι εγω α εθνικη ημουν κι ημουν εργατησ δουλευα κ πηγαινα σχολειο κι ημουν ξυπνιοσ και τουσ ελεγα την αληθεια 5 κοπελεσ ηταν α εθνικη κ με αγαπησαν τωρα στα 40 20 χρονια με βριζανε
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δεν εχεισ ψυχολογια οχι δεν εισαι ομορφη μυαλο δεν εχεισ
    Έχω να πω πως πλησιάζω τα 40 και μυαλο δεν έχω, οπότε δεν νομίζω να αποκτήσω τώρα...


    Quote Originally Posted by elis View Post
    Δε χρειαζεται ουτε να κανεισ κατι για να πεσει ουτε τιποτα απλα μιλασ κ πεφτει δοκιμασε κ πεσ μου αν εχω δικιο
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Εμενα με ριξεσ το κρεβατι ειναι αλλο καπελο αυτα να καταλαβεισ σωθηκεσ
    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς...

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Απο τη στιγμη που καθομαι κ σε συμβουλευω κ σπαταλαω χρονο σημαινει οτι μου αρεσει ο τροποσ που μιλασ τελειωνει εκει αυτο εκανεσ κατι εσυ για εμενα οχι ετσι ειναι κ στο λαιβ μιλασ κι αν πεσει επαισε τοσο απλο ειναι αν δεν πεσει στον επομενο

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Διαβασε κ κανενα παλιο θεμα οχι δικο μου γενικα θα τα μαθεισ ολα αν ψαξεισ

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ηταν κατι καταπληκτικα κοριτσια εδω μεσα που μασ εδειξαν τι ειναι οι γυναικεσ κι αντι να τισ πηδηξουμε εκτιμησαμε ολεσ τισ γυναικεσ

  5. #35
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Απο τη στιγμη που καθομαι κ σε συμβουλευω κ σπαταλαω χρονο σημαινει οτι μου αρεσει ο τροποσ που μιλασ τελειωνει εκει αυτο εκανεσ κατι εσυ για εμενα οχι ετσι ειναι κ στο λαιβ μιλασ κι αν πεσει επαισε τοσο απλο ειναι αν δεν πεσει στον επομενο
    Καλά, αν ήταν τόσο εύκολο για μένα να μιλάω σε κάποιον και αν δεν πέσει τότε να πάω στον επόμενο, τότε δεν θα έσκαγα για κάποιον που με θυμάται όποτε του έρθει.

  6. #36
    Είναι πολύ απλό.

    Σου ΄χει κάνει το καλύτερο μαμίσι από όλους. Όταν σου δίνεται (με το σταγονόμετρο) σε κάνει ποταμάκι εκεί χαμηλά. Σου ξυπνάει το καταπιεσμένο αγρίμι μέσα σου.

    Και αυτοί οι εραστές είναι σαν τη πρέζα. Σπάνια χημεία. Σου σφραγίζουν κορμί και μυαλό. Ακόμα και όταν τους κόβεις, έχεις σωματικές στερήσεις...

    Καλά ξεμπερδέματα. Είναι δύσκολος αγώνας να κρατηθείς στην επιφάνεια. Και πολύχρονος.

    Εκτός και αν βρεθεί στο διάβα σου δυνατότερο ναρκωτικό. Και να εύχεσαι με λιγότερες παρενέργειες.

  7. #37
    Quote Originally Posted by ozric82 View Post
    Είναι πολύ απλό.

    Σου ΄χει κάνει το καλύτερο μαμίσι από όλους. Όταν σου δίνεται (με το σταγονόμετρο) σε κάνει ποταμάκι εκεί χαμηλά. Σου ξυπνάει το καταπιεσμένο αγρίμι μέσα σου.

    Και αυτοί οι εραστές είναι σαν τη πρέζα. Σπάνια χημεία. Σου σφραγίζουν κορμί και μυαλό. Ακόμα και όταν τους κόβεις, έχεις σωματικές στερήσεις...

    Καλά ξεμπερδέματα. Είναι δύσκολος αγώνας να κρατηθείς στην επιφάνεια. Και πολύχρονος.

    Εκτός και αν βρεθεί στο διάβα σου δυνατότερο ναρκωτικό. Και να εύχεσαι με λιγότερες παρενέργειες.
    Δεν ήταν το καλύτερο μαμισι μαζί του απλά ήταν διαφορετικό και όντως ξυπνάει το αγρίμι μέσα μου, έκανα πράγματα για αυτόν που δεν έχω κάνει σε κανέναν άλλον!

    Καλά αυτό με το σφράγισμα κορμιού και μυαλού,άστο καλύτερα... περισσότερο μαμάει το μυαλό μου, και αυτό είναι ότι χειρότερο που μπορεί να σε οδηγήσει στην τρέλα.

    Για την τελευταία σου παράγραφο, συμφωνώ απόλυτα... αλλά μεγάλη σημασία έχει να βρεθεί δυνατότερο ναρκωτικό και να δώσουμε ο ένας στον άλλον την ευκαιρία να το γευτούμε.

  8. #38
    Και μετά από κάποιο καιρό που απλά μιλάγαμε και λέγαμε να βρεθούμε για σεξ, που τον προκαλούσα αλλά συνεχώς μου έλεγε πως δεν προλαβαίνει επειδή έχει βαρύ πρόγραμμα, σήμερα μου είπε πως έχει πολλές ερωτικές επιθυμίες... Ασφαλώς τον ρώτησα, πως αφού και εγώ τον ήθελα και αυτός ήθελε να κάνει σεξ (ήθελε να κάνει σεξ με κάποια όχι απαραίτητα με εμένα, όπως φάνηκε) τότε γιατί δεν βρεθήκαμε και πως αφού έχει πολλές ερωτικές επιθυμίες τότε λογικό είναι να έχει κάνει σεξ. Και το παραδέχτηκε ότι έχει κάνει σεξ με άλλη ή άλλες, και εμένα με απέρριπτε αφού πρώτα μου άναβε την ερωτική επιθυμία... Εν ολίγοις με άφηνε με το μ..νι στο χέρι και έβλεπε κάποια άλλη. Όταν κατάλαβε ότι έγραψε βλακεία, επειδή μιλάγαμε με μηνύματα, οπότε δεν μπορούσε να αρνηθεί το σκρινσουτ που του έστειλα, αλλά προσπάθησε να το μαζέψει και ότι είμαι χαζή και τρελή και δεν κατάλαβα τι έγραφε...

    Νιώθω άδεια και μεγάλο κορόιδο....

    *Τα γραπτά μένουν!

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    ωραια.
    τωρα που καταλαβες οτι δεν εισαι κατι που τον ενδιαφερει πολυ, ουτε καν για σκετο σεξ χωρις δεσμευσεις, τι λες να κανεις;
    θα απομακρυνθεις επιτελους, η θα τον παρακαλας μηπως βρει λιγη ορεξη και για σενα;
    πω ρε κοπελια, μου ξυπνησες μνημες απο χρονια ξεχασμενες. ειχα καποτε μια διαδικτυακη "φιλη" που οποιον γνωριζε τον κυνηγουσε απο πισω και τον παρακαλουσε για σεξ, χωρις να ζηταει ουτε να ενδιαφερεται κανεις για καποια σχεση μαζι της. χρειαζοταν καθε φορα να της φερθουν πολυ ασχημα και απαξιωτικα για να σταματησει να παρακαλαει.
    μην ξεφτιλιζεσαι ετσι, στον ιδιο σου τον εαυτο..

  10. #40
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην ξεφτιλιζεσαι ετσι, στον ιδιο σου τον εαυτο..
    αυτό ξαναπες το!

  11. #41
    Μα αυτό θέλει, η κοπέλα να τον παρακαλάει και να ξεφτιλιζεται, να κάνει οτιδήποτε της ζητήσει για να δει αν αξίζει η κάθε κοπέλα το πουλί του. Έχω σοβαρές υποψίες πως αν κάποια άγνωστη του στείλει κάποια καλή και προκλητική φωτογραφία, δεν θα διστάσει να κάνει σεξ μαζί της...

    Στην χθεσινή μας συζήτηση, αφού δεν μπορούσε να με βγάλει χαζή και τρελή, τότε με έβγαλε ανασφαλής επειδή του έλεγα πως κάτι καλύτερο βρήκες στις άλλες από εμένα. Μου είπε πως δεν είναι καλύτερες από εμένα απλά εγώ δεν του κρατάω το ενδιαφέρον και πως έκανε σεξ με μια κοπέλα που δεν ήταν τόσο καλή όσο περίμενε και σκεφτόταν εμένα εκείνη την ώρα! Πως αν θέλω, πρέπει να αλλάξω πορεία και να κάνω τα σωστά (δλδ να του κρατάω το ενδιαφέρον με προκλητικές φωτογραφίες), αλλιώς θα με μπλοκάρει από παντού. Του είπα πως θα αλλάξω πορεία και δεν θα κάνω τίποτα απολύτως. Με απείλησε να το θυμάμαι αυτό και να μην του ξαναστείλω μήνυμα. Και ήθελε και αποκλειστικοτητα από εμένα.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Περγαμοντο... View Post
    Μα αυτό θέλει, η κοπέλα να τον παρακαλάει και να ξεφτιλιζεται, να κάνει οτιδήποτε της ζητήσει για να δει αν αξίζει η κάθε κοπέλα το πουλί του. Έχω σοβαρές υποψίες πως αν κάποια άγνωστη του στείλει κάποια καλή και προκλητική φωτογραφία, δεν θα διστάσει να κάνει σεξ μαζί της...

    Στην χθεσινή μας συζήτηση, αφού δεν μπορούσε να με βγάλει χαζή και τρελή, τότε με έβγαλε ανασφαλής επειδή του έλεγα πως κάτι καλύτερο βρήκες στις άλλες από εμένα. Μου είπε πως δεν είναι καλύτερες από εμένα απλά εγώ δεν του κρατάω το ενδιαφέρον και πως έκανε σεξ με μια κοπέλα που δεν ήταν τόσο καλή όσο περίμενε και σκεφτόταν εμένα εκείνη την ώρα! Πως αν θέλω, πρέπει να αλλάξω πορεία και να κάνω τα σωστά (δλδ να του κρατάω το ενδιαφέρον με προκλητικές φωτογραφίες), αλλιώς θα με μπλοκάρει από παντού. Του είπα πως θα αλλάξω πορεία και δεν θα κάνω τίποτα απολύτως. Με απείλησε να το θυμάμαι αυτό και να μην του ξαναστείλω μήνυμα. Και ήθελε και αποκλειστικοτητα από εμένα.
    ααααχαχαχαχαχαα!
    κι εσυ, υπεθεσες οτι δεν παρακαλας αρκετα, γι αυτο σε φτυνει...
    πως σας δουλευουν ετσι μερικες, ειναι να απορεις...

    εγω εχω σοβαρες υποψιες οτι δεν φερεται ετσι σε ολες τις κοπελες, αλλα σε οσες το ανεχονται και σε αυτες που πραγματικα θελει, ειναι σουζα...

    δηλαδη, σου ειπε καταμουτρα οτι σε βαριεται κι εσυ συνεχιζες την συζητηση. συγχαρητηρια...
    κι αφου σκεφτηκε εσενα στο σεξ, γιατι δεν σε πηρε τηλεφωνο να βρεθειτε;;;
    μην πιστευεις τετοιες σαχλαμαρες.
    αυτος που σε σκεφτεται σε διεκδικει, δεν κρυβεται.
    προσεχε αυτην την παπαρια που λεει με τις φωτογραφιες. μπορει να τις δημοσιευει και να τρεχεις...
    οοοολος αυτος ο προλογος που σου εκανε, ηταν για να στελνεις γυμνες φωτος. προσεχε.

  13. #43
    Και να ήθελα να του στείλω κάτι πιο προκλητικό, έπαιρνα τα μέτρα μου... και να δημοσιεύσει κάτι, δεν θα μου κάνει τίποτα απολύτως.

    Υπέθεσα οτι δεν προσπαθώ αρκετά, και δεν καμαρώνω για αυτό δλδ που έπρεπε να προσπαθήσω για τι σεξ μαζί του.

    Δεν με πήρε τηλέφωνο τότε επειδή δεν μιλάγαμε αφού εγώ είχα δεσμό και έτσι αφού το ήξερε, ούτε μου έστελνε ούτε του έστελνα κάτι. Αν και μετά μου την είπε ότι εξαφανιστηκα και όταν του είπα για τον τότε φίλο μου, με ειρωνευτηκε λέγοντας "σιγά μην του ήσουν πιστή και να μην του έστησες και άγαλμα!"

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω εχω σοβαρες υποψιες οτι δεν φερεται ετσι σε ολες τις κοπελες, αλλα σε οσες το ανεχονται και σε αυτες που πραγματικα θελει, ειναι σουζα...
    Σχετικά με αυτό, αν έχει κοπέλες που τις θέλει πραγματικά, σαφώς και θα κάθεται σούζα.... Αλλά δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να έχει τις κοπέλες που πραγματικά γουστάρει.

  14. #44
    Honorata
    Guest
    Καμία φορά μιλάμε για χειριστικες και fake σχέσεις και πέφτουμε σε δράματα και μελοδραματισμους. Ενώ πρόκειται στην ουσία για ανέκδοτο.

    όταν μια κατάσταση είναι τόσο χειριστικη, είναι σαν το αστείο με τη μπανανοφλουδα. Περπατάς και κάποιος σου ρίχνει μια μπανανοφλουδα, και πέφτεις και τσακιζεσαι. Ανεξάρτητα από το πόσο χαζός ή όχι εισαι θα φας τα μουτρα σου γιατι περνάς από το σημείο εκείνο και δεύτερον γιατί ο άλλος κάνει τα πάντα για να μη δεις τη μπανανοφλουδα.

    Οπότε τρως τα μούτρα σου. Το θέμα είναι τι κάνεις μετά....κάθεσαι κάτω πεσμενη κλαίγοντας για το κακο που έπαθες , μισωντας το άτομο που σε έριξε;; ενισχύοντας το κύκλο των ενόχων σου;
    Ή σηκώνεσαι, γελάς με τον εαυτό σου με τη βουτιά που έπαθες,παίρνεις τη μπανανοφλουδα και τη πετάς στα σκουπίδια;

    Σήκω πάνω, ρίξε μια μουτζα στον παπαρα, γελα που έπεσες και προχωρα.

    Πρέπει να απεμπλακεις συναισθηματικά εντελώς από όλη τη κατάσταση που βιώνεις. Όσο πιο γρήγορα μπορεσεις να το κάνεις τόσο καλύτερο για σένα. Μπορείς να το κάνεις και γρήγορα.

    Όχι με το να βρεις άλλον. Αλλά με το να γίνει το κλικ στο μυαλό σου.

    Αδιαφορία.

    Ψυχρότητα.

    Απάθεια.

    Ξέρεις τι πάει να πει απάθεια;.........
    θα καταλάβεις όταν μάθεις στον εαυτό σου να το κάνεις αυτό. Εσύ θα το βρεις πως. Αλλά να είναι ουσιαστικό και αυθεντικό.

    Τη μια λες τον θέλω και χτυπιέσαι και την επόμενη θα το θυμάσαι και θα γελάς. Και δεν θα νιώθεις τίποτα........

    Αυτός χάνει οχι εσυ...Εσύ μόνο κερδισμένη βγαινεις...Αλλά δεν σε νοιάζει για αυτον ούτε για το τι θα χάσει ή θα κερδίσει... όταν είσαι απαθής και είναι ειλικρινές αυτό.

    Κάνε το δώρο στον εαυτό σου και

    αφήσε τον στο επόμενο χαπατο που θα 《μπει στη ζωή του》. Αυτό το χαπατο μπορεί να είναι κάποια καινούρια ή μπορεί να είναι και κάποια παλιά του καβατζα, κάποια μαλακω που μπορεί να ξέρεις καλα.......και που της έμεινε καημός. Χαχαχαχα...
    άφησε την στα σκατα!

    Εσύ είσαι ελεύθερη από οποιοδήποτε συναίσθημα κοιτάς τον εαυτό σου πλέον.


    Quote Originally Posted by Περγαμοντο... View Post
    Μα αυτό θέλει, η κοπέλα να τον παρακαλάει και να ξεφτιλιζεται, να κάνει οτιδήποτε της ζητήσει για να δει αν αξίζει η κάθε κοπέλα το πουλί του. Έχω σοβαρές υποψίες πως αν κάποια άγνωστη του στείλει κάποια καλή και προκλητική φωτογραφία, δεν θα διστάσει να κάνει σεξ μαζί της...

    Στην χθεσινή μας συζήτηση, αφού δεν μπορούσε να με βγάλει χαζή και τρελή, τότε με έβγαλε ανασφαλής επειδή του έλεγα πως κάτι καλύτερο βρήκες στις άλλες από εμένα. Μου είπε πως δεν είναι καλύτερες από εμένα απλά εγώ δεν του κρατάω το ενδιαφέρον και πως έκανε σεξ με μια κοπέλα που δεν ήταν τόσο καλή όσο περίμενε και σκεφτόταν εμένα εκείνη την ώρα! Πως αν θέλω, πρέπει να αλλάξω πορεία και να κάνω τα σωστά (δλδ να του κρατάω το ενδιαφέρον με προκλητικές φωτογραφίες), αλλιώς θα με μπλοκάρει από παντού. Του είπα πως θα αλλάξω πορεία και δεν θα κάνω τίποτα απολύτως. Με απείλησε να το θυμάμαι αυτό και να μην του ξαναστείλω μήνυμα. Και ήθελε και αποκλειστικοτητα από εμένα.

  15. #45
    Honorata
    Guest
    Μη λυπάσαι για τον εαυτό σου ούτε να νιώθεις άσχημα που πέφτεις στις τρικλοποδιές της ζωής. Όσο σηκώνεσαι και γελάς με τη βουτιά σου μια χαρά θα είσαι.

    Να λυπάσαι μόνο αυτους που κάποτε έπεσαν και δεν καταφεραν να σηκωθούν ποτέ....τα τραύματα τους ήταν τόσο βαριά που σπαταλούν ολη τη ζωή τους βάζοντας παγίδες σε άλλους. Και βρίσκουν και νόημα σε αυτό!!!!

    Αυτους να λυπάσαι, γιατί δεν θα γίνουν ποτέ ευτυχισμένοι, θα ζουν καταδικασμένα στη 《μίζερη ρουτίνα τους》και οι επομενες γυναίκες που θα πέφτουν πάνω στο χειριστικο και ψεύτικο άντρα
    《μιζερη ζωούλα θα έχουνε......》

    Από τη στιγμή που εσύ θα σηκωθείς, μόνο τα καλύτερά σε περιμένουν!

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Similar Threads

  1. Τοξική ή όχι σχέση;
    By optimusprime in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 29-03-2022, 16:33
  2. Τοξική αδελφική σχεση-διατροφικες διαταραχες
    By Εβη2020 in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 15
    Last Post: 27-08-2020, 22:29
  3. Τοξικος ανθρωπος ή τοξικη σχεση?
    By GeorgeGr1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 12
    Last Post: 29-11-2017, 01:50
  4. Τοξική φίλη ΙΙ
    By lullaby_ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2017, 13:06
  5. κατάθλιψη απο τοξική σχέση
    By nikitin in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 55
    Last Post: 29-11-2013, 16:16

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •