Μπορει η Αστρολογια να βοηθησει?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    hlias1988
    Guest

    Μπορει η Αστρολογια να βοηθησει?

    Γεια σας! Δεν ξερω εαν η αστρολογια ισχυει η οχι δεν ειμαι θεος... αλλα ως λυση μπορεις να την εμπιστευτεις? να σε βοηθησει στην μετεπειτα ζωη σου?
    εχω φαει απειρες ωρες αναλυοντας τον αστρολογικο μου χαρτη στο ιντερνετ. αλλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι ειναι χασιμο χρονου μια και μου αφερει το δικαιωμα να εχω ουσιαστηκες σχεσεις στην ζωη μου.\
    οταν εισαι χαλια δεν μπορει να εμπιστευτεις την αστρολογια για να σε κανει καλα μιας και δεν ξερουμε αυτο που διαβαζουμε ειναι αληθεια...
    αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι εδωσα τοσο παθος και αξια σε μια αστρολογικη αναλυση την οποια μου στερησε φιλους και λανθασμενες επιλογες.
    και μετα αναρωτιεμαι γιατι? γιατι πολυ απλα ειναι φρουδιες ελπιδες. και οταν μετα απο καιρο καταλαβαινεις ποσο λαθος ειναι η αστρολογικη αναλυση τοτε χανεις την γη κατω απο τα ποδια σου.

    εγω θελω ανθρωπους να στηριχθω και σε λογικες λυσεις οχι μια θεωρια που δεν ξερουμε εαν ισχυει...
    και οταν εχω φτασει στα ακρα πλεον τοτε συνηδειτοποιω πως στις ανθρωπινες σχεσεις καταλαβαινεις περισσοτερα παρα σε μαι αστρολογικη αναλυση.

    αυτα... και τωρα προσπαθω να παρω τα πανω μου με λογικες λυσεις...............

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    249
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Γεια σας! Δεν ξερω εαν η αστρολογια ισχυει η οχι δεν ειμαι θεος... αλλα ως λυση μπορεις να την εμπιστευτεις? να σε βοηθησει στην μετεπειτα ζωη σου?
    εχω φαει απειρες ωρες αναλυοντας τον αστρολογικο μου χαρτη στο ιντερνετ. αλλα αυτο που καταλαβα ειναι οτι ειναι χασιμο χρονου μια και μου αφερει το δικαιωμα να εχω ουσιαστηκες σχεσεις στην ζωη μου.\
    οταν εισαι χαλια δεν μπορει να εμπιστευτεις την αστρολογια για να σε κανει καλα μιας και δεν ξερουμε αυτο που διαβαζουμε ειναι αληθεια...
    αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι εδωσα τοσο παθος και αξια σε μια αστρολογικη αναλυση την οποια μου στερησε φιλους και λανθασμενες επιλογες.
    και μετα αναρωτιεμαι γιατι? γιατι πολυ απλα ειναι φρουδιες ελπιδες. και οταν μετα απο καιρο καταλαβαινεις ποσο λαθος ειναι η αστρολογικη αναλυση τοτε χανεις την γη κατω απο τα ποδια σου.

    εγω θελω ανθρωπους να στηριχθω και σε λογικες λυσεις οχι μια θεωρια που δεν ξερουμε εαν ισχυει...
    και οταν εχω φτασει στα ακρα πλεον τοτε συνηδειτοποιω πως στις ανθρωπινες σχεσεις καταλαβαινεις περισσοτερα παρα σε μαι αστρολογικη αναλυση.

    αυτα... και τωρα προσπαθω να παρω τα πανω μου με λογικες λυσεις...............
    H Αστρολογια δεν ισχύει... ειναι παραμύθια και τσαρλατανισμοι.... στο παρακάτω βίντεο τεκμηριωνεται όλη η αλήθεια
    https://youtu.be/u486pTI4kV4

  3. #3
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Elendar123 View Post
    H Αστρολογια δεν ισχύει... ειναι παραμύθια και τσαρλατανισμοι.... στο παρακάτω βίντεο τεκμηριωνεται όλη η αλήθεια
    https://youtu.be/u486pTI4kV4
    δεν με ενδιαφερει τοσο εαν ισχυει η οχι, με ενοχλει το γεγονος οτι σπαταλησα τοσο χρονο που θα μπορουσα να καλητερεψω την ζωη μου με αλλους τροπους ποιο αληθινοφανες παρα με κατι που δεν ειναι και τοσο αποδεκτο...
    ποσα παραδειγματα ξερουμε για ανθρωπους που τα καταφεραν με την αστρολογια? κανενας!! ολοι τους ειχαν φυσιμενο μυαλο.
    ολα αυτα τα παραδειγματα ανθρωπων που τα καταφεραν τα καταφεραν μεσο της αστρολογιας? ΟΧΙ

  4. #4
    hlias1988
    Guest
    Θα ηθελα να μου πειτε την γνωμη σας...
    πως μπορει να κανει καποιος σωστες επιλογες?..
    δεν ηξερα οτι βασιζομενος σε αυτα οτι θα μου προκαλεσει τοση ζημια στην μετεπειτα ζωη μου.

  5. #5
    YokoChoco
    Guest
    Μετά την εκπληκτική επιστήμη της Αστρολογίας μπορείς να δοκιμάσεις αυτήν την Νεκρομαντείας :p:rolleyes::D

  6. #6
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by YokoChoco View Post
    Μετά την εκπληκτική επιστήμη της Αστρολογίας μπορείς να δοκιμάσεις αυτήν την Νεκρομαντείας :p:rolleyes::D
    οχι ευχαριστω νασε καλα!!!!!

Similar Threads

  1. Μπορει καποιος να βοηθησει;
    By Speaker14 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 10-02-2020, 13:49
  2. Παρακαλω ας βοηθήσει οποίος μπορεί
    By Red Leged in forum Άλλες Ειδικές Φοβίες
    Replies: 3
    Last Post: 19-03-2019, 17:12
  3. Μπορει καποιος να με βοηθησει?
    By keep_walking in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 102
    Last Post: 23-10-2018, 23:37
  4. μπορει κανεις να με βοηθησει?
    By μαρακι_ed in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 15
    Last Post: 02-04-2011, 02:29
  5. αν μπορει καποιος να βοηθησει,.....
    By KOSTAS1979 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 13-04-2009, 02:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •