''φλερτ'' - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 38

Thread: ''φλερτ''

  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Cube αφου εισαι κοπελα τι σε νοιαζει τι πρεπει να κανει ο τυπος τη 2η φορα που θα βγει σε παρεα με μια κοπελα?

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Cube αφου εισαι κοπελα τι σε νοιαζει τι πρεπει να κανει ο τυπος τη 2η φορα που θα βγει σε παρεα με μια κοπελα?
    Aπο ποτε κανουμε παρατηρησεις σε μελη που ανοιγουν θρετς της αρεσκειας τους , αμα δεν σου αρεσει , μην συμμετεχεις .........................ναι , ο δικηγορος της ειμαι ........

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Aπο ποτε κανουμε παρατηρησεις σε μελη που ανοιγουν θρετς της αρεσκειας τους , αμα δεν σου αρεσει , μην συμμετεχεις .........................ναι , ο δικηγορος της ειμαι ........
    δεν ειναι παρατηρηση, ειναι απορια! δικαιολογημενη γιατι ειναι κοπελα και θελω να καταλαβω...

    ΥΓ: thread ή ελληνιστι νημα . Threat ειναι η απειλη εκτος αν γλωσσα λανθανουσα τα αληθη λεγει....

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    δεν ειναι παρατηρηση, ειναι απορια! δικαιολογημενη γιατι ειναι κοπελα και θελω να καταλαβω...

    ΥΓ: thread ή ελληνιστι νημα . Threat ειναι η απειλη εκτος αν γλωσσα λανθανουσα τα αληθη λεγει....
    οχι , δεν σε απειλω , αλλα αν θεωρησω ενα μελος φιλιο , το παρακανω ελαφως με την υπερασπιση του , και θεωρησα την παρατηρηση σου ως εχθρικη προς το φιλιο μελος , αρα παρεξηγηση .............μολις λυθηκε ..........
    Last edited by Macgyver; 20-08-2016 at 05:57.

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    χαχαχα !! τελικα , εχεις πλακα ! οχι , δεν σε απειλω , αλλα αν θεωρησω ενα μελος φιλιο , το παρακανω ελαφως με την υπερασπιση του , και θεωρησα την παρατηρηση σου ως εχθρικη προς το φιλιο μελος , αρα παρεξηγηση .............μολις λυθηκε ..........
    Τι σου οφείλω για την υπεράσπιση? Πληρώνεσαι με το ποστ? :P
    Kαιρό ψάχνω για καλό δικηγόρο, μου κάνεις...
    Τι λέω πάλι.......

  6. #21
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Cube αφου εισαι κοπελα τι σε νοιαζει τι πρεπει να κανει ο τυπος τη 2η φορα που θα βγει σε παρεα με μια κοπελα?
    Κάνω γκάλοπ!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Κάνω γκάλοπ!
    Και μαλιστα ενδιαφερον γκαλοπ ............

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Γιατί τι έχει ? χαχαχ

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Τι σου οφείλω για την υπεράσπιση? Πληρώνεσαι με το ποστ? :P
    Kαιρό ψάχνω για καλό δικηγόρο, μου κάνεις...
    Τι λέω πάλι.......
    Μα ηταν ευλογη η παρατηρηση μου , ανοιξες ενα ενδιαφερον θρεντ , προς τι η απορια της Μαρα ? η θεματολογια απτετο του πνευματος του φορουμ , ειναι ομως αυτο που σουλεγα , αμα δεν κλαφτεις , ειτε απορει ο αλλος τι κανεις εδω , ειτε σου επιτιθεται , οπως συνεβαινε με τα δικα μου θρεντ , περι ανεμων και υδατων , παντα στο πνευμα του φορουμ , ομως ....................εχω παρατηρησει οτι η Μαρα απευθυνεται μονο σε μελη που κλαιγονται , η δηλωνουν προβλημα ........τετοια μελη , που ασχολουνται με την δυστυχια αλλων μελων , κανουν την δικη τους δυστυχια να φανταζει μικροτερη , εξ ου και η απορια , γιατι ανοιξες τετοιο θρεντ , που δεν δειχνει οτι εισαι δυστυχης ......
    Last edited by Macgyver; 20-08-2016 at 10:53.

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Γιατί τι έχει ? χαχαχ
    Ειναι παντα επικαιρο το φλερτ , και δεν φλερταρει πια ο κοσμος ....

    Τωρα ναρχισω αψιμαχιες με την Μαρα , δεν εχω καμμια διαθεση , πανε αυτα .......αλλωστε αυτη ειναι απασχολημενη με το να λεει σε ολους που δηλωνουν προβλημα ,' ολα θα πανε καλα ' , χωρις να εξηγει το γιατι .......κατι τετοια ατομα μεκνευριζουν , λενε θα πανε ολα καλα , πιο πολυ για να το διαβασει η ιδια .............σκασιλα της για τους αλλους , στην πρματικοτητα .....................αρεσκεται στα κοπλιμεντα , μπραβο κοριτσι μου , κπλ. ενω στην ουσια δεν λεει τιποτα , ειναι ταλεντο αυτο , να λες πραματα , χωρις στην ουσια να λες κατι .........ολα θα πανε καλα , τρομερη συμβουλη .....
    Last edited by Macgyver; 20-08-2016 at 10:58.

  11. #26
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Μακ γράφεις δημόσια τώρα δεν είναι πμ.....

  12. #27
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    φιλεναδα γινεσαι αν δεν της αρεσεις μονο , δεν πα να κανεις τον φιλο , αμα της αρεσεις , σεχει δει οπως αυτη θελει
    Quote Originally Posted by Magdalinx View Post
    Αν της αρέσεις της κοπέλας και δει και από σένα βλεμματική επαφή και ενδιαφέρον να την ρωτησεις κάτι για εκεινη θα ανταποκριθεί και θα κυλήσει μόνο του.
    Να σχολιάσω τα εξής...εγώ πιστεύω ότι μπορεί μια γυναίκα να μην προσέξει ένα άντρα αρχικά...να τον δει μόνο όταν θα αρχίσει ο αντρας να παίζει μπάλα..και αυτό γιατί οι γυναίκες είναι και φιλάρεσκες έτσι? ...είναι σαν να της αρέσει που αρέσει, επιβεβαίωση δηλαδή, έτσι ξεκινάει αλλά καταλήγει στο να της αρέσει ο άλλος τελικά, δεν συμβαίνει αυτό συνεχώς ? ναι λέω γω αλλά μπορεί να λέω και μπούρδες, όλα είναι πιθανά......................

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Μακ γράφεις δημόσια τώρα δεν είναι πμ.....
    Γιατι να κρυψω αυτο που σκεφτομαι ? δεν προσβαλλω κανεναν , και αν προσβαλλω , ποσως μενδιαφερει .....εκθετω μια αληθεια ....
    Last edited by Macgyver; 20-08-2016 at 06:03.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    3,250
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Γιατι να κρυψω αυτο που σκεφτομαι ? δεν προσβαλλω κανεναν , και αν προσβαλλω , ποσως μενδιαφερει .....εκθετω μια αληθεια ....
    Nαι καλά κάνεις, νόμιζα ότι ξεχάστηκες να σου πω την αλήθεια.............άλλωστε ''δημοκρατία'' έχουμε........
    Προσωπικά αποφεύγω να γράφω και ένας λόγος είναι ότι δεν θα με πάρει κανείς στα σοβαρά...και ξέρω και τους λόγους για αυτό......

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by cube View Post
    Προσωπικά αποφεύγω να γράφω και ένας λόγος είναι ότι δεν θα με πάρει κανείς στα σοβαρά...και ξέρω και τους λόγους για αυτό......
    Παραξενο αυτο , εμενα παντα με παιρνουν σοβαρα ,, και με τοπαραπανω , ισως επειδη δεν μασαω τα λογια μου .....

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Φλερτ για μια καλη σχεση.
    By ippotis in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 21-11-2015, 02:27
  2. φλερτ
    By Zahl in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 31-05-2014, 00:02
  3. Φλερτ στο fb
    By Χρίστος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 5
    Last Post: 19-09-2013, 01:30
  4. Kαλοκαιρινο φλερτ
    By pinko8 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 38
    Last Post: 07-03-2013, 09:20
  5. φλερτ στη δουλεια
    By kaity in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 22
    Last Post: 30-03-2012, 12:51

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •