Ποιος ειναι ο τροπος ζωης σας?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 26
  1. #1
    hlias1988
    Guest

    Ποιος ειναι ο τροπος ζωης σας?

    Εγω προσωπικα η μονη θετικη αλλαγη που εχω κανει ειναι η γυμναστικη...πραγματικα με γεμιζει και χαιρομαι για αυτο!
    το τσιγαρο λογω οτι ασχολουμε με κατι το εχω ριξει κατα 50% κατω... εκει που παιρναγα με ενα καπνο 1 μερα τωρα παιρναω 2 μερες...
    αυτο με το τσιγαρο με βασανιζει... λογω του οτι το γεγονος εχω πεπειστει οτι τα ψυχοφαρμακα επιβαρυνουν την υγεια ψαχνω τροπους μπας και αυξησω κανενα χρονο ζωης...

    Με το τσιγαρο το δουλευω στο μυαλο μου να το κοψω.. αν και οταν το σκεφτομαι , δεν θελω να το κοψω με χαλαρωνει απο τις ασχημες σκεψεις... τωρα πχ που κανω 30 τσιγαρα την ημερα να τα κανω 10. Αλλα να το τηρησω για το υπολοιπο της ζωης μου...

    Δουλεια. Δουλεια εχω μια κατα νου αλλα δεν νιωθω ετοιμος ακομα...

    Αυτος ειναι ο τροπος ζωης μου...

    Επισης μενω επαρχια και εχω αφθονο καθαρο αερα και πηγαινω στην εξοχη και ηρεμω...
    Γενικα κανω μια μοναχικη ησυχη ζωη... το γουσταρω αυτο.. αλλα δεν θελω να κρατησει για παντα... Θελω και λιγη ενταση..!

    Φιλους δεν εχω... γνωστους λογω οτι ειμαστε μικρη κοινωνια εχω παρα πολλους! Σκεφτειτε μενω σε μια πολη με 10.000 κατοικους...
    Και λιγοτερο λογω του οτι ολοι πηγαινουν και σπουδαζουν οταν τελιωνει το λυκειο...Γενικα οι φιλοι μου ειτε σπουδαζουν ειτε εχουν φυγει για Αθηνα ειτε εχουν παντρευτει δεν υπαρχει χρονος...

    Δεν το παιρνω εγωιστικα μαλλον ετσι ειναι τα πραγματα...

    Απλα αυτοι εχουν βρει κατι να κανουν με την ζωη τους.. Εγω οχι...

    Ειπα η γυμναστικη μου εχει ανοιξει λιγο το μυαλο..

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    για να μεινεις στην επαρχια πρεπει να ειναι και η δουλεια σου εκει, αλλιως δεν θα εχεις τιποτα ουσιαστικο ολη την ημερα να κανεις... εγω πιστευω οτι θα ητνα καλυτερα να πας σε πολη, αν και 10,000 κατοικοι δεν θεωρειται επαρχια αλλα μια μικρη πολη

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Εγώ είμαι της άποψης να μείνεις επαρχία αφού σου αρέσει στην φύση και η ζωή στις μεγάλες πόλεις γίνεται πιο δυσκολη, μια με της κλοπές, διαρρήξεις, πέφτει πολύ έλεγχος για μηνύματα για μάσκα λόγο κορονοιου. Μόνο για δουλειά εάν χρειάζεσαι επειγόντως τότε τραβά Αθηνά αλλιώς κάτσε εκεί που είσαι!!

  4. #4
    hlias1988
    Guest
    Δεν κανω τιποτα ουσιαστικο στην ζωη μου απλα καθομαι...
    για δουλεια αμα βρεθει μια καλη ευκαιρια ναι... αλλα και παλι τι να πω.. αγνωστο το μελλον

    Ετσι θα σπαταλησω την ζωη μου χωρις να κανω τιποτα....σε κανα θαυμα πιστευω...
    Ευκαιριες δεν υπαρχουν... δεν ειμαι αθηνα να κοιταζω τις αγγελιες να δω για δουλεια...ειμαστε μικρη κοινωνια εδω...ολοι με γνωριζουν...
    Οι περισσοτεροι με αγαπανε αλλα παντα υπαρχουν και αυτοι που δεν σε γουσταρουν...

    Ενταξη την μιση μερα την περναω με περπατημα 2 ωρες βολτα με το μηχανακι στην εξοχη ενα καφε στο χερι καποιες καλημερες με συγχωριανους μου..., αλλα την υπολοιπη καθομαι σε ενα κρεβατι και σκεφτομαι γιατι η ζωη μου ειναι ετσι...

    Ενταξη τα φαρμακα βοηθουν αλλα πανω στο συγκεκριμενο θεμα οχι... με βοηθουν να κοιμαμε να μην σκεφτομαι και να ξεχνιεμαι...
    Αλλα ειναι ανιαρη η ζωη μου... δεν ξερω για την δικια σας...

    Υπαρχει και το οικονομικο στην οικογενεια και υπαρχει γκρινια... εχω μπουχτισει τις διαμαχες στο σπιτι με θεμα το οικονομικο...

    Να παω Αθηνα η σε μια μεγαλη πολυ χωρις γνωστους χωρις σπιτι χωρις δουλεια δεν μπορω να παω...και να βρω ενα σπιτι καποιος πρεπει να πληρωνει το νοικι το τηλεφωνο το ρευμα μεχρι να βρω δουλεια... και τι δουλεια θα βρω με ενα λυκειο που εχω τελιωσει?

    Παλια ερχοντουσαν απο μονα τους τα πραγματα δουλεια λεφτα φιλοι κτλ... τωρα ειναι στασιμα τα πραγματα... πρεπει να τα κυνηγισω εγω.. μου ειναι δυσκολο...

    Εδω μεσα ειναι μια μικρογραφια της κοινωνιας... περα απο τα δικα μου προβληματα που θελουν λυση βλεπω και τα προβληματα των αλλων.. αυτο μου δινει θαρρος να συνεχισω...περισσοτερες λυσεις εχω βρει διαβαζοντας τα προβληματα των αλλων...
    Παλια οταν ημουν ποιο πιτσιρικας νομιζα οτι η ζωη ειναι ενα ατελιωτο παιχνιδι, αλλα μεσα απο την σφαλιαρα της ζωης που εφαγα εχω αλλαξει γνωμη...εχω γινει ποιο ωριμος...
    Νομιζω ολοι μας εδω μεσα βλεπουμε οτι υπαρχουν και χειροτερα προβληματα απο τα δικα μας...
    Last edited by hlias1988; 07-03-2021 at 09:05.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Καλημερα!

    Ηλια αυτη την στιγμη εχεις το καλυτερο όπλο στα χερια σου για δουλεια.
    Δεν ξερω που μενεις και τι καταστηματα υπαρχουν αλλα υπαρχει μεγαλη ζητηση για ντιλιβεραδες και ατομα να δουλευουν σε κουριερ.
    Διπλωμα και μηχανακι χρειαζεται αυτη η δουλεια και τιποτε αλλο .....ουτε γνωσεις ,ουτε πανεπιστμια ,ουτε τιποτα ...

    Δουλευει σαν δευτερο εισοδημα ενα παιδι που εχω το πρωι στην δουλεια και φτανει και το χιλιαρικο τον μηνα αφου το ντιλιβερι εχει κατακόρυφη αυξηση και φυσικα εκτος απο τον μισθο εχει και τα φιλοδωρηματα ..

    για δες λιγακι και αυτο το κομματι ,ακομα και σε μια γειτονικη σου πολη ...

    και γενικα οσοι εχετε θεματα με την δουλεια αυτη η ευκαιρια ειναι πολυ καλη
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #6
    hlias1988
    Guest
    Η θεα απο το μπαλκονι μου!
    Ψαχτε να βρειτε που ειναι!!!

    https://ibb.co/SPQ4GPW

  7. #7
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα!

    Ηλια αυτη την στιγμη εχεις το καλυτερο όπλο στα χερια σου για δουλεια.
    Δεν ξερω που μενεις και τι καταστηματα υπαρχουν αλλα υπαρχει μεγαλη ζητηση για ντιλιβεραδες και ατομα να δουλευουν σε κουριερ.
    Διπλωμα και μηχανακι χρειαζεται αυτη η δουλεια και τιποτε αλλο .....ουτε γνωσεις ,ουτε πανεπιστμια ,ουτε τιποτα ...

    Δουλευει σαν δευτερο εισοδημα ενα παιδι που εχω το πρωι στην δουλεια και φτανει και το χιλιαρικο τον μηνα αφου το ντιλιβερι εχει κατακόρυφη αυξηση και φυσικα εκτος απο τον μισθο εχει και τα φιλοδωρηματα ..

    για δες λιγακι και αυτο το κομματι ,ακομα και σε μια γειτονικη σου πολη ...

    και γενικα οσοι εχετε θεματα με την δουλεια αυτη η ευκαιρια ειναι πολυ καλη
    Σε ευχαριστω πολυ Μαριλου!
    Εχω μηχανακι και διπλωμα επισης εχω διπλωμα και αυτοκινητου αλλα δεν ξερω να οδηγω... απλα εβγαλα το διπλωμα να υπαρχει...
    Τωρα εδω που μενω ειπα ειναι μια πολη 10.000 κατοικων το οποιο ολες πλεον οι καφετεριες λειτουργουν ως take away..
    Ολες οι θεσεις ειναι ποιασμενες... θα το ψαξω το θεμα..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    [QUOTE=hlias1988;1153732]Η θεα απο το μπαλκονι μου!
    Ψαχτε να βρειτε που ειναι!!!

    https://ibb.co/SPQ4GPW[/QUOTE

    Το βρηκα αλλα δεν το γραφω εδω, μια χαρα εισαι, τι ωραια θεα!

  9. #9
    hlias1988
    Guest
    [QUOTE=katran;1153754]
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Η θεα απο το μπαλκονι μου!
    Ψαχτε να βρειτε που ειναι!!!

    https://ibb.co/SPQ4GPW[/QUOTE

    Το βρηκα αλλα δεν το γραφω εδω, μια χαρα εισαι, τι ωραια θεα!
    Δεν την εβγαλα εγω την φωτογραφια αλλα αυτο που ειδες βλεπω εγω απο το μπαλκονι μου!!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    καλησπερα, πρωτα απο ολα η περιοχη οπου ζεις εαν ξερεις ειναι το ονειρο για καθε εναν απο εμας οπου ζουμε στην Αθηνα! αυτο που λες φυση, ειναιι για εμας ονειρα.
    Σχετικα με του-τις φιλους οπου εχετε απομακρηνθει , νομιζω οτι πλεον μεσα απο τα μ.μ.δ. θα ειναι πολυ ευκολο να τα λετε, η απο σκαιπ.
    Επαγγελματικα δεν ειμαι συγουρος αλλα νομιζω οτι λογο των μετρων χειροτερα απο Αθηνα δεν πρεπει να υπαρχει αυτην τη στιγμη!

  11. #11
    hlias1988
    Guest
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    καλησπερα, πρωτα απο ολα η περιοχη οπου ζεις εαν ξερεις ειναι το ονειρο για καθε εναν απο εμας οπου ζουμε στην Αθηνα! αυτο που λες φυση, ειναιι για εμας ονειρα.
    Σχετικα με του-τις φιλους οπου εχετε απομακρηνθει , νομιζω οτι πλεον μεσα απο τα μ.μ.δ. θα ειναι πολυ ευκολο να τα λετε, η απο σκαιπ.
    Επαγγελματικα δεν ειμαι συγουρος αλλα νομιζω οτι λογο των μετρων χειροτερα απο Αθηνα δεν πρεπει να υπαρχει αυτην τη στιγμη!
    Το χειμωνα δεν εχει πολυ κοσμο εδω... το καλοκαιρι γινετε τις που^^ ς ..
    Τιποτα ντιλιβερι θα κοιταξω..!οσον αφορα την δουλεια!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εγω παιρνω εδω και μερικους μηνες μια αναπηρικη συνταξη 335 ευρω και εχω καπως παγιωθει. Δεν εχω πολλες αναγκες, αλλα στεγη και φαγητο δεν πληρωνω μιας και μενω με τους δικους μου.

    Το μελλον θα ειναι δυσκολο με τοσα χρηματα, μιας θα χρειαζετε να πληρωνω για φαγητο καθως και λογαριασμους και να ευχομαι να μην μου τυχει καμμια μεγαλη αναποδια για παραδειγμα με την υγεια μου.
    Εξτριμ δραστηριοτητες οπως διακοπες και ταξιδακια με τοσα χρηματα θεωρουνται απαγορευμενα.

    Οταν τελειωσει το σκηνικο με τον covid, θα παω να ρωτησω στον ΟΑΕΔ τι δικαιωματα εχω σε εργασια παιρνοντας την αναπηρικη συνταξη ωστε να συμπληρωνω το εισοδημα.

    Προς το παρον και μιλωντας για το τωρα, αυτο το διαστημα της ζωης μου θα ελεγα ειμαι ευτυχισμενος παρ'ολο που υπαρχει αυτη η κατασταση με τον ιο και εχουν αφαιρεθει καποιες δραστηριοτητες μου.

    Εχω βεβαια πολλα χομπι που δεν με φτανει η μερα για να ασχοληθω με ολα. Αυτο που μου λειπει θα ελεγα ειναι περισσοτερες κοινωνικες επαφες, ειμαι μοναχικος εκ φυσεως και να ασχολουμε με χομπι αυτο βοηθαει λιγο να την παλευω.
    Το κυριοτερο ατου μου πιστευω ειναι η φιλομαθεια, θελω να μαθαινω συνεχεια πραγματα και το ιντερνετ σε μενα εκατσε και εδεσε, καθως βρισκεις απεριοριστο πλουτο οπως βιβλια. Εαν δεν ειχα αυτο δεν ξερω τι θα εμενε απο μενα. Ισως και με αυτο να βρω δουλεια στο μελλον, γιατι ασχολουμε με αντικειμενα που εαν τα κανω πραξη πληρωνονται καλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εγω παιρνω εδω και μερικους μηνες μια αναπηρικη συνταξη 335 ευρω και εχω καπως παγιωθει. Δεν εχω πολλες αναγκες, αλλα στεγη και φαγητο δεν πληρωνω μιας και μενω με τους δικους μου.

    Το μελλον θα ειναι δυσκολο με τοσα χρηματα, μιας θα χρειαζετε να πληρωνω για φαγητο καθως και λογαριασμους και να ευχομαι να μην μου τυχει καμμια μεγαλη αναποδια για παραδειγμα με την υγεια μου.
    Εξτριμ δραστηριοτητες οπως διακοπες και ταξιδακια με τοσα χρηματα θεωρουνται απαγορευμενα.

    Οταν τελειωσει το σκηνικο με τον covid, θα παω να ρωτησω στον ΟΑΕΔ τι δικαιωματα εχω σε εργασια παιρνοντας την αναπηρικη συνταξη ωστε να συμπληρωνω το εισοδημα.


    Προς το παρον και μιλωντας για το τωρα, αυτο το διαστημα της ζωης μου θα ελεγα ειμαι ευτυχισμενος παρ'ολο που υπαρχει αυτη η κατασταση με τον ιο και εχουν αφαιρεθει καποιες δραστηριοτητες μου.

    Εχω βεβαια πολλα χομπι που δεν με φτανει η μερα για να ασχοληθω με ολα. Αυτο που μου λειπει θα ελεγα ειναι περισσοτερες κοινωνικες επαφες, ειμαι μοναχικος εκ φυσεως και να ασχολουμε με χομπι αυτο βοηθαει λιγο να την παλευω.
    Το κυριοτερο ατου μου πιστευω ειναι η φιλομαθεια, θελω να μαθαινω συνεχεια πραγματα και το ιντερνετ σε μενα εκατσε και εδεσε, καθως βρισκεις απεριοριστο πλουτο οπως βιβλια. Εαν δεν ειχα αυτο δεν ξερω τι θα εμενε απο μενα. Ισως και με αυτο να βρω δουλεια στο μελλον, γιατι ασχολουμε με αντικειμενα που εαν τα κανω πραξη πληρωνονται καλα.
    Καλημερα!

    Keep ετρεχε ηδη προγραμμα που αφορα καθαρα ατομα με αναπηρια και πολυ καλο μαλιστα , αλλα εχει παγώσει και θα ξαναξεκινησει τον Μαιο ...
    Μιλησε αν πρεπει να κανεις ηδη απο τωρα ηλεκτρονικα αιτηση ούτως ωστε οταν θα ξανανοιξει να εχεις μια θεση ...Οταν θα εχω στανταρ ημερομηνια θα σε ενημερωσω γιατι τα γνωριζω αυτα .


    Αλλη μια ενασχοληση που εχει πολυ ζήτηση πλεον ειναι προγραμματιστες .
    Οποιος ξερει κωδικα και μπορει να φτιαχνει ηλεκτρονικες σελιδες -e shop και γενικα ηλεκτρονικές πλατφορμες εχει πολυ ζητηση δεδομενου των κατστασεων ...


    Ειναι και αυτο επαγγελμα που και μπορεις να το μαθεις απο το σπιτι (τα μαθηματα κωδικα πλεον γινονται ηλεκτρονικα)αλλα το εξασκείς και απο εκεί και τα χρηματα ειναι εξισου καλά !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα!

    Keep ετρεχε ηδη προγραμμα που αφορα καθαρα ατομα με αναπηρια και πολυ καλο μαλιστα , αλλα εχει παγώσει και θα ξαναξεκινησει τον Μαιο ...
    Μιλησε αν πρεπει να κανεις ηδη απο τωρα ηλεκτρονικα αιτηση ούτως ωστε οταν θα ξανανοιξει να εχεις μια θεση ...Οταν θα εχω στανταρ ημερομηνια θα σε ενημερωσω γιατι τα γνωριζω αυτα .


    Αλλη μια ενασχοληση που εχει πολυ ζήτηση πλεον ειναι προγραμματιστες .
    Οποιος ξερει κωδικα και μπορει να φτιαχνει ηλεκτρονικες σελιδες -e shop και γενικα ηλεκτρονικές πλατφορμες εχει πολυ ζητηση δεδομενου των κατστασεων ...


    Ειναι και αυτο επαγγελμα που και μπορεις να το μαθεις απο το σπιτι (τα μαθηματα κωδικα πλεον γινονται ηλεκτρονικα)αλλα το εξασκείς και απο εκεί και τα χρηματα ειναι εξισου καλά !
    Ναι εχω ασχοληθει με κατασκευη ιστοσελιδων στο παρελθον και εχω πληρωθει κιολας. Δεν ειμαι βεβαια καλος, σε ερασιτεχνικο επιπεδο.
    Εχω ασχοληθει και με προγραμματισμο και εχω και πληρωθει απο αυτον επισης, αλλα και εκει ειμαι σε ερασιτεχνικο επιπεδο και νομιζω αν και με ενδιαφερει το αντικειμενο, θα με κουραζε ως εργασια. Λενε υπαρχει πολυ στρες.

    Μου εχει ελκυσει το ενδιαφερον το data science και ασχολουμε αυτο το καιρο, καθως και βελτιωνω οσο μπορω τα αγγλικα μου (δεν εχει τελος), γιατι μαλλον σκεφτομαι για remote εργασια με καποια εταιρεια του εξωτερικου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Ναι εχω ασχοληθει με κατασκευη ιστοσελιδων στο παρελθον και εχω πληρωθει κιολας. Δεν ειμαι βεβαια καλος, σε ερασιτεχνικο επιπεδο.
    Εχω ασχοληθει και με προγραμματισμο και εχω και πληρωθει απο αυτον επισης, αλλα και εκει ειμαι σε ερασιτεχνικο επιπεδο και νομιζω αν και με ενδιαφερει το αντικειμενο, θα με κουραζε ως εργασια. Λενε υπαρχει πολυ στρες.

    Μου εχει ελκυσει το ενδιαφερον το data science και ασχολουμε αυτο το καιρο, καθως και βελτιωνω οσο μπορω τα αγγλικα μου (δεν εχει τελος), γιατι μαλλον σκεφτομαι για remote εργασια με καποια εταιρεια του εξωτερικου.
    Η αληθεια ειναι οτι θελει πολυ διαβασμα ειδικα το κομματι του κωδικα ειναι αρκετα δυσκολο και θελει πολυ καλη εξασκηση .Παρακολουθω εν μερη γιατι ειναι η καινουργια ασχολία του γιου μου(16 χρονων ) και μπορω να πω οτι τον εχει ενθουσιασει για τον λογο οτι πλεον αναλαμβανει καποιες δουλιτσες και του δινουν ενα πολυ καλο χαρτζιλίκι ..
    Εριξε πολυ διαβασμα ομως και τωρα 23 Μαρτιου τον εχω βρει ακομα ενα σεμιναριο που θα παρακολουθησει που αφορα B2B Digital Marketing,πανω κατω τα γνωριζει αλλα ειναι ενα βημα παραπανω απο αυτα που ηδη ξερει και το κυριοτερο τα χαρτια που παίρνει θα τον βοηθησουν αργοτερα πολυ ...
    Ειναι ενα κομμάτι που πρεπει να ενημερωνεσαι συνεχεια γιατι ολο προκειπτουν καινουργια ....

    Εχει καταπιαστει πολυ με πλατφορμες απο παιχνιδια και οι " δουλειες " που εκανε ειναι στην Αμερικη και στην Αγγλια και δεν εχει καμια σχεση με οτι παίζει εδω ..Απαραιτητη προυποθεση ομως η αψογη πραγματικα χρηση των αγγλικων αλλιως θα δυσκολευεσαι ακομα περισσοτερο ...Βγαζουν στους σερβερ παιχνιδιων ή αλλων σελιδων κατα καιρους σαν αγγελιες και εκει δινεις την προσφορα σου και τι μπορεις να κανεις πανω σε αυτο που ζητανε και φυσικα οι υπευθυνοι επικοινωνουν μαζι σου ...Ειλικρινα οταν μου το ειπε πρωτη φορα ουτε καν τον πιστεψα και φανταστικα οτι κατι αλλο παιζει ωσπου το παρακουλουθησα απο κοντα και ειδα οτι ισχυει ...
    Ειναι μια να ανοίξεις πορτα εκει ,μετα θα σε βρισκουν αυτοι ...
    Αν σε ενδιαφερει παντως αξιζει τον κοπο γιατι το βλεπω οτι για συμπληρωματικο εισοδημα ειναι οτι καλυτερο μακραν ...

    Αν σου αρεσει εχει παρα πολλα διαδικτυακα σεμιναρια αυτη την περιοδο τα οποια δεν ειναι τοσο ακριβη η συμμετοχη τους και τα παρακολουθεις φυσικα απο το σπιτι σου λογο της κατστασης .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 8
    Last Post: 07-12-2009, 09:11
  2. ανορεξία-τρόπος ζωής?
    By crisalide_21 in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 30
    Last Post: 16-06-2009, 01:06
  3. Τρόπος ζωής
    By weird in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 16-01-2009, 15:55
  4. Ανορεξία-τροπος ζωής?
    By crasalide in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 9
    Last Post: 21-05-2008, 02:23

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •