Να κανω κινηση? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 42
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Μεσα στα 6 αυτα χρονια εχει μαθει πολλα για σενα και τον χαρακτηρα σου.Γιατι να χασει την ευκαιρια να ειναι μαζι σου? Σε απερριψε μια φορα .Το μπαλακι ειναι στο γηπεδο της ,αστην να σε πλησιασει, αν οχι δεν ηταν να γινει!
    Αν εχει φαει πορτα μια φορα Ελενα , με τι αυτοπεποιθηση να παει για δευτερη ?

  2. #17
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Η ιστορία σου μου θυμίζει οικογενειακές ιστορίες στον Alpha!
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Μεσα στα 6 αυτα χρονια εχει μαθει πολλα για σενα και τον χαρακτηρα σου.Γιατι να χασει την ευκαιρια να ειναι μαζι σου? Νιωθεις οτι σε επιβεβαιωνει σαν ανδρα ? Αν κανεις προσεγγιση η απαντηση της σιγουρα θα ειναι διαφορετικη απο την κοπελα που ηταν πριν τοσα χρονια. Αν ηθελε βεβαια θα εκανε αυτη κινηση θα σε απασχολουσε ,θα σε αγγιζε ....κατι που να δειχνει οτι θελει. Εκτος και αν ντρεπεται την παρεα. Αλλα εγω ετσι ξερω γινεται. Σε απερριψε μια φορα .Το μπαλακι ειναι στο γηπεδο της ,αστην να σε πλησιασει, αν οχι δεν ηταν να γινει!
    Καποιες φορες παρατηρησα να επιδιωκει να καθισει κοντα μου,ενω υπηρχαν κενες θεσεις.μπορει βεβαια να ειναι και ιδεα μου.καμια φορα βλεπεις αυτα που θες.παντως κι εγω το σκεφτηκα αυτο.αν ηθελε θα εκανεκινηση.

  3. #18
    Elenia781
    Guest
    Δεν παιζει να παρει ο ενας τον αλλο τηλεφωνο? Πιστευω εχει το τηλεφωνο σου

  4. #19
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Η ιστορία σου μου θυμίζει οικογενειακές ιστορίες στον Alpha!
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Δεν παιζει να παρει ο ενας τον αλλο τηλεφωνο? Πιστευω εχει το τηλεφωνο σου
    Και το εχει και το εχω.

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Η πιθανοτητα να σε γουσταρει ειναι περιπου 0,00001% αλλα αν σε καιει τοσο ξαναπροσεγγισε την,ετσι και αλλιως φιλοι δεν ειστε εφοσον την βλεπεις ερωτικα,οποτε παλι στο 0 εισαι

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Η πιθανοτητα να σε γουσταρει ειναι περιπου 0,00001% αλλα αν σε καιει τοσο ξαναπροσεγγισε την,ετσι και αλλιως φιλοι δεν ειστε εφοσον την βλεπεις ερωτικα,οποτε παλι στο 0 εισαι
    εσυ ως γνησιο τρολ που εισαι, δεν θες να βοηθησεις κανεναν .....τρολλλλλ...δεν φτανει που σου σβηνουν τα ποστ σου ?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    εσυ ως γνησιο τρολ που εισαι, δεν θες να βοηθησεις κανεναν .....τρολλλλλ...δεν φτανει που σου σβηνουν τα ποστ σου ?
    τι τρολ ρε θειο,που εισαι οι οικογενειακες ιστοριες προσωποποιημενος την αληθεια λεω,αφου πριν χρονια εφαγε χυλοπιτα,γιατι να αλλαξει τωρα γνωμη η τυπισσα?
    Last edited by fuego21; 04-04-2021 at 03:23.

  8. #23
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    Η πιθανοτητα να σε γουσταρει ειναι περιπου 0,00001% αλλα αν σε καιει τοσο ξαναπροσεγγισε την,ετσι και αλλιως φιλοι δεν ειστε εφοσον την βλεπεις ερωτικα,οποτε παλι στο 0 εισαι
    Τοσο πολυ...καλα ειναι.

  9. #24
    Elenia781
    Guest
    Εσω ετοιμος αλλα μην κανεις κινηση! Σου ριξε ακυρο ,σε εχει στον παγο τι αλλο να κανεις ο ερμος. Εσυ εχεις αυθεντικα αισθηματα απο εξαρχης αλλα μηπως σκεφτεται πως δεν νιωθει ανετα πως να φερθει μιας και εχετε 9 χρονια διαφορα ηλικιας?

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Καποιες φορες παρατηρησα να επιδιωκει να καθισει κοντα μου,ενω υπηρχαν κενες θεσεις.μπορει βεβαια να ειναι και ιδεα μου.καμια φορα βλεπεις αυτα που θες.παντως κι εγω το σκεφτηκα αυτο.αν ηθελε θα εκανεκινηση.
    Και αν δεν είναι στο μυαλό σου ?
    Πραγματικά αντέχεις να ζεις με όλη αυτή την αμφιβολία ?
    Ειλικρινά τι σε φοβιζει?
    Οκ αν σου πει ξέρεις ισχύει ότι και τότε τι έγινε ?

    Δεν συνεχίσατε να είστε φίλοι?
    Δεν κάνατε και άλλες σχέσεις ?
    Γιατί τώρα νομίζεις ότι θα έρθει η καταστροφή και ότι αν σου πει όχι θα πρέπει να φύγεις και από την παρέα ?

    Είπαμε ότι γίνεται με τρόπο και σεβασμό γιατί να μην εκτιμηθεί από τον άλλον ?

    Εκτός και έχεις εγωισμό και φοβάσαι μη θιχτεί..
    Εκεί ναι μόνο αυτοί οι άνθρωποι δεν διεκδικούν τίποτα στην ζωή τους και παραμένουν αποθημενα που τους τρώνε στην κυριολεξία ...

    Ότι και να ειναι διεκδίκησε το με σεβασμό και αν δεν κάτσει δεν εκατσε..
    Νομίζω το έχεις μεγαλοποιηση όλο αυτό στο μυαλό σου. ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #26
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Εσω ετοιμος αλλα μην κανεις κινηση! Σου ριξε ακυρο ,σε εχει στον παγο τι αλλο να κανεις ο ερμος. Εσυ εχεις αυθεντικα αισθηματα απο εξαρχης αλλα μηπως σκεφτεται πως δεν νιωθει ανετα πως να φερθει μιας και εχετε 9 χρονια διαφορα ηλικιας?
    Μπορει να ειναι αυτο.η διαφορα ηλικιας.αν και μια σχεση της ειχαν 7 χρονια διαφορα.

  12. #27
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Και αν δεν είναι στο μυαλό σου ?
    Πραγματικά αντέχεις να ζεις με όλη αυτή την αμφιβολία ?
    Ειλικρινά τι σε φοβιζει?
    Οκ αν σου πει ξέρεις ισχύει ότι και τότε τι έγινε ?

    Δεν συνεχίσατε να είστε φίλοι?
    Δεν κάνατε και άλλες σχέσεις ?
    Γιατί τώρα νομίζεις ότι θα έρθει η καταστροφή και ότι αν σου πει όχι θα πρέπει να φύγεις και από την παρέα ?

    Είπαμε ότι γίνεται με τρόπο και σεβασμό γιατί να μην εκτιμηθεί από τον άλλον ?

    Εκτός και έχεις εγωισμό και φοβάσαι μη θιχτεί..
    Εκεί ναι μόνο αυτοί οι άνθρωποι δεν διεκδικούν τίποτα στην ζωή τους και παραμένουν αποθημενα που τους τρώνε στην κυριολεξία ...

    Ότι και να ειναι διεκδίκησε το με σεβασμό και αν δεν κάτσει δεν εκατσε..
    Νομίζω το έχεις μεγαλοποιηση όλο αυτό στο μυαλό σου. ..
    Ισως και να εχεις δικαιο.να το μεγαλοποιηση πολυ στο μυαλο μου.η αληθεια ειναι οτι δεν αντεχω να ζω αλλο μ αυτη την αμφιβολια..

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Ισως και να εχεις δικαιο.να το μεγαλοποιηση πολυ στο μυαλο μου.η αληθεια ειναι οτι δεν αντεχω να ζω αλλο μ αυτη την αμφιβολια..
    Ε μα ναι βρε καλό μου ...

    Τι έχεις να χάσεις δηλαδή αν φερθείς με διακριτικότητα και σεβασμό..
    Μιλάμε ότι πας να εκφράσεις κάτι όμορφο σε μια κοπέλα ..Δεν πας να την κατακευρανωσεις και να δημιουργηθεί ένταση...

    Αλίμονο τώρα αν κολλάμε στο να πούμε σε κάποιον ότι μας αρέσει ,που ζούμε ...

    Άντε πάρε απόφαση και σου ξαναειπα ,άρχισε να σκέφτεσαι τον τρόπο και όχι αν θα το κάνεις ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by pablo4 View Post
    Καποιες φορες παρατηρησα να επιδιωκει να καθισει κοντα μου,ενω υπηρχαν κενες θεσεις.μπορει βεβαια να ειναι και ιδεα μου.καμια φορα βλεπεις αυτα που θες.παντως κι εγω το σκεφτηκα αυτο.αν ηθελε θα εκανεκινηση.
    μετα απο τοσο καιρο παρεας και απο μια αρνηση, δεν νομιζω οτι θα εκανε ποτε κινηση η ιδια, πιστευω.
    το οτι καθεται διπλα σου, μην το κοστολογιες. ξερει οτι την γουσταρεις και μπορει να αισθανεται καποια ασφαλεια διπλα σου. αυτο δεν σημαινει οτι θα εκανε και σχεση.
    η περιπτωση να γουσταρει κατι ερωτικο ειναι μικρη. αλλα, υπαρχει.
    μονο αν κανεις κινηση θα μαθεις και θα απελευθερωθεις.
    αλλιως θα καθεσαι να μαραζωνεις χωρις να προχωρας σε κατι αλλο, και να αναρωτιεσαι..

  15. #30
    Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    41
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μετα απο τοσο καιρο παρεας και απο μια αρνηση, δεν νομιζω οτι θα εκανε ποτε κινηση η ιδια, πιστευω.
    το οτι καθεται διπλα σου, μην το κοστολογιες. ξερει οτι την γουσταρεις και μπορει να αισθανεται καποια ασφαλεια διπλα σου. αυτο δεν σημαινει οτι θα εκανε και σχεση.
    η περιπτωση να γουσταρει κατι ερωτικο ειναι μικρη. αλλα, υπαρχει.
    μονο αν κανεις κινηση θα μαθεις και θα απελευθερωθεις.
    αλλιως θα καθεσαι να μαραζωνεις χωρις να προχωρας σε κατι αλλο, και να αναρωτιεσαι..
    Μικρη ε?η πιθανοτητα να θελει αλλα να δισταζει να κανει κινηση παιζει ή ετσι με συμφερει να πιστευω.Δλδ ρε παιδι μου να γουσταρει κατι ερωτικο αλλα να κολλα στο γεγονος οτι αφου τον εριξα ακυρο μια φορα πως θα τον πω οτι τον θελω.να φοβαται την αντιδραση μου.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Να κάνω κίνηση επανασύνδεσης?
    By Theodora1 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 92
    Last Post: 30-09-2020, 02:58
  2. Να κάνω κίνηση ;
    By Melina75 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 8
    Last Post: 08-09-2020, 00:51
  3. Να κάνω κίνηση; Κι αν ναι, πως?
    By Lemonpie5 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 311
    Last Post: 15-07-2020, 01:18
  4. Πρωτη κινηση!
    By Nik94 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 09-07-2013, 11:54
  5. κινηση
    By stable in forum Γενικά για τις Διατροφικές Διαταραχές
    Replies: 9
    Last Post: 29-10-2010, 15:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •