Εγώ φταίω ή η φίλη μου είναι εγωίστρια ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 59
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    20

    Εγώ φταίω ή η φίλη μου είναι εγωίστρια ?

    Καλησπέρα. Πριν λίγο καιρό ένα βράδυ είχα καλέσει μια φίλη μου στο σπίτι μου για να δούμε μερικά επεισόδια από μια σειρά που μου αρέσει όλα καλά μέχρι που ήρθε σπίτι μου μιλήσαμε λίγο και εκεί αποφάσισα να της κάνω μια πλάκα και ξάπλωσα στον μοναδικό καναπέ που είχε το σαλόνι με αποτέλεσμα να μην έχει που να καθίσει και μου είπε να σηκωθώ της είπα βαριέμαι και μου είπε που θα καθίσω εγώ και της είπα δεν ξέρω αν θες κάτσε στο πάτωμα και μου λέει δεν υπάρχει περίπτωση σήκω τώρα και της ξαναλέω βαριέμαι και ήρθε και έκατσε επάνω στην κοιλιά μου και της είπα σήκω θα με πεθάνεις και μου είπε καλά δεν θα πάθεις και τίποτα συγνώμη και σηκώθηκε και κάθισε στο πάτωμα με νεύρα και άμεσος μετά σηκώθηκα από τον καναπέ για να καθίσει και εκείνη και δεν ήθελε , δηλαδή τη ήθελε να την αφήσω να κάθετε πάνω στην κοιλιά μου μέχρι να αποφασίσει να σηκωθεί , είναι 65 κιλά. Έχω νευριάσει με το ύφος της ότι εντάξει δεν τρέχει και τίποτα . Επίσης για όσους απορούν είμαι 19 χρόνων. Ευχαριστώ πολύ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by gamergreece View Post
    Καλησπέρα. Πριν λίγο καιρό ένα βράδυ είχα καλέσει μια φίλη μου στο σπίτι μου για να δούμε μερικά επεισόδια από μια σειρά που μου αρέσει όλα καλά μέχρι που ήρθε σπίτι μου μιλήσαμε λίγο και εκεί αποφάσισα να της κάνω μια πλάκα και ξάπλωσα στον μοναδικό καναπέ που είχε το σαλόνι με αποτέλεσμα να μην έχει που να καθίσει και μου είπε να σηκωθώ της είπα βαριέμαι και μου είπε που θα καθίσω εγώ και της είπα δεν ξέρω αν θες κάτσε στο πάτωμα και μου λέει δεν υπάρχει περίπτωση σήκω τώρα και της ξαναλέω βαριέμαι και ήρθε και έκατσε επάνω στην κοιλιά μου και της είπα σήκω θα με πεθάνεις και μου είπε καλά δεν θα πάθεις και τίποτα συγνώμη και σηκώθηκε και κάθισε στο πάτωμα με νεύρα και άμεσος μετά σηκώθηκα από τον καναπέ για να καθίσει και εκείνη και δεν ήθελε , δηλαδή τη ήθελε να την αφήσω να κάθετε πάνω στην κοιλιά μου μέχρι να αποφασίσει να σηκωθεί , είναι 65 κιλά. Έχω νευριάσει με το ύφος της ότι εντάξει δεν τρέχει και τίποτα . Επίσης για όσους απορούν είμαι 19 χρόνων. Ευχαριστώ πολύ
    ποιος ειναι ο εγωισμος της φιλης σου;;; δεν το καταλαβα.. επειδη δεν ηθελε να καθισει στο πατωμα, ειναι εγωιστρια;
    αν το εκανες σοβαρα που επιασες ολον τον καναπε, εσυ εισαι ο αγενης που της ειπες να κατσει στο πατωμα.
    αν εκανες πλακα οπως λες, επρεπε να της το πεις και να σηκωθεις για να κατσει κι αυτη.
    αγορι εισαι ή κοριτσι;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    καλησπέρα.
    εκτιμω ότι είσαι μικρή σε ηλικία και δεν σε παρεξηγώ.
    την επόμενη φορά απλά πες της τί σε ενοχλει, αντί να περάσεις στο έδαφος της παθητικής επιθετικότητας.
    θα βοηθήσει πολύ την ποιότητα της σχέσης σας.

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ποιος ειναι ο εγωισμος της φιλης σου;;; δεν το καταλαβα.. επειδη δεν ηθελε να καθισει στο πατωμα, ειναι εγωιστρια;
    αν το εκανες σοβαρα που επιασες ολον τον καναπε, εσυ εισαι ο αγενης που της ειπες να κατσει στο πατωμα.
    αν εκανες πλακα οπως λες, επρεπε να της το πεις και να σηκωθεις για να κατσει κι αυτη.
    αγορι εισαι ή κοριτσι;

    Πρώτα να ξεκαθαρίσω ότι είμαι αγόρι και το usermane ειναι για τρολ. Εντάξει το εγωίστρια ίσως ήταν υπερβολικό αλλά τόσο δύσκολο ήταν να καταλάβει ότι το κάνω για πλάκα και ότι δεν υπάρχει περίπτωση να την αφήσω να κάθετε στο πάτωμα ??? Επίσης όταν της είπα σήκω θα με πεθάνεις είπε << καλά δεν θα πάθεις και τίποτα συγνώμη >> και μετά από λίγο μου είπε << σιγά που θα σε πεθάνω τόσο αδύναμος είσαι ?? >> και αυτό με νευρίασε λίγο .

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by user View Post
    καλησπέρα.
    εκτιμω ότι είσαι μικρή σε ηλικία και δεν σε παρεξηγώ.
    την επόμενη φορά απλά πες της τί σε ενοχλει, αντί να περάσεις στο έδαφος της παθητικής επιθετικότητας.
    θα βοηθήσει πολύ την ποιότητα της σχέσης σας.

    Πρώτον και κυριότερο αγόρι είμαι και δεύτερον 19 χρόνων είμαι και η φίλη μου το ίδιο .

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by gamergreece View Post
    Καλησπέρα. Πριν λίγο καιρό ένα βράδυ είχα καλέσει μια φίλη μου στο σπίτι μου για να δούμε μερικά επεισόδια από μια σειρά που μου αρέσει όλα καλά μέχρι που ήρθε σπίτι μου μιλήσαμε λίγο και εκεί αποφάσισα να της κάνω μια πλάκα και ξάπλωσα στον μοναδικό καναπέ που είχε το σαλόνι με αποτέλεσμα να μην έχει που να καθίσει και μου είπε να σηκωθώ της είπα βαριέμαι και μου είπε που θα καθίσω εγώ και της είπα δεν ξέρω αν θες κάτσε στο πάτωμα και μου λέει δεν υπάρχει περίπτωση σήκω τώρα και της ξαναλέω βαριέμαι και ήρθε και έκατσε επάνω στην κοιλιά μου και της είπα σήκω θα με πεθάνεις και μου είπε καλά δεν θα πάθεις και τίποτα συγνώμη και σηκώθηκε και κάθισε στο πάτωμα με νεύρα και άμεσος μετά σηκώθηκα από τον καναπέ για να καθίσει και εκείνη και δεν ήθελε , δηλαδή τη ήθελε να την αφήσω να κάθετε πάνω στην κοιλιά μου μέχρι να αποφασίσει να σηκωθεί , είναι 65 κιλά. Έχω νευριάσει με το ύφος της ότι εντάξει δεν τρέχει και τίποτα . Επίσης για όσους απορούν είμαι 19 χρόνων. Ευχαριστώ πολύ
    Εγώ θα τα έλεγα παιδιαρισματα και ότι οι πλάκες γίνονται κάτω από προϋποθέσεις και μάλιστα όταν την ξεκινάς να είσαι σε θέση να μην παρεξηγήσεις τον άλλον ..

    Γιατί νευριασες ?
    Την είπες να σηκωθεί γιατι είναι βαριά .....
    Ξέρεις και αν αυτή έκανε πλάκα όταν κάθησε ?

    Μπορεί να πειραχτηκε ...
    Καταλαβαίνεις πως για να κάνεις μια πλάκα πρέπει και ο άλλος να είναι σε θέση να καταλαβαίνει και να συμμετέχει -"παίζει" σε όλο αυτό ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by gamergreece View Post
    Πρώτα να ξεκαθαρίσω ότι είμαι αγόρι και το usermane ειναι για τρολ. Εντάξει το εγωίστρια ίσως ήταν υπερβολικό αλλά τόσο δύσκολο ήταν να καταλάβει ότι το κάνω για πλάκα και ότι δεν υπάρχει περίπτωση να την αφήσω να κάθετε στο πάτωμα ??? Επίσης όταν της είπα σήκω θα με πεθάνεις είπε << καλά δεν θα πάθεις και τίποτα συγνώμη >> και μετά από λίγο μου είπε << σιγά που θα σε πεθάνω τόσο αδύναμος είσαι ?? >> και αυτό με νευρίασε λίγο .
    να σου αντιστρεψω το ερωτημα.
    εσενα τοσο δυσκολο σου ηταν να καταλαβεις οτι μπορουσε να το παρει σοβαρα, οταν στο δικο σου σπιτι δεν την αφηνεις να καθησει;; ναι! μπορει να νομιζε στα σοβαρα οτι εισαι τοσο αγενης , οσο να την αφησεις να καθησει στο απτωμα. τοσο περιεργο ειναι;

    εσυ νευριασες που σε ειπε αδυναμο, εκεινη νευριασε επειδη νομιζε οτι την ειπες χοντρη... αυτα ειναι τα στερεοτυπα με τα οποια μεγαλωνουν τα παιδια. οι κοπελες παρεξηγουνται αν τις πουνε χοντρες και τα αγορια παρεξηγουνται αν τα πουνε αδυναμα...

    η αληθεια σε ολα αυτα, ειναι οτι ηθελες να ερθετε σε σωματικη επαφη, αλλα λογω απειριας και ντροπης, δεν ξερεις πως να το κανεις... κι αντι να ρθειτε σε σωματικη επαφη, νευριασατε και μαλωσατε...
    η αληθεια ειναι, οτι θελεις να ξερεις αν σε γουσταρει και γιατι δεν επελεξε να προσπαθησει να σε σηκωσει απο τον καναπε, η να κατσει καπου αλλου που θα σε χαροποιουσε περισσοτερο, αντι να παραιτηθει και να νευριασει...
    την επομενη φορα που θα θελεις να κανεις κατι αλλο, κανε το "αλλο" και οχι αυτα τα παιδιαρισματα ;)

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εγώ θα τα έλεγα παιδιαρισματα και ότι οι πλάκες γίνονται κάτω από προϋποθέσεις και μάλιστα όταν την ξεκινάς να είσαι σε θέση να μην παρεξηγήσεις τον άλλον ..

    Γιατί νευριασες ?
    Την είπες να σηκωθεί γιατι είναι βαριά .....
    Ξέρεις και αν αυτή έκανε πλάκα όταν κάθησε ?

    Μπορεί να πειραχτηκε ...
    Καταλαβαίνεις πως για να κάνεις μια πλάκα πρέπει και ο άλλος να είναι σε θέση να καταλαβαίνει και να συμμετέχει -"παίζει" σε όλο αυτό ...
    Νευρίασα γιατί από ότι κατάλαβα της κακοφάνηκε που της είπα << σήκω θα με πεθάνεις >> δεν ξέρω μάλλον νόμιζε ότι δεν θα έχω πρόβλημα να κάθετε πάνω μου πραγματικά δεν ξέρω , και η αλήθεια είναι ότι μπορεί να το παραέκανα και εγώ γιατί ναι δεν ήταν εύκολο αλλά δεν ήταν και κάτι πολύ δύσκολο για λίγο.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    να σου αντιστρεψω το ερωτημα.
    εσενα τοσο δυσκολο σου ηταν να καταλαβεις οτι μπορουσε να το παρει σοβαρα, οταν στο δικο σου σπιτι δεν την αφηνεις να καθησει;; ναι! μπορει να νομιζε στα σοβαρα οτι εισαι τοσο αγενης , οσο να την αφησεις να καθησει στο απτωμα. τοσο περιεργο ειναι;

    εσυ νευριασες που σε ειπε αδυναμο, εκεινη νευριασε επειδη νομιζε οτι την ειπες χοντρη... αυτα ειναι τα στερεοτυπα με τα οποια μεγαλωνουν τα παιδια. οι κοπελες παρεξηγουνται αν τις πουνε χοντρες και τα αγορια παρεξηγουνται αν τα πουνε αδυναμα...

    η αληθεια σε ολα αυτα, ειναι οτι ηθελες να ερθετε σε σωματικη επαφη, αλλα λογω απειριας και ντροπης, δεν ξερεις πως να το κανεις... κι αντι να ρθειτε σε σωματικη επαφη, νευριασατε και μαλωσατε...
    η αληθεια ειναι, οτι θελεις να ξερεις αν σε γουσταρει και γιατι δεν επελεξε να προσπαθησει να σε σηκωσει απο τον καναπε, η να κατσει καπου αλλου που θα σε χαροποιουσε περισσοτερο, αντι να παραιτηθει και να νευριασει...
    την επομενη φορα που θα θελεις να κανεις κατι αλλο, κανε το "αλλο" και οχι αυτα τα παιδιαρισματα ;)
    Κοίτα υπέθεσα ότι θα καταλάβει ότι είναι για πλάκα γιατί είμαστε φίλοι 4 χρόνια με ξέρει αρκετά καλά και δεν είμαι το άτομο που θα έκανε κάτι τέτοιο. Επίσης δεν νευρίασα επειδή έκατσε επάνω μου αλλά επειδή με είπε αδύναμο γιατί πρώτων είναι αλήθεια ότι δεν είμαι δυνατός και το ξέρει ότι με ενοχλεί και δεύτερον γιατί νόμιζε ότι δεν θα είχα πρόβλημα να κάθετε πάνω μου και ναι για 2-3 λεπτά δεν ήταν και τόσο δύσκολο αλλά για πολύ ώρα δεν γινόταν.

    ΟΧΙ με τίποτα δεν θα ήθελα να την προσεγγίσω για κάτι παραπάνω γιατί είναι η μόνη φίλη που έχω και δεν θέλω με τίποτα να την χάσω και να μείνω μόνος μου μιας και δεν έχω άλλους φίλους και δεύτερον δεν είμαι ικανός να κάνω μια τέτοια προσπάθεια είμαι πολύ ντροπαλός για κάτι τέτοιο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    101
    Σου αρέσει ερωτικά αυτή η κοπέλα; Θέλεις να προχωρήσεις μαζί της ή τη βλέπεις μόνο σαν φίλη και τίποτα περισσότερο;

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by gamergreece View Post
    Νευρίασα γιατί από ότι κατάλαβα της κακοφάνηκε που της είπα << σήκω θα με πεθάνεις >> δεν ξέρω μάλλον νόμιζε ότι δεν θα έχω πρόβλημα να κάθετε πάνω μου πραγματικά δεν ξέρω , και η αλήθεια είναι ότι μπορεί να το παραέκανα και εγώ γιατί ναι δεν ήταν εύκολο αλλά δεν ήταν και κάτι πολύ δύσκολο για λίγο.
    Εφόσον αναγνωρίζεις ότι μπορεί να το παρα εκανες ή όλο αυτό είναι λιγάκι παιδιάστικο, γιατί σαν μια κακη στιγμή μου κάνει εμένα περισσότερο ,ισχύει η αρχική σου ερώτηση ?

    Μπορείς να κρίνεις αν από αυτή την αστοχη στιγμή σας ,ένας άνθρωπος είναι εγωιστής ή μπορεί να φέρθηκε εγωιστικά στην συγκεκριμένη περίπτωση ?
    Άλλο το ένα και άλλο το άλλο .Το ότι κάποιες φορές μπορεί να φερομαστε εγωιστικά στα μάτια των άλλων πάντα , αυτόματα δεν μας βαπτίζει και εγωιστές ...

    Είπες ότι είστε πολλά χρόνια φίλοι οπότε νομίζω δεν αρκεί μια τέτοια στιγμή ώστε να βάλεις μια ταμπέλα .
    Αν ήταν εγωιστρια θα έδινε και άλλα δείγματα όλα αυτά τα χρόνια ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    Quote Originally Posted by gamergreece View Post
    Πρώτον και κυριότερο αγόρι είμαι και δεύτερον 19 χρόνων είμαι και η φίλη μου το ίδιο .
    από την ημέρα εκείνη ξαναμιλήσατε;
    δεν καταλαβαίνω γιατί είναι κακό που σε περάσα-με για κορίτσι αλλά δεν πειράζει.
    μικροί είστε, αφού

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by gamergreece View Post
    Κοίτα υπέθεσα ότι θα καταλάβει ότι είναι για πλάκα γιατί είμαστε φίλοι 4 χρόνια με ξέρει αρκετά καλά και δεν είμαι το άτομο που θα έκανε κάτι τέτοιο. Επίσης δεν νευρίασα επειδή έκατσε επάνω μου αλλά επειδή με είπε αδύναμο γιατί πρώτων είναι αλήθεια ότι δεν είμαι δυνατός και το ξέρει ότι με ενοχλεί και δεύτερον γιατί νόμιζε ότι δεν θα είχα πρόβλημα να κάθετε πάνω μου και ναι για 2-3 λεπτά δεν ήταν και τόσο δύσκολο αλλά για πολύ ώρα δεν γινόταν.

    ΟΧΙ με τίποτα δεν θα ήθελα να την προσεγγίσω για κάτι παραπάνω γιατί είναι η μόνη φίλη που έχω και δεν θέλω με τίποτα να την χάσω και να μείνω μόνος μου μιας και δεν έχω άλλους φίλους και δεύτερον δεν είμαι ικανός να κάνω μια τέτοια προσπάθεια είμαι πολύ ντροπαλός για κάτι τέτοιο.
    κι εκεινη θα την ενοχλει να της λες οτι θα σε πεθανει, επειδη μπορει να νομιζει οτι επρεπε να ειναι πιο ελαφρια, επομενως την λες ΒΑΡΙΑ. οτι δεν μπορει να την αντεξει ενας ανδρας αν κατσει πανω του... μην κοιτας μονο τον εαυτο σου, να σκεφτεσαι και την θεση του αλλου

    στο επομενο, δεν μου λες οτι δεν την θες ερωτικα.
    μου λες οτι ΑΝ της την πεσεις, μπορει να χασεις την φιλια της.
    αυτα ειναι δυο διαφορετικα πραγματ.α
    μπορει να την θες ερωτικα, αν μπορουσε καποιος να σε διαβεβαιωσει οτι δεν θα την χασεις, αν δεν σε θελειε ρωτικα.
    κι επειδη δεν τολμας να την πλησιασεις ερωτικα, βρισκεις παιδιαστικα κολπακια να ερθετε σε σωματικη επαφη, οπως το οτι επιασες ολο τον καναπε, μηπως παλεψετε, η μηπως κατσει πανω σου, η μηπως σε τραβολογαει να σηκωθεις..

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Απιτε συμφορμιτη , εισαι νεος και δεν καταλαβες αυτο που ηθελε να σου περασει" η φιλη σου, δυστυχως τα κοριτσια λογο ντροπης δεν ειναι ξεκαθαρα σε τετοια θεματα με αποτελεσμα εμεις οι ανδρες ειδικα στην ηλικια σου να μην καταλαβαινουμε τα υπονοουμενα!
    Η συγκεκριμενη φιλη σου ,ηθελε αγορουμου να κατσει πανω σου αλλα για αλλο λογο! ηθελα να σε ερεθησει! ηθελε να σε "αναψει" ωστε να της την πεσεις κι να της κανεις σεξ, επειδη η ιδια ντρεπετε, κι το οτι εκανε την νευριασμενη η οτι σου μιλαγε αποτομα ειναι ξεκαθαρο για να σε αγριεψει! κι να τολμησεις πιο πολυ να της την πεσεις. Ειναι λογικο να μην γνωριζει και αυτη λογο ηλικιας .
    Δεν σε κατηγορω που δεν την εκανες σεξ,επρεπε να αρχησεις να την χαιδευεις, απαλα χωρις νευρα να της τραβηξεις τα μαλια την ωρα που βλεπατε τηλωραση και να της φιλησεις σιγα σιγα τον λαιμο, ενω ταυτοχρωνα να την χαιδευεις με τα χερια σου εν αρχη οχι στο στηθος ,αλλα στα μαλια στους ομους και στα πλευρα της. Οχι αμεσως στην κυλια ουτε στα ποδια, πιο μετα αυτα.
    Δεν σου καμω τον εξυπνο και εγω αργησα να "ξυπνησω" θυμαμαι οτι στο σχολειο, στην πρωτη λυκειου οπου ειχα αραξει σε ενα σπιτι μιας συμαθητριας μου , και αυτη μου εκανε κατις παρομοια με εσενα, αλλα σαν βλακας, δεν μπορουσα να το καταλαβω! δεν ειχα καποιον να μου τα μαθε! δυστυχως! με αποτελεσμα να χασω και αλλες ευκεριες στη ζωη μου!Μαλιστα μια φορα -κατι τελειως αστειο - καπωτες προσπαθησα να το προχωρησω!, δεν ξερω πως αλλα καταφερα να την βγαλω τα ρουχα και να παμε στο κρεβατι τον δεικων της, ειχε ομως σκοταδι! και σαν προσπαθησα να πραξω συνουσια δεν καταφαιρα να βρω το αιδιο της!,Ηταν παρθενα δυστυχως! κι φοβοταν και αυτη χαχα αποτελεσμα ηταν να βρω καπου αλλου,δεν θελω να γινομαι λεπτομερης, αλλα και εκει που βρηκα λογο της τρυβης και του νεαρου της ηλικιας μου! αλλακαι επειδη αυτη δεν μου ελεγε οτι "ειμουν αλλου" εγω ο κακομοιρης εφτασα σε οργασμο!!
    Θυμαμαι οτι ενιωθα υπερηφανος! βγηκα απο το δωματιο με το ηφος του επηβιτορα!! αλλα μολις μου εξηγησαι η φιλη της το τι εγινε! ενιωσα την απολυτη ξεφτιλα!σημερα το λεω και γελω! αλλα στα 14-15 ειχα ντραπη αφανταστα!!!

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    20
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εφόσον αναγνωρίζεις ότι μπορεί να το παρα εκανες ή όλο αυτό είναι λιγάκι παιδιάστικο, γιατί σαν μια κακη στιγμή μου κάνει εμένα περισσότερο ,ισχύει η αρχική σου ερώτηση ?

    Μπορείς να κρίνεις αν από αυτή την αστοχη στιγμή σας ,ένας άνθρωπος είναι εγωιστής ή μπορεί να φέρθηκε εγωιστικά στην συγκεκριμένη περίπτωση ?
    Άλλο το ένα και άλλο το άλλο .Το ότι κάποιες φορές μπορεί να φερομαστε εγωιστικά στα μάτια των άλλων πάντα , αυτόματα δεν μας βαπτίζει και εγωιστές ...

    Είπες ότι είστε πολλά χρόνια φίλοι οπότε νομίζω δεν αρκεί μια τέτοια στιγμή ώστε να βάλεις μια ταμπέλα .
    Αν ήταν εγωιστρια θα έδινε και άλλα δείγματα όλα αυτά τα χρόνια ...
    Τώρα που το σκέφτομαι έχεις ένα δίκιο και εννοείτε ότι δεν βάζω καμία ταμπέλα μάλλον υπερεκτίμησε την δύναμη μου και νόμιζε ότι το να κάθετε πάνω μου δεν θα με ενοχλούσε και μάλλον και εγώ είμαι λίγο ποιο αδύναμος από το συνηθισμένο.

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι νάρκισσος η απλά εγωιστρια;
    By Lenale in forum Ναρκισσιστική Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 7
    Last Post: 12-01-2018, 01:02
  2. πως αντιμετωπιζεις μια απιστευτη εγωιστρια???
    By OloiEnantiwnmou in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 18-11-2011, 01:21
  3. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 29-04-2011, 19:33
  4. ΦΤΑΙΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ......ΓΙΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ ΤΙΜΗΜΑ????????
    By theo68 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 29-04-2011, 17:33
  5. Φταίω
    By Kourmentalas in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 20-10-2010, 11:23

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •