Και να σκεφτεις οτι ημουν το πιο γρηγορο σπερματοζωαριο......
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 87
  1. #1

    Και να σκεφτεις οτι ημουν το πιο γρηγορο σπερματοζωαριο......

    Εχω σιχαθει τον εαυτο μου και την υπαρξη μου, νιωθω και μαλλον ειμαι γενετικο σφαλμα.
    Νιωθω beta male, μου το ειπαν πολλοι αυτο που εχουν δει την φωτογραφια μου η με εχουν δει απο κοντα. Ακομη και η φωνη ειναι θηλυπρεπης παροτι ειμαι αντρας 100%. Οχι μονο δεν γεννηθηκα ομορφος που ξεπερνιεται αλλα γεννηθηκα και αντρας, οχι βητα, αλλα ωμεγα διαλογης που χρειαστηκε να φτασει τα 23 για να φιλησει γυναικα (και δεν θα ξαναβρω αλλη).
    Δεν γεννηθηκα εξυπνος και αυτο εχει ως αντικτυπο οτι δυσκολευομαι πολυ με ολες μου τιε δραστηριοτητες, οπως στο να μαθω μια ξενη γλωσσα η να μαθω κατι σχετικα με το pc η κομη να δεσω τα γαμημενα κορδονια μου. Απορω πως περασα ιατρικη, ισως ημουν τυχερος επειδη εκεινη την χρονια διναμε μονο τεσσερα μαθηματα, αν διναμε και μαθηματικα σιγα μην περναγα.
    Ειμαι σεξουαλικα ανικανος. Ναι, ντρεπομαι πολυ για αυτο και νιωθω κομπλεξ μεγαλο. Την εχω μικρη, ουτε 12 αλλα αυτο ελδεν ειναι τιποτα. Πλεον δεν μου σηκωνεται λογω των φαρμακων, ουτε ερεθισμο δεν νιωθω, δυσκολευομαι ακομη και μια φορα την εβδομαδα να αυνανιστω. Και σαν να μην εφτανε αυτο δεν μπορω και να "μπω" μεσα στο αιδοιο, το προσπαθησα δυο-τρεις φορες και απετυχα, μονο που δεν πονεσα. Τοσο omega male...
    Πιστευω οτι η κοινωνια θα πρεπει να χορηγει στα φαρμακεια χαπια αυτοκτονιας για σκουπιδια η εστω μετριοτητες σαν κι εμενα για να απαλλασεται η κοινωνια απο την μιζερη υπαρξη τους.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Δηλαδή, στόχος στη ζωή είναι να γίνεις το άλφα αρσενικό και να γκαστρώσεις όλα τα θηλυκά? Λες και είμαστε σκέτα ζώα. Ακόμα και οι βλάκες έχουν δικαίωμα στη ζωή, αλλά εσύ δεν είσαι βλάκας αφού μπήκες ιατρική, ξέρω άτομα που διάβαζαν σαν φυτά και πάλι πήραν κακούς βαθμούς.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Χρειάζεσαι ψυχολογική υποστήριξη, μην φέρεσαι έτσι στον εαυτό σου, βοήθησε τον λίγο και να μην πιστεύεις ότι σου λέει ο καθένας, ποιοι ήτα αυτοί που σου παν αυτές τις βλακειες για άλφα και βήτα male? Αυτοί τι ήταν άντρακλες; και έξυπνος είσαι αλλού είναι το θέμα σου. Και ούτε είσαι ο μόνος που φίλησε πρώτη φορά στα 23.χρειαζεσαι οπωσδήποτε ψυχολογική υποστήριξη να δουλέψεις το θέμα της αυτοεκτίμησης κ αυτοπεποιθησης

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Χάλια Μαύρα View Post
    Εχω σιχαθει τον εαυτο μου και την υπαρξη μου, νιωθω και μαλλον ειμαι γενετικο σφαλμα.
    Νιωθω beta male, μου το ειπαν πολλοι αυτο που εχουν δει την φωτογραφια μου η με εχουν δει απο κοντα. Ακομη και η φωνη ειναι θηλυπρεπης παροτι ειμαι αντρας 100%. Οχι μονο δεν γεννηθηκα ομορφος που ξεπερνιεται αλλα γεννηθηκα και αντρας, οχι βητα, αλλα ωμεγα διαλογης που χρειαστηκε να φτασει τα 23 για να φιλησει γυναικα (και δεν θα ξαναβρω αλλη).
    Δεν γεννηθηκα εξυπνος και αυτο εχει ως αντικτυπο οτι δυσκολευομαι πολυ με ολες μου τιε δραστηριοτητες, οπως στο να μαθω μια ξενη γλωσσα η να μαθω κατι σχετικα με το pc η κομη να δεσω τα γαμημενα κορδονια μου. Απορω πως περασα ιατρικη, ισως ημουν τυχερος επειδη εκεινη την χρονια διναμε μονο τεσσερα μαθηματα, αν διναμε και μαθηματικα σιγα μην περναγα.
    Ειμαι σεξουαλικα ανικανος. Ναι, ντρεπομαι πολυ για αυτο και νιωθω κομπλεξ μεγαλο. Την εχω μικρη, ουτε 12 αλλα αυτο ελδεν ειναι τιποτα. Πλεον δεν μου σηκωνεται λογω των φαρμακων, ουτε ερεθισμο δεν νιωθω, δυσκολευομαι ακομη και μια φορα την εβδομαδα να αυνανιστω. Και σαν να μην εφτανε αυτο δεν μπορω και να "μπω" μεσα στο αιδοιο, το προσπαθησα δυο-τρεις φορες και απετυχα, μονο που δεν πονεσα. Τοσο omega male...
    Πιστευω οτι η κοινωνια θα πρεπει να χορηγει στα φαρμακεια χαπια αυτοκτονιας για σκουπιδια η εστω μετριοτητες σαν κι εμενα για να απαλλασεται η κοινωνια απο την μιζερη υπαρξη τους.
    Έγω θα σου προτείνω να αρχίσεις να σκέφτεσαι πως θα βρεις ένα καλό ψυχοθεραπευτη να ξεκινήσεις δουλίτσα με τον ευατο σου και όλα μετά θα γίνουν αλυσίδα και θα μπουν σε μια σειρά ..

    Κάνε θεραπείες να λύσεις τα θεματακια σου ,να τονιστει η αυτοπεποίθησή σου ,να καθαρίσει το μυαλό σου ώστε να μπορέσεις να δεις τι θα κάνεις και επαγγελματικά και μόλις μπεις σε μια σειρά και ηρεμήσεις μπορείς ο γιατρός σου να κρίνει ότι πρέπει να μειώσεις την αγωγή σου ή να καταφέρεις να την κόψεις και τελείως και τότε θα επανέλθει και η σεξουαλικότητα σου ..

    Ένα ένα όμως .Πάρτω απόφαση και βρες καλούς γιατρούς .Δείξε πείσμα και όρεξη να δουλέψεις με τον ευατο σου και άσε τον απολογισμό όταν μετά από καιρό δεις όλο αυτό να σε οδηγεί κάπου ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Χάλια Μαύρα! σταματα βρε αγορι μου να αυτομαστιγονεσαι! δεν κερδιζεις τυποτα ετσι, υπαρχουν ανθρωποι που σε αγαπανε συγουρα! εχεις γονεις αδελφια,εστω κι εναν φιλο! δεν ειναι κριμας λοιπον να τους στεναχορας ολους αυτους? ξερεις ποσο πικρενεις την μητερα σου για παραδηγμα με αυτα που κανεις?
    Φιλε μου , προσπθησαι να το δεις για λιγο οπως θα σου, σκεψου οτι υπαρχει μια ασθενια, οπως καποιος ανθρωπος τυχανει να εχει αναιμια ,με αποτελεσμα να μην μπορει να κυκλοφορισουν τα ερυθρα αιμοσφαιρα στο αιμα του, και γενικα το σωμα του οταν παθει μια πλυγη δεν μπορει να δημιουργησει νεους ιστους πως γινετε κανονικα αποτελεσμα να κινδυνευει να παθει αιμοραγια ο συγκεκριμενος ανθρωπος.Αυτος λοιπον, ο ατυχος μεχρι προ λιγα χρονια θα ζουσε λιγα χρονια, σημερα σε μια κατηγορια αυτων υπαρχει ενα φαρμακο που μπορουν να ζησουν πιο πολλα χρονια.
    Καπος ετσι φαντασου ειναι και η καταθλιψη κλινικης μορφης, δεν μπορει απο μονος του ο οργανισμος να καλυψει την αναγκη των νευροδιαβηβαστων για την μεταφορα ντοπαμινης και σεροτονινης.Ομως υπαρχουν φαρμακα οπου καποιες περιπτωσεις - οχι ολες - μπορει να τις κανει να δουλευουν φυσιολογικα οι νευροδιαβηβαστες. Οι εμφανεις επιπτωσεις της ασθενιας αυτης χωρις τα φαρμακα, μοιαζει πολυ με την δικη σου κατασταση, ο ασθενης δεν θελει να ζει, δεν μπορει να βρει χαρα πουθενα! αντικοιμενα που αλλα ατομα θα τα κανουν να γελανε αυτον τον αφηνουν αδιαφορο, δεν μπορει να γελασει με τις καλυτερες κομωδιες! αλλα κι η πικρα μερικες φορες δεν υπαρχει σε αυτον. Ολοι νομιζαν ακομα και ο ιδιος οτι ειναι επιλογη του, οτι ειναι ο χαρακτηρας του ετσι, ομως σαν πειρε το χαπι και σιγα σιγα αλλαξε ολοι το βουλοσαν και καταλαβαν οτι υπαρχει αρρωστια και γιατρευετε μερικες φορες!!
    Δεν σου λεω οτι εχεις αυτην την παθηση, ουτε οτι εαν παρεις ενα φαρμακο μονομιας θα γινεις χαρουμενος.Ομως αξιζει να προσπαθησεις για αυτο, αξιζει αυτο που επιθυμεις, αυτο που στεναχωριεσαι επειδη δεν το εχεις να προσπαθησεις να το αποκτησεις.Ομως θα πρεπει να βαλεις τα δυνατα σου, διοτις μπορει να πετυχεις αχρηστο γιατρο την πρωτη φορα, η μπορει να μην κανει το ενα φαρμακο κι να πρεπει να παρεις το αλλο, μην απογοητευτεις τοσο γρηγορα! δωστα ομως ολα πριν παραιτηθεις απο την ζωη!
    Υ.Γ. λες οτι δεν εισαι εξυπνος, πρωτα απο ολα θα διαφωνουσα μαζι σου διοτις ανθρωποι με συνεσταλμενο χαρακτηρα δεν ειναι χαζοι.Ομως, μην νομιζεις οτι οι εξυπνοι περναν καλα, εγω, που ειμαι παρα πολυ εξυπνος, σοφος! και εχω τεραστιες γνωσεις νομιζεις ειμαι χσρουμενος? οχι διοτις η υπερβολικη εξυπναδα μου μου φερνει προβληματισμους ολο κι δυσκολοτερους, τοσο που αλλοι ανθρωποι δεν εχουν βρει λυση και πρεπει να την βρω εγω! , την βγαζω την ακρη αφου ειναι πανεξυπνος, αλλα ολο κι αναιβαζω τον πυχη τοσο που πλεον στην κβαντομιχανικη που εχω μπλεξει να μην μπορω να βρω στο ιντερνετ βοηθεια.αρα τι να την κανεις την εξυπναδα ρε φιλε μου? μακαρι να ειμουν οπως ο πιο πολυ κοσμος.

  6. #6
    εγω ειμαι 29 και δεν εχω φιλησει ακομα γυναικα στο στομα, υπαρχουν και χειροτερα!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by gianis16 View Post
    εγω ειμαι 29 και δεν εχω φιλησει ακομα γυναικα στο στομα, υπαρχουν και χειροτερα!
    Εγώ είμαι 34 στα 35 και δεν έχω φιλήσει ακόμα γυναίκα στο στόμα, υπάρχουν ακόμα πιο χειρότερα!!

  8. #8
    Σκεφτομαι να προσπαθησω του χρονου να ξαναδωσω πανελληνιες για φυσικος που με ενδιαφερει πολυ. Θα ηθελα και ιστορικος αλλα ημουν σκραπας στα αρχαια και λατινικα δεν εκανα ποτε, οποτε αστο καλυτερ.
    Πιστευετε οτι αξιζει τον κοπο;

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Ναι, αξίζει σίγουρα!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by Χάλια Μαύρα View Post
    Σκεφτομαι να προσπαθησω του χρονου να ξαναδωσω πανελληνιες για φυσικος που με ενδιαφερει πολυ. Θα ηθελα και ιστορικος αλλα ημουν σκραπας στα αρχαια και λατινικα δεν εκανα ποτε, οποτε αστο καλυτερ.
    Πιστευετε οτι αξιζει τον κοπο;
    Εξαρτάται τι εννοείς «αξίζει». Τι θέλεις να κάνεις μετά την αποφοίτηση;

  11. #11
    Quote Originally Posted by Chaos1 View Post
    Εξαρτάται τι εννοείς «αξίζει». Τι θέλεις να κάνεις μετά την αποφοίτηση;
    Ισως να διδασκω. Μου αρεσει πολυ η διδασκαλια, ηταν παντα το δευτερο παιδικο μου ονειρο (μετα του να γινω συγγραφεας).

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Μπορείς σαν φυσικός να διδάσκεις, να ξέρεις ότι υπάρχουν κι άλλοι δρόμοι πάντως (πχ πυρηνική φυσική, αστρονομία κλπ)

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Αξίζει να αφιερώσεις χρόνο και ενέργεια σε αυτό που σ αρέσει γιατί όταν μας αρέσει κάτι ακόμα κι αν μας κουράζει μας ανταμοιβει.μπορεις να δοκιμάσεις κ τον εαυτό σου βρίσκοντας μια δουλειά, ίσως αυτό να σε βοηθήσει να πάρεις μετά μια πιο συνηδητοποιημενη απόφαση για το τι θα σπουδασεις

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Το φυσικό έχει μαθηματικά, δεν ξέρω αν σου αρέσουν ή όχι, ξέρω πως έχεις πει πως αν είχες μαθηματικά στις πανελλαδικές σιγά μην πέρναγες ιατρική, τώρα τι να σου πω εσύ ξέρεις τον εαυτό σου, δες το πρόγραμμα σπουδών και εσύ ξέρεις!

  15. #15
    Διαβασα λιγο την φυσικη κατευθυνσης που εχα δωσει πριν πεντε χρονια. Ενω τα θυμομουν εντουτοιςβδυσκολευτηκα να τα συλλαβω. Πηγα να λυσω μια ασκηση και μπλοκαρα... Τα παρατησα, δεν μπορουσα να τηνν λυσω (ενω πριν πεντε χρονια τις επαιζα στ δαχτυλα).
    Απογοητευτηκα, φαινεται οτι ξεκουτιανα μετα απο τοσα χρονια που δεν εξασκουσα το μυαλο μου. Φειρανε το μυαλο, ετσι νιωθω...

    Δυστυχως εχει δικιο ο mindcrime, το φυσικο εχει μαθηματικα και εγω δεν θα μπορω να ανταπεξελθω. Εγω δεν μπορουσα να ανταπεξελθω στα μαθηματικα της ιατρικης που ειναι ανυπαρκτα... Τελειωσε το παιχνιδι... Δεν μπορω να σπουδασω, δεν ειμαι εξυπνος, ποτε δεν ημουν. Θα γραφω βιβλια με την ελπιδα να βγαζω κανενα ψιχουλο απο αυτα... Αν φανω και εκει κακος θα δωσω τελος στην ζωη μου...

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν θα επρεπε να ημουν χαρουμενος;;;
    By Kougioum in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 12-12-2018, 12:29
  2. Ήμουν απλά μωρό..
    By mady_ in forum Κακοποίηση
    Replies: 19
    Last Post: 11-12-2015, 17:58
  3. Δεν ημουν ετσι εγω
    By haiii in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 22-03-2012, 21:11
  4. Φωτοανάγνωση η λύση για γρήγορο διάβασμα μύθος η πραγματικότητα;
    By Thessalo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 12
    Last Post: 13-04-2010, 20:12
  5. το χαμενο σπερματοζωαριο
    By liveloula in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 179
    Last Post: 11-10-2009, 22:24

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •