Μπορει καποιος να με βοηθησει? - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 76 to 90 of 103
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παρακαλω μιληστε μου οτιδηποτε .... δεν με νοιαζει
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Παω να ξεκουραστω
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Δεν βλεπω να αποκτω δυναμεις , μαλλον θα κατευθυνθω προς αγνωστη κατευθυνση και θα τελειωσω αξιοπρεπως....
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Δημοσια κοινοποιηση facebook παμπολλες φορες ..... καταλαβαινεις τι σου περιγραφω?
    κιπ μη δινεις σημασια. ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
    αλλοι δεν δινουν καμια βαρυτητα στο φμ και σε ενημερωνω οτι κιε γω ειμαι μια απο αυτους.
    αλλοι μπορει να αδιαφορησαν.
    μην κρινεις απο κατιτ ετοιο το τι θα κανεις και το ποιος ειναι κακος η κακοβουλος
    σε παρακαλω.
    προσανατολισου στις δραστηριοτητες σου.
    μια χαρα μας τα περιεγραφες πριν.
    μην ασχολεισαι με τον "κοσμο".
    και σε παρακαλω να σταματησεις τις διαγνωσεις και τις αυτο αποδιαγνωσεις.
    εγω δεν ειμαι γιατρος και δεν ξερω αν μπορει καποια παθηση να παρεμβαινει σε αυτα που ζεις.
    ενας καλος γιατρος ομως ξερει.
    να πας μια επισκεψη σε ιατρο σε παρακαλω πολυ και να σταματησεις τις αυτοδιαγνωσεις!
    το ξερουμε ολοι και το ποσο σοβαρο και το ποσο καλο ατομο εισαι.
    η ειδικοτητα σου ομως ειναι αλλη.
    ενας σοβαρος και μορφωμενος ανθρωπος δεν καταφευγει ουτε στον καθρεφτη του ουτε στην σολομωνικη!
    απευθυνεται και εμπιστευετε τους ΓΙΑΤΡΟΥΣ.
    αυτο να κανεις κι εσυ σε παρακαλω. οσο μου λες μονος σου τι εχεις και τι δεν εχεις, δεν δινω καμια σημασια ειλικρινα.
    οταν μου πεις τι σου προτεινε ενας αξιολογος γιατρος, θα ειμαι μαζι σου.

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κιπ μη δινεις σημασια. ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.
    αλλοι δεν δινουν καμια βαρυτητα στο φμ και σε ενημερωνω οτι κιε γω ειμαι μια απο αυτους.
    αλλοι μπορει να αδιαφορησαν.
    μην κρινεις απο κατιτ ετοιο το τι θα κανεις και το ποιος ειναι κακος η κακοβουλος
    σε παρακαλω.
    προσανατολισου στις δραστηριοτητες σου.
    μια χαρα μας τα περιεγραφες πριν.
    μην ασχολεισαι με τον "κοσμο".
    και σε παρακαλω να σταματησεις τις διαγνωσεις και τις αυτο αποδιαγνωσεις.
    εγω δεν ειμαι γιατρος και δεν ξερω αν μπορει καποια παθηση να παρεμβαινει σε αυτα που ζεις.
    ενας καλος γιατρος ομως ξερει.
    να πας μια επισκεψη σε ιατρο σε παρακαλω πολυ και να σταματησεις τις αυτοδιαγνωσεις!
    το ξερουμε ολοι και το ποσο σοβαρο και το ποσο καλο ατομο εισαι.
    η ειδικοτητα σου ομως ειναι αλλη.
    ενας σοβαρος και μορφωμενος ανθρωπος δεν καταφευγει ουτε στον καθρεφτη του ουτε στην σολομωνικη!
    απευθυνεται και εμπιστευετε τους ΓΙΑΤΡΟΥΣ.
    αυτο να κανεις κι εσυ σε παρακαλω. οσο μου λες μονος σου τι εχεις και τι δεν εχεις, δεν δινω καμια σημασια ειλικρινα.
    οταν μου πεις τι σου προτεινε ενας αξιολογος γιατρος, θα ειμαι μαζι σου.

    Remedy δεν με καταλαβαινεις η τοπικη κοινωνια εχει αλλαφρονησει μαζι μου και δεν παιρνω ουτε καν επικοινωνια απο κανεναν .... απολυτως κανεναν .... θα παω να τελειωσω με την ησυχια μου
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Σε λιγες ημερες θα εφυγα για Αγγλια , δεν προλαβα .... δεν πειραζει
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #82
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Εαν επιζησω κατα καποιο τροπο , να ξερεις οτι σε εκτιμω οπως και αυτο το φορουμ... και μπορει να επιστρεψω
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,604
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εαν επιζησω κατα καποιο τροπο , να ξερεις οτι σε εκτιμω οπως και αυτο το φορουμ... και μπορει να επιστρεψω
    κι εγω σε εκτιμω κιπ και ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ.

  9. #84
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δεν ειναι το φβ για επικοινωνια γενικοτερα ολοι σχεδον τρολαρουν εκει μεσα και μιλανε για το χαβαλε

  10. #85
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    αν δε κανεις χαβαλε και μιλας σοβαρα αυτος ειναι ο λογος που δε σου απαντησε κανενας το να τραβας τη προσοχη ειναι ενα χαρισμα δηλαδη να σαι λιγο περεργος λιγο αστειος λιγο σχεσακιας λιγο τραλαλας κλπ...

  11. #86
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Με λιγα λογια και αν θελετε με πιστευεται χωρις να θελω να το παιξω καποιος : Εχω υψηλη ευφυια , ειμαι μορφωμενος ανθρωπος , δεν εχω τελικα καν ψυχωση , καλος ανθρωπος σε γενικες γραμμες μου αρεσει να προσφερω , δεν εχω πειραξει ποτε μυγα , εχω τις απαιτουμενες κοινωνικες δεξιοτητες να αντεπεξερχομαι σε συνηθισμενες δυσκολιες της ζωης χωρις να ειμαι σουπερ και αντιμετωπιζω εξωγηινες καταστασεις
    Απλά δεν ταιριάζεις μαζί τους και δεν βρίσκεις άτομα με τα οποία να ταιριάζεις! Αυτό δεν σημαίνει ότι εσύ είσαι λάθος κι εκείνοι είναι οι σωστοί! Θέλουν χαβαλέδες, καπάτσους, νταήδες, παραορμητικούς, σπιούνους και διπλοπροσωπους διότι κι αυτοί τέτοιοι είναι και τέτοιους γουστάρουν. Εσύ θα εισπράξεις εκμετάλλευση αν συσχετιστείς μαζί τους.

    Εγώ απομακρύνθηκα από αρκετούς τον τελευταίο καιρό και είμαι σε παρόμοια κατάσταση με σενα. Ψυχολογικά όμως δεν με άγγιξε ιδιαίτερα η απομάκρυνση από αυτούς. Λέω καλά έκανα που έφυγα. Απλά κάποιες στιγμές που θα ταν φυσικό να μαι με κάποιους, βιώνω τη μοναξιά και ψάχνω για εναλλακτικές οι οποίες ωστόσο υποκαθιστούν αλλά δεν καλύπτουν το ιδιανικό που είναι η φιλία και η καλή επικοινωνία.
    γιάννης

  12. #87
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    δεν ειναι το φβ για επικοινωνια γενικοτερα ολοι σχεδον τρολαρουν εκει μεσα και μιλανε για το χαβαλε
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    αν δε κανεις χαβαλε και μιλας σοβαρα αυτος ειναι ο λογος που δε σου απαντησε κανενας το να τραβας τη προσοχη ειναι ενα χαρισμα δηλαδη να σαι λιγο περεργος λιγο αστειος λιγο σχεσακιας λιγο τραλαλας κλπ...
    Το να σαι αστείος, περιέργος, σχεσάκιας και τραλαλάς θα τα εκλάβουν ότι είσαι παλαβός και θα εισπράξεις εκμετάλλευση, διότι δεν έχεις να κάνεις με καλοπροαίρετους αλλά με κακόβουλους. Αυτοί κάνουν μόνο λυκοφιλίες. Μόνο αν είσαι και συ λύκος θα κάνεις χωριό μαζί τους. Τα χω δοκιμάσει, δεν απέφυγα την εκμετάλλευση και το να με θεωρούν άτομο παλαβό ή κάποιον που είναι για να κάνει πλάκα. Έτσι εγκατέλειψα τη μέθοδο. Όμως ο λύκος θα φοβηθεί άμα δει πως γίνεσαι και λιοντάρι.

    Το φέις είναι απλά αντανάκλαση της πραγματικότητας στο ίντερνετ. Εγώ γράφω σωστά πράγματα για να βοηθήσω, να κεντρίσω το ενδιαφέρον, λέω τεκμηριωμένα απόψεις και εισπράττω σχεδόν μηδενική ανταπόκριση. Κάποιος δημοφιλής στο πλήθος μπορεί να γράφει του κόσμου τις μαλακίες και εισπράττει αμέτρητα λάικς και μπράβο.
    γιάννης

  13. #88
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Μα καλά, για το fb μιλάμε τόση ώρα; Και για μια ψυχή που υποφέρει από το τι γράφει (ή δε γράφει) ο κόσμος εκεί; Και μη χειρότερα.

    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Remedy δεν με καταλαβαινεις η τοπικη κοινωνια εχει αλλαφρονησει μαζι μου και δεν παιρνω ουτε καν επικοινωνια απο κανεναν .... απολυτως κανεναν
    Θέλεις τέτοια επικοινωνία; Με τέτοια άτομα; Δε σου αρέσει η επικοινωνία εδώ μέσα; Δες πόσο όμορφα σου έγραψε η Remedy.

  14. #89
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Σε λιγες ημερες θα εφυγα για Αγγλια ...
    Ποιος ο σκοπός της αναχώρησής σου;

  15. #90
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Ποιος ο σκοπός της αναχώρησής σου;
    Ο αρχικος μου σκοπος ηταν να παω σε ενα παγκοσμιο συνεδριο για αυτο που ασχολουμε τωρα και για αναψυχη για μερικες ημερες, καθως και γνωριμιες στο χωρο που κινουμε γιατι εδω δεν ξερω απολυτως κανεναν εδω να κινειται σε αυτο το χωρο και δεν μπορω καν να συζητησω, περα ισως απο διαδικτυακα.

    Τωρα πραγματικα δεν ξερω ποιος θα ειναι ο σκοπος μου, βαρεθηκα να ειμαι στην τελεια μοναξια και να γινεται της Ποπης, ενω εχω ολα τα απαραιτητα προσοντα με το παραπανω για μια φυσιολογικη ζωη και δεν εχω φταιξει σε απολυτως τιποτα. Περα του οτι κτιζω μου το γκρεμιζουν , ηδη εχασα ενα μηνα ζωης, παρατησα μια εφαρμογη που εφτιαχνα , παρατησα τη ξενη γλωσσα που μαθαινα και εκτροχιαστηκα εντελως .... χωρις καμμια αιτια. Τεσπα, προσπαθω να το δω θετικα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast

Similar Threads

  1. Υπερβολικό άγχος!!! Αν μπορεί ας βοηθήσει κάποιος!!!
    By Κύκνος in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 12-02-2018, 18:31
  2. Replies: 28
    Last Post: 31-01-2013, 22:28
  3. Μηπως μπορει να βοηθησει καποιος??
    By Fwtino_Asteraki in forum Παχυσαρκία
    Replies: 15
    Last Post: 10-07-2012, 05:34
  4. ψαχνω ψυχολογο, αν μπορει καποιος να βοηθησει
    By cocomero in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 0
    Last Post: 09-04-2012, 17:59
  5. αν μπορει καποιος να βοηθησει,.....
    By KOSTAS1979 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 13-04-2009, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •