Δεν θέλω κανέναν αλλον - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 205
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Από πού κάνει μπαμ;

    Και τι το φοβερό απαιτώ;
    Πρωτον το να χεις απαιτησεις ειναι καλο κι οχι κακο.
    Απαιτεις σχεση χωρις σεξ και χωρις δεσμευσεις. Ε, η πλειοψηφια.δεν μπορει να στο δωσει αυτο, πώς να το κανουμε τωρα;

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Πρωτον το να χεις απαιτησεις ειναι καλο κι οχι κακο.
    Απαιτεις σχεση χωρις σεξ και χωρις δεσμευσεις. Ε, η πλειοψηφια.δεν μπορει να στο δωσει αυτο, πώς να το κανουμε τωρα;
    και δεν το ξεκαθαριζει καν, ωστε να βρει εναν σαν την ιδια και οχι εναν σεξουαλικα ενεργο ανθρωπο.. απλα τους σερνει μεχρι οσο αντεξει ο καθενας, και μετα που φευγουν τρεχοντας, παραπονιεται εδω...

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Αν έκοβα κάποιον ότι είναι βολικος για αυτά που θέλω θα έκανα σεξ. Δεν είναι το καλύτερο μου αλλά προκειμένου να αποκτήσω τα υπόλοιπα θα το έκανα, το έχω αποδεχτεί αυτό.

    Σχέσεις χωρίς δεσμεύσεις υπάρχουν και οι ελεύθερες.
    Εκτός αν θεωρούν ελεύθερη σχέση το απλά σε πηδάω και τέλος

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Ουτε εσυ διαβαζεις αυτα που γραφουμε. Τα φλιρταρεις μεσα απο την δικη σου οπτικη, και τελικα δεν βοηθιεσαι σε τιποτα γιατι με ο,τι δεν συμφωνεις η ο,τι δεν καταλαβαινεις τα απορριπτεις.
    Δεν δειχνεις νς εχεις αποκομισρει τιποτα απο ολη τη συζητηση πιυ κανουμε. Εν θες ομως να αποκτησεις εμπειριες και να παρεις μαθηματα οπο αυτες πρεπει να μαθεις να επεξεργαζεσαι και αυτα με τα οποια δεν συμφωνεις και να προσπαθεις να καταλαβεις αυτα που δεν καυαλαβαινεις.
    ακριβως αυτο.

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    και δεν το ξεκαθαριζει καν, ωστε να βρει εναν σαν την ιδια και οχι εναν σεξουαλικα ενεργο ανθρωπο.. απλα τους σερνει μεχρι οσο αντεξει ο καθενας, και μετα που φευγουν τρεχοντας, παραπονιεται εδω...
    Επειδή πάλι λες βλακείες χωρίς να ξέρεις
    Στον συγκεκριμένο δεν το έπαιξα ποτέ σεξουαλα
    Αντίθετα εκείνος έλεγε και έλεγε από το μεσεντζερ και από κοντά ντρεπόταν να με φιλήσει και γενικά με συστολή μου χάιδευε τα μαλλιά και με φιλούσε στο μάγουλο

    Δεν νιώθω ότι είμαι υποχρεωμένη να ξεκαθαρίσω κάτι. Και πολλοί άντρες θέλουν μόνο σεξ και δεν το ξεκαθαρίζουν στις γυναίκες για να τις ρίξουν στο κρεβάτι.
    Εγώ τι τους κάνω; Που χάνουν τον χρόνο τους μέχρι να αποκομισω κάποιες εξόδους και επιβεβαίωση; Δεν το θεωρώ κάτι τόσο τρομερό.

    Δεν φεύγουν όλοι τρέχοντας , στην ουσία εγώ τους διώχνω γιατί τους έχω βαρεθεί πριν με βαρεθουν αυτοί

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αν έκοβα κάποιον ότι είναι βολικος για αυτά που θέλω θα έκανα σεξ. Δεν είναι το καλύτερο μου αλλά προκειμένου να αποκτήσω τα υπόλοιπα θα το έκανα, το έχω αποδεχτεί αυτό.

    Σχέσεις χωρίς δεσμεύσεις υπάρχουν και οι ελεύθερες.
    Εκτός αν θεωρούν ελεύθερη σχέση το απλά σε πηδάω και τέλος
    Εανν δεν σαρεσει το σεξ να μην το κανεις ποτε και για κανεναν λογο!
    Κοιτα, ελευθερες σχεσεις μονο με σεξ ειναι πολυ συνηθισμενο! Ελευθερες σχεσεις χωρις σεξ, δεν εχω ακουσει, τι να σου πω;
    Βρες καποιον που ναθελει το ιδιο με σενα. Μην βασανιζεις τους αλλους που θελουν να κανουν σεξ.

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Αν έκοβα κάποιον ότι είναι βολικος για αυτά που θέλω θα έκανα σεξ. Δεν είναι το καλύτερο μου αλλά προκειμένου να αποκτήσω τα υπόλοιπα θα το έκανα, το έχω αποδεχτεί αυτό.

    Σχέσεις χωρίς δεσμεύσεις υπάρχουν και οι ελεύθερες.
    Εκτός αν θεωρούν ελεύθερη σχέση το απλά σε πηδάω και τέλος
    κανεις δεν θελει σεξ σαν υποχωρηση ρε λεμον. τι νομιζεις οτι ειναι οι ανδρες; αναισθητα ζωα, να κανουν σεξ με μια ανορεχτη γυναικα που "καθεται" σαν κοτα;
    οι ανδρες που ειναι σεκξουαλικα ενεργοι και δεν ειναι αρρωστοι (βιαστες) θελουν γυναικες που ευχαριστιουνται το σεξ, οχι να το κανουν σαν "χαρη" για να πανε καμια βολτα...
    που ζεις; στο 1800 ;
    οι ελευθερες σχεσεις, ειναι ελευθερες επειδη δεν ειναι αποκλειστικες, οχι επειδη δεν της αρεσει της αλλης το σεξ και του κανει χαρη...

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Εανν δεν σαρεσει το σεξ να μην το κανεις ποτε και για κανεναν λογο!
    Κοιτα, ελευθερες σχεσεις μονο με σεξ ειναι πολυ συνηθισμενο! Ελευθερες σχεσεις χωρις σεξ, δεν εχω ακουσει, τι να σου πω;
    Βρες καποιον που ναθελει το ιδιο με σενα. Μην βασανιζεις τους αλλους που θελουν να κανουν σεξ.
    Πώς ακριβώς τους βασανίζω;

    Δηλαδή όσοι κοροϊδεύουν και ταλαιπωρούν συναισθηματικά άλλους ανθρώπους είναι καλύτεροι; Νομίζω δεν κάνω κάτι τρομερό που θέλω απλά μια αντρική παρέα να βγαίνω και να φλερτάρω μέχρι εκεί που θέλω . Κι αν δεν αρκεί στον έναν κι εγώ δεν θέλω να το συνεχίσω , βγαίνω με τον επομενο

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    σχεση χωρις σεξ, ειναι "φιλια"... δεν ειναι "ελευθερη σχεση".
    η ελευθερη σχεση εχει σεξ, εστω και αραιο. δεσμευσεις μονο δεν εχει, ουτε ταξιδια απαραιτητα...
    συνηθως εχει μονο σεξ.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,108
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κανεις δεν θελει σεξ σαν υποχωρηση ρε λεμον. τι νομιζεις οτι ειναι οι ανδρες; αναισθητα ζωα, να κανουν σεξ με μια ανορεχτη γυναικα που "καθεται" σαν κοτα;
    οι ανδρες που ειναι σεκξουαλικα ενεργοι και δεν ειναι αρρωστοι (βιαστες) θελουν γυναικες που ευχαριστιουνται το σεξ, οχι να το κανουν σαν "χαρη" για να πανε καμια βολτα...
    που ζεις; στο 1800 ;
    οι ελευθερες σχεσεις, ειναι ελευθερες επειδη δεν ειναι αποκλειστικες, οχι επειδη δεν της αρεσει της αλλης το σεξ και του κανει χαρη...
    Ναι κάνεις δεν θέλει σεξ σαν υποχώρηση αλλά μια χαρά σε πιέζουν κι ας βλέπουν ότι δεν γουστάρεις! Και μια χαρά απολαμβάνουν στοματικό ενώ ξέρουν ότι δεν θες , μέχρι να τελειώσουν Το έχω δει το εργακι, αν εσένα δεν σου έχει συμβεί μη μιλάς

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Επειδή πάλι λες βλακείες χωρίς να ξέρεις
    Στον συγκεκριμένο δεν το έπαιξα ποτέ σεξουαλα
    Αντίθετα εκείνος έλεγε και έλεγε από το μεσεντζερ και από κοντά ντρεπόταν να με φιλήσει και γενικά με συστολή μου χάιδευε τα μαλλιά και με φιλούσε στο μάγουλο

    Δεν νιώθω ότι είμαι υποχρεωμένη να ξεκαθαρίσω κάτι. Και πολλοί άντρες θέλουν μόνο σεξ και δεν το ξεκαθαρίζουν στις γυναίκες για να τις ρίξουν στο κρεβάτι.
    Εγώ τι τους κάνω; Που χάνουν τον χρόνο τους μέχρι να αποκομισω κάποιες εξόδους και επιβεβαίωση; Δεν το θεωρώ κάτι τόσο τρομερό.

    Δεν φεύγουν όλοι τρέχοντας , στην ουσία εγώ τους διώχνω γιατί τους έχω βαρεθεί πριν με βαρεθουν αυτοί
    Μωρεκανε ο,τι γουσταρεις. Εαν ομως αφουεχετε βγει καποιες φορες σου δειχνουν οτι θελουν κατι το παραπανω, μην τους βριζεις μετα. Γιατι ετσι ειθισται, οι σχεσεις να καταληγουν στο σεξ. Σεβαστο και το μη συνηθισμενο αλλα δειξε κατανοηση και στους αλλους που μπορει να τους ξενισει. Μην τους βριζεις. εκτος αν πανε να κανουν με το ζορι κατι πιυ εσυ δεν το θες. Εκει μιλαμε για αλλα πραγματα.
    σ

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Επειδή πάλι λες βλακείες χωρίς να ξέρεις
    Στον συγκεκριμένο δεν το έπαιξα ποτέ σεξουαλα
    Αντίθετα εκείνος έλεγε και έλεγε από το μεσεντζερ και από κοντά ντρεπόταν να με φιλήσει και γενικά με συστολή μου χάιδευε τα μαλλιά και με φιλούσε στο μάγουλο

    Δεν νιώθω ότι είμαι υποχρεωμένη να ξεκαθαρίσω κάτι. Και πολλοί άντρες θέλουν μόνο σεξ και δεν το ξεκαθαρίζουν στις γυναίκες για να τις ρίξουν στο κρεβάτι.
    Εγώ τι τους κάνω; Που χάνουν τον χρόνο τους μέχρι να αποκομισω κάποιες εξόδους και επιβεβαίωση; Δεν το θεωρώ κάτι τόσο τρομερό.

    Δεν φεύγουν όλοι τρέχοντας , στην ουσία εγώ τους διώχνω γιατί τους έχω βαρεθεί πριν με βαρεθουν αυτοί
    γιατι συγκρινεσαι με αυτους που δεν ειναιε νταξει, εκμεταλλευονται και ψευδονται;
    για να σου πουμε οτι υπαρχουν κι αλλοι σαν εσενα με χαλια συμπεριφορες;
    σου λυνει ακτι αυτο;
    ναι , τους εξαπατας, γιατι ξερεις πολυ καλα οτι δεν θελεις σεξ, κι οτι ακομα κι ΑΝ καποτε κανεις, που μπορει και να μην γινει ποτε, δεν θα γινει αποσ εξουαλικη επιθυμια, αλλα μηπως και κρατησεις μια σχεση..
    αυτο δεν τους λες.

    ο τωρινος, μονος του εφυγε. εσυ μια χαρα θελεις να συνεχισεις να τον δουλευεις.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Ναι κάνεις δεν θέλει σεξ σαν υποχώρηση αλλά μια χαρά σε πιέζουν κι ας βλέπουν ότι δεν γουστάρεις! Και μια χαρά απολαμβάνουν στοματικό ενώ ξέρουν ότι δεν θες , μέχρι να τελειώσουν Το έχω δει το εργακι, αν εσένα δεν σου έχει συμβεί μη μιλάς
    Καταλαβαινεις τι γραφεις; Λες θα το κανω ως υποχωρηση και μετα λες οτι ευχαριστιουνται με μια που δεν το ευχαριαστιεται.
    Το τι υπαρχουν αυτοι οι τυποι κι.οτι οντως τα κανουν αυτα που κολαει ακριβως;

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2022
    Posts
    432
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κανεις δεν θελει σεξ σαν υποχωρηση ρε λεμον. τι νομιζεις οτι ειναι οι ανδρες; αναισθητα ζωα, να κανουν σεξ με μια ανορεχτη γυναικα που "καθεται" σαν κοτα;
    οι ανδρες που ειναι σεκξουαλικα ενεργοι και δεν ειναι αρρωστοι (βιαστες) θελουν γυναικες που ευχαριστιουνται το σεξ, οχι να το κανουν σαν "χαρη" για να πανε καμια βολτα...
    που ζεις; στο 1800 ;
    οι ελευθερες σχεσεις, ειναι ελευθερες επειδη δεν ειναι αποκλειστικες, οχι επειδη δεν της αρεσει της αλλης το σεξ και του κανει χαρη...
    Ο
    ι νορμαλ ανθρωποι θελουν να αλληλοαπολαμβανουν το σεξ. Εαν δουν οτι η αλλη το.κανει με το ζορι θα φυγουν. Χαθηκαν οι γυναικες; Εχουν κι οι αντρες απαιτησεις στο σεξ. Δεν τους αρκει απλα να πηδανε οπως φανταζεται.

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by Olivia View Post
    Ξερεις ποιο ειναι το προβλημα; Οτι εισαι 27 χρονολογικα αλλα συναισθηματικα εισαι 17.
    Μακάρι να ήταν 17 συναισθηματικά. Μπεμπεκίζει, είναι ακόμα προέφηβη στη νοοτροπία. Και καλοπιάνει τον εαυτό της συνεχώς για να νιώσει "αποπάνω", του στυλ "δεν τους έχω ανάγκη, είναι προβληματικοί, άφραγκοι, τσιγκούνηδες, σεξομανείς, εγώ μπορώ να βρω καλύτερους, οι άλλες είναι πιο άσχημες". Όλο σε αυτά είναι το μυαλό της. Λέμον, έχεις καταφέρει κάτι πολύ σπάνιο, είσαι εγωίστρια αλλά χωρίς αυτοπεποίθηση!
    Και κάτι άλλο, έχεις θέματα στη συμπεριφορά σου. Αυτό δεν το λέω για να στην πω, κι εγώ έχω τέτοια θέματα, αλλά μπας και ξυπνήσεις. Επειδή όλο λες ότι τους έχεις τους άντρες και όποτε θελήσεις κάνεις σεξ επειδή είσαι όμορφη, να ξέρεις ότι μακροπρόθεσμα με τέτοια μυαλά δεν θα μένει κανείς, κι ας είσαι όμορφη! Για παράδειγμα, εγώ ψάχνω αυτό που ψάχνεις κι εσύ, σχέση που θα μοιράζομαι στιγμές αλλά χωρίς υποχρέωση για σεξ, αλλά έτσι όπως σε κόβω δεν θα μπορούσα να κάνω τέτοια σχέση μαζί σου, θα με νευρίαζε η νοοτροπία σου. Ξέρω, ξέρω, δεν έχεις ανάγκη εσύ, όποιον θες τον βρίσκεις, είσαι ανεξάρτητη και οι λοιπές παπάντζες.
    Αφού είσαι ανεξάρτητη, γιατί βγαίνεις συνεχώς και παίζεις με άντρες? Εγώ είμαι πιο ανεξάρτητος γιατί μου αρέσει και μόνος μου, είμαι εσωστρεφής, κι αν τύχει κάποτε η σχέση, καλώς να έρθει, αλλιώς δεν θα σκάσω κιόλας.

Page 11 of 14 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Είμαι μπερδεμένη, έχω σχέση και θέλω άλλον.
    By Hypatia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 19-10-2021, 22:08
  2. Εχει συμβει σε κανεναν αλλον;
    By Pako23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 15-09-2019, 23:58
  3. Έχω σχέση αλλα θελω αλλον
    By dimitra.karantzi in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 16
    Last Post: 15-07-2019, 18:18
  4. δε θελω να βλεπω κανεναν
    By boo in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 69
    Last Post: 13-05-2017, 13:31
  5. Replies: 225
    Last Post: 27-03-2012, 14:47

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •