Μητέρα - σύζυγος - γυναίκα - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 117
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν είναι το θέμα τι έχεις εσύ, αλλά το τι έχει εκείνη και εκείνη έχει ένα γάμο να προστατέψει και για αυτό το λόγο δεν πρόκειται να βγει ποτέ έξω βόλτα με άλλον μην τυχόν και την δούνε με άλλον και το πούνε στον άνδρα της. Οκ; Αλλά όπως και να έχει, πίστευε ό,τι θέλεις

    με βγάλατε και προβληματικό από πάνω
    μην μου τα αλλάζεις τώρα επειδή είμαι παρθένος ότι δεν μπορώ να κάνω φάση με κάποια που έχει εμπειρίες και είναι παντρεμένη

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    'Εχει επιλογές η 40άρα όπως και να το κάνεις, που ο 40ρης δεν τις έχει, μην κρυβόμαστε πίσω από το δάκτυλο μας. Ο 40ρης άνδρας δεν θα μπει στη διαδικασία της ανάλυσης τι είναι αυτή, τι κάνει, τι ράνει κτλ. Ωραίο κώλο να έχει, στητό στήθος και όλα καλά. Ενώ η γυναίκα θα σε σκανάρει και για να σου το πω και πιο απλά, το να βγεις με μία 40αρα και να μην βγάλει το πορτοφόλι της, την πρώτη ή και τις επόμενες φορές εφόσον την καλεί ο άνδρας είναι αυτονόητο, ο άνδρας δεν μπορεί, ή δεν θα πει ο άνδρας με πήρε εκείνη τηλέφωνο άρα δεν χρειάζεται να πληρώσω. Λειτουργούμε διαφορετικά εμείς οι άνδρες, κακά τα ψέμματα! Και αν τυχόν τώρα η 40αρα έχει και καμια σωματάρα, τελείωσε είναι περιζήτητη, βάζει τα στάνταρ της στο Θεο και όποιος επιβιώσει... ο 40ρης άνδρας δεν έχει στάνταρ, ή έχει στάνταρ αν για παράδειγμα πει δεν έχω γυναικεία παρέα μεν, αλλά επειδή θέλω να πάω να φάω στο τάδε εστιατόριο θα βγω με μία έσκορτ και δεν τρέχει μία και έχω και το κεφάλι μου ήσυχο δηλαδή έχει οικονομική άνεση που του δίνει μία άνεση, το οποίο και πάλι όμως ίσως να μην είναι αρκετό για τις γυναίκες που θα ήθελε να έχει δίπλα του.
    Οι γυναίκες έχουν πλεονέκτημα, μέχρι κάποια ηλικία ... πριν τα 40. Μετά γυρίζει το παιχνίδι . Και ίσως ακριβώς στα 40 , να κάνουν ακόμη παιχνίδι , αλλά κάθε μέρα μετράει . Μετά το όριο αυτό , καταρχήν τις αποφεύγουν όσοι θέλουν οικογένεια και παιδιά. Δεν θέλουν να μπλέξουν με εξωσωματικές, έξοδα, τρεχάματα ... και όσα φέρνουν όλα αυτά μετά από λίγα χρόνια. Έπειτα έχουν ψυχολογικά. Αισθάνονται απαίσια απέναντι στις μικρότερες. Βγάζουν αρνητική ενέργεια και συμπεριφορά. Ο άνδρας από την άλλη και στα 50 , μπορεί να βρει κάποια και να κάνει οικογένεια. Το βλέπουμε συχνά πυκνά. Και δεν θα τον χλευάσει και κανείς για αυτό. Μιλάμε πάντως, για εξαιρέσεις. Παιχνίδι 40άρας με 40αρα, πιο πιθανό είναι να είναι κάπου κρυφά, σε ξενοδοχείο ημιπαραμονής (ή γραφεία, επαγγελματικούς χώρους, κοντινά εξοχικά, airbnb κτλ) , εργάσιμη ώρα ή νωρίς απόγευμα , αφού και οι 2 θα είναι παντρεμένοι ... αλλά όχι μεταξύ τους !

    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    με βγάλατε και προβληματικό από πάνω
    μην μου τα αλλάζεις τώρα επειδή είμαι παρθένος ότι δεν μπορώ να κάνω φάση με κάποια που έχει εμπειρίες και είναι παντρεμένη
    Και με παντρεμένη και με αρραβωνιασμένη και με τηλεπερσόνα και με μοντέλα και με σταρ ελλάς και με μις κόσμος και με playmate of the month .
    The Sky is the limit !

    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    το ότι δεν έχω κάνει σεξ που κολλάει αυτό άσε που αρέσει στις μεγαλύτερες να το παίζουν δασκάλες!

    Αυτή η σαχλαμάρα, σου έχει κολλήσει . Μάλλον από καμιά ταινία. Το θεωρώ πέρα από κάθε φαντασία και αδύνατο να γίνει .

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    με βγάλατε και προβληματικό από πάνω
    μην μου τα αλλάζεις τώρα επειδή είμαι παρθένος ότι δεν μπορώ να κάνω φάση με κάποια που έχει εμπειρίες και είναι παντρεμένη
    Εγώ δεν σε έβγαλα τίποτα, εγώ έχω διαβάσει κείμενο σου που εσύ ο ίδιος λες πως είσαι λαπάς και φοβάσαι να πας γυμναστήριο για να κανονίσεις τι να κάνεις. Ενώ είναι πολύ απλό, πας εκεί και λες

    -Καλησπέρα
    -Καλησπέρα. Τι θα θέλατε;
    -Είμαι άσχετος με τον χώρο εντελώς και θέλω να γυμναστώ. Μπορείτε να με βοηθήσετε και να με βάλετε σε ένα δρόμο εκγύμνασης;
    -Βεβαιως και μπορούμε αυτή είναι η δουλειά μας. Καλως ήλθατε στο χώρο μας!

    Και κάπου ξεκινάει να λέει αυτός, αυτά που πρέπει και έχει να σου πει και θα σου κάνει και καποιες ερωτήσεις.

    Φίλος αυτός που γυμνάζεται έχει αυτοπεποίθηση, μπορεί να μην έχει φάτσα καλή κάποιος, αλλά η άσκηση του δίνει αυτοπεποίθηση και ξέρει πως να ντυθεί και τι σημεια του σώματος του να τονίσει με το ανάλογο ντύσιμο για να τσιμπήσει κοριτσάκια και γυναίκες.

    Και όχι δεν μπορείς να κάνεις καμια φάση με κάποια που είναι παντρεμένη και έχει εμπειρίες. Περισσότερες πιθανότητες έχεις να πετύχεις το τζόκερ, παρά αυτήν.... Εχεις κανα καλό σώμα; Αν δεν έχεις και δεν σου κάτσει καποια συγκυρία που οι πιθανότητες είναι λιγοτερες από το να πιάσεις τζόκερ, ξέχνα το. Η 40αρα θέλει το πως το λέτε ρε κορίτσια και το έχω ξεχάσει α ναι το τεκνό με το σώμα να το βάλει κάτω να το ξεζουμίσει, εσύ δεν είσαι αυτός, μέχρι να γίνεις.

    Και κάπου εδώ θα σταματήσω και δεν θα σου ξαναπώ τίποτα... γιατί δεν έχει νόημα να σου πω κάτι, δεν θέλεις να ακούσεις, δεν θέλεις να μάθεις.

  4. #94
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Εγώ δεν σε έβγαλα τίποτα, εγώ έχω διαβάσει κείμενο σου που εσύ ο ίδιος λες πως είσαι λαπάς και φοβάσαι να πας γυμναστήριο για να κανονίσεις τι να κάνεις. Ενώ είναι πολύ απλό, πας εκεί και λες

    -Καλησπέρα
    -Καλησπέρα. Τι θα θέλατε;
    -Είμαι άσχετος με τον χώρο εντελώς και θέλω να γυμναστώ. Μπορείτε να με βοηθήσετε και να με βάλετε σε ένα δρόμο εκγύμνασης;
    -Βεβαιως και μπορούμε αυτή είναι η δουλειά μας. Καλως ήλθατε στο χώρο μας!

    Και κάπου ξεκινάει να λέει αυτός, αυτά που πρέπει και έχει να σου πει και θα σου κάνει και καποιες ερωτήσεις.

    Φίλος αυτός που γυμνάζεται έχει αυτοπεποίθηση, μπορεί να μην έχει φάτσα καλή κάποιος, αλλά η άσκηση του δίνει αυτοπεποίθηση και ξέρει πως να ντυθεί και τι σημεια του σώματος του να τονίσει με το ανάλογο ντύσιμο για να τσιμπήσει κοριτσάκια και γυναίκες.

    Και όχι δεν μπορείς να κάνεις καμια φάση με κάποια που είναι παντρεμένη και έχει εμπειρίες. Περισσότερες πιθανότητες έχεις να πετύχεις το τζόκερ, παρά αυτήν.... Εχεις κανα καλό σώμα; Αν δεν έχεις και δεν σου κάτσει καποια συγκυρία που οι πιθανότητες είναι λιγοτερες από το να πιάσεις τζόκερ, ξέχνα το. Η 40αρα θέλει το πως το λέτε ρε κορίτσια και το έχω ξεχάσει α ναι το τεκνό με το σώμα να το βάλει κάτω να το ξεζουμίσει, εσύ δεν είσαι αυτός, μέχρι να γίνεις.

    Και κάπου εδώ θα σταματήσω και δεν θα σου ξαναπώ τίποτα... γιατί δεν έχει νόημα να σου πω κάτι, δεν θέλεις να ακούσεις, δεν θέλεις να μάθεις.
    Θα συμφωνήσω και θα ήθελα να προσθέσω ότι η ψυχολογία φαίνεται. Την εκπέμπει ο άλλος/η οπότε είναι πολύ βασικό να είσαι καλά για να υπάρχει και αυτοπεποίθηση.
    Προφανώς το εμφανισιακό παίζει μεγάλο ρόλο καθώς είναι η πρώτη εικόνα που έχεις από τον άλλο. Η πρώτη επαφή καλώς ή κακώς είναι η οπτική. Άμα αυτό που βλέπεις σε εντυπωσιάσει ( εδώ μπλέκουν και τα προσωπικά γούστα βέβαια ) τότε υπάρχει αυτομάτως και θετική προδιάθεση. Δεν βλέπεις κάποιον και λες ωωω τι ωραίο χιούμορ που έχει. Προσωπικά σε κάποιον άντρα κοιτάζω πρώτα το σωματότυπο ( δεν μπορώ καμπούρα - πλαδαρότητα και γενικά ότι αποδεικνύει ότι παραμελεί το σώμα του ) , μετά την υγιεινή ( καθαρά νύχια - λευκά δόντια ) και τέλος το ντύσιμο ( παπούτσια κλπ ). Βέβαια όλα αυτά άμα δεν πάνε σετ με έξυπνο χιούμορ και ωραίο στυλ χαρακτήρα αρχίζουν και φαντάζουν αδιάφορα.

    Πολλοί αρνούνται να ακούσουν. Έχουν γνώμη ισχυρή και ατάραχη. Αλλά οκ, όλα δεκτά!

  5. #95
    Junior Member
    Join Date
    Nov 2021
    Posts
    22
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    δεν το καταλαβες μαλλον, αλλα δεν ειναι και το μονο που δεν καταλαβες...
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ και υπηρχε περιπτωση να ειχε γνωρισει καποιον-ους πριν τον γαμο της, πριν 20 χρονια δλδ, οταν κι αυτη ηταν 20 χρονων.
    αλλα αυτο εγω δεν το θεωρω εμπειρια... μετα τα 20 χρονια και φονο να εχεις κανει, παραγραφεται. λες να μετραει καποιο πηδημα στα 20 οταν πλεον ειναι 40+;;;

    τα αδιαφορα τα εσβησα γιατι πραγματικα απαντηθηκαν. οποιος εχει ματια, βλεπει τι διαβαζει...

    ναιιι, υπαρχουν γυναικες αλλα ΚΑΙ ανδρες που πηδιουνται απο δω κι απο κει για το σεξ και την εμπειρια, χωρις συναισθημα. αλλα ειναι ανθρωποι που εχουν πολλες εμπειριες, οχι γυναικες που ηταν με εναν ανδρα 20 χρονια και τον απατησαν μετα που βαλτωσε το σεξ...
    δεν το καταλαβες μαλλον, αλλα δεν ειναι και το μονο που δεν καταλαβες...
    Εντάξει λοιπόν, νίκησες. Είσαι πιο έξυπνος λογικά!

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ και υπηρχε περιπτωση να ειχε γνωρισει καποιον-ους πριν τον γαμο της, πριν 20 χρονια δλδ, οταν κι αυτη ηταν 20 χρονων.
    αλλα αυτο εγω δεν το θεωρω εμπειρια... μετα τα 20 χρονια και φονο να εχεις κανει, παραγραφεται. λες να μετραει καποιο πηδημα στα 20 οταν πλεον ειναι 40+;;;

    Βεβαια έξυπνος αλλά με ένα θεματάκι στα μαθηματικά! 42 - 18 = 24 εάν θυμάμαι καλά. Θα μπορούσε να υπάρχει εμπειρία τι λες; Υπάρχει περιθώριο ή να κάνουμε λάθος τις πράξεις να βρεις το δίκιο σου; ( έγινα λίγο κακιά σόρρυ! )

    τα αδιαφορα τα εσβησα γιατι πραγματικα απαντηθηκαν. οποιος εχει ματια, βλεπει τι διαβαζει...
    Θα συμφωνήσω απόλυτα με το τελευταίο και θα προσθέσω ότι όποιος έχει επιχειρήματα τα παραθέτει ώστε να συντάξει μια όμορφη απάντηση. Επίσης όπως έχει παπάκια ( όχι τα γλυκούλικα κουακ κουάκ ) παραδέχεται ότι μπορεί και να έσφαλε!

    ναιιι, υπαρχουν γυναικες αλλα ΚΑΙ ανδρες που πηδιουνται απο δω κι απο κει για το σεξ και την εμπειρια, χωρις συναισθημα. αλλα ειναι ανθρωποι που εχουν πολλες εμπειριες, οχι γυναικες που ηταν με εναν ανδρα 20 χρονια και τον απατησαν μετα που βαλτωσε το σεξ...

    Αυτό το λες και το ξαναλές. Το ξέρεις ότι είναι άτοπο; Θα αναφέρω ένα παράδειγμα για να δούμε μήπως τελικά εγώ δεν το έχω καταλάβει!
    Αφού όπως λες για να πηδηχτεί κάποιος δεξιά αριστερά απαιτούνται πολλές εμπειρίες τότε:

    Εστω μια γυναίκα που στα 18 της έχει κάνει το πρώτο της σεξ.
    Στα 21 της δεν μπορεί να πηδηχτει απλά με κάποιον γιατί δεν έχει πολλές εμπειρίες ( μόνο μια σχέση )
    Στα 22 της δεν μπορεί να πηδηχτει απλά με κάποιον γιατί δεν έχει πολλές εμπειρίες ( μόνο μια σχέση )
    Στα 23 της δεν μπορεί να πηδηχτει απλά με κάποιον γιατί δεν έχει πολλές εμπειρίες ( μόνο μια σχέση )
    Στα 24 της δεν μπορεί να πηδηχτει απλά με κάποιον γιατί δεν έχει πολλές εμπειρίες ( μόνο μια σχέση )
    Στα 25 της δεν μπορεί να πηδηχτει απλά με κάποιον γιατί δεν έχει πολλές εμπειρίες ( μόνο μια σχέση )
    Στα 26 της δεν μπορεί να πηδηχτει απλά με κάποιον γιατί δεν έχει πολλές εμπειρίες ( μόνο μια σχέση )
    ....το καταλάβαμε νομίζω το σκεπτικό.

    Οπότε για να ισχύει ότι υπάρχουν άτομα που το κάνουν αυτό τότε η παραπάνω ακολουθία θα πρέπει κάπου να "σπάσει".
    Άμα δεχτούμε ότι όντως ο μόνος τρόπος είναι να σπάσει τότε αυτομάτως δεν ισχύει αυτό που υποστηρίζεις περί εμπειριών.
    Άμα δεν δεχτούμε ότι μπορεί να σπάσει τότε με πιο τρόπο θα αποκτήσει κάποιος πολλές εμπειρίες;

    Για να τοποθετηθώ επι του θέματος λοιπόν η γνώμη μου είναι η εξής:

    Ο καθένας μπορεί οποιαδήποτε στιγμή να αλλάξει κατεύθυνση ερωτική. Μπορεί σε νεαρή ηλικία να ήταν συντηρητικός και ξαφνικά να γίνει πορνοστάρ. Αντίστοιχα έντονη σεξουαλική δραστηριότητα στα νιάτα δεν σημαίνει ότι θα είναι έτσι και στο υπόλοιπο της ζωής του. Υπάρχουν παράγοντας που καταπιέζουν ίσως το άτομο και δεν το αφήνουν να εκδηλωθεί όπως πχ οι γονείς στην εφηβεία ή ένας καταπιεστικός σύντροφος αργότερα κλπ ( τυχαία τα παραδείγματα μην κολλήσετε ). Σίγουρα αυτό που λες ότι κάποιος είναι πιο εύκολο να κάνει κάτι στα 40 όταν το έχει κάνει άλλες 50 φορές από κάποιον που το έχει κάνει 5 ισχύει ( αλλά το χάνεις όταν το παρουσιάζεις σαν απόλυτο και μοναδική περίπτωση ). Εάν αυτό που λες είναι το 80% τότε γιατί να αγνοήσεις το 20%;

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Στο δια ταύτα paulina ... η περιπέτεια έκανε και σε εσένα καλό και στο γάμο σου. Απόλυτα θετικό πρόσημο δηλαδή. Είμαι απόλυτα υπέρ των εξωσυζυγικών σχέσεων , όσο παραμένουν εξωσυζυγικές ! Αλλιώς οι παντρεμένοι , θα πάνε κατά διαόλου οι περισσότεροι .

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Να σας πω κατι για να μην τσακώνεστε. Εστω κάποια είναι 40 χρονών νυμφο που έχει κάνει σεξ με 5000 τυπους στη ζωή της και κάποια άλλη είναι 40 παντρεμένη με κάποιον που καλύπτεται από το μεγεθος του και αυτή είναι γιογκι, ποια κάνει καλύτερο σεξ από τις δύο; Ποια μπορεί να κάνει το σώμα της ό,τι γουστάρει και μπορεί να κάνει κάθε φορά που πηδιέται να κάνει ότι στάση επιθυμει που η νυμφο εφόσον δεν είναι γιογκι, δεν μπορεί... Ποια έχει περισσότερη εμπειρία η νυμφο ή η γιογκι;

    Το καταλαβαίνετε τι θέλω να πω; Ευχομαι....

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Κατανοητό , αλλά αδιάφορο για εμάς ... τους τρίτους ! Το τι κάνουν , δεν μας αφορά και δεν είναι αθλητικές επιδόσεις να καταγράφονται . Αν είναι οι εμπλεκόμενοι ευχαριστημένοι , είναι τυχεροί . Εμείς θα ήμασταν τυχεροί , αν βρισκόμασταν σε ... εξωτικό νησί με νύμφο γιόγκι ! Υπάρχει κανένα ;

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κατανοητό , αλλά αδιάφορο για εμάς ... τους τρίτους ! Το τι κάνουν , δεν μας αφορά και δεν είναι αθλητικές επιδόσεις να καταγράφονται . Αν είναι οι εμπλεκόμενοι ευχαριστημένοι , είναι τυχεροί . Εμείς θα ήμασταν τυχεροί , αν βρισκόμασταν σε ... εξωτικό νησί με νύμφο γιόγκι ! Υπάρχει κανένα ;
    Δεν γνωρίζω φίλος αλλά αν επιθυμουσα ντε και καλά να έχω πιθανότητες να βρω κάποια θα έψαχνα να βρω τα καλύτερα μέρη που κάνουν γιογκα θα γραφόμουν και θα πήγαινα κάθε μέρα, χωρις να την πέφτω, όλα τα άλλα θα τα άφηνα στο ζεν...

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Οι γυναίκες έχουν πλεονέκτημα, μέχρι κάποια ηλικία ... πριν τα 40. Μετά γυρίζει το παιχνίδι . Και ίσως ακριβώς στα 40 , να κάνουν ακόμη παιχνίδι , αλλά κάθε μέρα μετράει . Μετά το όριο αυτό , καταρχήν τις αποφεύγουν όσοι θέλουν οικογένεια και παιδιά. Δεν θέλουν να μπλέξουν με εξωσωματικές, έξοδα, τρεχάματα ... και όσα φέρνουν όλα αυτά μετά από λίγα χρόνια. Έπειτα έχουν ψυχολογικά. Αισθάνονται απαίσια απέναντι στις μικρότερες. Βγάζουν αρνητική ενέργεια και συμπεριφορά. Ο άνδρας από την άλλη και στα 50 , μπορεί να βρει κάποια και να κάνει οικογένεια. Το βλέπουμε συχνά πυκνά. Και δεν θα τον χλευάσει και κανείς για αυτό. Μιλάμε πάντως, για εξαιρέσεις. Παιχνίδι 40άρας με 40αρα, πιο πιθανό είναι να είναι κάπου κρυφά, σε ξενοδοχείο ημιπαραμονής (ή γραφεία, επαγγελματικούς χώρους, κοντινά εξοχικά, airbnb κτλ) , εργάσιμη ώρα ή νωρίς απόγευμα , αφού και οι 2 θα είναι παντρεμένοι ... αλλά όχι μεταξύ τους !



    Και με παντρεμένη και με αρραβωνιασμένη και με τηλεπερσόνα και με μοντέλα και με σταρ ελλάς και με μις κόσμος και με playmate of the month .
    The Sky is the limit !

    σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια


    Αυτή η σαχλαμάρα, σου έχει κολλήσει . Μάλλον από καμιά ταινία. Το θεωρώ πέρα από κάθε φαντασία και αδύνατο να γίνει .
    δεν ειναι σαχλαμαρα ισχυει

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Εγώ δεν σε έβγαλα τίποτα, εγώ έχω διαβάσει κείμενο σου που εσύ ο ίδιος λες πως είσαι λαπάς και φοβάσαι να πας γυμναστήριο για να κανονίσεις τι να κάνεις. Ενώ είναι πολύ απλό, πας εκεί και λες

    -Καλησπέρα
    -Καλησπέρα. Τι θα θέλατε;
    -Είμαι άσχετος με τον χώρο εντελώς και θέλω να γυμναστώ. Μπορείτε να με βοηθήσετε και να με βάλετε σε ένα δρόμο εκγύμνασης;
    -Βεβαιως και μπορούμε αυτή είναι η δουλειά μας. Καλως ήλθατε στο χώρο μας!

    Και κάπου ξεκινάει να λέει αυτός, αυτά που πρέπει και έχει να σου πει και θα σου κάνει και καποιες ερωτήσεις.

    Φίλος αυτός που γυμνάζεται έχει αυτοπεποίθηση, μπορεί να μην έχει φάτσα καλή κάποιος, αλλά η άσκηση του δίνει αυτοπεποίθηση και ξέρει πως να ντυθεί και τι σημεια του σώματος του να τονίσει με το ανάλογο ντύσιμο για να τσιμπήσει κοριτσάκια και γυναίκες.

    Και όχι δεν μπορείς να κάνεις καμια φάση με κάποια που είναι παντρεμένη και έχει εμπειρίες. Περισσότερες πιθανότητες έχεις να πετύχεις το τζόκερ, παρά αυτήν.... Εχεις κανα καλό σώμα; Αν δεν έχεις και δεν σου κάτσει καποια συγκυρία που οι πιθανότητες είναι λιγοτερες από το να πιάσεις τζόκερ, ξέχνα το. Η 40αρα θέλει το πως το λέτε ρε κορίτσια και το έχω ξεχάσει α ναι το τεκνό με το σώμα να το βάλει κάτω να το ξεζουμίσει, εσύ δεν είσαι αυτός, μέχρι να γίνεις.

    Και κάπου εδώ θα σταματήσω και δεν θα σου ξαναπώ τίποτα... γιατί δεν έχει νόημα να σου πω κάτι, δεν θέλεις να ακούσεις, δεν θέλεις να μάθεις.

    αλλο λαπας και αλλο ασχημος,εχω αρχισει και γυμναζομαι
    οπως ειχε πει και ο al bundy δεν χρειαζεται να το πω οτι ειμαι παρθενος και εληξε εκει το θεμα
    το σωμα δεν μου λεει κατι εχω δει μη εμφανισημους απο μενα και εχουν ωραιες κοπελες

    αν θελεις στειλε πμ για να μην γεμιζουμε το θεμα



    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Να σας πω κατι για να μην τσακώνεστε. Εστω κάποια είναι 40 χρονών νυμφο που έχει κάνει σεξ με 5000 τυπους στη ζωή της και κάποια άλλη είναι 40 παντρεμένη με κάποιον που καλύπτεται από το μεγεθος του και αυτή είναι γιογκι, ποια κάνει καλύτερο σεξ από τις δύο; Ποια μπορεί να κάνει το σώμα της ό,τι γουστάρει και μπορεί να κάνει κάθε φορά που πηδιέται να κάνει ότι στάση επιθυμει που η νυμφο εφόσον δεν είναι γιογκι, δεν μπορεί... Ποια έχει περισσότερη εμπειρία η νυμφο ή η γιογκι;

    Το καταλαβαίνετε τι θέλω να πω; Ευχομαι....
    κυριε-κυριε να πω...η γιογκι!
    θα πρεπει και ο παρτενερ να κανει τις στασεις που θελει η γυναικα αλλιως τζαμπα

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by paulina View Post
    Θα συμφωνήσω και θα ήθελα να προσθέσω ότι η ψυχολογία φαίνεται. Την εκπέμπει ο άλλος/η οπότε είναι πολύ βασικό να είσαι καλά για να υπάρχει και αυτοπεποίθηση.
    Προφανώς το εμφανισιακό παίζει μεγάλο ρόλο καθώς είναι η πρώτη εικόνα που έχεις από τον άλλο. Η πρώτη επαφή καλώς ή κακώς είναι η οπτική. Άμα αυτό που βλέπεις σε εντυπωσιάσει ( εδώ μπλέκουν και τα προσωπικά γούστα βέβαια ) τότε υπάρχει αυτομάτως και θετική προδιάθεση. Δεν βλέπεις κάποιον και λες ωωω τι ωραίο χιούμορ που έχει. Προσωπικά σε κάποιον άντρα κοιτάζω πρώτα το σωματότυπο ( δεν μπορώ καμπούρα - πλαδαρότητα και γενικά ότι αποδεικνύει ότι παραμελεί το σώμα του ) , μετά την υγιεινή ( καθαρά νύχια - λευκά δόντια ) και τέλος το ντύσιμο ( παπούτσια κλπ ). Βέβαια όλα αυτά άμα δεν πάνε σετ με έξυπνο χιούμορ και ωραίο στυλ χαρακτήρα αρχίζουν και φαντάζουν αδιάφορα.

    Πολλοί αρνούνται να ακούσουν. Έχουν γνώμη ισχυρή και ατάραχη. Αλλά οκ, όλα δεκτά!
    αυτο ισχυει και για τα δυο φυλα,αλλοι θελουν λιγοτερο δυναμικες γυναικες αλλοι αρκετα
    αμα ο αλλος εχει καλο περιτυλιγμα αλλα απο χαρακτηρα '0' τι τον κανεις?

  13. #103
    Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    92
    Όλα είναι θέμα γούστου. Κάθε άνθρωπος είναι μοναδικός και καθένας μπορεί να νιώσει έλξη (ή όχι) για διαφορετικούς λόγους.

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    δεν ειναι σαχλαμαρα ισχυει
    Ισχύει στη δική σου πραγματικότητα, που δεν συμμερίζεται κανείς άλλος και κυρίως δεν τη συμμερίζονται γυναίκες, γι'αυτό είσαι παρθένος στα 24. Αν είχες πιο αποδεκτές απόψεις , θα είχες ξεπαρθενιαστεί πριν 10 χρόνια.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Ισχύει στη δική σου πραγματικότητα, που δεν συμμερίζεται κανείς άλλος και κυρίως δεν τη συμμερίζονται γυναίκες, γι'αυτό είσαι παρθένος στα 24. Αν είχες πιο αποδεκτές απόψεις , θα είχες ξεπαρθενιαστεί πριν 10 χρόνια.

    καλά πες ότι θες, ναι σιγά μην πήγαινα και από τα νήπια άσε μας καλέ, την συμμεριζοτναι και άλλοι αλλά δεν βρίσκονται εδώ μέσα
    23 είμαι
    δεν είμαι οπισθοδρομικος αν εννοείς αυτό

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 27
    Last Post: 27-10-2018, 20:47
  2. Αδιάφορος σύζυγος...
    By spookycookie in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 17-10-2013, 03:28
  3. Σύζυγος χρήστης κάνναβης
    By Yasmin in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 32
    Last Post: 16-02-2013, 01:26
  4. Replies: 78
    Last Post: 05-08-2011, 16:49
  5. ο συζυγος μου ειναι μανιοκαταθλιπτικος.....
    By mag in forum Διπολική διαταραχή
    Replies: 61
    Last Post: 05-10-2009, 21:58

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •