Δεν θα βρω ποτέ κοπελα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 6 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 79
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134

    Δεν θα βρω ποτέ κοπελα

    Γεια σε όλους είμαι 21 ετών και δυστυχώς δεν έχω καμία εμπειρία με κοπέλα ούτε ένα φιλί ( φασωμα όπως θέλετε πείτε το) και αυτό με περνει από κάτω και δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει... Η αλήθεια είναι ότι στο παρελθόν ήμουν πάρα μα πάρα πολύ ντροπαλός και είχα έντονο κοινωνικό άγχος,δεν μιλούσα καθόλου στην παρέα καθόμουν σαν τον τιμωρημένο,και αυτοπεποίθηση μηδέν. Αργότερα στο λύκειο αρχησα να κάνω γυμναστική και αποκτησα λίγη κάτι ψυχουλα αυτοπεποίθησης.Το πρόβλημα είναι πως όποια και να γνωρίσω την πιστολιαζω που λέμε δηλαδή δυσκολα δημιουργω ερωτική έλξη και λογικο αφού δεν είμαι άνετος με χιούμορ...δεν μιλάω πολύ...δεν έχω αυτοπεποίθηση... Δεν πιάνω πουλιά στο αέρα.Πλεον είμαι λίγο καλύτερος στο θέμα της ντροπαλότητας και του κοινωνικού άγχους δηλαδή οι πιθανότητες να τα φτιάξω με κοπελα πήγαν από το 0 στο 1%.Να σημειώσω ότι περνώ ένα φάρμακο για το άγχος.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Γεια σε όλους είμαι 21 ετών και δυστυχώς δεν έχω καμία εμπειρία με κοπέλα ούτε ένα φιλί ( φασωμα όπως θέλετε πείτε το) και αυτό με περνει από κάτω και δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει... Η αλήθεια είναι ότι στο παρελθόν ήμουν πάρα μα πάρα πολύ ντροπαλός και είχα έντονο κοινωνικό άγχος,δεν μιλούσα καθόλου στην παρέα καθόμουν σαν τον τιμωρημένο,και αυτοπεποίθηση μηδέν. Αργότερα στο λύκειο αρχησα να κάνω γυμναστική και αποκτησα λίγη κάτι ψυχουλα αυτοπεποίθησης.Το πρόβλημα είναι πως όποια και να γνωρίσω την πιστολιαζω που λέμε δηλαδή δυσκολα δημιουργω ερωτική έλξη και λογικο αφού δεν είμαι άνετος με χιούμορ...δεν μιλάω πολύ...δεν έχω αυτοπεποίθηση... Δεν πιάνω πουλιά στο αέρα.Πλεον είμαι λίγο καλύτερος στο θέμα της ντροπαλότητας και του κοινωνικού άγχους δηλαδή οι πιθανότητες να τα φτιάξω με κοπελα πήγαν από το 0 στο 1%.Να σημειώσω ότι περνώ ένα φάρμακο για το άγχος.
    Να σε κάνω να νιώσεις καλύτερα: Είμαι 35 στα 36 και δεν έχω εμπειρία με κοπέλα ούτε ένα φιλί!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2022
    Posts
    134
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Να σε κάνω να νιώσεις καλύτερα: Είμαι 35 στα 36 και δεν έχω εμπειρία με κοπέλα ούτε ένα φιλί!!
    Ναι μπρο μου εγώ όμως διψάω να βελτιωθώ θέλω αυτή την χρονιά να κανω κάτι με κοπελα θα παλέψω με ότι έχω και δεν εχω

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Γεια σε όλους είμαι 21 ετών και δυστυχώς δεν έχω καμία εμπειρία με κοπέλα ούτε ένα φιλί ( φασωμα όπως θέλετε πείτε το) και αυτό με περνει από κάτω και δεν μπορώ να καταλάβω τι φταίει... Η αλήθεια είναι ότι στο παρελθόν ήμουν πάρα μα πάρα πολύ ντροπαλός και είχα έντονο κοινωνικό άγχος,δεν μιλούσα καθόλου στην παρέα καθόμουν σαν τον τιμωρημένο,και αυτοπεποίθηση μηδέν. Αργότερα στο λύκειο αρχησα να κάνω γυμναστική και αποκτησα λίγη κάτι ψυχουλα αυτοπεποίθησης.Το πρόβλημα είναι πως όποια και να γνωρίσω την πιστολιαζω που λέμε δηλαδή δυσκολα δημιουργω ερωτική έλξη και λογικο αφού δεν είμαι άνετος με χιούμορ...δεν μιλάω πολύ...δεν έχω αυτοπεποίθηση... Δεν πιάνω πουλιά στο αέρα.Πλεον είμαι λίγο καλύτερος στο θέμα της ντροπαλότητας και του κοινωνικού άγχους δηλαδή οι πιθανότητες να τα φτιάξω με κοπελα πήγαν από το 0 στο 1%.Να σημειώσω ότι περνώ ένα φάρμακο για το άγχος.
    Καλημέρα.. φαντάρος πηγες??αν δεν πηγες καλο ειναι να πας..ο στρατος βοηθαει στο να ξεψαρωσομε σε πολλα πράγματα..διωχνει τη ντροπή..
    Σε σπιτακι εχεις παει??αν δεν πηγες να πας...αν δεν θελεις σπιτάκι επειδη δεν θα νιωθεις ανετα και λογικο..
    Να δοκιμασεις κάτι κορίτσια απο αγγελια..ειναι λιγο τσουχτερό το ποσο αλλα πιστεύω θα είσαι πιο ανετος.
    Η επαφη με τη καποια κοπελα ακομα και πληρωμενη μας βοηθαει να διώξουμε τη ντροπαλότητα να ανεβασουμε αυτοπεποίθηση και να ξεψαρωσομε..δοκιμασε αν θες και πες μας..
    Στης παρεες δεν μιλας γιατι υποσυνείδητα φοβασαι να μην εκτεθεις..και αυτο φεύγει με το να (εκτιθεσαι)
    Σε αυτο μια πληρωμενη κοπελα είναι ότι πρέπει.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Μη παραλήψεις να πας σε "σπιτάκι" όπως σου πρότεινε ο giorgos35, έτσι θα αποκτήσεις και εμπειρία και αφροδίσια νοσήματα με το καλημέρα!!! Όλα σε ένα νοικοκυρεμένα!!! Ειλικρινά, αναρωτιέμαι με τις απόψεις (απόγνωσης) που εκφράζονται εδώ μέσα!!!

    Θεωρώ οτι είσαι σε καλό δρόμο με βάση αυτά που λες και δε θα αργήσεις να κάνεις κάτι. 21 είσαι, όχι 41 για να σε αγχώνει τόσο πολύ το οτι έχεις καθυστερήσει. Δε ξεκινούν όλοι στα 14. Ηρέμησε και μη το σκέφτεσαι ως κάτι που πρέπει να γίνει τώρα.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Pitz View Post
    Ναι μπρο μου εγώ όμως διψάω να βελτιωθώ θέλω αυτή την χρονιά να κανω κάτι με κοπελα θα παλέψω με ότι έχω και δεν εχω
    μην παλεψεις "με οτι εχεις και δεν εχεις", γιατι η υπερβολικη προσπαθεια, φαινεται και ειναι απωθητικη..
    ειναι αυτο που ειπες παραπανω, οτι ετσι πιστολιαζεις τις νεες γνωριμιες...
    εφοσον εχεις αγχος και εισαι συνεσταλμενος, εγω θα σου προτεινα να ασχοληθεις με κοινωνικες γνωριμιες κοριτσιων καια γοριων και μεσα απο καποια εξοικειωση και απρεα να τολμησει να κανεις κινηση προς καποια κοπελα που θα εχετε αμοιβαιο ενδιαφερον.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Επισης να πορσεγγιζεις κοπελες...προσεγγισιμες.Απλ ες λιτες κι απεριτες.Υπαρχουν πολλες .Μπορει να περνανε απαρατηρητες καποια φορα αλλα ειναι εξισου ομορφες,εξυπνες,γλυκες.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Μη παραλήψεις να πας σε "σπιτάκι" όπως σου πρότεινε ο giorgos35, έτσι θα αποκτήσεις και εμπειρία και αφροδίσια νοσήματα με το καλημέρα!!! Όλα σε ένα νοικοκυρεμένα!!! Ειλικρινά, αναρωτιέμαι με τις απόψεις (απόγνωσης) που εκφράζονται εδώ μέσα!!!

    Θεωρώ οτι είσαι σε καλό δρόμο με βάση αυτά που λες και δε θα αργήσεις να κάνεις κάτι. 21 είσαι, όχι 41 για να σε αγχώνει τόσο πολύ το οτι έχεις καθυστερήσει. Δε ξεκινούν όλοι στα 14. Ηρέμησε και μη το σκέφτεσαι ως κάτι που πρέπει να γίνει τώρα.
    Δεν θα παει χωρις προφυλαξει....και επειτα ολες περνανε απο γιατρο.δεν ειναι λιγοι οι ανδρες που πάνε..
    Οσο για της αποψεις απογνωσης τοτες το 90% των ανδρων είναι απεγνωσμένοι....
    Οσο για το τι δεν τον πηραν τα χρονια εδω θα συμφωνησω..
    Αλλα εφοσον ειναι ενα θεμα που τον αγχωνει και τον απασχολεί πρεπει να το κοιταξει..και το καλυερο ειναι να πειραματιστη με κοριτσια αλλα αγου του ειναι δυσκολο να βρει δεν βρισκω αλλα τροπο..

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν θα παει χωρις προφυλαξει....και επειτα ολες περνανε απο γιατρο.δεν ειναι λιγοι οι ανδρες που πάνε..
    Οσο για της αποψεις απογνωσης τοτες το 90% των ανδρων είναι απεγνωσμένοι....
    Έχεις κατά νου οτι υπάρχουν σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα τα οποία δεν αποτρέπει η ύπαρξη ή μη του προφυλακτικού;
    Ακριβώς επειδή οι άνδρες με τους οποίους πηγαίνουν δεν είναι λίγοι και δε περνάνε κάθε μέρα από τον γιατρό (οι λίγες που περνάνε) πρέπει να είσαι απεγνωσμένος για να το κάνεις και δε θεωρώ οτι το παιδί αυτό έχει φτάσει σε αυτό το σημείο απόγνωσης.
    Ποια έρευνα με επιστημονική μεθοδολογία και προσέγγιση σου παρουσίασε πως το 90% των ανδρών πηγαίνουν σε "σπιτάκια"; Διότι αν ήταν έτσι θα είχαμε γεμίσει, ενώ απεναντίας κλείνουν το ένα μετά το άλλο. Κοινώς λες πράγματα που δεν υφίστανται για να ισχυροποιήσεις την άποψη σου. Αν είναι δυνατόν!

    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    ...αλλα αγου του ειναι δυσκολο να βρει δεν βρισκω αλλα τροπο..
    Ειλικρινά αναρωτιέμαι αύριο μεθαύριο εαν έρθει η κόρη σου ή ο γιος σου και σου θέσει ένα ανάλογο θέμα, εσύ θα προτείνεις στο παιδί τον αγοραίο έρωτα; Και δηλαδή το να καταφύγει στο πληρωμένο σεξ θα εξαφανίσει το άγχος απέναντι στους άλλους και θα είναι σε θέση απο κει κι έπειτα να προχωράει χωρίς το προηγούμενο άγχος γνωρίζοντας άτομα και να κάνει σεξ; Ποια η λογική πίσω από αυτο;

  10. #10
    Elenia781
    Guest
    ξερω ζευγάρι που γνωριστηκαν στα 21-24 τους . Αυτος παρθενος και ομως εκανε οικογενεια και ειναι και πολυ ενεργος με την γυναικα του. Ουσιαστικά δεν πηγε ποτε με αλλη.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Nikolaus View Post
    Έχεις κατά νου οτι υπάρχουν σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα τα οποία δεν αποτρέπει η ύπαρξη ή μη του προφυλακτικού;
    Ακριβώς επειδή οι άνδρες με τους οποίους πηγαίνουν δεν είναι λίγοι και δε περνάνε κάθε μέρα από τον γιατρό (οι λίγες που περνάνε) πρέπει να είσαι απεγνωσμένος για να το κάνεις και δε θεωρώ οτι το παιδί αυτό έχει φτάσει σε αυτό το σημείο απόγνωσης.
    Ποια έρευνα με επιστημονική μεθοδολογία και προσέγγιση σου παρουσίασε πως το 90% των ανδρών πηγαίνουν σε "σπιτάκια"; Διότι αν ήταν έτσι θα είχαμε γεμίσει, ενώ απεναντίας κλείνουν το ένα μετά το άλλο. Κοινώς λες πράγματα που δεν υφίστανται για να ισχυροποιήσεις την άποψη σου. Αν είναι δυνατόν!



    Ειλικρινά αναρωτιέμαι αύριο μεθαύριο εαν έρθει η κόρη σου ή ο γιος σου και σου θέσει ένα ανάλογο θέμα, εσύ θα προτείνεις στο παιδί τον αγοραίο έρωτα; Και δηλαδή το να καταφύγει στο πληρωμένο σεξ θα εξαφανίσει το άγχος απέναντι στους άλλους και θα είναι σε θέση απο κει κι έπειτα να προχωράει χωρίς το προηγούμενο άγχος γνωρίζοντας άτομα και να κάνει σεξ; Ποια η λογική πίσω από αυτο;
    Τα σπιτακια κλείνουν επειδη οσο περναει ο καιρος οσο αλλάζουν οι εποχες το σεξ γινεται ολο και πιο ελευθερο.
    Παλιοτερα στην εποχη μου χρειαζόταν να γινεις 20-21 για να κανεις σεξ.τωρα τα παιδια απτα 16 τους κανουν σεξ..
    Απτη μια λες ακριβως γιαυτο αυξάνονται τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσηματα επειδη πανε πολυ ανδρες και απτην αλλη κες αν εχω κανει ερευνα και ξερω..
    Οχι δεν εχω κανει ερευνα αλλα αυτο βλεπω..ολο πανε φιλοι και γνωστοι..
    Το να θελει καποιος να εχει καποια χ εμπερια η αλοιως καποιος αν εχει σεξουαλική επιθυμία εσυ δηλαδη το θεωρείς απόγνωση??η το καποιος αν παει σε σπίτι??οκ..
    Επιθετικος ειναι ο λογος σου.οκ..εσυ τι προτεινεις δηλαδή..γιατι μεχρι τωρα μονο επιθεση ησουν..
    Λοιπον κανε εσυ καποια αξιολογη προταση...τι προτεινεις λοιπον??
    Το σχολιο για τα παιδια μου το αντιπαρερχομαι...ξερω πολυ καλα τι θα πω και τι θα κανω στα παιδιά μου δεν περιμενω απο κανεναν εξυπνο να με πει..
    Η λογικη πισω απο αυτο ειναξ οτι οσοι το εκαναν θελωντας και μη ειτε εσυ το πιστευεις ειτε οχι σταματησαν εστω και λιγο να ειναι ντροπαλοι..κοινος ξεψαρωσαν...
    Και το εχω δει στη πράξη σε πολλους ανδρες..

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    ξερω ζευγάρι που γνωριστηκαν στα 21-24 τους . Αυτος παρθενος και ομως εκανε οικογενεια και ειναι και πολυ ενεργος με την γυναικα του. Ουσιαστικά δεν πηγε ποτε με αλλη.
    Δεν αντιλεγω.. και εγω ξερω ζευγαρια που κανανε σεξ στα 21 τους ενω ειχαν σχεση απτα 16 τους .ξερω και πολλα ατομα που κανανε σεξ στα 25 τους...ναι αλλα δεν αγχωνοντουσαν...ουτε και ντρεποντουσαν γιαυτο..ηταν επιλογη..εδω δεν ειναι επιλογη του..
    Εννοείτε οτι δεν τον πηραν τα χρόνια...αλλα απτην αλλη ομως αγχώνεται.

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Τα σπιτακια κλείνουν.
    τα σπιτακια δεν κλεινουν καθολου αντιθετα πληθαινουν συνεχως.
    απλα το πληρωμενο σεξ δεν γινεται οπως παλια εκει μονο που εχει το φαναρακι αλλα με βιζιτες στον χωρο του πελατου, σε στουντιο, ακομα και απο διαφορες σελιδες οπως μπαντου ινσταγραμμ κτλ, νεες, ηλικιωμενες, χωρισμενες, ολες καταπιεσμενες απο την πατριαρχια εχουν βρει τον τροπο να βγαζουν χρημα χωρις την ταμπελα της ιεροδουλης....

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Απτη μια λες ακριβως γιαυτο αυξάνονται τα σεξουαλικά μεταδιδόμενα νοσηματα επειδη πανε πολυ ανδρες και απτην αλλη κες αν εχω κανει ερευνα και ξερω..
    Που ακριβώς αναφέρω οτι αυξάνονται τα σεξουαλικώς μεταδιδόμενα νοσήματα επειδή πηγαίνουν όλο και πιο πολλοί άντρες; Το "πολλοί άντρες" ήταν δική σου αναφορά.
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Δεν θα παει χωρις προφυλαξει....και επειτα ολες περνανε απο γιατρο.δεν ειναι λιγοι οι ανδρες που πάνε..
    Το αν είναι πολλοι ή λίγοι δεν αλλάζει στο γεγονός οτι είναι εύκολο να κολλήσεις κάποιο ΣΜΝ από ένα άτομο που έχει καθημερινά έναν αριθμό σεξουαλικών "συντρόφων".

    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Οχι δεν εχω κανει ερευνα αλλα αυτο βλεπω..ολο πανε φιλοι και γνωστοι..
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Η λογικη πισω απο αυτο ειναξ οτι οσοι το εκαναν θελωντας και μη ειτε εσυ το πιστευεις ειτε οχι σταματησαν εστω και λιγο να ειναι ντροπαλοι..κοινος ξεψαρωσαν...
    Και το εχω δει στη πράξη σε πολλους ανδρες..
    Να και κάποιες ακόμη επιστημονικές αναφορές που μας έκλεισαν το στόμα!

    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Επιθετικος ειναι ο λογος σου
    Ακριβώς. Εχω δυσανεξία στον παραλογισμό ειδικά μάλιστα όταν γίνεται στο πλαίσιο συμβουλευτικής!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μην παλεψεις "με οτι εχεις και δεν εχεις", γιατι η υπερβολικη προσπαθεια, φαινεται και ειναι απωθητικη..
    .
    oχι φαινεται, ειναι και φαινεται στην αλλην απωθητικη , παντα οι κουλ αντρες ( και γυναικες ) εχουν μεγαλυτερη επιτυχια .......

    παντα εξαρταται ομως και σε ποιο επιπεδο σκοπευεις , αν σκοπευεις ψηλα , οι πιθανοτητες επιτυχιες με αυτην την ολιγην αυτοπεποιθηση ειναι καταδικασμενες ........

Page 1 of 6 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Σχέση με κοπέλα ποτέ!!!!
    By Giwrgos91 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 23-07-2021, 02:13
  2. Πιστεύω οτι δεν θα βρω κοπέλα ποτε
    By MikeStam 3 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 19-08-2019, 19:17
  3. Είμαι 29 και δεν είχα ποτέ κοπέλα
    By Vas13 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 11-10-2016, 12:21
  4. εγινα 24 και δεν ειχα ποτε κοπελα
    By kostas19917 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 294
    Last Post: 28-11-2015, 23:07
  5. Replies: 13
    Last Post: 12-08-2015, 16:55

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •