Πως να του πω οτι ειμαι ασεξουαλ? - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast
Results 91 to 105 of 115
  1. #91
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    η μοναξια ειναι ενα δωρο της ζωης μας που μας κοτσαρε θελαμε και μη μα κι για να μην ειμαστε μονοι μην κανουμε επιλογες που θα μας πονεσουν θελει προσοχη . δε ειν ολλοι κακοι οιανθρωποι μα ειν τυχη που θα πεσεις κι ολας .........
    Συμφωνώ ότι δεν είναι όλοι κακοί. Απλώς δεν μπορουμε και να χαρακτηριζουμε κάποιον κακό επειδή ζητάει τα φυσιολογικα πραγματα σε μια σχέση που εμείς δεν μπορουμε να δώσουμε.

  2. #92
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Μπράβο κοριτσι μου.Καλά κάνεις και ζεις την ζωή σου.Χαίρομαι για σένα.
    Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ. Περιμένω κάποια εξέλιξη στο θέμα σου να σε δω να προοδεύεις

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    κακος δε ειν αυτος που ζητα ερωτα με το τερι του ................... κακος ειν αυτος που θα κοιταξει να σε κανει κτήμα του σα κρεας να σε δει .................

  4. #94
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Γλυκούλα μου σε ευχαριστώ. Περιμένω κάποια εξέλιξη στο θέμα σου να σε δω να προοδεύεις
    Σε ευχαριστώ πολύ. Θα σε ενημερώσω αν υπάρξει κάτι αν και δύσκολο!

  5. #95
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    κακος δε ειν αυτος που ζητα ερωτα με το τερι του ................... κακος ειν αυτος που θα κοιταξει να σε κανει κτήμα του σα κρεας να σε δει .................
    Τα ίδια λεμε.απλώς εμείς εφόσον και αν είμαστε όντως ασεξουαλ δεν μπόρουμε ούτε αυτό να δώσουμε. Αυτό με στεναχωρει.Που ενώ θελω να γνωρίσω κόσμο δεν μπορώ λόγω του θεματος μου.

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2022
    Location
    αθηνα
    Posts
    1,456
    βρε φιλαρακι μου κανε φιλιες που οι φιλιες δε απετουν σεξ :):):):)

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Κοπελιά, αυτά που λες για τα χωριά, είναι κουραφέξαλα. Απλά χρησιμοποιείς την έννοια του χωριού , για να δικαιολογηθείς στον εαυτό σου. Πηγαίνω στα χωριά καταγωγής και των δύο γονιών μου , επειδή έχουμε σπίτια εκεί . Για να καταλάβεις τι κουτσοχώρια είναι, το ένα για να πάω θέλει 15 ώρες καράβια και αυτοκίνητα και το άλλο 8 ώρες αυτοκίνητο . Ο κακός χαμός γίνεται . 25ρης ανιψιός μου από ξάδελφο , έχει πάει με μια αρραβωνιασμένη , χωρισμένη 38άρα άπειρες φορές, μετά πήγε και με τη μάνα της , που είναι 60 και σε κάποια φάση και με τη θεία της, 55αρα. Παίζει σεξ και στα χωριά, για όσους θέλουν . Εσύ θες να το κουβεντιάζεις μόνο . Μην περιμένεις άλλοι να συμφωνήσουν μαζί σου όμως.

  8. #98
    Αποστολία αν έχει ειπωθεί, ζητώ συγγνώμη αλλά το άλλο θέμα σου εχει δεκάδες σελίδες...

    Με τον συντροφό σου δεν κάνετε τίποτα ερωτικό? ούτε προκαταρκτικά? Μόνη σου ικανοποιείσαι ή όχι?

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κοπελιά, αυτά που λες για τα χωριά, είναι κουραφέξαλα. Απλά χρησιμοποιείς την έννοια του χωριού , για να δικαιολογηθείς στον εαυτό σου. Πηγαίνω στα χωριά καταγωγής και των δύο γονιών μου , επειδή έχουμε σπίτια εκεί . Για να καταλάβεις τι κουτσοχώρια είναι, το ένα για να πάω θέλει 15 ώρες καράβια και αυτοκίνητα και το άλλο 8 ώρες αυτοκίνητο . Ο κακός χαμός γίνεται . 25ρης ανιψιός μου από ξάδελφο , έχει πάει με μια αρραβωνιασμένη , χωρισμένη 38άρα άπειρες φορές, μετά πήγε και με τη μάνα της , που είναι 60 και σε κάποια φάση και με τη θεία της, 55αρα. Παίζει σεξ και στα χωριά, για όσους θέλουν . Εσύ θες να το κουβεντιάζεις μόνο . Μην περιμένεις άλλοι να συμφωνήσουν μαζί σου όμως.
    ισχυουν αυτα που λες για τα χωρια, αλλα η κοπελα δεν λεει οτι στα χωρια αγιαζουν.
    λεει, οτι στα χωρια μαθαινονται ΟΛΑ (οπως εμαθες κι εσυ ολα αυτα τα γμσιατικα), και δεν εχει καμια ορεξη να συζηταει ο καθε χωρικος οτι κερατωνει τον συντροφο της ή οτι εχει προβλημα στο σεξ.

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κοπελιά, αυτά που λες για τα χωριά, είναι κουραφέξαλα. Απλά χρησιμοποιείς την έννοια του χωριού , για να δικαιολογηθείς στον εαυτό σου. Πηγαίνω στα χωριά καταγωγής και των δύο γονιών μου , επειδή έχουμε σπίτια εκεί . Για να καταλάβεις τι κουτσοχώρια είναι, το ένα για να πάω θέλει 15 ώρες καράβια και αυτοκίνητα και το άλλο 8 ώρες αυτοκίνητο . Ο κακός χαμός γίνεται . 25ρης ανιψιός μου από ξάδελφο , έχει πάει με μια αρραβωνιασμένη , χωρισμένη 38άρα άπειρες φορές, μετά πήγε και με τη μάνα της , που είναι 60 και σε κάποια φάση και με τη θεία της, 55αρα. Παίζει σεξ και στα χωριά, για όσους θέλουν . Εσύ θες να το κουβεντιάζεις μόνο . Μην περιμένεις άλλοι να συμφωνήσουν μαζί σου όμως.
    γνωρίζονταν όλες αυτές μεταξύ τους?
    η αρραβωνιασμενη δεν περνούσε καλά με τον άντρα της?

    η μάνα και θεία ήταν παντρεμένες?

  11. #101
    Quote Originally Posted by asperger39 View Post
    βρε φιλαρακι μου κανε φιλιες που οι φιλιες δε απετουν σεξ :):):):)
    Καλες και οι φιλιες και οι γνωριμιες αλλα δεν εχουν καμια σχεση με την σχεση και την συντροφικοτητα.

  12. #102
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    Αποστολία αν έχει ειπωθεί, ζητώ συγγνώμη αλλά το άλλο θέμα σου εχει δεκάδες σελίδες...

    Με τον συντροφό σου δεν κάνετε τίποτα ερωτικό? ούτε προκαταρκτικά? Μόνη σου ικανοποιείσαι ή όχι?
    Με τον συντροφο μου ναι κανουμε ολα τα προκαταρκτικα εκτος απο διεισδυση.

  13. #103
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Με τον συντροφο μου ναι κανουμε ολα τα προκαταρκτικα εκτος απο διεισδυση.
    τότε δεν νομίζω πως είσαι ασεξουαλ , εκτός αν τα κάνεις με το ζόρι..

  14. #104
    Quote Originally Posted by Σπουργίτι View Post
    τότε δεν νομίζω πως είσαι ασεξουαλ , εκτός αν τα κάνεις με το ζόρι..
    Οχι δεν τα κανω με το ζορι αυτα.Αυτα μου αρεσουν πολυ.Απλως φαντασιωνομαι να τα κανω και με αλλους.Το προβλημα ειναι οτι αυτοι οι αλλοι λογικο να μη θελουν μονο αυτα οποτε οτι γνωριμια και να κανω καταληγει σε ολεθρο.Ειτε γιατι δεν μπορω να πω το προβλημα μου σε κανεναν ειτε γιατι κανεις δεν δεχεται να μη κανει σεξ και φευγουν.Ασεξουαλ απ οτι μου εχουν πει μπορει να θεωρηθει και καποιος που κανει αυτα που κανω εγω ακομη και καποιος που κανει σεξ και απλως δεν του αρεσει,μπορει και αυτος να ειναι ασεξουαλ.

  15. #105
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    γνωρίζονταν όλες αυτές μεταξύ τους?
    η αρραβωνιασμενη δεν περνούσε καλά με τον άντρα της?

    η μάνα και θεία ήταν παντρεμένες?
    ρωτας αν γνωριζει η κορη την μανα της και την θεια της, κι αν γνωριζει η μανα την αδερφη της;

Page 7 of 8 FirstFirst ... 5678 LastLast

Similar Threads

  1. Καιρό τώρα νιώθω ασέξουαλ.
    By spiros.k in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 12-09-2021, 02:12
  2. Ασεξουαλ η κάτι αλλο?
    By Αποστολια in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 21-07-2021, 20:03
  3. μεγαλο προβλημα στο να ολοκληρωσω, ασεξουαλ η λεσβια;
    By mar95 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 83
    Last Post: 18-06-2019, 23:58
  4. Υπάρχει τρόπος να γίνω ασέξουαλ;
    By katmih8 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 89
    Last Post: 15-12-2017, 10:23
  5. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •