Σκοτοφλάς
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248

    Σκοτοφλάς

    Μερικές φορές όπως πριν λίγα δευτερόλεπτα παθαίνω ένα σκοτεινό φλας σαν να γίνεται διακοπή ρεύματος στο κεφάλι μου και αυτό κρατάει μια στιγμή μονάχα. Αναρωτιέμαι τι γίνεται με μένα, ειλικρινά, νιώθω σαν να πεθαίνω για μια στιγμή, δεν νομίζω να είναι η ΔΕΗ, βλέπω τώρα και μια ταινία και έχω επηρεαστεί κάπως, λέτε η επιστήμη να είναι ένα κάλυμμα για να μην δούμε την πραγματικότητα;

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    "σκοτοφλάς", ωραίο, μ'αρέσει σαν όνομα από παροξυσμική ασθένεια. Ακούγεται πιο «κουλ» από την "σκοτοδίνη" :P

    Δεν ξέρω έχεις συχνά τέτοιες κρίσεις? Πες το στον γιατρό σου φυσικά

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2011
    Posts
    1,248
    Το έπαθα πριν λίγο. Δεν είμαι σε καλή κατάσταση ψυχολογική παρόλο που συναισθηματικά δεν πονάω. Διαβάζω τώρα και για διάφορα άρθρα στο ίντερνετ γιατί δεν έχω κάτι να κάνω, θα έβγαινα με την παρέα σήμερα αλλά δεν έκατσε καλά η μέρα, μου χάλασαν τη διάθεση έχω και τρεξίματα με κάποια υπόθεση, με γείτονα μου μάλιστα, και γενικά έχω το μαύρο μου το χάλι. Μερικές φορές σκέφτομαι μακάρι να είχα πεθάνει όταν ήμουν παιδί.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Συνδυασμος σκοτοδινης κ φλασ-μπακ. Λολ. Ινσταντ μηπως επηρεαστηκες απο την ταινια? Ποια ταινιουλα εβλεπες? Παντως καταλαβα τι εννοεις, δεν μου εχει τυχει, πρεπει να ναι γαματο, σαν να την ακους, ε?
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    3,623
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Συνδυασμος σκοτοδινης κ φλασ-μπακ. Λολ. Ινσταντ μηπως επηρεαστηκες απο την ταινια? Ποια ταινιουλα εβλεπες? Παντως καταλαβα τι εννοεις, δεν μου εχει τυχει, πρεπει να ναι γαματο, σαν να την ακους, ε?

    Εντάξει και συ, δεν είναι ότι επηρεάζει στιγμιαία την συνείδηση σου "γαμάτο". "Πω μάγκες έπαθα μια επιληψία πολύ γαμάτη, την άκουσα τρελά ε" :P

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •