επιστροφή στο παρελθόν? - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast
Results 61 to 75 of 187
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    In this old house where every door is open
    Posts
    2,572
    Ας αφησει τις θεωριες και ας περασει στις πραξεις. Ενας αντρας που θελει δεν κολλαει σε τπτ. Και ουτως η αλλως εσυ πιστευεις οτι εχει δικιο;; αο οτι καταλαβα εσυ νιωθεις οτι αυτος σε αφησε, που απο οτι μας ειπες φαινεται και το πιο σωστο

  2. #62
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by julias View Post
    όχι λίλιουμ, θέλω να με διεκδικούνε και να μου το λένε, απλά δεν μου φαίνετα ο τύπος του ανθρώπου που θα μου το έδειχνε έτσι. Θεωρεί οτι εγώ τον άφησα..
    το θεμα ειναι βρε κοπελια
    οτι ΟΤΙ και να γινει
    το απωθημενο δεν μπορει να εκπληρωθει με τις επιλογες που κανατε εκεινα τα χρονια.
    το απωθημενο ηταν ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΑΖΙ!
    να πορευτειτε μαζι, να δημιουργησετε, να κανετε ισως παιδια αργοτερα, να ειστε μαζι απο νεοι μεχρι γεροι (αν ολα πηγαιναν καλα).
    τωρα, και στην καλυτερη των περιπτωσεων, εχετε και οι δυο κανει οικογενειες, αυτος αν καταλαβα καλα ειναι ακομα σε γαμο, ειναι μαλιστα στην δυση της ζωης του, ακομα κι αν θελει να κανετε κατι μαζι, τι "κατι" θα ειναι αυτο???
    κι ολα αυτα αφου ξεκαθαρισεις μεσα σου, γιατι σε αφησε να φυγεις τοτε, γιατι σε προσσεγγιζει με αρνητισμο και κακια, γιατι, γιατι..
    (ασε και το σεξουαλικο, εγω δεν το παραβλεπω... εσυ εισαι νεα γυναικα ακομα, εκεινος ακομα και να ειναι ενεργος, σεξ εξηντακοντουτη κυριου, χμ, καλα...)

  3. #63
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Οπότε Remedy, θεωρείς οτι δεν έχει νόημα να κάνω κάτι, εκτός από το να φύγω μακριά και να συνεχίσω?..Πάντως για το σεξουαλικό, δεν αγχώνομαι...

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Οπότε Remedy, θεωρείς οτι δεν έχει νόημα να κάνω κάτι, εκτός από το να φύγω μακριά και να συνεχίσω?..
    εγω ετσι λεω, αλλα εγω ειμαι ασχετη..
    it s your life...

  5. #65
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    julias θα συμφωνήσω με την πιεσμένη στην απάντηση της στη σελίδα 2 . 20 χρόνια είναι αυτά εσύ πήρες το δρόμο σου εκείνος το ίδιο άλλες εικόνες είδες εσύ και άλλες εκείνος οι οποίες πολύ πιθανόν να σας άλλαξαν σαν ανθρώπους δηλαδή στην καλύτερη περίπτωση ακόμα και αν σμίξετε ακόμα μια φορά δεν θα συνεχίσετε από εκεί που τα αφήσατε τα πράγματα τότε θα είναι μία άλλη σχέση και θα ψάχνετε να ανακαλύψετε ο ένας τον άλλο. ότι κι αν κάνεις απλά να τα ζυγίσεις τα πράγματα με τη λογική πρώτα . Απλά σκέψου περνάνε 5 χρόνια και λέμε "πωωω πως ήμουν τότε...!" κυρίως για τα μέσα μας μιλάω. :) ότι κι αν κάνεις εύχομαι να σου βγει σε καλό
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Remedy, άσχετη δεν είσαι, και έχεις και το δίκιο σου. Μου έδειξες ένα κομμάτι του μέλλοντος, που δεν με νοιάζει και πολύ.. Εγώ θα τον ήθελα και όπου βγει...

  7. #67
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,605
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Remedy, άσχετη δεν είσαι, και έχεις και το δίκιο σου. Μου έδειξες ένα κομμάτι του μέλλοντος, που δεν με νοιάζει και πολύ.. Εγώ θα τον ήθελα και όπου βγει...
    ο καθενας δικαιουται τα δικα του λαθη :)
    enjoy :D

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Bloodykate, αυτός είναι ίδιος, με τις ίδιες ανασφάλειες...εγώ έχω αλλάξει σίγουρα, έχω ρίξει τους τόνους στο χαρακτήρα μου..Πάντως οι περισσότεροι είστε αρνητικοί, στο να κάνω κάτι μαζί του. Άρα να μην του μιλήσω καθόλου, να του μιλήσω? Πρέπει να τα ξανασκεφτώ. Ή του μιλάω και ό, τι γίνει ή φεύγω(μέσα μου) για πάντα....:(

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Όχι καλή μου! απλά σου λέμε τι θα κάναμε στη θέση σου! δεν σου λέμε τι θα πρεπε να κανεις! Αυτο ειναι δικό σου θέμα εσύ τον ξερεις πολύ καλυτερα από όλους ακολούθησε την καρδια σου και κάποιο άλλο μέλος στο είπε αυτό μ αρεσε πολύ! :).
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  10. #70
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    με προβλημάτισες πάντως Remedy για το σεξουαλικό κομμάτι. Πώς σκέφτηκες από αυτά που είπα οτι μπορεί να μην ενδιαφέρεται για ερωτικές σχέσεις?

  11. #71
    Quote Originally Posted by julias View Post
    με προβλημάτισες πάντως Remedy για το σεξουαλικό κομμάτι. Πώς σκέφτηκες από αυτά που είπα οτι μπορεί να μην ενδιαφέρεται για ερωτικές σχέσεις?
    χμ...
    Δεν χρειάζεται νομίζω πολλή σκέψη για να πει κάποιος πως ένας άντρας στα 58 δεν είναι φωτιά και λαυρα στο σεξ.
    Δεν απαντάω για τη ρεμ. Δική μου ερμηνεία ειναι....

  12. #72
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Θεοφανία μου, ούτε και τότε ήταν. Εγώ περνούσα τέλεια μαζί του, έκανε τα πάντα για να περνάω καλά. Εσύ πώς τα βλέπεις? Και άλλο να μην είναι φωτιά και λαύρα, και άλλο να μην ενδιαφέρεται καθόλου. Εγώ όποτε τον βλέπω, σαν να με γδύνει..( είμαι και πληθωρική..χα..χα..)

  13. #73
    Quote Originally Posted by julias View Post
    Θεοφανία μου, ούτε και τότε ήταν. Εγώ περνούσα τέλεια μαζί του, έκανε τα πάντα για να περνάω καλά. Εσύ πώς τα βλέπεις? Και άλλο να μην είναι φωτιά και λαύρα, και άλλο να μην ενδιαφέρεται καθόλου. Εγώ όποτε τον βλέπω, σαν να με γδύνει..( είμαι και πληθωρική..χα..χα..)
    τι εννοείς και τότε δεν ηταν?

  14. #74
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Εννοώ οτι "τεχνικά" υπήρξα καλύτερα με άλλους άντρες, αλλά έκανε τα πάντα για να περνώ τέλεια. Και ήμουν τόσο ερωτευμένη που "ολοκλήρωνα" πριν καν με αγγίξει, πολλές φορές..Γιατί θεοφανία μου, τί σκέφτεσαι?
    Last edited by julias; 10-08-2011 at 18:15.

  15. #75
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Μπλέχτηκα κορίτσια με όλα αυτά, με βάλατε σε πολλές σκεψεις...

Page 5 of 13 FirstFirst ... 34567 ... LastLast

Similar Threads

  1. Επιστροφη στη φυση!
    By deleted-member30-03 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 66
    Last Post: 23-09-2011, 07:16
  2. Δεν ξέρω αν πρέπει να την τοποθετήσω στο παρελθόν ή στο μέλλον...
    By chrisro in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 33
    Last Post: 24-03-2011, 19:46
  3. Replies: 45
    Last Post: 05-02-2010, 17:16
  4. Η επιστροφή
    By Emptyness in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 05-10-2008, 07:04
  5. ΕΠΙΣΤΡΟΦΉ
    By ico in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 21-07-2008, 20:59

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •