Άγχος στο κουρείο. - Page 6
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 86 of 86
  1. #76
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Biliskov View Post
    Ταν κανω μικρά σκέτα με τζιβανα εννοείται! Λιγο λιγο αν κανεις παλι κανει καλο. Έχουν αρκετή περιεκτικότητα αυτα που παίρνω!
    καλο ειναι στο καπνισμα/ατμισμα να εχουν υψηλή περιεκτικότητα σε cbd... εχει ειναι που εχουνε και ωραιο αποτελεσμα...!!!!!

    ομως με τα xanax που περνω εγω εχω φαει ξενερα γιατι δεν μπορω να κανω ενα τσιγαρο cbd χωρις να με κανει χαλια.....

  2. #77
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    καλο ειναι στο καπνισμα/ατμισμα να εχουν υψηλή περιεκτικότητα σε cbd... εχει ειναι που εχουνε και ωραιο αποτελεσμα...!!!!!

    ομως με τα xanax που περνω εγω εχω φαει ξενερα γιατι δεν μπορω να κανω ενα τσιγαρο cbd χωρις να με κανει χαλια.....
    Φίλε αν εχεις θέματα δοκίμασε το. Ασε τα ζαναξ και πάρε ενα λάδι σε μεγάλη περιεκτικότητα. Ειναι πανάκριβο αλλα θα κανει τρομερή δουλεια! Εδω το λάδι με 3% cbd ειναι θαυματουργό. Σκέψου ενα με 20% τι θα κανει. Βέβαια εκει το πας για σοβαρή ασθένεια ετσι; Δε νομιζω να σου χρειάζεται τόση μεγάλη περιεκτικότητα αλλα και παλι κακό δεν κανει! Πραγματικά ειναι πολυ καλή λύση. Βέβαια πρέπει να το παίρνεις κάθε μερα αλλα μεχρι ενα σημείο! Εγω μολις κάπνισα ενα τσιγάρο σκέτο και το εχω καθιερώσει κάθε μερα περίπου τέτοια ωρα θα κανω ενα. Και πίστεψε με ολη μου η μερα παει καλα δόξα το θεό μη το ματιαξω! Πραγματικά με εχει βοηθήσει. Όταν γυρίσω θα παρω το λάδι και πολυ σπάνια θα καπνίζω. Ίσως παρω ατμοποιητη στύλο και να το κανω ετσι. Παρόλο που ήμουν καλα σημερα έκανα ξανά για να με κρατήσει ετσι! Δοκίμασε το φιλε. Το cbd δεν θα σε φτιάξει!!

  3. #78
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Biliskov View Post
    Φίλε αν εχεις θέματα δοκίμασε το. Ασε τα ζαναξ και πάρε ενα λάδι σε μεγάλη περιεκτικότητα. Ειναι πανάκριβο αλλα θα κανει τρομερή δουλεια! Εδω το λάδι με 3% cbd ειναι θαυματουργό. Σκέψου ενα με 20% τι θα κανει. Βέβαια εκει το πας για σοβαρή ασθένεια ετσι; Δε νομιζω να σου χρειάζεται τόση μεγάλη περιεκτικότητα αλλα και παλι κακό δεν κανει! Πραγματικά ειναι πολυ καλή λύση. Βέβαια πρέπει να το παίρνεις κάθε μερα αλλα μεχρι ενα σημείο! Εγω μολις κάπνισα ενα τσιγάρο σκέτο και το εχω καθιερώσει κάθε μερα περίπου τέτοια ωρα θα κανω ενα. Και πίστεψε με ολη μου η μερα παει καλα δόξα το θεό μη το ματιαξω! Πραγματικά με εχει βοηθήσει. Όταν γυρίσω θα παρω το λάδι και πολυ σπάνια θα καπνίζω. Ίσως παρω ατμοποιητη στύλο και να το κανω ετσι. Παρόλο που ήμουν καλα σημερα έκανα ξανά για να με κρατήσει ετσι! Δοκίμασε το φιλε. Το cbd δεν θα σε φτιάξει!!
    φιλε μου γνωριζω πολυ καλα για την φαρμακευτικη κανναβη..... αλλα το CBD για μενα με χαλαει..... μονο THC κανει θαυματα στην δικια μου περιπτωση......

    εγω ατμιζω wax...

  4. #79
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    φιλε μου γνωριζω πολυ καλα για την φαρμακευτικη κανναβη..... αλλα το CBD για μενα με χαλαει..... μονο THC κανει θαυματα στην δικια μου περιπτωση......

    εγω ατμιζω wax...
    Σωστοοος.. αν σε κανει καλα φιλε μου ξηγιεσαι πολυ σωστα! Το γουαξ ειναι καθαρό πραμα και οι κρύσταλλοι! Βάρα αδερφέ κακό δεν κανει! Αν σε χαλάει το cbd θα ειναι λογικά σε συνδιασμο με αλλα φάρμακα!

  5. #80
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    1,741
    Quote Originally Posted by Biliskov View Post
    Σωστοοος.. αν σε κανει καλα φιλε μου ξηγιεσαι πολυ σωστα! Το γουαξ ειναι καθαρό πραμα και οι κρύσταλλοι! Βάρα αδερφέ κακό δεν κανει! Αν σε χαλάει το cbd θα ειναι λογικά σε συνδιασμο με αλλα φάρμακα!
    βασικα το cbd με εκανε να ζαλιζομαι και εβγαζε καπιες παρενεργειες του xanax..... αυτο οταν το επερνα σε ελαιο....

    cbd wax ειναι πολυ γαματο...!!!!!! δεν με χαλασε ποτε

    ισως να εχει να κανει και με τα τερπενια του καθε φυτου...! εγω εχω vaporizer και για ανθοι αλλα και για wax και κανω δοκιμες... απλα τωρα δεν κανω τπτ ειμαι σε διακοπες και την βγαζω με xanax 0.5 την ημερα... οταν παω καναδα χαμος θα γινειιι!!!!!!

  6. #81
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by akis1 View Post
    βασικα το cbd με εκανε να ζαλιζομαι και εβγαζε καπιες παρενεργειες του xanax..... αυτο οταν το επερνα σε ελαιο....

    cbd wax ειναι πολυ γαματο...!!!!!! δεν με χαλασε ποτε

    ισως να εχει να κανει και με τα τερπενια του καθε φυτου...! εγω εχω vaporizer και για ανθοι αλλα και για wax και κανω δοκιμες... απλα τωρα δεν κανω τπτ ειμαι σε διακοπες και την βγαζω με xanax 0.5 την ημερα... οταν παω καναδα χαμος θα γινειιι!!!!!!
    Γεννημένος Καναδά ειμαι απο τα 8 μ που έφυγα δεν ξαναπήγα! Καναδά τα εχεις ολα νομιμααα!! Βάρα μη μασάς εισαι Ωραιος!!

  7. #82
    Junior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    23
    Οταν λετε για λαδι κανναβης εννοείτε τις σταγόνες των 10ml;Γιατι έχει και κατι λαδια με 100ml όπου δεν αναφερουν αν περιεχουν CBD.
    Πόσο διαρκουν οι σταγονες ων 10ml;Βγαζουν μια εβδομαδα;Υπαρχουν σε ολα τα φαρμακεια;

  8. #83
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2019
    Posts
    811
    Quote Originally Posted by Geo83 View Post
    Οταν λετε για λαδι κανναβης εννοείτε τις σταγόνες των 10ml;Γιατι έχει και κατι λαδια με 100ml όπου δεν αναφερουν αν περιεχουν CBD.
    Πόσο διαρκουν οι σταγονες ων 10ml;Βγαζουν μια εβδομαδα;Υπαρχουν σε ολα τα φαρμακεια;
    Δεν ξερω αν υπάρχουν σε φαρμακεία πάντως υπάρχουν σε εξειδικευμένα μαγαζιά που πουλάνε προϊόντα κάνναβης απο τσάι σοκολάτες βρώσιμα γενικά μεχρι και κρέμες προσώπου. Εκει θα βρεις και προϊόντα για ατμισμα και για κάπνισμα και φυσικά λάδια. Το καθαρό λάδι απο cbd ειναι με σταγονόμετρο δεν χρειάζεται να πάρεις πολυ για να δράσει. Τωρα θα σε γελάσω ποσα ml ειναι. Γύρω στα 30; Κάπου εκει εχω πολυ καιρο να δω. Τα αλλα τα λάδια ειναι πχ ελαιόλαδο με κανναβη η αλλα διαφορα λάδια που έχουν μεσα κανναβη αλλα ειναι πιο πολυ γεύση και βιταμίνες της κάνναβης. Μπορεί ωστόσο να περιέχουν και μια περιεκτικότητα σε cbd αλλα δεν ειμαι σίγουρος. Τα καθαρά λάδια απο cbd πάντως ειναι πολυ μικρά και ειναι με σταγονόμετρο. Σκέψου οτι όταν πας θα ξεκινήσεις με το λάδι 3% μια σταγόνα πρωι και μια βραδυ. Κανεις δεν ξεκινάει με μεγάλο δοσολογια και με πολλές σταγόνες. Θα δεις μεγάλη διαφορα. Εσυ μετα θα προσαρμόσεις την δοσολογια σου. Πχ αν φτάσεις σε σημείο να παίρνεις 5 σταγόνες του 3% μετα απλά θα αντ ανεβάσεις περιεκτικότητα για να παίρνεις μια σταγόνα. Εσυ ξερεις τον εαυτό σου εσυ θα δεις πως πας!

  9. #84
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    167
    Καλησπέρα σε όλους! Εμένα με πιάνει αίσθημα για τουαλέτα μπορεί ένα εχω πάει 10 φορές πριν στο σπίτι να ξέρω ότι δεν εχω τίποτα να πηγαίνω και πριν κάτσω στην καρέκλα! Το θέμα είναι ότι συνήθως μου φεύγει μετά από λίγα λεπτά αλλά μόνο βστην ιδέα ότι κάθομαι ακίνητος να με κουρεψει ο άλλος και με πιάσει κάτι τρελενομαι! Ότι δεν θα προλάβω να πάω τουαλέτα και τέτοια! Κουράστηκα! Παλιά με έπιανε και αλλού αυτό επειδή πάθαινα κρίσεις πανικού πλέον μόνο στο κούρεμα το νοιώθω!

  10. #85
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Ένα λούσιμο από τα χεράκια της κομμώτριας σου φεύγει το άγχος, ούτε ψυχολόγος μετά τίποτα [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

  11. #86
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    167
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Ένα λούσιμο από τα χεράκια της κομμώτριας σου φεύγει το άγχος, ούτε ψυχολόγος μετά τίποτα [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
    Το λουσιμο το κάνω στο τέλος αλλά τότε έχει φύγει το άγχος! Το θέμα είναι όταν κάτσω στην καρέκλα

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Similar Threads

  1. Αγχος,κριση πανικου,αγχος προσμονης
    By manolis23 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 0
    Last Post: 19-02-2019, 01:39
  2. Άγχος εργασίας..πως να διώξω το άγχος???
    By giorgos35 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 17
    Last Post: 07-10-2018, 23:53
  3. Άγχος, άγχος και πάλι άγχος..
    By nikos04 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 14-03-2017, 23:06
  4. ΑΓΧΟΣ πανω στο αγχος
    By sogoku in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 11-06-2015, 12:39
  5. ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΣ ΑΓΧΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ
    By SILIA in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 19-02-2009, 23:32

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •