ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 107
  1. #1
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66

    ΔΙΦΟΡΟΥΜΕΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ

    Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά του πολύ χρήσιμου αυτού site..πραγματικά θέλω να μοιραστώ αυτό που ζω μαζίσας...απτο χειμώνα νιώθω οτι εχω ερωτευτει μια κοπέλα..η αληθεια ειναι οτι εκεινη μου εκανε νυξη αρχικα κ με κανε να αρχισω να το σκεφτομαι..μου ειπε οτι ηθελε να ερθουμε πολυ κοντα σεξουαλικά..με ξαφνιασε, ομολογώ πως δεν το ειχα σκεφτει ή τουλάχιστον δεν τολμαγα να το εκφρασω...τελικα με εκανε να την γουσταρω πολυ. κάνοντας με πολυ παρέα..και τώρα φτάσαμε στο σημείο εκεί που είμαι έτοιμη να της το εκφράσω και να της πω οτι θέλω, εκείνη να μου φερεται μια ακατανόητα...δηλαδή, απτη μια να με αναζητεί με τηλ να μιλαμε με τις ωρες και απτην αλλη ναμε αγνοεί..΄με πίεζε αυτές τις μερες να της πω τί είναι αυτό που με κα΄νει νατης στελνω μηνυματα τυπου σε σκεφτομαι...δεν καταλαβαίνω τί εννοείς μου είπε....!Είναι δυνατόν??να το παίζει τωρα ότι δεν καταλαβαίνει?και με πίεσε πολύ να τηςπω,τελικά δεν της είπα τηλεφωνικώς(ήθελα απο κοντά)και εκείνη προφανώς νευρίασε, το πηρε στραβα, μου ειπε οτι κ που παω σπιτιτης οσες φορες δεν της λέω τιποτε..κ τότε της είπα δεν θέλω ναπω τίποτα αστο..και απο τοτοτε(πριν μια βδομαδα εγινε αυτο)δεν μου μιλαει..τηε είχα στείλει μηνυμα αν ελιναι καλα και με πηρε απο τα μουτρα οτι δεν εχει νοημα να μου στελνει μηνυμα χωρίς ουσία...και τώρα είμαι πολύ πικραμε΄νη αλλα και μπερδεμένη..δεν ξερω αν πρεπει να επικοινωνησω ξανα μαζιτης...φταίω εγω?δεν ξερω..δεν θελω να την χασω...θελω μα της πω πώς νιωθω..αλλα πρεπει?θα ηθελα πολύ να μου πείτε τη γνώμησας.Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    dark side of the moon
    Posts
    2,218
    popi, γεια :)

    Μπορεί τα ''μηνύματα'' που σου στέλνει η κοπέλα να μην είναι για σένα αρκετά ξεκάθαρα πια, όμως δεν υπάρχει πρέπει ή δεν πρέπει.
    Εσύ πώς νιώθεις; Θέλεις να της εκφράσεις την επιθυμία σου; Νιώθεις ότι αυτό ίσως να ξεκαθαρίσει τα πράγματα;
    Θα σε ανακουφίσει αυτό το άνοιγμα; Αισθάνεσαι ότι έτσι θα έρθετε πιο κοντά;

    Γνώμη μου είναι να κάνεις αυτό που νιώθεις και αυτό που θα σε κάνει να αισθάνεσαι πιο καλά με τον εαυτό σου..

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    krhth
    Posts
    161
    ποπη κατ'αρχας θα ηθελα να σε ρωτησω με τη κοπελα τοτε που σου ειπε να ερθετε κοντα σεξουαλικα ηρθατε?δεν το καταλαβα...
    αυτη ξερει οτι δεν σε ενδιαφερουν μονο η αντρες?αν αυτην την ενδιαφερεις που πιστευω οτι σιγουρα την ενδιαφερεις απλα εχει νευριασει μαζι σου γιατι θεωρει πως δεν εισαι σιγουρη γι αυτην...κ γενικως το οτι μπορεις να θελεις μια γυναικα.. κ αν εφαγε κ την αποριψη απο σενα πιστευω πως πρεπει να της μιλησεις κ αυτη τη φορα καθαρα απο κοντα πηγαινε σπιτι της κ οχι με μηνυματακια καμια φορα ειναι σαν να στελνουμε μηνυματα επειδη ντρεπομαστε κ φοβομαστε να πουμε πραγματα απο κοντα

  4. #4
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    crazy-diamond σε ευχαριστώ πολύ για την απαντηση σου καταρχην...νιωθω πως θελω νατης το πω ξεκαθαρα οτι τρεφω γ αυτην αισθηματα ..αλλά δεν μπορώ να καταλάβω αν όντως θέλει να το ακουσει...ξεχασα να αναφέρω οτι οταν νευριασε κ μου την ειπε, ειχε προηγηθεί να με ρωταει γιατι της στελνω οτι την σκεφτομαι και μουχε πεταξει οτι αυτο δεν ειναι νορμαλ!!!να αναφερω όμως οτι ταχριστουγεννα εκεινη μου ειπε γ πρωτη φορα οτι δεν μπορουσε μονο να με βλεπει, δεν της ηταν αρκετο...ηθελε να με αγγιξει και να με γευτει...απλα τοτε της ειχα πει οτι δεν μπορουσα νατοκανω αυτο....και τωρα με εφτασε να νιωθω ετσι..δεν ξερω αν θα βρω τη δυναμη να της τοπω...τωρα μου ειναι θυμωμενη..ουτε γεια δεν μου λεει καν κ σημερα που της ειπα μεσω ιντερνετ..νιωθω όμως οτι πρεπει να με θελει κ αυτη..δεν μπορει.δεν βγαινει μετην λογικη...μεχρι πριν 3 μερες να γινει το συμβαν που σας ειπα παραπανω, ηταν μια χαρα μαζι μου...μου τηλφ συνεχεια κ δεχοταν διαφορα υποννουμενα που της ελεγα...δεν την πειραζε τιποτα..

  5. #5
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    ram, σευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου...οχι σεξ δεν καναμε ποτε...απλα μου χε πει ευθεως οτι ηθελε να κανουμε ερωτα...απο τοτε με βαλεστο τρυπακι να το σκεφτομαι συνεχεια ,,,,να την θελω..παντα μου αρεσε ομως..κοιταξε δεν της ειπα ποτέ οτι την βλεπω ερωτικα..κ πρωτη φορα ενιωσα ετσι για κοπελα...απλα απτον φλεβαρη μεχρι τωρα προσπαθησα με υποννουμενα να της πω οτι με ενδιαφερει ερωτικα....αποκλειεται να μην το καταλαβε οτι την θελω..εξαλλου κ αυτη μου λεγε υποννουμενα...ανταποκρινοτ� �ν...μεχρι πουγινε το συμβαν που δεν της ειπα ευθεως οτι την θελω μαλλον....δεν μπορει να μου θυμωσε για κατι αλλο...εσυ τι λες?τί πιστεύεις ειλικρινά?παντως φοβαμαι πολυ τωρα να της πω κατι...μου χει θυμωσει, δεν μου μιλαει...χαλια

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Αιτωλ
    Posts
    1,390
    εν το μεταξει βρες κανα αγορακι για το καλοκαιρι ,,,και το ξανασκεφτεσαι αργοτερα

  7. #7
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    σευχαριστώ για την πρόταση, αλλά το θέμα μου δεν είναι αυτό.

  8. #8
    πόπη....
    Μήπως να σταματούσες να ασχολείσαι?
    Πάνε τόσοι μήνες πια. Αν βλέπεις πως δεν υπάρχει ανταπόκριση, πήγαινε παρακάτω.
    Βρες κάτι που θα σε γεμίζει και δεν θα σε ταλαιπωρεί....:)

  9. #9
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    σευχαριστώ γ τομηνυμα σου,απλά εαν της ειχα πει καθαρα αυτο που νιωθω θα μουν ηρεμη..τωρα επειδη δεν της τοπα ποτε με βασανιζει..ειδάλλως θα το είχα πάρει απόφαση..και το θέμα ειναι οτι υπηρχε ανταποκριση μεχρι πριν το προσφατο συμβαν...δεν είναι αποκυήματα της φαντασιας μου ολα αυτα πουμουχει πει και εχει κανει απεναντι μου..τα οποία μαρτυρούν κατα μεγαλο ποσοστο οτι κ αυτη νιωθει γ μενα πραγματα..δεν ξυπνησα ενα πρωι και ειπα θα στελνω σε αυτην μηνυμτα οτι την σκεφτομαι..αυτή μου το καλλιεργησε..

  10. #10
    Quote Originally Posted by popi80 View Post
    σευχαριστώ γ τομηνυμα σου,απλά εαν της ειχα πει καθαρα αυτο που νιωθω θα μουν ηρεμη..τωρα επειδη δεν της τοπα ποτε με βασανιζει..ειδάλλως θα το είχα πάρει απόφαση..
    Κοίτα....
    Έχεις δυο επιλογές: ή το ξεκαθαρίζεις και τελειώνει το ζήτημα θετικά ή αρνητκά, ή κάθεσαι και περιμένεις άλλους έξι μήνες να της έρθει η Θεία Φωτιση και αν της έρθει ποτέ....

  11. #11
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    εχεις δικιο..αλλα τωρα μεχει φοβισει πολυ η συμπεριφορα της τις τελευταιες μερες γτ ελιναι επιθετικη κ ειμαι σε απογνωση στο πώς να φερθω..δεν το αντεχω να μην μου μιλάει, ενω μεχρι πριν 3μερες συνεχεια μιλαγαμε και μου τηλφ κ εκεινη,,ειναι πολυ εγωιστρια

  12. #12
    Quote Originally Posted by popi80 View Post
    εχεις δικιο..αλλα τωρα μεχει φοβισει πολυ η συμπεριφορα της τις τελευταιες μερες γτ ελιναι επιθετικη κ ειμαι σε απογνωση στο πώς να φερθω..
    τι εννοεις επιθετίκή?

  13. #13
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    εννοω οτι πριν 2μερες της εστειλα καλημερα και μου ειπε οτι δεν μπορει να μιυ στελνει εκεινη μηνυμα διχως ουσια.....και γενικα ειχε επιθετικό υφος...και σημερα που τη ρωτησα τί κανει και δεν μου απάντησε καν....δεν εχω αναφερει ενα γεγονος...οτι την πεασμενη βδομαδα που με πιεζε νατης πω γ ποιο λογο της στελνω τα μηνυμτα, ακριωβως την προηγουμενη μερα, ειχαμε συναντηθει στα αποδυτηρια του γυμναστηριου και μυ χε πιασει κουβεντα,,,,οταν ξαφνικα μπηκε μια κοπελα που με ηξρε κ αρχισε να μου μιλαει,το ιδιο κγω,διακοπτοντας την κουβεντα που ειχα με την δ......και τοτε την ειδα ναμαζευει τ απραγματα της κ ναφευγει λεγοντας μου με το ζορι γεια...κ την επομενη ξεκινησε να μου φερεται κ να μου μιλα ψυχρα κ επιθετικα...λεγοντας μου οτι παιζω μαλλον μαζιτης κ τη συνηθιζω αυτη τη συμπεριφορα κ με αλλα ατομα...απο τοτε μου ειναι ετσι...

  14. #14
    Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    66
    θεωρω πως περιμενε απο μενα να ακουσει να της πω οτι την θελω και επειδη δεν το ειπα τελικά ,για αυτο τον τον λόγο μου φερεται τωρα αδιαφορα κ επιθετικα ταυτοχρονα..και γω νιωθω χαλια γιατι δεν θελω να την χασω.ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ, ΚΑΤΙ,,,ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ
    Last edited by popi80; 27-05-2011 at 03:13.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Posts
    3,281
    Καλημέρα popi80!

    Πήγαινε και πες της τι νιώθεις. Δεν έχεις να χάσεις κάτι...ίσα ίσα που θα χάσεις ΑΝ δεν κάνεις κάτι! Άντε συντόμευε όσο το καθυστερείς τόσο χειρότερο είναι...Κάνε της μια ερωτική εξομολόγηση ;)

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ανεκπληρωτος ερωτας
    By lynyrd skynyrd in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 2
    Last Post: 21-04-2011, 19:53
  2. Σεξ&Ερωτας
    By Michaelgr in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 62
    Last Post: 11-06-2010, 21:45
  3. Έρωτας?
    By Moi in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 13-11-2009, 14:22
  4. Στοματικός έρωτας
    By Maximilian in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 17-07-2009, 18:45
  5. Φανταστικος ερωτας
    By lindsay in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 02-07-2009, 17:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •