Δεν μπορώ να ξεχάσω.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 32
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687

    Δεν μπορώ να ξεχάσω.

    Πώς να ξεχάσω????? Θέλω να ξεχάσω..... Θέλω να πάθω αμνησία.... να ξεχάσω τον γκόμενο της φίλης μου και ότι πήγα μαζί του.... να μην το λέω πουθενά και να μην με επηρεάζει καθόλου...

  2. #2
    Nefeli28
    Guest
    Δεν ξερω τελικά αν και με ποιο τροπο γινεται να ξεχαστει κατι που μας τραυματισε βαθιά. Σιγουρα αν υπαρχει τροπος,αυτος διαφερει για τον καθενα μας.
    Στην ουσια όμως, εξέτασε τι ειναι αυτο που σε κανει να κλωθογυρνας σε αυτο συνέχεια.
    Καποιος σκοπος εξυπηρετείται...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    758
    Ούτε εγώ ξέρω αν μπορεί κανείς να ξεχάσει ότι τον πληγώνει, ή ότι τον βασανίζει. Πρέπει όμως να το ξεπεράσεις ή έστω να το προσπεράσεις και να συνεχίσεις τη ζωή σου. Δεν μπορείς να αφήνεις τόση ζωή να περνάει μέσα από τα χέρια σου και τόσος χρόνος, είναι άδικο. Όλοι μας κουβάλαμε πικρές στιγμές, άλλοι τις θάβουν, άλλοι τις αφήνουν πίσω και κάποιοι ίσως μπορούν να ξεχνάνε... Όμως δεν βγαίνει έτσι η ζωή κάπου πρέπει να υπάρξεις κι εσύ, όπου μπορείς, όπου θέλεις... Κάνε τις επιλογές σου και προχώρα. Δεν λυπάσαι τις μέρες που περνάνε, χωρίς να χαρείς, να διασκεδάσεις, να δουλέψεις, να ζήσεις;.... Δεν λυπάσαι για τον εαυτό σου, που τον άφησες να ασχολείται με κάτι που έχει ήδη μπει στο χρονοντούλαπο της ιστορίας;

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    1,502
    ποσα χρονια βρε δελφινι ειναι αυτη η ιστορια με το γκομενο της φιλης σου ελεος..........

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Έλεος δεν θα πεις τίποτα ..... τι μου ήρθε να το κάνω τότε???? Κουράστηκα δεν ήξερα ότι οι συνέπειες θα ήτανε τόσο βαριές για μένα. Φοβάμαι ότι δεν μπορώ να το πω σε κανέναν να το έχω βάρος μέσα μου για πάντα γιατί αν το πω όλοι θα με διώξουνε και κανένας δεν θα με κάνει παρέα.
    Last edited by δελφίνι; 27-04-2017 at 23:48.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Πόσο καιρό τα είχαν με τη φίλη σου ;
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Πόσο καιρό τα είχαν με τη φίλη σου ;
    4 χρόνια..... και τόσο τον ήξερα και εγώ τον τύπο τον μαλάκα που τον βρήκαμε. Δεν ήμουνα φωτισμένη τότε να γλυτώσω από αυτόν , τώρα κανένας δεν με κάνει παρέα.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Τέσσερα χρόνια ρε δελφίνι μαλακια εκανεσ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Τέσσερα χρόνια ρε δελφίνι μαλακια εκανεσ
    ΜΑΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΩΣ ΤΟ ΕΚΑΝΑ?

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    ε καλα τωρα, της την επεσε ο γκομενος της φιλης.
    Δεν φταιει το δελφινι - βρεθηκε σε στιγμη αδυναμιας! ενα στιγμιαιο λαθος ηταν!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δελφινακι εγώ μπορώ να σου πω δυο τρία πράγματα για το γάμο να ηρεμησεισ αλλά δεν ξέρω αν θα σου κάνει καλό
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Δελφινακι το φμπ λέει το λένε μυστήριο του γάμου γτ κανεισ δε σου λέει τι παθαινεισ μετά το γάμο έτσι λέει το φμπ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Ναι αλλά δεν μπορώ να το πω πουθενά αυτό με το γκόμενο της φίλης μου γιατί κανένας δεν θα με κάνει παρέα

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Ναι αλλά δεν μπορώ να το πω πουθενά αυτό με το γκόμενο της φίλης μου γιατί κανένας δεν θα με κάνει παρέα
    μπα μη νομιζεις..........ολοι κρυβουμε σκελετους μες στη ντουλαπα....
    για σκεψου, μπορω εγω να πω οτι ειχα μανα με εμμονες και ψυχωση, που με ελιωνε στο ξυλο?
    ή να πω οτι παιρνω αντικαταθλιπτικα αν και φαινομαι αερατη και μες στην τρελη χαρα?

    στην κοινωνια χτιζουμε μια εικονα και πουλαμε μια μουρη, ειναι το παιχνιδι ετσι.
    Αν πεις οτι 20 χρονια πριν το εκανες με το γκομενο της φιλης σου, δεν θα σε κανουν παρεα οχι επειδη εκανες σεξ με τον τυπο, αλλα θα γελανε μαζι σου επειδη 20 χρονια μετα το θυμασαι!
    εδω αλλοι παντρεμενοι με παιδια, κανουν ξεπετες και την επομενη μερα παιζουν τους καλους οικογενειαρχες! και εσυ εχεις κολλησει στα 20 σου, ελευθερη ουσα, που ειχες μια ξεπετα με εναν ανυπαντρο ο οποιος σου την επεσε. Σιγα τα ωα δηλαδη....
    εμεινες εγκυος? εκανες εκτρωση? χωρισες συζυγους? διελυσες σπιτι? αφησες παιδια ορφανα? τοτε να προσπαθουσαμε να καταλαβουμε... αλλα στην περιπτωση σου, κυριολεκτικα για ψυλλου πηδημα, εκανες την τριχα τριχια!
    Dream bigger.Work harder.Complain less.Look for opportunities.Focus on effort.Be grateful!

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Δεν μπορώ να κρατάω ένα τόσο βαρύ για μένα μυστικό. Εξαιτίας αυτού με διώξανε όλες οι φίλες μου και αν το πω θα με διώξουνε και οι άλλοι.

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. δε μπορω να την ξεχασω
    By pablo4 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 51
    Last Post: 02-09-2015, 18:20
  2. Απλά δνε μπορώ να ξεχάσω...
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 11-12-2013, 04:02
  3. δυσκολεύομαι να ξεχάσω
    By αν? in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 299
    Last Post: 11-03-2012, 03:49
  4. Δεν μπορω να ξεχασω ..
    By lanna in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 71
    Last Post: 27-11-2010, 12:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •