Βλέπετε τσοντες στο Ιντερνετ? - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 44
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sin City
    Posts
    2,406
    Lord of Light σε βλέπω να χάνεις το φως σου από τις τσόντες!!
    Εγώ δεν θα αρνηθώ ότι βλέπω αλλά δεν θα πω πως μου αρέσει κιόλας. Δεν ξέρω αν είναι θέμα ενοχών αλλά νομίζω δεν γουστάρω πλέον την αυτοϊκανοποίηση. Μου λείπει ο έρωτας μεταξύ δύο ανθρώπων με χημεία κ πάθος. Είναι θέμα αισθητικής και συναισθημάτων που δεν σου την προσφέρει σε καμία περίπτωση το πορνό.

    Παρενέργειες:καλλους στα χέρια, κράμπες στο δεξί, μειωπία 6,5 βαθμούς.
    It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society. J.Krishnamurti

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω γενικος οταν κατι δε μ αρεσει εχω τη ταση να διακτυνιζομαι στο μακρυνο υπερπεραν και ετσι δε με πιανει ευκολα κατι πχ οταν κατι καταλαβαινα οτι με πειραζε ειμουν αλλου

    μπορει απλως να μη σε ελκουν οι γυναικες απλως αυτο ηταν η αφορμη για να το εκδηλωσεις.

    τα μοντελα με ελκουν και μενα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2017
    Location
    Sedna
    Posts
    1,105
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    θα χε περισσοτερο ενδιαφερον αν απαντουσε κανεις στην ερωτηση αν πιστευει οτι βλαπτει τα παιδια το πορνο
    Υποθέτω ότι εννοείς τους εφήβους. Πιστεύω πως ναι, είναι ιδιαίτερα βλαπτικό γιατί πρόκειται για την περίοδο κατά την οποία πλάθεται η τελική μορφή, τρόπον τινά, του ατόμου μέσα από ψυχοσωματική μεταμόρφωση. Η θέαση πορνογραφικού περιεχομένου εκπαιδεύει τον εγκέφαλο να διεγείρεται μ' αυτόν τον τρόπο. Αν αυτό συμβεί κατά τη φάση της ανάπτυξης, δεν αποκλείεται η «ρύθμιση» αυτή να είναι μόνιμη.

    Εδώ είναι η ιστορία ενός νεαρού 22 ετών που έβλεπε πορνό από τα ... 13! Είχε φτάσει σε στυτική δυσλειτουργία από εκείνη την ηλικία και δεν μπορούσε να διεγερθεί από την κοπέλα που ήθελε, ακόμα και τρεις μήνες αφότου σταμάτησε να βλέπει! Τραγικό.

    Αλλά είναι γνωστό ότι συχνά οδηγεί σε στυτική δυσλειτουργία σε οποιαδήποτε ηλικία.

  4. #19
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω εχω την εντυπωση οτι αυτο που με επειρεασε παρα πολυ ηταν τα δυο κοριτσια που επαιζα μαζι τους οταν πηγαιναμε ακομα δημοτικο και θυμαμαι οτι συνηθως πηγαιναν και οι 2 μαζι ειδικα η μια που την ελεγαν περιπου αλεξανδρα ειχε ενα περιεργο ονομα μετα αρχισα να καταλαβαινω πολα χρονια μετα οτι αυτο το ονομα με ακολουθουσε παντου οπως και αυτο της φιλης της.

    τωρα αν καποιος ειναι δυσλειτουργηκος οπως και στις συσκευες συμβαινει αυτο ειναι πολυ ευκολο να δει κατι να πειραχτει χειροτερα ο εγκεφαλος του και να σχολασει εντελως σα να λεμε ηταν στραβο το κλιμα το εφαγε και ο γαιδαρος

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Όλοι βλέπουμε. Και πολύ περισσότερο από ότι φαντάζεστε οι γυναίκες. Εγώ προτιμώ τα ερασιτεχνικά γιατί το πολύ ψεύτικο με χαλάει.

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    εγω παλια εβλεπα παρα πολυ...προσφατα εφτασα στο πολυ και τωρα τελευταια στο πολυ λιγο...προσπαθω να βλεπω οσο λιγοτερο γινετε...(μου αρεσουν πολυ κυριως οι γιαπωνεζικες)
    παρανεργιες......
    εχω παρατησηση οτι τωρα τελευταια που τα εχω μειωσει τα πορνο εχει καλυτεψει η στυση μου και μαλιστα κατα πολυ..αρχισαν να επανεμφανιζονται οι πρωινες στυσεις μετα απο μεγαλη περιοδο απουσιων....δεν λεω οτι φταιγανε μονο οι τσοντες αλλα παιζουν μεγαλο ρολο κι αυτες...

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by disillusioned View Post
    Όλοι βλέπουμε. Και πολύ περισσότερο από ότι φαντάζεστε οι γυναίκες. Εγώ προτιμώ τα ερασιτεχνικά γιατί το πολύ ψεύτικο με χαλάει.
    μπα φιλαρακι για της γυναικες δεν το πιστευω καθολου..οχι οτι δεν θα υπαρχουν κσι γυναικες που βλεπουνε αλλα πιστευω θα ειναι 2% μονο..

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Mar 2018
    Location
    In the middle of nowhere
    Posts
    229
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    μπα φιλαρακι για της γυναικες δεν το πιστευω καθολου..οχι οτι δεν θα υπαρχουν κσι γυναικες που βλεπουνε αλλα πιστευω θα ειναι 2% μονο..
    Με όσες είχα κάνει κάτι πάντως και από φίλες που έχουμε ανοιχτεί μου έχουν πει ότι βλέπουν. Τι να πω ίσως τυχαινω στις ανωμαλιάρες.

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    446
    Quote Originally Posted by Vox View Post
    Υποθέτω ότι εννοείς τους εφήβους. Πιστεύω πως ναι, είναι ιδιαίτερα βλαπτικό γιατί πρόκειται για την περίοδο κατά την οποία πλάθεται η τελική μορφή, τρόπον τινά, του ατόμου μέσα από ψυχοσωματική μεταμόρφωση. Η θέαση πορνογραφικού περιεχομένου εκπαιδεύει τον εγκέφαλο να διεγείρεται μ' αυτόν τον τρόπο. Αν αυτό συμβεί κατά τη φάση της ανάπτυξης, δεν αποκλείεται η «ρύθμιση» αυτή να είναι μόνιμη.

    Εδώ είναι η ιστορία ενός νεαρού 22 ετών που έβλεπε πορνό από τα ... 13! Είχε φτάσει σε στυτική δυσλειτουργία από εκείνη την ηλικία και δεν μπορούσε να διεγερθεί από την κοπέλα που ήθελε, ακόμα και τρεις μήνες αφότου σταμάτησε να βλέπει! Τραγικό.

    Αλλά είναι γνωστό ότι συχνά οδηγεί σε στυτική δυσλειτουργία σε οποιαδήποτε ηλικία.
    Σε γενικές γραμμές ναι είναι βλαπτικό. Έχει να κάνει με τη μίμηση αλλά και με τον κορεσμό.

    Βασικά το αισθησιακό κομμάτι είναι κάπως ξεχωριστό από το αισθηματικό. Οι ταινίες πορνό τείνουν προς το αισθησιακό που αφορά συνήθως μια απλή εκτόνωση και όχι κάτι παραπάνω. Πιστεύω πως όσοι έχουν επίγνωση του τι κάνουν, δεν έχουν πρόβλημα μετά στα αισ8ηματικά (ερωτική σχέση), διότι είναι κάτι πολύ διαφορετικό από μια απλή εκτόνωση και λειτουργεί με άλλο τρόπο, ενώ φυσιολογικά συνυπάρχει και το αισθησιακό κομμάτι.

  10. #25
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εγω δε το βρισκω σοβαρο θεμα αυτο πχ αν αυτο οδηγισει στο να μη θελει να κανει καπιος σεξ και τι εγινε? ισα ισα το να ειναι καπιος εξαρτημενος απο το σωμα καπιου αυτο σημαινει οτι η θα υποφερει αν του λειπει η αν αρνηθει να κανει σεξ η θα ευχαριστηθει

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    3,621
    κι εγω βλεπω.αλλα εχω μηνες να δω μετα το τελευταιο επεισοδιο γεναρη ως απριλη που δε μου εκανε καμια αισθηση το να δω κατι..
    είμαι ςοδοπανα ανθρωπος

  12. #27
    Junior Member
    Join Date
    May 2018
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    Οτι λέει η ερωτηση. Ελάτε μην ντρεπεστε....
    Αμμ εγώ σαν γυναίκα που ειμαι θα απαντήσω,προσωπικά....θα κάτσω να δω,απλά δε θα κάτσω στο άσχετο, η με τον σύντροφο σου θα δεις η όταν είσαι καιρό μόνος/μονή όποτε εγώ προσωπικά, δεν πολύ πιστεύω αυτά τα άτομα που λένε ότι δεν βλέπουν και δεν τούς αρέσει. ... ( χωρίς βέβαια να θέλω να προσβάλω κάποιον ή κάποια. ..απλά προσωπική ταπεινή μου γνώμη )

  13. #28
    WhyAlwaysMe?
    Guest
    Όχι συχνά,αλλα ναι.
    Που και που βλέπω.
    Βεβαια η υπερβολική ενασχόληση με το συγκεκριμένο "σπορ" μόνο καλό δεν κάνει.

  14. #29
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το πιο πιθανο αποτελεσμα που θα μπορουσε να εχει μια ερωτικη σχεση ειναι αυτο https://www.youtube.com/watch?v=1nRSUtimf04

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    athina
    Posts
    3,863
    Quote Originally Posted by disillusioned View Post
    Με όσες είχα κάνει κάτι πάντως και από φίλες που έχουμε ανοιχτεί μου έχουν πει ότι βλέπουν. Τι να πω ίσως τυχαινω στις ανωμαλιάρες.
    Αχ βρε disillusioned με έκανες κ γέλασα..

    Εγώ πάλι με όσους άντρες έχω σχετιστεί ,εκτός από έναν που είχε κ συλλογή στον υπολογιστή του χαχαχα όλοι οι άλλοι δεν βλέπανε ούτε τους έλκυε... Χαχαχα δεν ξέρω ίσως τυχαιναν οι ανωμαλιαριδες και σε μένα χαχαχαχα..

    Εγώ πάλι βλέπω...μου αρέσουν οι ερωτικοί άνθρωποι..δεν θα πω μόνο άντρες γιατί στα πορνό εστιάζουμε σαφώς στα ζούμερα κορίτσια..εμένα μου αρέσουν οι κλασικές γυναικάρες με μπούστο κ γοφούς ( το λέω κομψά) ,
    Στους άντρες με χαλάει όταν θα τύχει να δω κανέναν απαίσιο τύπο ..ζαρωμένο..η κοκαλιαρη..με όμορφο κορίτσι.. και αντιεπαγγελματικο..και αντιαισθητικο.

    Εστάλη από TA-1020 στο E-Psychology.gr Mobile App
    ...Η μονη μας υποχρεωση..... ειναι να σωσουμε τα ονειρα μας...


    ..ελπιδα ειναι η αισθηση που εχεισ οτι αυτο που νιωθεισ να σε βαραινει τωρα,δεν θα κρατησει για παντα....

    ..Μονο στα ηρεμα νερα καθρεφτιζεται κατι χωρις ν αλλαζει μορφη.
    Μονο σ ενα ηρεμο μυαλο υπαρχει η καθαρη αντιληψη του κοσμου...

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Similar Threads

  1. Βλεπετε anime ή manga
    By archangel in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 61
    Last Post: 24-10-2017, 22:32
  2. o φιλος μ βλεπει συστηματικα τσοντες οταν λειπω
    By elirene in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 45
    Last Post: 25-02-2012, 09:00
  3. Τηλεόραση βλέπετε;
    By Instant in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 05-01-2012, 11:54
  4. Βλέπετε κάποιο νήμα;
    By νοσταλγία in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 24
    Last Post: 07-09-2011, 10:24
  5. Replies: 38
    Last Post: 22-01-2010, 23:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •