Έχω γενέθλια!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 13 of 13
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354

    Έχω γενέθλια!!

    Να λοιπόν που έφτασε η μέρα τον γενεθλίων μου γίνομαι και επίσημα 35 θα έχω τις ευχές μου κλασικά από τους φίλους μου στο Facebook, όπως γίνεται και με όλους, ένα τυπικό χρόνια πολλά και κανένα τηλέφωνο, ευχές και πάλι ευχές. Στην ουσία είναι μια μέρα όπως όλες οι άλλες απλός μεγαλώνεις ένα χρόνο, ενώ στην ουσία μόλις μπει το νέο έτος αλλάζει και η ηλικία σου, αλλά το τυπικό είναι να έρθει η μέρα και ο μήνας που ήρθες σε αυτή την ζωή. Αντικείμενα σαν δώρα δεν θέλω η μάλλον δεν είναι αυτά που ζητάω, αυτό που θέλω είναι ευχές με την καλύτερη ευχή να είναι η λέξη ΑΓΑΠΗ, τότε τα έχεις όλα βέβαια είναι και η υγεία εννοείται, αλλά με την αγάπη να δώσεις και να πάρεις πιστεύω είσαι ο πιο πλήρης άνθρωπος!! Γι'αυτό καλύτερα φτωχός και αγάπητος παρά πλούσιος και μόνος, αδιάφορος, απαρατήρητος.... Άντε να με χαίρεστε και του χρόνου πάλι πρώτα ο Θεός!!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    1,338
    Χρόνια Πολλά γεμάτα Αγάπη, ευτυχία, επιτυχία!
    Υπάρχει μόνο το Αέναο Νυν

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Αγόρι μου χρόνια σου πολλα!!!! Σου εύχομαι υγεια και να βρεις τη παντοτινή σου αγάπη....
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    187
    Χρονια πολλα και καλα , ενα χρονο μεγαλυτερος αλλα και ενα χρονο σοφοτερος . Η αγαπη ειναι η υπερτατη ευχη και κινητηριος δυναμη αφου μπορει να κινησει εως και βουνα , ευχομαι να την εχεις να ρεει αθφονη στη ζωη σου . 35 ε? ε ακομα εχεις το τριαρακι μπροστα , εγω σε ενα μηνα κλεινω τα 46 !!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    χρονια πολλα ανδρεα!! με υγεια, αγαπη και χαρα!!!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Χρονια πολλα Αντρεα. Σου ευχομαι πολυ αγαπη στη ζωη σου.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Χρόνια σου πολλά Ανδρέα, συντροφιά πάντα με ότι καλύτερο νομίζεις εσύ ότι θα έχεις για να σου κάνουν αυτά τα χρόνια όμορφα και χαρούμενα !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by homebod View Post
    Χρόνια Πολλά γεμάτα Αγάπη, ευτυχία, επιτυχία!
    Ευχαριστώ πολύ

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Αγόρι μου χρόνια σου πολλα!!!! Σου εύχομαι υγεια και να βρεις τη παντοτινή σου αγάπη....
    Ευχαριστώ πολύ

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by VictoriaSkG View Post
    Χρονια πολλα και καλα , ενα χρονο μεγαλυτερος αλλα και ενα χρονο σοφοτερος . Η αγαπη ειναι η υπερτατη ευχη και κινητηριος δυναμη αφου μπορει να κινησει εως και βουνα , ευχομαι να την εχεις να ρεει αθφονη στη ζωη σου . 35 ε? ε ακομα εχεις το τριαρακι μπροστα , εγω σε ενα μηνα κλεινω τα 46 !!!!!
    Ευχαριστώ πολύ

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Επειδή είναι δύσκολο να ευχαριστήσω τον καθένα προσωπικά για της ευχές του, γιατί χρειάζεται μετά από ένα μήνυμα να περάσει ορισμένος χρόνος για να απαντήσω στο επόμενο μήνυμα και μέχρι το βράδυ μπορεί να έχω και άλλα μηνύματα θέλω να σας ευχαριστήσω όλους σας για της ευχές!!

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Επειδή είναι δύσκολο να ευχαριστήσω τον καθένα προσωπικά για της ευχές του, γιατί χρειάζεται μετά από ένα μήνυμα να περάσει ορισμένος χρόνος για να απαντήσω στο επόμενο μήνυμα και μέχρι το βράδυ μπορεί να έχω και άλλα μηνύματα θέλω να σας ευχαριστήσω όλους σας για της ευχές!!
    Καλημέρα Ανδρέα και χρόνια πολλά!!! Σου εύχομαι ολόψυχα να βρεις την αγάπη που τόσο πολύ θέλεις!

    Μην αγχώνεσαι για τις ευχαριστίες, τις δεχόμαστε και προκαταβολικά
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Erin
    Guest
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Να λοιπόν που έφτασε η μέρα τον γενεθλίων μου γίνομαι και επίσημα 35 θα έχω τις ευχές μου κλασικά από τους φίλους μου στο Facebook, όπως γίνεται και με όλους, ένα τυπικό χρόνια πολλά και κανένα τηλέφωνο, ευχές και πάλι ευχές. Στην ουσία είναι μια μέρα όπως όλες οι άλλες απλός μεγαλώνεις ένα χρόνο, ενώ στην ουσία μόλις μπει το νέο έτος αλλάζει και η ηλικία σου, αλλά το τυπικό είναι να έρθει η μέρα και ο μήνας που ήρθες σε αυτή την ζωή. Αντικείμενα σαν δώρα δεν θέλω η μάλλον δεν είναι αυτά που ζητάω, αυτό που θέλω είναι ευχές με την καλύτερη ευχή να είναι η λέξη ΑΓΑΠΗ, τότε τα έχεις όλα βέβαια είναι και η υγεία εννοείται, αλλά με την αγάπη να δώσεις και να πάρεις πιστεύω είσαι ο πιο πλήρης άνθρωπος!! Γι'αυτό καλύτερα φτωχός και αγάπητος παρά πλούσιος και μόνος, αδιάφορος, απαρατήρητος.... Άντε να με χαίρεστε και του χρόνου πάλι πρώτα ο Θεός!!
    Σου εύχομαι να ζήσεις όσο όμορφα επιθυμείς και ακόμη καλύτερα.
    Να σου έρχονται ευχάριστες εκπλήξεις και πολλές όμορφες στιγμές.
    Τα καλύτερα να έχεις!

Similar Threads

  1. γενεθλια
    By boo in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 36
    Last Post: 01-12-2016, 22:34
  2. Γενέθλια
    By nikiii in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 24-08-2014, 13:52
  3. ΣΜΡ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!
    By BrokeN_DoLL in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 16
    Last Post: 20-11-2010, 00:02
  4. ΓΕΝΕΘΛΙΑ!
    By sunset in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 11
    Last Post: 16-02-2010, 00:15
  5. ΓΕΝΕΘΛΙΑ
    By knoulp in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 18
    Last Post: 07-01-2010, 11:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •