Πώς αισθάνεστε τώρα; - Page 820
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 820 of 837 FirstFirst ... 320720770810818819820821822830 ... LastLast
Results 12,286 to 12,300 of 12551
  1. #12286
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Έτσι ακριβώς ,με λίγα λόγια τραβάτε με και ας κλαίω χαχαχα!!
    Πες του με πήρες χωρίς εγγύηση και δεν δέχονται επιστροφές ,τώρα με χρεωθηκες είναι αργά ,ας προσεχές ..

    Έλα μωρέ μια από τα ίδια ,αυτά είναι τα φυσιολογικά ,ποικιλία να υπάρχει και ενδιαφέρον

    Μάζευε ατάκες όμως σου λέω όσο περνάνε τα χρόνια τις ξεφουρνιζεις οποτε πρέπει και δεν μπορούν να πουν και τίποτε
    Χαχα σιγά μη με επιστρέψει. Μετά από τόσα που έγιναν αυτός εκεί! Ακριβώς τραβάτε με κι ας κλαίω χαχαχα.

    Αλλά να σου πω, τέτοιες κόρες τους χρειάζονταν, βρήκαν το δάσκαλό τους. Εγώ το απολαμβάνω στο φουλ και το διασκεδάζω
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #12287
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Χαχα σιγά μη με επιστρέψει. Μετά από τόσα που έγιναν αυτός εκεί! Ακριβώς τραβάτε με κι ας κλαίω χαχαχα.

    Αλλά να σου πω, τέτοιες κόρες τους χρειάζονταν, βρήκαν το δάσκαλό τους. Εγώ το απολαμβάνω στο φουλ και το διασκεδάζω
    Καλά κράτα μικρό καλάθι και γι αυτό φιλενάδα ..
    Αν κρίνω από τον μπαμπά μας και την κόρη μου καηκες μόνο αυτό σου λέω ..

    Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος ,το ξέρεις ?
    Αυτό ακριβώς συμβαίνει .Εντάξει έπεσε λίγο από τον θρόνο του με την πρώτη της σχέση αλλά και εκεί σου είπα άφησε το στίγμα του και πεθάναμε στα γέλια ..

    Ένα θα σου πω καλά που έχουμε και γιους αν και αυτός αντρεψε και με πουλάει για τον πατέρα του ..
    Ή θα πρέπει να μάθω να παίζω playstation μαζί τους ή να παρακολουθώ και εγώ ποδόσφαιρο για να συμμετεχω στο οικογενειακό διασκεδαστικό κομμάτι πλέον

    Καταλαβαίνεις δηλαδη όταν σου λέω είσαι τυχερή που είσαι μακρυά αλλιώς θα τον έχανες τον μικρό σου χαχαχ!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #12288
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Νιώθω ένα κενό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  4. #12289
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλά κράτα μικρό καλάθι και γι αυτό φιλενάδα ..
    Αν κρίνω από τον μπαμπά μας και την κόρη μου καηκες μόνο αυτό σου λέω ..

    Εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος ,το ξέρεις ?
    Αυτό ακριβώς συμβαίνει .Εντάξει έπεσε λίγο από τον θρόνο του με την πρώτη της σχέση αλλά και εκεί σου είπα άφησε το στίγμα του και πεθάναμε στα γέλια ..

    Ένα θα σου πω καλά που έχουμε και γιους αν και αυτός αντρεψε και με πουλάει για τον πατέρα του ..
    Ή θα πρέπει να μάθω να παίζω playstation μαζί τους ή να παρακολουθώ και εγώ ποδόσφαιρο για να συμμετεχω στο οικογενειακό διασκεδαστικό κομμάτι πλέον

    Καταλαβαίνεις δηλαδη όταν σου λέω είσαι τυχερή που είσαι μακρυά αλλιώς θα τον έχανες τον μικρό σου χαχαχ!
    Τώρα αυτό για καλό μου το λες? Και εγώ που ήλπιζα ότι τουλάχιστον ο μικρός θα είναι δικος μου χαχα.
    Πάντως μέχρι τώρα μαμακια τον φωνάζουν. Αλλά κάτι μου λέει πως θα είμαι εγώ κολλημένη μαζί του και στο τέλος θα γινω κακιά πεθερά πώς είναι η πεθερά μου? Καμία σχέση!

    Για τον έρωτα τον μεγάλο ναι, κάτι έχω καταλάβει και εγώ. Θα έχω δράματα στο μέλλον.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #12290
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω ένα κενό...
    Τι έγινε?????
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #12291
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Νιώθω ένα κενό...
    Τι εχεις Κυκνε?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #12292
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Δεν έγινε κάτι κορίτσια, μην τρομάζετε... Απλώς δεν νιώθω πολύ καλά, νιώθω πως κάτι μου λείπει για να είμαι ευτυχισμένη ή έστω χαρούμενη...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  8. #12293
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Τι έκανες σήμερα ?
    Πηγές πουθενά ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #12294
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Τι έκανες σήμερα ?
    Πηγές πουθενά ?
    Πήγαμε σούπερ μάρκετ το πρωί με τους γονείς μου... Αν η κατάσταση συνεχίσει όπως τώρα και δεν κλείσουν ξανά τα μαγαζιά θα πάω και για shopping therapy από βδομάδα... Απλώς νιώθω ότι αυτά με ευχαριστούν ως ένα βαθμό, κάτι μένει ανικανοποίητο... Έτσι νιώθω, δεν ξέρω αν βγαίνει νόημα ή αν τα λέω λίγο μπερδεμένα...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  10. #12295
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Τώρα αυτό για καλό μου το λες? Και εγώ που ήλπιζα ότι τουλάχιστον ο μικρός θα είναι δικος μου χαχα.
    Πάντως μέχρι τώρα μαμακια τον φωνάζουν. Αλλά κάτι μου λέει πως θα είμαι εγώ κολλημένη μαζί του και στο τέλος θα γινω κακιά πεθερά πώς είναι η πεθερά μου? Καμία σχέση!

    Για τον έρωτα τον μεγάλο ναι, κάτι έχω καταλάβει και εγώ. Θα έχω δράματα στο μέλλον.
    Θες και άλλο ?
    Άρχισε και μας ανοίγει συζητήσεις για μηχανάκια ,ξέρεις όχι τίποτα σπουδαίο αυτά της ηλικίας τους τα φυσιολογικά ..
    Προς το παρόν εχουν τα ποδήλατα όλα και κάπως το αντισταθμιζουμε ακόμα ...
    Είμαστε στη φάση τώρα που γίνεται πλύση εγκεφάλου για αυτοκίνητο κατευθείαν αλλά όσο να ναι αν έχει την τρελλα καλύτερα να έχει αργότερα το δικό του παρά να πάρει κάνα ξένο για καμιά βόλτα και να έχουμε ιστορίες ..

    Ένα θα σου πω μόλις τελειώσει η όλη αυτή κατάσταση μπαμπάς και γιος θα ξεκινήσουν να οργώνουν τα βουνά με Μοτο Κρος ...

    Είχε ο άντρας μου παλιά τρελλα με αυτά και πήγαινε και ξεδινε ...Οπότε μου είπε θα τον πάρει εκεί να πηγαίνουν να τρελλενεται και να διοχετεύει όλη του την εφηβική τρελλα που είναι πιο ελεγμένο όλο αυτό και πιο ασφαλές με όλη αυτα που φοράνε παρά να πάρουμε κάνα μηχανάκι αργότερα και να την βγάλει στους δρόμους ...

    Οπότε καταλαβαίνεις τι σε περιμένει ,για αυτό αστον να είναι μαμακιας όσο δεν πάει ακόμα για να τον χαρείς !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #12296
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Πήγαμε σούπερ μάρκετ το πρωί με τους γονείς μου... Αν η κατάσταση συνεχίσει όπως τώρα και δεν κλείσουν ξανά τα μαγαζιά θα πάω και για shopping therapy από βδομάδα... Απλώς νιώθω ότι αυτά με ευχαριστούν ως ένα βαθμό, κάτι μένει ανικανοποίητο... Έτσι νιώθω, δεν ξέρω αν βγαίνει νόημα ή αν τα λέω λίγο μπερδεμένα...
    Κατάλαβα ,εγώ τουλάχιστον καταλαβαίνω τι σου λείπει και είσαι έτσι ..
    Δεν σε καλύπτουν άλλο τα υλικά αγαθά αυτό είναι όλο βρε κυκνε μου ..
    Έχεις να δώσεις και θες να δώσεις αλλά πράγματα ..Εκεί είναι το όλο θέμα σου ..
    Γυναίκα είσαι πως να το κάνουμε ..Όσα και να κανεις με τους γονείς θες και αυτό το κάτι παραπάνω ,το συναισθηματικό ...

    Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο θα μπορούσε να καλύψει αυτό το κενό ειλικρινά ...
    Μακάρι να ξέραμε όλοι σε τέτοιες περιπτώσεις ποιο θα ήταν το βάλσαμο σε όλο αυτό ..

    Να πας πάντως καλό θα σου κάνει, αν δεν βρεις ουρές γιατί πραγματικά τα ψώνια πλέον στην αγορά είναι για γερά νεύρα με τις ουρές που δημιουργούνται..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  12. #12297
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Κατάλαβα ,εγώ τουλάχιστον καταλαβαίνω τι σου λείπει και είσαι έτσι ..
    Δεν σε καλύπτουν άλλο τα υλικά αγαθά αυτό είναι όλο βρε κυκνε μου ..
    Έχεις να δώσεις και θες να δώσεις αλλά πράγματα ..Εκεί είναι το όλο θέμα σου ..
    Γυναίκα είσαι πως να το κάνουμε ..Όσα και να κανεις με τους γονείς θες και αυτό το κάτι παραπάνω ,το συναισθηματικό ...

    Δεν ξέρω πραγματικά τι άλλο θα μπορούσε να καλύψει αυτό το κενό ειλικρινά ...
    Μακάρι να ξέραμε όλοι σε τέτοιες περιπτώσεις ποιο θα ήταν το βάλσαμο σε όλο αυτό ..

    Να πας πάντως καλό θα σου κάνει, αν δεν βρεις ουρές γιατί πραγματικά τα ψώνια πλέον στην αγορά είναι για γερά νεύρα με τις ουρές που δημιουργούνται..
    Με κάνει να νιώθω λίγο καλύτερα που με καταλαβαίνεις

    Δεν θα κατέβω στο κέντρο της πόλης που γίνεται χαμός, έχουμε σχετικά κοντά μας εμπορικό κέντρο που δεν του λείπει τίποτα οπότε πιστεύω θα είναι καλύτερα εκεί... Έβλεπα ειδήσεις νωρίτερα και κάτω στο κέντρο είχε ουρές μέχρι και πενήντα ατόμων...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #12298
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Θες και άλλο ?
    Άρχισε και μας ανοίγει συζητήσεις για μηχανάκια ,ξέρεις όχι τίποτα σπουδαίο αυτά της ηλικίας τους τα φυσιολογικά ..
    Προς το παρόν εχουν τα ποδήλατα όλα και κάπως το αντισταθμιζουμε ακόμα ...
    Είμαστε στη φάση τώρα που γίνεται πλύση εγκεφάλου για αυτοκίνητο κατευθείαν αλλά όσο να ναι αν έχει την τρελλα καλύτερα να έχει αργότερα το δικό του παρά να πάρει κάνα ξένο για καμιά βόλτα και να έχουμε ιστορίες ..

    Ένα θα σου πω μόλις τελειώσει η όλη αυτή κατάσταση μπαμπάς και γιος θα ξεκινήσουν να οργώνουν τα βουνά με Μοτο Κρος ...

    Είχε ο άντρας μου παλιά τρελλα με αυτά και πήγαινε και ξεδινε ...Οπότε μου είπε θα τον πάρει εκεί να πηγαίνουν να τρελλενεται και να διοχετεύει όλη του την εφηβική τρελλα που είναι πιο ελεγμένο όλο αυτό και πιο ασφαλές με όλη αυτα που φοράνε παρά να πάρουμε κάνα μηχανάκι αργότερα και να την βγάλει στους δρόμους ...

    Οπότε καταλαβαίνεις τι σε περιμένει ,για αυτό αστον να είναι μαμακιας όσο δεν πάει ακόμα για να τον χαρείς !
    Χαχα τυχερή είσαι πάντως. Ο δικός μου αν πάρει από τον πατέρα του δεν θέλω να σκεφτώ τι θα κάνει. Ας του πάρει μόνο το ποδόσφαιρο τουλάχιστον και όχι το υπόλοιπο "παρελθόν" ( ξέρεις τι εννοώ).
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  14. #12299
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Με κάνει να νιώθω λίγο καλύτερα που με καταλαβαίνεις

    Δεν θα κατέβω στο κέντρο της πόλης που γίνεται χαμός, έχουμε σχετικά κοντά μας εμπορικό κέντρο που δεν του λείπει τίποτα οπότε πιστεύω θα είναι καλύτερα εκεί... Έβλεπα ειδήσεις νωρίτερα και κάτω στο κέντρο είχε ουρές μέχρι και πενήντα ατόμων...
    Υπομονή Κυκνε μου, να φτιάξει αυτή η περίεργη κατάσταση και θα βρεις και αυτό που σου λείπει.

    Και εδώ σε εμάς πάντως μόνο ουρές βλέπεις στα μαγαζιά.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #12300
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Υπομονή Κυκνε μου, να φτιάξει αυτή η περίεργη κατάσταση και θα βρεις και αυτό που σου λείπει.

    Και εδώ σε εμάς πάντως μόνο ουρές βλέπεις στα μαγαζιά.
    Αμήν για να φτιάξει! Εδώ και καλά να είσαι αυτός ο εγκλεισμός σε κάνει να νιώθεις άσχημα πόσο μάλλον αν ήδη δεν νιώθεις καλά και παλεύεις με ψυχική ασθένεια... Το ότι επιτράπηκε το άνοιγμα των μαγαζιών είναι κάτι θετικό, μακάρι να πάνε όλα καλύτερα και να τελειώνουμε πια μ' αυτή την πανδημία... Δεν ξέρω αν είμαι υπερβολικά αισιόδοξη αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Similar Threads

  1. Και τωρα τι?
    By water in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 21
    Last Post: 06-08-2013, 14:22
  2. Τώρα τι θες...?
    By astimatnam in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 28-05-2012, 03:50
  3. Και τωρα πως το λενε...
    By mihalis in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 5
    Last Post: 08-01-2010, 00:52
  4. Και τωρα, τι?
    By amelie in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 9
    Last Post: 12-01-2008, 19:27

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •