Τι σκεφτεστε (μερος τριτο) - Page 50
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 50 of 169 FirstFirst ... 40484950515260100150 ... LastLast
Results 736 to 750 of 2529
  1. #736
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Κοπέλα 98 λέει χαχαχα μακάρι αλλά είμαι κοπέλα 93
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    5 κιλα δεν κανουν μεγαλη διαφορα
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Ε σιγά τι είναι πέντε χρόνια
    Quote Originally Posted by Player View Post
    Δεν νομίζω ότι εννοεί κιλά πάντως.
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Έχω κλάψει που νόμιζε ότι είναι κιλά. Χαχχα
    5 χρόνια είναι ένα σεβαστό ποσό. Σε πέντε χρόνια μπορείς να κάνεις πολλά.
    Τελικά τί είναι κιλά ή χρόνια? Αν είναι κιλά πολλά είναι βρε κοριτσάκι μου...τρώε μικρότερες μερίδες και κόψε τα ψωμιά απ το τραπέζι.
    Πήρα γεμάτη ενώ δεν είχα σκοπό αυτό που είπα να είναι ρίξιμο άδειας?
    γιάννης

  2. #737
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by ioannis2 View Post
    Τελικά τί είναι κιλά ή χρόνια? Αν είναι κιλά πολλά είναι βρε κοριτσάκι μου...τρώε μικρότερες μερίδες και κόψε τα ψωμιά απ το τραπέζι.
    Πήρα γεμάτη ενώ δεν είχα σκοπό αυτό που είπα να είναι ρίξιμο άδειας?
    Ρε ασχοληθείτε με κάτι πιο σημαντικό χαχαχα

  3. #738
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,278
    σκέφτομαι ότι θα γίνει μια συναυλία και εγώ δεν θα πάω.
    μετά σκέφτομαι όλες τις συναυλίες που δεν πήγα όλα αυτά τα χρόνια -και πριν κορονοϊού.
    μετά θυμάμαι/σκέφτομαι πόσα είχα καταφέρει με την κοινωνική φοβία, το άγχος, και τα ρέστα και πού βρίσκομαι σήμερα και με βρίζω.

    ξέρω πως αυτά δεν είναι "πραγματικά προβλήματα" κι ότι οι κανονικοί ανθρώποι έχουν κανονικές ζωές και δεν ασχολούνται με τέτοια σαχλά, όμως επίσης ξέρω πώς αισθάνομαι και αυτή μου η κατάσταση δεν μου επιτρέπει να έχω "πραγματικά προβλήματα" σε πρώτη εικόνα.
    όπως επίσης ξέρω πως αν είχα μια πραγματική ζωή -ας πούμε- δεν θα είχα τα εν λόγω "προβληματα" διοτι με την όλη κινητικότητα ίσως να μην τα καταλάβαινα.

    κι όλα αυτά επειδή θα γίνει μια συναυλία που δεν θα πάω.

  4. #739
    σκεφτομαι πως θα ηθελα οσο τιποτε στον κοσμο να ειναι αυριο οι εξετασεις που περιμενω αρνηγικες για αυτοανοσο

  5. #740
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ρε ασχοληθείτε με κάτι πιο σημαντικό χαχαχα
    Ρε καλά σας λέει η κοπέλα με τα 93 κιλά και τα χρόνια τα 93 που την βαραίνουν, δείξτε λίγο ότι νοιάζεστε, κάντε την να αισθανθεί καλύτερα γιατί στα 93 το έχει ανάγκη, πείτε της κάτι θετικό, ότι δηλαδή θα ξεπεράσει την βασίλισσα Ελισάβετ ααααα δεν ξέρετε πως να φερθείτε σε μια γυναίκα. Χαχα[emoji16][emoji16][emoji16]

  6. #741
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by φοβισμενη!!!! View Post
    σκεφτομαι πως θα ηθελα οσο τιποτε στον κοσμο να ειναι αυριο οι εξετασεις που περιμενω αρνηγικες για αυτοανοσο
    Και εγώ το εύχομαι να είναι αρνητικές

  7. #742
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Ποτε γαμω το χρ**** μου θα τελειωσει,ολο αυτο το καραραγκιοζιλικι.Καλουμαι συνεχως ναβγαλω ακρη με αφερεγγυα ατομα,που εχουν μια κρυφη ατζεντα στο μυαλο τους.Αναγκαζομαι να μπαινω στη διαδικασια,να αποδικοποιησω τα λεγομενα και τις πραξεις τους.Και δεν ειναι η φαση που ειναι η παρεα μου για να τους κοψω.Ειμαι παντα τοσο ξεκαθαρος και το ξερουν,δε μπορουν να σταθουν στο υψος των περιστασεων.Δεν πιστευω και στο μεταφυσικο για να το ριξω εκει.

  8. #743
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Εγω πως να βρω την ψυχραιμια,να τους αντιμετοπισω σαν ανθρωπους,οταν δε με σεβονται και να μη τους αρχισω στα σουτια?γιατι ειμαι φουλ διαλακτικος αλλα δεν πιανει.οποτε να περασω στο αλλο μοτιβο μηπως?να αφησω ελευθερο τον κακο μου εαυτο να τους γ****** οτι εχουν?Εχω τοσα να διαχειριστω μεσα μου,εχω και το καθε σιχαμα να παιζει το βιολι του.Δε θα παει καλα αυτο

  9. #744
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Φετος δεν μπορω να το ζησω αλλο χαλαρα και πειθηνια.Ως εδω ηταν.Για τον ευτο μου εκανα πραγματα και συνεχιζω μεχρι σημερα.Αλλα κουραζομαι και δεν υπαρχει κατι να με φτιαχνει.Να μου δινει μια ελπιδα οτι κατι θα αλλαξει,γιατι εγω δεν αλλαζω.Γιατι δε θα γινω σιγουρα σαν κι αυτους που σιχαινομαι.Γιατι εχω βαρεθει να ακουω κλισε συμβουλες και θεωριες,απο ατομα που δεν διαννοουνται τι περναω και μου λενε πιπες.

  10. #745
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Ολο το θεμα οταν εισαι χαλια ειναι,παραλληλα με τη δουλεια με τον εαυτο σου,να υπαρχει και λιγο ανθρωπινη επαφη,να νιωθεις ανθρωπος οχι το γα*****νο αποτελεσμα των σκατα εμπειριων σου.Οσο περναει ο καιρος τοσο περισσοτερο θα κλεινομαι και θα θα απελπιζομαι.Μεχρι το μειον απειρο ,που θα μου λενε καλημερα και θα φτυνω

  11. #746
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Ποτε θα γινουμε ολοι Α.Ε.,σαν το μουνοπανο που μας κυβερναει?Να μη νιωθουμε τιποτα, απο τα ψυχοφαρμακα που μας ποτιζουν?Δε σε νιωθουν,δε τους νοιαζει,σε πολωνουν με θρησκειες,εθνη και fake news,για να πεις στο τελος δε με νοιαζει,αντε γαμηθειτε,καντε οτι θελετε.Και κανουν οτι θελουνε

  12. #747
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    Και στην πολυ καλυτερη Α.Ε.Αυτος ειναι πλεον ο απωτερος σκοπος.Τα λεφτα και τα κονε.Δεν εχει σημασια το πως και το γιατι.Οι υπολοιποι ειμαστε προιοντα.Σε ραντιζουν πρωτα καλα ,για να σε καταναλωσουν μετα καλυτερα

  13. #748
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    "οποιος δεν προσαρμοζεται πεθαινει" ειπε το κυβερνητικο σιχαμα..το χω καταλαβει ρε μπασταρδια..δεν προσαρμοζομαι και ας πεθανω.μηππως να σας γαμουσα λιγο πρωτα ομως?δε θα προσαρμοστω εγω στις σαπιες αξιες της εποχης

  14. #749
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Ρε ασχοληθείτε με κάτι πιο σημαντικό χαχαχα
    Ασχολούμαι με πιο σημαντικά αλλά δεν γίνεται τίποτα!
    γιάννης

  15. #750
    kopela93
    Guest
    Σουμάκ τι έπαθες; Στην τσίτα σε κόβω....

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ?
    By andreas86 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 03-05-2021, 09:17
  2. Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
    By aleksandros.pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 52
    Last Post: 13-05-2017, 18:12
  3. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •