Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 53
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    27

    Υπήρξα το Τρίτο Πρόσωπο, Ερωτεύτηκα και Θέλω να Είμαστε μαζί

    Καλησπέρα σε όλους, θα ήθελα την γνώμη σας για την κατάσταση που αντιμετωπίζω.

    Πριν απο 1 χρόνο περίπου γνώρισα μια κοπέλα στη δουλειά η οποία μου κέντρισε το ενδιαφέρον. Ρώτησα και μου είπαν ότι είναι ελεύθερη όποτε ξεκίνησε ενα φλερτ στο οποίο ανταποκρινόταν. Μετά απο κάποιο διάστημα που της πρότεινα να βγούμε μου είπε ότι δεν γίνεται γιατί έχει σχεση. Εγώ εκανα πίσω αλλα εκείνη συνέχιζε την ίδια ζεστή συμπεριφορά μαζί μου και πολλές φορές έψαχνε αφορμές για να μιλήσουμε. Μετά απο περίπου 2 μήνες γεμάτους συζητήσεις, ματιές, υπονοούμενα εμφανίστηκα μιά φορά απο το μετρό για να την γυρίσω εγω στο σπίτι της δίνοντας την επιλογη να με ακολουθήσει η όχι. Με ακολούθησε, φιληθηκαμε και έτσι ξεκίνησε μια σχέση μαζί μου με καθημερινή συνεχής επικοινωνία, να βρισκόμαστε απο κοντά αρκετες φορές μεσα στη βδομάδα έστω και για 1 ώρα. Ήταν πολυ θερμή μαζί μου, ενθουσιασμένη, δεν με άφηνε απο την αγκαλιά της και μου έλεγε συνέχεια ότι πέρναγε πολύ όμορφα μαζι μου. Σε κάθε ευκαιρία μου έλεγε οτι ήταν κακό το timing που γνωριστήκαμε και ότι αυτό μαζί μου θέλει να το ζήσει ολόκληρο και πως γίνεται εμένα να μου φτάνει αυτο το μίσο. Της έλεγα να χωρίσει να κανουμε μια κανουργια αρχή, να χωρίσει όχι γιατι βρεθηκα εγώ αλλά γιατι δεν την καλύπτει η σχέση της απο τη στιγμή που κοίταξε εμενα. Μου έλεγε ότι δεν είχε την αφορμή να χωρίσει και οτι ο ανθρωπος αυτος κάνει προσπάθειες. Μου είπε κάποια στιγμή ότι άλλαξε συμπεριφορά αλλα δεν τα "καταφερε" να χωρίσει. Οσες προσπάθειες και να εκανε να το σταματήστουμε μετα απο λίγες μέρες ήμασταν πάλι μαζί και ακόμα πιο ζεστή μαζι μου. Είχε ανάγκη απο τρυφερότητα, αγάπη και αγκαλίες. Με είχε ερωτευτεί όπως και εγώ. Εκανα υπομονή δίπλα της μέχρι να πάρει την αποφαση να χωρίσει να είμαστε μαζί χωρίς να την πιέζω, χωρίς να θυμώνω όταν μου έλεγε οτι θα βγει με τη σχέση της όσο και αν με πείραζε...
    Αυτό το μοτίβο κράτησε 6 μηνες μέχρι που μου ανακοίνωσε ότι θα πάει εκδρομή με τη σχέση της στα γενεθλια της. Απο τότε άλλαξε πλήρως η συμπεριφορά της. Φοβόταν που θα παμε, μην μα δει κανεις, ηταν πιεσμενη, αγχωμένη ενω το πρώτο διάστημα δεν ήταν καθόλου. Ο λόγος ήταν ότι απο τότε με την πρόταση για την εκδρομή την σχέση μας την κρατησε κρυφή απο το φιλικό της περιβάλλον και τους δήλωσε ότι τελιωσε γιατί ένιωθε άσχημα. Αλλα η επικοινωνία μας συνεχίστηκε ήταν ίδια, βλεπόμασταν συνέχεια αποφεύγοντας πολυσύχνασα μέρη.
    Μέχρι που όταν γύρισε απο την εκδρομή μου είπε να σταματήσουμε να βλεπόμαστε. Εγω απο την πλευρά σεβάστηκα την επιθυμία της αλλα σε κάθε ευκαιρία με τσίγκλαγε να δει αν ημουν ακομα εκει, αυτο συνεχίστηκε 2 μήνες μέχρι που παραδόθηκα στα συναισθηματα μου και αποφάσισα να τη διεκδικήσω. Τότε ξεκίνησε να αντιδράει περίεργα, να ειναι κυκλοθυμική, να υποβιβάζει ότι ζήσαμε και να το παρομοιάζει ως μαρτύριο και ότι δεν ήταν τίποτα παρα μόνο sex ενώ παράλληλα να μου λέει ότι έιναι ότι πιο όμορφο έχει ξαναζήσει στην ζωή της. Να μου λέεί ότι αποφάσισε να μείνει με τη σχέση της ενω παράλληλα να μου λεεί οτι έχει προβλήματα με τη σχέση της όπως όλες οι σχέσεις έχουν, ότι βγαίνει μαζί του γιατι δεν μπορέι να αρνηθέι, ότι δεν είναι ερωτευμένη μαζι του αλλα επείδη πέρασε ο καιρός αυτο μπορεί κάτι να σημαίνει. Προσπαθέι να υποβαθμίσει αυτο που ζήσαμε αλλα παράλληλα το αναφέρει σαν ότι καλύτερο της έχει συμβεί. Με λεει ονειροπόλο και ότι βιαστηκα να επενδύσω σε εμας γιατι της είπα ότι μετα απο 8 μήνες υπομονής ότι θέλω να ειμαστα μαζί και μόνο μαζί.
    Απο ότι έχω καταλάβει και σύμφωνα με τα λεγόμενα της η σχέση της μετράει 1,5 χρόνο, έχει απόσταση και βλέπονται 1-2 την εβδόμαδα. Είναι πολύ ανασφαλές άτομο γιατι στην αρχή μου έλεγε ότι ειμαι μαζί της γιατι δεν εχω κάτι καλύτερο να κάνω γιατι δεν πίστευε ότι ερωτεύτηκε κάποιον και είναι αμοιβαίο. Στη σχέση που είναι, είναι καθάρα απο ανασφάλεια και γιατι την έχει σίγουρη και επειδή ίσως να πιστεύει οτι μπορεί να τον παντρευτέι παρόλο που σε ερωτηση μου αν πιστεύει οτι ειναι ο ανδρας της ζωή της εγω θα την αφήσω ήσυχη δεν μου απάντησε τίποτα.
    Σύνεχεια μου λέει ότι πρέπει να σταματήσω να την σκέφτομαι, να προχωρήσω την ζωη μου, να μην κάνω πράγματα για αυτή, να μην ενδιαφέρομαι, να μην την αγαπάω και ότι όλο αυτο δεν είναι τίποτα. Νιώθει τύψεις για αυτό που μου έχει προκαλέσει. Μου έχει πεί οτι με νοιαζεται, οτι με αγαπάει, ότι ειναι ερωτευμένη μαζι μου και ερώτηση παντα δικια μου να ειμαστε μαζί μου απαντάει δεν μπορούμε να είμαστε μαζί. Οπως καταλαβαίνεται όλο αυτό προκαλεί τσακωμούς, σκληρές κουβεντες και απο τους δυο μας και με λέει παράλογο που συνεχίζω να τη διεκδικώ και ότι αυτο στράβωσε μεταξύ μας λόγω της συμπεριφοράς μου.
    Εγω δεν θέλω να τη χάσω αλλα αναμεσά μας έχει ψυχρανθεί η φάση. Τι μου προτείνεται να κάνω?

    ευχαριστώ
    Last edited by aleksandros.pap; 10-04-2017 at 20:41.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλησπερα.
    εχω την εν τυπωση οτι ελπιζει πως ο αλλος θα την παντρευτει κι εσενα σε εχει για κερασακι.
    αυτο που προτεινω εγω ειναι να περνας καλα.
    να μην υποφερεις.
    αν μπορεις να περνας καλα με σεξ ενω ξερεις οτι επισημα ειναι με αλλον, συνεχισε.
    αν βασανιζεσαι και θελεις σχεση μαζι της, ξεκοψε της το και ζητα να ξεκαθαρισει με τον αλλο αν θελει να συνεχισετε και κλεισε την πορτα..
    εγω θα εκανα το δευτερο.
    οτι σε φωτισει :)

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    27
    Αυτή τη περίοδο δεν γίνεται κάτι μεταξύ μας αλλα ακόμα οι ματίες υπάρχουν. Φαινέται σαν να προσπαθέι να υποστηρίξει την απόφαση που πήρε αλλά οτι βρισκόμαστε στη δουλειά φαίνεταιτο αντίθετο. Κολάει στον δεν μπορούμε, φοβάται να ρισκάρει, καλύπτεται με το λίγο. Να της δώσω χρόνο να σκεφτεί ή να της δηλώσω ότι δεν θέλω καμια επαφή μαζί της για να τη ξεκόψω το οτιδήποτε?

  4. #4
    Nefeli28
    Guest
    Ο,τι αποφασισεις καλο ειναι να εισαι ξεκάθαρος. Πρωτα στον εαυτο σου και μετα σε εκεινη.
    Αν την θελεις, πες της το. Οτι τη θες, δεν μπορεις να τη μοιράζεσαι και αφησε την να παρει την αποφαση. Αν δεν σε νοιαζει και τοσο, της το λες. Δεν μπορώ κι εγω αλλο αυτο το παιχνίδι, κουραστηκα, τελειώσαμε.
    Απλα ο,τι κάνεις, καλο ειναι να εχει μία συνέπεια. Γιατι αλλιως θα κλωθογυρνατε γυρω απο πραγματα ψυχοφθορα και για τους δυο.
    Ειλικρίνεια και προχωρα.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aleksandros.pap View Post
    Αυτή τη περίοδο δεν γίνεται κάτι μεταξύ μας αλλα ακόμα οι ματίες υπάρχουν. Φαινέται σαν να προσπαθέι να υποστηρίξει την απόφαση που πήρε αλλά οτι βρισκόμαστε στη δουλειά φαίνεταιτο αντίθετο. Κολάει στον δεν μπορούμε, φοβάται να ρισκάρει, καλύπτεται με το λίγο. Να της δώσω χρόνο να σκεφτεί ή να της δηλώσω ότι δεν θέλω καμια επαφή μαζί της για να τη ξεκόψω το οτιδήποτε?
    τι να σκεφτει?
    αφου σκεφτηκε και σου ειπε η ιδια οτι θελει να κοψετε.

    κολλαει στο οτι δεν μπορειτε να βρεθειτε χωρις να μαθευτει, η στο οτι δεν μπορειτε να ειστε μαζι σε σχεση?
    "καλυπτεται με το λιγο" το λες εσυ κι οποιος θελει να χρυσωνει το χαπι του.
    η σκληρη αληθεια ειναι οτι οποιος κανει τις επιλογες του, προτιμαει παντα το "πολυ". κανεις δεν ειναι κοροιδο να μεινει με το "λιγο", οταν εχει επιλογες...

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    τι να σκεφτει?
    αφου σκεφτηκε και σου ειπε η ιδια οτι θελει να κοψετε.

    κολλαει στο οτι δεν μπορειτε να βρεθειτε χωρις να μαθευτει, η στο οτι δεν μπορειτε να ειστε μαζι σε σχεση?
    "καλυπτεται με το λιγο" το λες εσυ κι οποιος θελει να χρυσωνει το χαπι του.
    η σκληρη αληθεια ειναι οτι οποιος κανει τις επιλογες του, προτιμαει παντα το "πολυ". κανεις δεν ειναι κοροιδο να μεινει με το "λιγο", οταν εχει επιλογες...
    Ο ανθρωπος αυτος της εχει ταξει καποια πραγματα και απλα περιμενει να τα δει. Θελει να του δωσει την ευκαιρια που της ζητησε. Τωρα για εμας ξερει οτι αμα ξεκινησει τα ιδια θα ειναι και η τελευταια της ευκαιρια για αυτο αποφευγει και δεν λεει ξεκαθαρα οχι.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aleksandros.pap View Post
    Ο ανθρωπος αυτος της εχει ταξει καποια πραγματα και απλα περιμενει να τα δει. Θελει να του δωσει την ευκαιρια που της ζητησε. Τωρα για εμας ξερει οτι αμα ξεκινησει τα ιδια θα ειναι και η τελευταια της ευκαιρια για αυτο αποφευγει και δεν λεει ξεκαθαρα οχι.
    σαν τι "πραγματα" της εχει ταξει δηλαδη?

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    3,876
    Τις περισσότερες φορές η σχέση παρουσιάζεται αλλοιωμένη από αυτόν που μπαίνει στη διαδικασία να φέρει ένα τρίτο πρόσωπο στο προσκήνιο, παρουσιάζεται με προβλήματα, χωρίς συναίσθημα, οτι είναι μια σχέση συνήθειας ή λίγο πριν το τέλος.
    Οχι οτι δεν μπορεί να ισχύουν όλα αυτά και προφανώς υπάρχουν θέματα για να δοθεί χώρος στο τρίτο πρόσωπο έτσι κι αλλιώς, αλλά συνήθως αυτός που απατά αυτά τα θέματα τα μεγαλοποιεί και τα παρουσιάζει έτσι ώστε να τον βολεύουν και να δικαιολογούν την πράξη του.

    Η αλήθεια είναι πως κανείς δεν κρατά κανέναν με το ζόρι. Αν η κοπέλα ήθελε και έβρισκε σε σένα περισσότερα από αυτά που ήδη βρίσκει στην σχέση της, θα είχε χωρίσει κιόλας άσχετα με το τι της τάζει ο άλλος.

    Δεν σου φαίνεται υποτιμητικό να περιμένεις να δεις αν ο άλλος θα ανταποκριθεί στις προσδοκίες της κι αν όχι τότε εκείνη να γυρίσει σε σένα; Εσύ τι είσαι δηλαδή; Το σιγουράκι που θα είσαι εκεί έτσι κι αλλιώς αν τα πράγματα δεν πάνε καλά με τον δικό της;
    Στη θέση σου θα ξέκοβα εντελώς και θα της έκανα σαφές πως μεταξύ μας τελείωσε. Είχε όλο τον χρόνο να χωρίσει αν ηθελε, τώρα απλά σε χρησιμοποιεί για καβάντζα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Τις περισσότερες φορές η σχέση παρουσιάζεται αλλοιωμένη από αυτόν που μπαίνει στη διαδικασία να φέρει ένα τρίτο πρόσωπο στο προσκήνιο, παρουσιάζεται με προβλήματα, χωρίς συναίσθημα, οτι είναι μια σχέση συνήθειας ή λίγο πριν το τέλος.
    Οχι οτι δεν μπορεί να ισχύουν όλα αυτά και προφανώς υπάρχουν θέματα για να δοθεί χώρος στο τρίτο πρόσωπο έτσι κι αλλιώς, αλλά συνήθως αυτός που απατά αυτά τα θέματα τα μεγαλοποιεί και τα παρουσιάζει έτσι ώστε να τον βολεύουν και να δικαιολογούν την πράξη του.

    Η αλήθεια είναι πως κανείς δεν κρατά κανέναν με το ζόρι. Αν η κοπέλα ήθελε και έβρισκε σε σένα περισσότερα από αυτά που ήδη βρίσκει στην σχέση της, θα είχε χωρίσει κιόλας άσχετα με το τι της τάζει ο άλλος.

    Δεν σου φαίνεται υποτιμητικό να περιμένεις να δεις αν ο άλλος θα ανταποκριθεί στις προσδοκίες της κι αν όχι τότε εκείνη να γυρίσει σε σένα; Εσύ τι είσαι δηλαδή; Το σιγουράκι που θα είσαι εκεί έτσι κι αλλιώς αν τα πράγματα δεν πάνε καλά με τον δικό της;
    Στη θέση σου θα ξέκοβα εντελώς και θα της έκανα σαφές πως μεταξύ μας τελείωσε. Είχε όλο τον χρόνο να χωρίσει αν ηθελε, τώρα απλά σε χρησιμοποιεί για καβάντζα.
    εμμμμ
    αυτο ακριβως λεω.

    κι αυτος που βαζει 3ο στην σχεση του μπορει να τα παρουσιασει αλλιως για να μην πει στον 3ο οτι απλα τον θεωρει αναλωσιμο, κι αυτος που μπαινει σαν τριτος σε μια σχεση τα παρουσιαζει αλλιως για να δικαιολογηθει στους αλλους και στον εαυτο του (δεν ηταν ενταξει η σχεση τους, δεν φταιω εγω που χωθηκα), αλλα και να μην χασει τον αυτοσεβασμο του ("δεν τον θελει τον αλλον, εμενα θελει, αλλα συμβιβαζεται με κατι χειροτερο")
    αμ αν ηταν χειροτερο αγαπητε μου, τωρα θα ηταν μαζι σου, δεν θα ξεροσταλιαζες να περιμενεις μηπως κι αλλαξει γνωμη η μηπως ο αλλος δεν την θελει τελικα, οποτε θα ειναι στα αζητητα και μπορεις να την παρεις...

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σαν τι "πραγματα" της εχει ταξει δηλαδη?
    Πιθανοτητα αυτος ο ανθρωπος εχει καποια μακροχρονια σχεση η ειναι και παντρεμενος...οποτε της εχει ταξει οτι θα χωρισει και του εδωσε την ευκαιρια να περιμενει

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εμμμμ
    αυτο ακριβως λεω.

    κι αυτος που βαζει 3ο στην σχεση του μπορει να τα παρουσιασει αλλιως για να μην πει στον 3ο οτι απλα τον θεωρει αναλωσιμο, κι αυτος που μπαινει σαν τριτος σε μια σχεση τα παρουσιαζει αλλιως για να δικαιολογηθει στους αλλους και στον εαυτο του (δεν ηταν ενταξει η σχεση τους, δεν φταιω εγω που χωθηκα), αλλα και να μην χασει τον αυτοσεβασμο του ("δεν τον θελει τον αλλον, εμενα θελει, αλλα συμβιβαζεται με κατι χειροτερο")
    αμ αν ηταν χειροτερο αγαπητε μου, τωρα θα ηταν μαζι σου, δεν θα ξεροσταλιαζες να περιμενεις μηπως κι αλλαξει γνωμη η μηπως ο αλλος δεν την θελει τελικα, οποτε θα ειναι στα αζητητα και μπορεις να την παρεις...
    Εβαλε τριτο στη σχεση γιατι ερωτευτηκε αλλα φοβηθηκε να χασει αυτο που ειχε οπως και να εοναι για κατι καινουργιο που ισως δεν ευδοκημουσε...ανασφαλες ατομο

  12. #12
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    27
    Quote Originally Posted by elisabet View Post
    Τις περισσότερες φορές η σχέση παρουσιάζεται αλλοιωμένη από αυτόν που μπαίνει στη διαδικασία να φέρει ένα τρίτο πρόσωπο στο προσκήνιο, παρουσιάζεται με προβλήματα, χωρίς συναίσθημα, οτι είναι μια σχέση συνήθειας ή λίγο πριν το τέλος.
    Οχι οτι δεν μπορεί να ισχύουν όλα αυτά και προφανώς υπάρχουν θέματα για να δοθεί χώρος στο τρίτο πρόσωπο έτσι κι αλλιώς, αλλά συνήθως αυτός που απατά αυτά τα θέματα τα μεγαλοποιεί και τα παρουσιάζει έτσι ώστε να τον βολεύουν και να δικαιολογούν την πράξη του.

    Η αλήθεια είναι πως κανείς δεν κρατά κανέναν με το ζόρι. Αν η κοπέλα ήθελε και έβρισκε σε σένα περισσότερα από αυτά που ήδη βρίσκει στην σχέση της, θα είχε χωρίσει κιόλας άσχετα με το τι της τάζει ο άλλος.

    Δεν σου φαίνεται υποτιμητικό να περιμένεις να δεις αν ο άλλος θα ανταποκριθεί στις προσδοκίες της κι αν όχι τότε εκείνη να γυρίσει σε σένα; Εσύ τι είσαι δηλαδή; Το σιγουράκι που θα είσαι εκεί έτσι κι αλλιώς αν τα πράγματα δεν πάνε καλά με τον δικό της;
    Στη θέση σου θα ξέκοβα εντελώς και θα της έκανα σαφές πως μεταξύ μας τελείωσε. Είχε όλο τον χρόνο να χωρίσει αν ηθελε, τώρα απλά σε χρησιμοποιεί για καβάντζα.
    Ειναι πολυ υποτιμητικο αλλα οταν ερωτευεσαι δινεις ευκαιριες στον ανθρωπο που σου προκαλεσε αυτα τα συναισθηματα...και εκεινη με ερωτευτηκε αλλα ο φοβος, η δειλια και η αδυναμια της την οδηγησε να μην κανει το βημα...οταν δεν διεκδικεις τον ερωτα σου εισαι δειλος κατα την αποψη μου

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aleksandros.pap View Post
    Εβαλε τριτο στη σχεση γιατι ερωτευτηκε αλλα φοβηθηκε να χασει αυτο που ειχε οπως και να εοναι για κατι καινουργιο που ισως δεν ευδοκημουσε...ανασφαλες ατομο
    να σου δωσω και μια αλλη εκδοχη που βλεπω πιο συχνα, απο αυτην που λες.
    εβαλε 3ο στη σχεση ΕΠΕΙΔΗ ειναι ανασφαλης και ο 1ος της χειροτερευε την ανασφαλεια με την ανεση του και δεν την διαβεβαιωνε για τα "πραγματα" που λες. (πιθανον για το οτι θα την παντρευτει)
    με το σιγουρακι οτι ο 3ος ειναι τρελος και παλαβος μαζι της και θα τον εχει καβαντζα αν χωρισει, λειτουργησε πιο χαλαρα στην σχεση της και μετα απο λιγο καιρο , αποφασισε να μεινει πιο συνειδητα εκει, ελπιζοντας οτι θα ερθουν τα πολυποθητα "πραγματα" και θα ησυχασει...

    δεν ερωτευτηκε, την ανασφαλεια της προσπαθει να καλυψει και να επιβεβαιωθει.
    αν ερωτευτηκε καποιον που βλεπει ξεκαθαρα οτι την θελει και θελει αποκλειστικη σχεση μαζι της, γιατι να δειλιασει? ο αλλος φοβαται οτι δεν ανταποκρινεται, για σενα ειναι σιγουρη

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aleksandros.pap View Post
    Πιθανοτητα αυτος ο ανθρωπος εχει καποια μακροχρονια σχεση η ειναι και παντρεμενος...οποτε της εχει ταξει οτι θα χωρισει και του εδωσε την ευκαιρια να περιμενει
    ουαου...
    λυπαμαι καλε μου.
    με εκεινον ειναι ερωτευμενη και τρωει ακυρο.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    πες μου εναν λογο, μονο ΕΝΑΝ που μια ελευθερη γυναικα θα τρεχει πισω απο εναν δεσμευμενο αν δεν ειναι ερωτευμενη μαζι του...

    βαλε τωρα στην εικονα κι εναν ελευθερο απο διπλα που ειναι με εκεινον ερωτευμενη (οπως νομιζεις), κι αυτος επισης, αλλα δεν τον προτιμαει... γιατι.... γιατι αληθεια??
    εκτος αν εισαι κι εσυ δεσμευμενος και δεν μας το ειπες !!!! χαχαχαχαχαχα

    ποιον "εχει" και φοβαται να ρισκαρει τον καινουριο?? τον δεσμευμενο??? πως τον εχει? με το μυαλο της μονο...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΣΚΥΛΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΟΡΟΦΟ!!
    By anxious4ever in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 38
    Last Post: 06-08-2016, 02:05
  2. προβλημα στην επαφη προσωπο με προσωπο
    By kbmat24 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 1
    Last Post: 05-08-2013, 18:53
  3. προβλημα στην επαφη προσωπο με προσωπο
    By kbmat24 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 25-11-2012, 23:56
  4. θα συγχωρούσαν την απιστία της συντρόφου τους, αρκεί το «τρίτο πρόσωπο» να ήταν γυνη
    By path in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 46
    Last Post: 31-01-2011, 00:23
  5. Ο ΔΙΑΣΕΞΟΥΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΦΥΛΟ
    By BrokeN_DoLL in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 19-01-2011, 14:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •