Η μοναξια - Page 28
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 28 of 34 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast
Results 406 to 420 of 500
  1. #406
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Γεματος ειναι ο ανθρωπος ο ευτυχισμενος με οσα εχει, αυτος που δε ζηταει κι αλλα...και ελπιζω να γινω ενας απο αυτους συντομα. Να εισαι καλα. :)

  2. #407
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    3
    Τελευταίο ποστ, δεν θα σε ξαναενοχλησω ουτε θα ξανααπαντησω, απλως για να μην υπαρχουν παρεξηγήσεις. Οχι, δεν έχω καμία σχέση με τον itachi. Και ούτε σε ξέρω, ούτε με ξέρεις. Σου είπα γιατί σου έγραψα. Ούτε είχα σκοπό να σε πικράνω. Όταν γράφεις όμως σε forum πρέπει να είσαι προετοιμασμένη για όλα, ακομα και κριτική που μπορει να την θεωρήσεις κακόβουλη. Κατι τελευταίο. Μπορεί οι πιθανότητες σου να ελαττώνονται όσο περναει ο καιρός αλλά ακόμα δεν είσαι και σε απελπιστικό σημείο. Ναι, μπορει το παιχνιδι του μεγαλου ερωτα να εχει χαθει, ομως η συντροφικοτητα δεν ειναι κατι ακατορθωτο. Προσπάθησε να κάνεις πολλές γνωριμίες, όσες περισσότερες μπορείς. Σήμερα μπορείς να κάνεις πλέον γνωριμίες και με άτομα που ζουν στο εξωτερικό. Το σιγουρο ειναι οτι η παθητικη αναμονη δεν θα σε ωφελησει. Αν δεν τα καταφερεις, η μοναξια σου θα ειναι παντα εκει και θα σε περιμενει, δεν θα φυγει. 33 χρονων ειναι νωρις ακομα να τα παρατησεις ολοτελα. Καλες αποφασεις οτι και αν κανεις.

  3. #408
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Το παιχνιδι του μεγαλου ερωτα εχει χαθει.Ολα τα αλλα δε με αφορουν.Το μονο που με αφορα ειναι να γινω λιγοτερο αχαριστη καποτε.Να ξυπναω και να μη λεω "γιατι δεν εχω καποιον να με αγαπαει" αλλα να λεω "εχω δυο ποδια και δυο χερια και ειμαι ζωντανη αρα ολα καλα¨". Αυτο ονειρευομαι...Αστειευομουν οταν ελεγα οτι με γνωριζετε ασφαλως. Οτι μου περασε απο το μυαλο για κοινο λογαριασμο προφανως και μου περασε αλλωστε δεν το ειπα μονο εγω. Καλη συνεχεια και ευχαριστω.
    Υστερογραφο. Επειδη ειπες κατι για τα κιλα πριν.Αν θεωρουσα το σωμα μου αποκρουστικο θα το αλλαζα, αλλα δεν ειναι. :)

  4. #409
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Και επισης να προσθεσω ότι τα παντα ειναι δεκτικά εξελιξης. Δεν ειμαστε στατικα όντα. Εξελισσομαστε!!!

    Οποτε αγαπητη νηματοθετρια εγω τι θα έκανα, αν κάποιος για τα δεδομενα μου ειναι το καλό πακετο για μενα αλλά :
    1) ειναι προβληματικος σεξουαλικα, οργανικα, σε γιατρό. Αν δεν διορθωνεται το πρόβλημα, ενταξει τον σουταρεις εννοείται. Τωρα με τα βίτσια που λες, τι να σου πω? περί ορεξεως.... Ειχα διαβασει παλιοτερα ενα βιβλίο, ερωτικη νοημοσυνη λεγόταν, και ειχε ειδικη αναφορα στα βίτσια... λεπτομέρειες αύριο :)
    2)δεν επικοινωνω πνευματικά, δεν τον γουσταρω εξαρχης!
    μα ισα ισα σε εμας τις γυναικες το εγκεφαλικο παιχνίδι ειναι το πρώτο, κατι μας κλικαρει στην αυρα του αλλου.
    3) έχει σχεση, που το έζησα κι αυτο! Απλά μαθαινεις τα παντα για αυτον, μα τα παντα. Ντετεκτιβ θα γινεις! Και αν οντως εχει σχεση, οπως στην περιπτωση μου, προσπαθησα με νυχια και με δοντια να κρατησω επαφη, να μπω στον κυκλο του με την ελπιδα οτι καποια στιγμη μπορει να χωρισει. Εστησα και ολοκληρο σκηνικο να μαθω αν χωρισε... που οντως χωρισε. Και εστησα μια ωραια δυνατη συναντηση σε μια φαση, αλλα αναθεμα στην κοινωνιοφοβία μου τα εκανα μανταρα...
    Στην δικη σου περιπτωση, ειπε ψεμματα! οποτε τσεκαρεις τι σχεση εχει με την αλλη, ποσο γερη ειναι, και αναλογως κρινεις αν θελεις να το παλαιψεις ή να τον διαολοστειλεις και να φυγεις.

  5. #410
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    Και επισης να προσθεσω ότι τα παντα ειναι δεκτικά εξελιξης. Δεν ειμαστε στατικα όντα. Εξελισσομαστε!!!

    Οποτε αγαπητη νηματοθετρια εγω τι θα έκανα, αν κάποιος για τα δεδομενα μου ειναι το καλό πακετο για μενα αλλά :
    1) ειναι προβληματικος σεξουαλικα, οργανικα, σε γιατρό. Αν δεν διορθωνεται το πρόβλημα, ενταξει τον σουταρεις εννοείται. Τωρα με τα βίτσια που λες, τι να σου πω? περί ορεξεως.... Ειχα διαβασει παλιοτερα ενα βιβλίο, ερωτικη νοημοσυνη λεγόταν, και ειχε ειδικη αναφορα στα βίτσια... λεπτομέρειες αύριο :)
    2)δεν επικοινωνω πνευματικά, δεν τον γουσταρω εξαρχης!
    μα ισα ισα σε εμας τις γυναικες το εγκεφαλικο παιχνίδι ειναι το πρώτο, κατι μας κλικαρει στην αυρα του αλλου.
    3) έχει σχεση, που το έζησα κι αυτο! Απλά μαθαινεις τα παντα για αυτον, μα τα παντα. Ντετεκτιβ θα γινεις! Και αν οντως εχει σχεση, οπως στην περιπτωση μου, προσπαθησα με νυχια και με δοντια να κρατησω επαφη, να μπω στον κυκλο του με την ελπιδα οτι καποια στιγμη μπορει να χωρισει. Εστησα και ολοκληρο σκηνικο να μαθω αν χωρισε... που οντως χωρισε. Και εστησα μια ωραια δυνατη συναντηση σε μια φαση, αλλα αναθεμα στην κοινωνιοφοβία μου τα εκανα μανταρα...
    Στην δικη σου περιπτωση, ειπε ψεμματα! οποτε τσεκαρεις τι σχεση εχει με την αλλη, ποσο γερη ειναι, και αναλογως κρινεις αν θελεις να το παλαιψεις ή να τον διαολοστειλεις και να φυγεις.
    Οταν ο "ανικανος" σεξουαλικα εξαφανιζεται απο τη ζωη σου λογω ντροπης, λιγο δυσκολο να τον πεισεις να πατε γιατρο. Ο ιδιος με αφησε πρωτος.Εγω του ειχα στειλει μηνυμα οτι τον σκεφτομαι και θελω να τον ξαναδω (μετα το ατυχες συμβαν)....Οσο για τα βιτσια δεν εχω λογια για το τι μου εχει συμβει κατα καιρους.Αλλα καλα να παθω που προσπαθουσα σα λυσσασμενη να βρω σχεση στα tinder Κλπ...

  6. #411
    Quote Originally Posted by Mara.Z View Post
    σορρυ κιολας, αλλα οι αντρες το βλεπετε λίγο Πυγμαλιωνες και ονειρευεστε να πάρετε την αστοιχείωτη στα χέρια σας και να την πλάσετε οπως γουσταρετε.
    Κατι σαν το Richard Geere στο Pretty Woman που του ελαχε η ***** και την μετετρεψε σε σικατη αριστοκρατισσα...
    Aυτο ισχυει,αλλα δεν ανηκω σε αυτην την κατηγορια (που ειναι πλειοψηφια).Ισα ισα με ξενερωνει να προσπαθει η αλλη να γινει κατι αλλο για να με ευχαριστησει,το βρισκω πολυ δουλοπρεπες.Γυναικες-χαμαιλεοντες τις λεω.

    Απλως προτιμω να μαι με μια κοπελα που δεν εχουμε πολλα κοινα ενδιαφεροντα αλλα μου αρεσει και μπορουμε και επικοινωνουμε με σεβασμο.

    Γιατι υπαρχει και η περιπτωση να εχουμε κοινα,αλλα να μην μου αρεσει ή να ναι κακος ανθρωπος.

    Ο καθενας κανει τις επιλογες του και τους συμβιβασμους του.Εχω ενα φιλο που ειναι πολυ καλλιεργημενος (εγω δεν με θεωρω τετοιο,απλως δεν ειμαι μπουζουκοελληνας) και δυσφορει που δε βρισκει ατομα σαν αυτον και ειναι αρκετα αντικοινωνικος.Του λεω να βαλει λιγο νερο στο κρασι του αλλα δεν με ακουει.

    Εχει κοπελα αλλα δεν ειναι αυτη που θα ηθελε 100% (καλλιεργημενη σαν αυτον κλπ).

    Εγω δεν πιστευω οτι αξιζει να περασεις μια ζωη μονος σου για αυτο το λογο,οσο θεμιτος και ειναι.

  7. #412
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Aυτο ισχυει,αλλα δεν ανηκω σε αυτην την κατηγορια (που ειναι πλειοψηφια).Ισα ισα με ξενερωνει να προσπαθει η αλλη να γινει κατι αλλο για να με ευχαριστησει,το βρισκω πολυ δουλοπρεπες.Γυναικες-χαμαιλεοντες τις λεω.
    Σωστο.

    Ισως οντως να μην αξιζει να περασεις μια ζωη μονος σου γιαυτο το λογο...αλλα αν το παλεψεις και δε σου βγαινει ο συμβιβασμος ,μαλλον ειναι μονοδρομος η μοναξια.

  8. #413
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by Αλαφροίσκιωτος View Post
    Ισα ισα με ξενερωνει να προσπαθει η αλλη να γινει κατι αλλο για να με ευχαριστησει,το βρισκω πολυ δουλοπρεπες.Γυναικες-χαμαιλεοντες τις λεω.
    ετσι....Και εγω ξερω μια τετοια, εξαιρετικα κοινωνικη, κερδιζει τις εντυπωσεις οπου παει, εκανε τετοιες σχεσεις οπου επαιζε αυτο το ρολο και εκμεταλλευοταν γνωριμιες για να κανει ενα καλό μαστερ, να μπει σε μια συγκεκριμενη θεση με δικο της χωρο και γραφειο, και ως κοινωνιοφοβικη που ειμαι, πάντα αναρωτιεμαι πως στο καλό τα καταφερνουν τοσο καλά...
    Χαμαιλεοντα τη λεω κι εγω, σε κάθε σχεση αλλαζει εμφανιση! αλλος ανθρωπος! σε 3 σχεσεις την εχω πετυχει, 3 διαφορετικοι ανθρωποι σε στυλ, μαλλι, αερα, ντυσιμο...

  9. #414
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2015
    Location
    Everywhere
    Posts
    4,864
    η μοναξια δεν ειναι μονοδρομος αν δεν σ βγαινει κατι ειναι μιζερια...και δεν ειναι ωραια η ζωη αμα την ζεις μονος σου..
    οποτε θεματοθετρια δεν υπαρχει τροπος να εισαι καλα αν εισαι μονος ...την αποψη μ λεω παντα..

    και κατι τελευταιο π εχω να σ πω ειναι να μην παραιτηθεις απο το παιχνιδι των σχεσεων ψαξε ψαξε θα βρεθει μπορει να στεναχωρηθεις αρκετες φορες αλλα να αξιζει τελικα

  10. #415
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    η μοναξια δεν ειναι μονοδρομος αν δεν σ βγαινει κατι ειναι μιζερια...και δεν ειναι ωραια η ζωη αμα την ζεις μονος σου..
    οποτε θεματοθετρια δεν υπαρχει τροπος να εισαι καλα αν εισαι μονος ...την αποψη μ λεω παντα..

    και κατι τελευταιο π εχω να σ πω ειναι να μην παραιτηθεις απο το παιχνιδι των σχεσεων ψαξε ψαξε θα βρεθει μπορει να στεναχωρηθεις αρκετες φορες αλλα να αξιζει τελικα
    Aυτη ειναι η αληθεια που λες....κ μεσα μου το ξερω...

  11. #416
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2016
    Posts
    2,911
    Quote Originally Posted by nick190813 View Post
    η μοναξια δεν ειναι μονοδρομος αν δεν σ βγαινει κατι ειναι μιζερια...και δεν ειναι ωραια η ζωη αμα την ζεις μονος σου..
    οποτε θεματοθετρια δεν υπαρχει τροπος να εισαι καλα αν εισαι μονος ...την αποψη μ λεω παντα..

    και κατι τελευταιο π εχω να σ πω ειναι να μην παραιτηθεις απο το παιχνιδι των σχεσεων ψαξε ψαξε θα βρεθει μπορει να στεναχωρηθεις αρκετες φορες αλλα να αξιζει τελικα
    πολύ ωραίο πόστ !!!
    ειδικά στο τελευταιο, συμφωνώ απόλυτα....!!!
    Απλα ξέρεις τί γίνεται? με τα χρόνια, αν στενοχωρηθείς/απογοητευτείς πολλές φορές, φθείρεσαι ψυχικά... κουράζεσαι... και καπου καταληγεις να αγανακτείς, να απηυδισεις, να πεις μερικα αστα διαλα καλυτερα μονη παρα με μακακες ...

  12. #417
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Phalaenopsis View Post
    Το παιχνιδι του μεγαλου ερωτα εχει χαθει.Ολα τα αλλα δε με αφορουν.Το μονο που με αφορα ειναι να γινω λιγοτερο αχαριστη καποτε.Να ξυπναω και να μη λεω "γιατι δεν εχω καποιον να με αγαπαει" αλλα να λεω "εχω δυο ποδια και δυο χερια και ειμαι ζωντανη αρα ολα καλα¨". Αυτο ονειρευομαι...Αστειευομουν οταν ελεγα οτι με γνωριζετε ασφαλως. Οτι μου περασε απο το μυαλο για κοινο λογαριασμο προφανως και μου περασε αλλωστε δεν το ειπα μονο εγω. Καλη συνεχεια και ευχαριστω.
    Υστερογραφο. Επειδη ειπες κατι για τα κιλα πριν.Αν θεωρουσα το σωμα μου αποκρουστικο θα το αλλαζα, αλλα δεν ειναι. :)
    οχι μονο κοινος λογαριασμος ειναι (κατ εμε) αλλα εχει κανει εδω κατα καιρους διαφορους λογαριασμους με το θεμα "ανδρας που δεν βρισκει με τπτ κοπελα ", δεν του αρεσουν οι απαντησεις που παντα καταληγουν οτι εχει λαθος σταση, τους κλεινει , κι ανοιγει νεους με το ιδιο βιολι...
    . απλα του χτυπησες τον καλο με την δηλωση σου οτι βρισκεις οσους ανδρες θελεις και δεν εχεις σ αυτο κανενα προβλημα, αλλα δεν βρισκεις για μια ωραια σχεση.
    το δικο του προβλημα ειναι οτι δεν βρισκει ουτε με συμβιβασμους καμια γυναικα και η κακια που εβγαλε ηταν γι αυτον τον λογο. σιγα μην τελειωνει η ζωη της γυναικας στα 30 κι απο κει και περα πρεπει να αρκειται σε οτι κατσει...
    σαχλαμαρες. σε οποιαδηποτε ηλικια μπορει να συναντησεις αυτον ακριβως που θελεις και να σε γουσταρει κι εκεινος και να ζειτε μαζι . ζωη χαρισαμενη:rolleyes: στο λεω εγω, που με τον αγαπημενο μου συναντηθηκα πολυ μεγαλυτερη απο σενα και τωρα ζουμε μαζι.

    μην ακους ακνεναν που λεει τετοια ηλιθια μισογυνικα σχολια.
    ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ και διεκδικεις τους ανδρες που σουα ρεσουν σε οποια σημεια κι αν ειναι οι απαιτησεις σου. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.

    με τον τυπο που ερωτευτηκες, σε ενα σημειο ειπες οτι απομακρυνθηκες γιατι καταλαβες οτι σε δουλευει και διατηρει δεσμο με αλλην, κι αλλου ειπες οτι δενε φυγες εσυ, αλλα εκεινος εξαφανιστηκε. τι απ τα δυο ισχυει?
    πιθανολογω οτι αυτη η ιστορια σου εχει καμψει, και δικαιως. το ηθικο.

    δεν θεωρω οτι εφοσον ξερεις καλα τι θελεις, θα εισαι ποτε καλα η θα πρεπει να εκπαιδευτεις να εισαι καλα, χωρις σχεση. καλα θα νοιωσεις οταν βρεις αυτο που θελεις. ολα τ αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε. αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να εισαι πληρως λειτουργικη και επιτυχημενη σε αλλους τομεις, αλλα αυτο που καλυπτει ο συντροφος που σε αγαπαει κι αγαπας και ζεις μαζι, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ δεν το καλυπτει.

    κι εγω οπως και αλλοι ειπαν, θεωρω οτι δεν εχεις κανενα προβλημα, παρα μονο θεμα εκατερωθεν απαιτησεων και ταιμιγκ. θεμα χρονου δλδ. εφοσον κι εσυ εχεις απαιτησεις (και πολυ λογικο) και οι αλλοι εχουν απαιτησεις, ειναι δυσκολο να συμπεσουν οι απαιτησεις σας.
    ευχομαι τα καλυτερα, το συντομοτερο.

  13. #418
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ρεμ , θα πας διακοπες , και που λες ?

  14. #419
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ρεμ , θα πας διακοπες , και που λες ?
    πηγα και θα ξαναπαω μαγκ.τωρα ειναι η μεγαλη αδεια του δικου μου. πριν, χαλκιδικη. τωρα, νησακι λεμε. εσυ θα το αποφασισεις?

  15. #420
    Banned
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    183
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οχι μονο κοινος λογαριασμος ειναι (κατ εμε) αλλα εχει κανει εδω κατα καιρους διαφορους λογαριασμους με το θεμα "ανδρας που δεν βρισκει με τπτ κοπελα ", δεν του αρεσουν οι απαντησεις που παντα καταληγουν οτι εχει λαθος σταση, τους κλεινει , κι ανοιγει νεους με το ιδιο βιολι...
    . απλα του χτυπησες τον καλο με την δηλωση σου οτι βρισκεις οσους ανδρες θελεις και δεν εχεις σ αυτο κανενα προβλημα, αλλα δεν βρισκεις για μια ωραια σχεση.
    το δικο του προβλημα ειναι οτι δεν βρισκει ουτε με συμβιβασμους καμια γυναικα και η κακια που εβγαλε ηταν γι αυτον τον λογο. σιγα μην τελειωνει η ζωη της γυναικας στα 30 κι απο κει και περα πρεπει να αρκειται σε οτι κατσει...
    σαχλαμαρες. σε οποιαδηποτε ηλικια μπορει να συναντησεις αυτον ακριβως που θελεις και να σε γουσταρει κι εκεινος και να ζειτε μαζι . ζωη χαρισαμενη:rolleyes: στο λεω εγω, που με τον αγαπημενο μου συναντηθηκα πολυ μεγαλυτερη απο σενα και τωρα ζουμε μαζι.

    μην ακους ακνεναν που λεει τετοια ηλιθια μισογυνικα σχολια.
    ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ και διεκδικεις τους ανδρες που σουα ρεσουν σε οποια σημεια κι αν ειναι οι απαιτησεις σου. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ.

    με τον τυπο που ερωτευτηκες, σε ενα σημειο ειπες οτι απομακρυνθηκες γιατι καταλαβες οτι σε δουλευει και διατηρει δεσμο με αλλην, κι αλλου ειπες οτι δενε φυγες εσυ, αλλα εκεινος εξαφανιστηκε. τι απ τα δυο ισχυει?
    πιθανολογω οτι αυτη η ιστορια σου εχει καμψει, και δικαιως. το ηθικο.

    δεν θεωρω οτι εφοσον ξερεις καλα τι θελεις, θα εισαι ποτε καλα η θα πρεπει να εκπαιδευτεις να εισαι καλα, χωρις σχεση. καλα θα νοιωσεις οταν βρεις αυτο που θελεις. ολα τ αλλα ειναι να χαμε να λεγαμε. αυτο δεν σημαινει οτι δεν μπορεις να εισαι πληρως λειτουργικη και επιτυχημενη σε αλλους τομεις, αλλα αυτο που καλυπτει ο συντροφος που σε αγαπαει κι αγαπας και ζεις μαζι, ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ δεν το καλυπτει.

    κι εγω οπως και αλλοι ειπαν, θεωρω οτι δεν εχεις κανενα προβλημα, παρα μονο θεμα εκατερωθεν απαιτησεων και ταιμιγκ. θεμα χρονου δλδ. εφοσον κι εσυ εχεις απαιτησεις (και πολυ λογικο) και οι αλλοι εχουν απαιτησεις, ειναι δυσκολο να συμπεσουν οι απαιτησεις σας.
    ευχομαι τα καλυτερα, το συντομοτερο.
    Ευχαριστω για την απαντηση σου.Το ιδιο πιστευω κι εγω να σου πω την αληθεια. Απο κει και περα σαφως και δεν τελειωνει η ζωη της γυναικας στα 30.Δηλαδη πχ αν χωρισει μια παντρεμενη γυναικα στα 38 της,αποκλειεται να ξαναφτιαξει τη ζωη της;Τελοσπαντων.
    Οι δυο ιστοριες που ανεφερες ειναι διαφορετικες. Με το παιδι που ηταν ανικανος σεξουαλικα ειπα οτι εκεινος εξαφανιστηκε.Αλλη ιστορια η μια αλλη η αλλη, ειναι τοσες πολλες αυτες που ανεφερα που ισως μπερδευτηκες.
    Δε μου εχει καμψει μονο αυτος ο ανθρωπος (αυτος που ειχε την αλλη) το ηθικο αλλα ναι τοτε ειχα σπαραξει.Ενιωθα οτι τελειωσε ο κοσμος.Πηγα ψυχολογο γιατι επεσε και σε περιοδο που ειχα προσφατο πενθος με τον πατερα μου. Μου πηρε καιρο να το ξεπερασω.Αλλα δεν ειναι μονο αυτο...ειναι ολα αυτα τα 6 χρονια που εχουν πεσει σαν ταφοπλακα πανω στη ζωη μου. Εχω δουλεψει πολυ με τον εαυτο μου κι εχω αφησει πισω πολλα αλλα δυστυχως καποια πραγματα δεν περνανε οπως το οτι ειμαι βαθυτατα μονη μου ουσιαστικα.

Page 28 of 34 FirstFirst ... 182627282930 ... LastLast

Similar Threads

  1. Μοναξιά
    By angelos88 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 33
    Last Post: 10-09-2014, 21:59
  2. μοναξια...
    By μελπω in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 7
    Last Post: 17-11-2013, 23:19
  3. ΙΔΨ - Μοναξια
    By ds8 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 12-08-2012, 02:52
  4. Μοναξια
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 09-08-2012, 01:22
  5. Μοναξια...
    By Giannakos23 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 18
    Last Post: 26-05-2012, 14:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •