αλητεια κλπ. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 55
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    661
    Οι αλλοι παντως μου γαμησαν και το thread.

  2. #17
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ειμαι πολυ κακο παιδι!!! οπως λεει και ενα τραγουδι του Μαζωνακη!

    Εγω παντως δεν καταλαβα τι συζητατε you fucking bastard mothafuckas niggas!!! :p :p :p

    (χιουμορακι!!) γιατι ειμαι και πολυ alitizzzza !!! :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by Alucard View Post
    Οι αλλοι παντως μου γαμησαν και το thread.
    ε με τις βλακειες που λες,τι να κανουνε,να σε παρουνε σοβαρα?εκτος αν εισαι κανας πιτσιρικος που φαγες πακετο με καμια γκομενα που πηγε με τον "αλητη" του σχολειου και οχι με σενα το συνεσταλμενο παιδι,οποτε παω πασο.

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Piece Of Mind View Post
    ε με τις βλακειες που λες,τι να κανουνε,να σε παρουνε σοβαρα?εκτος αν εισαι κανας πιτσιρικος που φαγες πακετο με καμια γκομενα που πηγε με τον "αλητη" του σχολειου και οχι με σενα το συνεσταλμενο παιδι,οποτε παω πασο.
    αυτο παντως που ολες οι γκομενες στο σχολειο ηταν ξετρελαμενες με τον ''αλητη'' του σχολειου ποτε δεν το καταλαβα.. ειμαι η μονη που αντιπαθουσα τετοιους πουλ μουρ τζα φρα τυπαδες? αλλο να ειναι ''κακο παιδι'' και αλλο ρεμαλι.. εχει διαφορα..
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  5. #20
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    115
    αν πηγαιναμε σχολειο μαζι,σιγουρα δεν θα με συμπαθουσες;) ε συνηθως σε τετοιες ηλικιες,γυμνασιο-λυκειο τα "διασημα αγορακια" του σχολειου ειναι αυτα που ναι λιγο αληταμπουρες,μηχανακι,φασα ρια,κοπανα,τσιγαρακι σε συνδυασμο με μια ωραια εμφανιση και οι νεανιδες ελκονται απ αυτα σε τετοια ηλικια.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    19
    Και σε μεγαλύτερη ηλικία μετράνε αυτοί για τις πιό μπανάλ γυναίκες.

    Οι έξυπνες ψάχνουν κάποιο επιτυχημένο που θα μπορεί να τις ζήσει αξιοπρεπώς.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Οπότε η επιλογή βρίσκεται ανάμεσα στο κοινότυπο και στην κερδοσκοπία?

  8. #23
    Banned
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Αθηνα
    Posts
    265
    Η εξυπνη γυναικα θα αποφυγει το ' κακο παιδι ' , μια χαζη , θα ' τσιμπησει ' . Τοσο απλο .

  9. #24
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Piece Of Mind View Post
    αν πηγαιναμε σχολειο μαζι,σιγουρα δεν θα με συμπαθουσες;) ε συνηθως σε τετοιες ηλικιες,γυμνασιο-λυκειο τα "διασημα αγορακια" του σχολειου ειναι αυτα που ναι λιγο αληταμπουρες,μηχανακι,φασα ρια,κοπανα,τσιγαρακι σε συνδυασμο με μια ωραια εμφανιση και οι νεανιδες ελκονται απ αυτα σε τετοια ηλικια.
    Ευτυχως δεν σε ειχα συμμαθητη γτ θα περνουσαμε δυσκολα τα δυο μας :p γενικα τετοιους τυπους ειχαμε κι εμεις πολλους και δεν σου κρυβω οτι σε καποια φαση ειχα κολλησει κι εγω με εναν.. αλλα δεν μπορω να καταλαβω τι τους βρισκανε, διοτι ποσο μαγκια ειναι πια να καπνιζεις στο προαυλιο η με το 50αρακι σαραβαλο παπι σου να κανεις σουζες κινδυνευοντας να σπασεις τα μουτρα σου για να σε δουν οι γκομενες! αυτο εννοω πουλανε μουρη τζαμα φραγκα! και ασε που αυτοι την πεφτανε σε ολες και το παιζαν και γαμιαδες! εγω θελω αποκλειστικοτητα, να εχω κατι δικο μου, αν ειναι να το μοιραζομαι με το μισο γυναικειο πληθυσμο, ευχαριστως το χαριζω :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Quote Originally Posted by Henry-C2H5OH View Post
    Και σε μεγαλύτερη ηλικία μετράνε αυτοί για τις πιό μπανάλ γυναίκες.

    Οι έξυπνες ψάχνουν κάποιο επιτυχημένο που θα μπορεί να τις ζήσει αξιοπρεπώς.
    Κατσε ρε φιλε, τι ειναι οι γυναικες ''να τις ζησει'' καποιος ''αξιοπρεπως''? αντικειμενα ειναι η ζουμε ακομα στην εποχη με τα προικοσυμφωνα? οι συγχρονες γυναικες ειναι δυναμικες ανεξαρτητες με δικη τους δουλεια δικο τους σπιτι δικη τους ζωη και διαχειριση και δεν εχουμε αναγκη να μας "ζει" κανενας! ;)
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  11. #26
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Αθηνα
    Posts
    798
    Σε μια εποχή και ειδικά χώρα όπου η πλειοψηφία πασχίζει για να στέκεται θα διαφωνήσω πως "οι συγχρονες γυναικες ειναι δυναμικες ανεξαρτητες με δικη τους δουλεια δικο τους σπιτι δικη τους ζωη και διαχειριση και δεν εχουμε αναγκη να μας "ζει" κανενας!" ....σε άλλο πλανήτη ζουν?
    Εγώ τουλάχιστον εδώ στην Αθήνα βλέπω καθημερινά στο δρόμο για την δουλειά άπειρες γυναίκες με αυτοκίνητα που κάνουν καραμπαμ ότι δεν είναι δικά τους. Με οδηγεί στο συμπέρασμα πως τις στηρίζει ο οικογενειάρχης άντρας τους σε αυτό το κομμάτι. Δεν είναι το απόλυτο...είναι όμως ένα παράδειγμα. Αυτό όσον αφορά την μοναδικότητα των γυναικών όπως την παρουσιάζεις...
    Κατα δεύτερο έχω στην προσωπική μου ζωή πάρα πολλά παραδείγματα ανθρώπων που στα δικά μου μάτια τουλάχιστον αν τους βγάλεις το έτερον ήμισυ απο την εικόνα τους θα γρεμοτσακιστούν πιο γρήγορα απο πυργάκι jenga το οποίο χτίζουν 3χρονα.
    Κανένας δεν είναι ανεξάρτητος...μην πιστεύετε σε κακόγουστα, χαζά παραμύθια...απο παραμύθια προτιμήστε τα παιδικά, τουλάχιστον αυτά έχουν και ένα ηθικό δίδαγμα τις περισσότερες φορές.
    Όσο για το δυναμικές....:P ναι.....μάλιστα...Ειλικρινά δεν έχω γνωρίσει καμία στα 30 χρόνια ζωής μου αλλά το ακούω σχεδόν σε καθημερινή βάση. Εκτός αν μιλάμε για το σύνηθες που είναι να μπερδεύεται η λέξη δυναμική με το ψυλομύτα :P Τέτοιους ανθρώπους έχουμε αρκετούς.
    Θα ήθελα πάρα πολύ να έχουμε ισότητα...
    Στερεότυπα VS παραμύθια = 1-0.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Κι ομως, ανατραπηκαν τα δεδομενα, γυρισε ο τροχος και πλεον γαμαει ο φτωχος!
    Εγω ξερω πολλες περιπτωσεις κακομοιρηδων και ρεμαληδων, κυριολακτικα ομως, χωρις δουλεια, τεμπελχαναδες, ασχημους εξωτερικα και εσωτερικα, μπεκρηδες, χαρτοπαικτες ολα τα καλα, που η δυσμοιρη η συζυγος ουσιαστικα τους τρεφει και χωρις αυτην διπλα τους θα ηταν τελειωμενοι εντελως και καμμενα χαρτια!
    Οι περισσοτερες γυναικες εχουν δικη τους δουλεια, δικα τους χρηματα και ξεχωριστο λογαριασμο πλεον, κανουν τα ψωνια τους τις βολτες τους τα ταξιδια τους κ ο,τι γουσταρουν κ μαγκια τους κ μπραβο τους!
    Και δεν το λεω επειδη ειμαι γυναικα, αλλα καποιοι αρνουνται ακομα να παραδεχτουν οτι ζουμε στο 2013 και οχι στο 1930 οπου οι γυναικες αντιμετωπιζοντας ως κινητη περιουσια οπως ηταν πχ το κοπαδι και ισχυανε με νομο κιολας τα προικοσυμφωνα!
    Σιγουρα πολλους τσουζει που βλεπουν γυναικες δυναμικες που ζουν οπως γουσταρουν, πανε οπου γουσταρουν, πηδιουνται με οποιον γουσταρουν! Και τους τσουζει ακριβως γιατι ξερουν οτι διπλα τους δεν θα τις εχουν ποτε! ;)
    Οσο για αυτους π αν τους βγαλεις το ετερον ημισυ γκρεμοτσακιζονται, αυτοι ειναι κατι χλεχλεδες που κανουν αμαν κ πως να βρουν μια ομορφη (και πετυχημενη ενιοτε) για να την κυκλοφορουν κ να πουλαν μουρη κ ετσι να αποκταν κ αυτοι λιγο αξια!
    Σας αρεσει δεν σας αρεσει, τα δεδομενα αλλαξανε μαγκες! :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

  13. #28
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Κατσε ρε φιλε, τι ειναι οι γυναικες ''να τις ζησει'' καποιος ''αξιοπρεπως''? αντικειμενα ειναι η ζουμε ακομα στην εποχη με τα προικοσυμφωνα? οι συγχρονες γυναικες ειναι δυναμικες ανεξαρτητες με δικη τους δουλεια δικο τους σπιτι δικη τους ζωη και διαχειριση και δεν εχουμε αναγκη να μας "ζει" κανενας! ;)
    Αν και μεγάλη μειοψηφία, υπάρχει και στην Ελλάδα η γυναίκα που περιγράφεις. Αλλά έχει πάρει όλα τα κακά του "μοντέλου" αυτού. Είναι ένα κακέκτυπο της δυτικής ανεξάρτητης γυναίκας. Οικονομικά απο την άλλη, δεν δέχεται να ασχοληθεί με έναν άνδρα που βγάζει λιγότερα απο εκείνη.

    Έχω δει κροίσους με καθαρίστριες, το αντίθετο ποτέ. Ίσως για ένα γρήγορο για να ξεφύγει απο τη ρουτίνα και την σεξουαλική ανυπαρξία του πλούσιου συζύγου.

    Όσο για την αντικειμενοποίηση της γυναίκας, μακριά απο μένα. Μόνες τους το επιζητούνε. Αυτό δεν είχα καταλάβει ποτέ και γι'αυτό την πάτησα.

  14. #29
    Junior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    19
    Quote Originally Posted by Lacrymosa View Post
    Κι ομως, ανατραπηκαν τα δεδομενα, γυρισε ο τροχος και πλεον γαμαει ο φτωχος!
    Εγω ξερω πολλες περιπτωσεις κακομοιρηδων και ρεμαληδων, κυριολακτικα ομως, χωρις δουλεια, τεμπελχαναδες, ασχημους εξωτερικα και εσωτερικα, μπεκρηδες, χαρτοπαικτες ολα τα καλα, που η δυσμοιρη η συζυγος ουσιαστικα τους τρεφει και χωρις αυτην διπλα τους θα ηταν τελειωμενοι εντελως και καμμενα χαρτια!
    Στα υπόλοιπα που γράφεις συμφωνώ, τις ζηλεύω και τις φθονώ. Το παραπάνω κομμάτι όμως είναι αποκύημα της φαντασίας σου. Φιλικά

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    Ισοτητα εχουμε αλλα σας τσουζει και δεν θελετε να το παραδεχτειτε!
    Οταν εσεις γαματε αβερτα κουβερτα ο,τι θηλυκο αναπνεει και κινειτε, ειστε και οι πρωτοι και οι alpha males και οι μαγκες που ''πηδηξα ενα μουνι τις προαλλες.. και τι μουνι ρε φιλε μου! πιασε μια μπυρα! εσυ εριξες κανα γκομενακι?"
    (αηδιααα κι ομως ετσι μιλανε λες και η γυναικα δεν ειναι ανθρωπος με υποσταση, συναισθηματα κτλ, κ ειναι ενα ''μουνι''. κ ενα ταπερ να σας δωσουν με 2 τρυπες και να το πουνε ''μουνι'' θα το πηδηξετε).
    καλα για το κερατο δεν το συζητω. ειναι μαγκια να κερατωνεις τη γυναικα σου η τη γκομενα σου.
    Οταν ομως τα κανουν αυτα και οι γυναικες, γιατι σας πειραζει? οταν η γυναικα πηδιεται με οποιον γουσταρει και ακομα και να τολμησει να παραδεχτει οτι της αρεσει το σεξ (ακουσουν ακουσον τι εγκλημα και τουτο!) ειναι τσουλαρα, *******ρα, καργιολα και δεν συμμαζευεται.
    καλα τα λεω? ;)
    Και φυσικα οσες δεν σας καθονται ειναι παντα πουτανες,.. γιατι δεν εκτιμανε οι καργιολες την αντικειμενικη αξια του πουλιου σας :p
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •