ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135

    ΧΩΡΙς ΤΟΝ ΑΥΤΟΕΛΕΓΧΟ ΕΙΜΑΙ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ

    Σημερα το πρωι με επιασε βουλιμικη κριση. εφαγα σχετικα λιγο με αλλες φορες που τρωω ποσοτητα μεγαλη τροφης, αλλα οταν προσπαθισα να τα βγαλω δεν μπροουσα δν ξερω γιατι.μαλλον επειδη ηταν πρωι κ ηταν κλειστος ο φαρυγγας ποιος ξερει. παντως νιωθω χαλια ολη μερα κ ξερω πως αυτο θα με οδηγησει στο να μν φαω κανονικα την υπολοιπη μερα...κ φοβαμαι μν αυτο εχει αλυσιδωτη αντιδραση την επομενη η την μεθεπομενη κλπ....ξερετε πως παει....

    αγχωνομαι παρα πολυ που προτιμω να κανω πραγματα λιγοτερο χαζα,αλλα κ παλι χαζα,ωστε να μν φαω.να προκαλεσω μια κατασταση δλδ. εστειλα προχτες πχ μνμ στον πρωην μου κ του πα οτι μ λειπει κ αλλες τετοιες @@ριες.φυσικα δν μ απαντησε οποτε απλα μετα νραπηκα που εκανα κατι τετοιο κ φανηκα ΑΚΟΜΑ πιο ζωο!ενω εγω δν τα κανω αυτα σε αντρες...

    νιωθω πως παχαινω.μετρησα την προηγουμενη βδομ ασχετα απο το τι εφαγα,πως το εφαγα κ τι ωρες το εφαγα, καπου στις 8000 θερμιδες. δν κανει να ζυγιζομαι δν ξερω πως τα παω. πηγα μονο 1 ωρα γυμν την βδομ που περασα γτ δν προλαβαινω!!!!!!!! οποτε ρωταω τους αλλους που μ λενε ''οχι'' αλλα εγω μονιμως με βλεπω στον καθρευτη και δν θελω να κοιταζομαι ουτε να φοραω εφαρμοστα ρουχα με κουμπια που χω να βαλω καιρο. τζιν παντελονι εχω να βαλω 2 χρονια.........

    μισω το γεγονος οτι η τροφη που αλλοι εχουν απλα ως ευχαριστηση κ ως μεσο επιβιωσης, εγω κ πολλες αλλες στην θεση μου το εχουν σαν εναν διαολο που τους πιρουνιζει 3-4 φορες την μερα με την τσουγκρανα του. το χειροτερο η καλητερο δν ξερω, ειναι οτι δν μπορω να κανω πλεον εμετο στο σπιτι μ απο φοβο μν ακουσουν δν μ βγαινουν.παλια εκανα στην μπανιερα οταν εκανα μπανιο αλλα με ακουσε μια μερα η μανα μ κ απο τοτε δν μ βγαινουν. οταν γαινω εξω παλι απ το αγχος δν μπορω γτ φοβαμαι μν παρατηρησουν οι φιλοι μ πως αργω η μν βγω με κοκκινα ματια. κανεις δν καταλαβαινει.

    δεν ειναι το θεμα να αδυνατισω αλλα να βαλω σε μια ταξη την ζωη μου.γτ να ναι τοσο αδυνατο να γινει......δν ζηταω κατι δυσκολο......εχω νευρα,βουλιμια χωρις λογο,υπερβολικο αγχος, κ συνεχως απο μεσα μ σκεφτομαι κ κανω προγραμματα βασανιστικα....χωρις να μπορω να ηρεμισω.ολο σημειωνω αριθμους κ προγραμματα που ισως να μν καταφερω να τα κανω. και απογοητευομαι. η τοση απογοητευση μου κανει κακο οδηγει σε βαρεμαρα η σε ενα ''δεν βαριεσαι τι θα παθεις'' και τρωω κατι που μετα δν μπορω να το ξερασω!!!!!11και να σου οι τυψεις μετα και μετα τα νευρα κ το ξεσπασμα σε οοοολους γυρω μου!

    το μισος για τον εαυτο μου δεν φευγει με την καμια. βγαινω εξω κ βλεπω ολες να ναι ομορφες ψηλες αδυνατες κ να γνωριζουν αλλους κ εμενα νιωθω κανεις δν με κοιταει κ να φανταστητε πως δν εχω αναγκη τους αντρες για επιβεβαιωση απλα νιωθω πως δν κοιτανε τελευταια ειδηκα......

    πηγα στον γιατρο την πεμπτη κ μ ειπε πως δν παχυνα κ πως μια χαρα τα παω να ηρεμισω κλπ κ να μν αγχωνομαι μ αυξησε τα αντικαταθλιπτικα βεβαιως βεβαιως.......

    ο γιατρος μ ειναι πολυ καλος κ χαρουμενος ανθρωπος με κανει να κλαιω απ τα γελια οποτε παω.....οποτε ξερει να κρινει πως ειμαι?

    ξεκινω την σημερινη μερα ασχημα, μια δευτερα ηλιθια. αλλα σκεφτομαι την προοπτικη να τα παω καλα.....καλα μεχρι την παρασκευη....δν 3ερω πως να προσδιορισω το καλα.αλλα ελπιζω σε ενα καλα

    καλη βδομαδα σε ολους
    I m a Good Person With Bad Attitude

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    me με τοσα χαπια που παιρνεισ σου κανει κουκου?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    μμμμ απ οτι μου λενε ναι μου κανει.δεν πεθαινω κιολας. γιατι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    γιατι αμα δεν τα περνεσ θα ησουν μεσ στη καυλα!!!!!!!!!!!!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ρε pad που κολλαει η καυλα τωρα??????χαχαχαχα χαζο!!!!!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    ετσι μου ρθε ρε ασχετο ειναι με το θεμα απλα μου εκανε εντυπωση ειδα σου ανεβαζει τα χαπια κλπ και λεω μπραβο αμα δεν τα παιρνε δηλαδη θα ηταν σπιρτο!!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ενω τωρα τι ειμαι?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    και τωρα σπιρτο εισαι αλλα πρεπει να καποιοσ να σε τριψει(σαν σπιρτο που εισαι) για να παρεισ φωτια ενω αμα δε τα περνεσ θα αναβεσ και με τα ματια!!!!δεν ειμαι χυδαιοσ εγω εσυ με προκαλεισ!!!!

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    αισχος pad μετετρεψες το θεμα μου σε πορνοσελιδα. μπες να τα πουμε εκει
    I m a Good Person With Bad Attitude

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    εσυ με προκαλεισ δε φταιω εγω αντε πεφτω για υπνο τα λεμε μετα!!!!!!!!!!!

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    me_vs_myself , διόρθωσε με αν κατάλαβα λάθος , αλλά λες πως κατανάλωσες 8000 θερμίδες μέσα σε μία εβδομάδα ?
    γιατί αν λες αυτό , εσύ υποσιτίζεσαι!
    δλδ τί ύψος και κιλά έχεις ?

    όσο για το ότι έξω κυκλοφορούν όλο ψηλές και όμορφες , συμβαίνει επειδή εσύ κοιτάς μόνο αυτές.
    και δεν πιστεύω πως κανένας άντρας δεν σε κοιτάει.
    http://www.mazi.org.gr/

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ειμαι 1.68 περιπου κ καπου στα 55 κιλα ελπιζω....δν ξερω γτ εχω να ζυγιστω κ 1 χρονο...

    αληθεια ειναι!ειναι ολες αδυνατες κ εγω παχαινω!σιγουρα παχαινω!το βλεπω!σμρ στο καθρευτη ειδηκα το ειδα!!!!!μεσα σε 1 βδομ παλι πηρα στανταρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι πρισμενα τα ποδια μ δν ηταν ετσι!
    I m a Good Person With Bad Attitude

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    May 2010
    Posts
    295
    Και εγω καθε φορα που τρωω του σκασμου αμεσως κοιτιεμαι και ειμαι σιγουρη οτι εχω παχυνει, και το αντιστοιχο αμα δεν φαω μια μερα κοιτιεμαι και νιωθω δεκα κιλα πιο αδυνατη! Ειναι πρακτικα αδυνατο να παχυνεις τοσο συντομα σε βαθμο που να ειναι ορατο με μια ματια!
    Επισης, ειμαι σιγουρη οτι το ξερεις και η ιδια και το καταλαβαινεις οτι ειναι μες στο μυαλο σου ολα! Το θεμα ειναι γιατι θες να συντηρεις αυτες τις ιδεες. Μην ψαχνεις αφορμες να ασχοληθεις με κατι και να το φερεις σε ταξη.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2005
    Posts
    4,305
    Quote Originally Posted by me_vs_myself View Post
    ειμαι 1.68 περιπου κ καπου στα 55 κιλα ελπιζω....δν ξερω γτ εχω να ζυγιστω κ 1 χρονο...

    αληθεια ειναι!ειναι ολες αδυνατες κ εγω παχαινω!σιγουρα παχαινω!το βλεπω!σμρ στο καθρευτη ειδηκα το ειδα!!!!!μεσα σε 1 βδομ παλι πηρα στανταρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι πρισμενα τα ποδια μ δν ηταν ετσι!
    αν ισχύουν τα κιλά που λες είσαι αδύνατη!
    ζυγίσου...δν δαγκώνουν οι ζυγαριές!

    τα πόδια σου μπορεί να είναι πρησμένα για άλλους λόγους.
    http://www.mazi.org.gr/

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    δεν κανει να ζυγιστω μ ειπε ο γιατρος να πεταξω την ζυγαρι αν αμν ξαναμπω στο τρυπακι ζυγιζομαι-σημειωνω θερμιδες!γτ εχω αγχος σε υπερβολικο βαθμο κ με πιανουν κρισεις!απο τοτε που χω να ζυγιστω μειωθηκαν κ τα χαρακωματα κ τα χτυπιματα...........αληθεια με εχει πιασει απελπισια!ποσο διατημα θες για να παχυνεις δλδ?δν ξερω!αμα ξεφυγεις 3 φορες την βδομ παχαινεις?δεν ξερω..τα χω μπλεξει
    I m a Good Person With Bad Attitude

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Δεν εχω ζωη...δεν εχω τιποτα.
    By TheFlameWithin in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 30
    Last Post: 16-10-2010, 15:49
  2. Μπορω να ειμαι Χριστιανος , χωρις να πιστευω στον θεο?
    By πανος12345 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 30
    Last Post: 01-11-2009, 22:28
  3. Ειμαι κατατρομαγμενος, και χωρις υπνο για μερες
    By AVGPE in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 07-04-2009, 06:34
  4. τιποτα
    By mstrouf in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 50
    Last Post: 01-04-2009, 20:23
  5. ειμαι σε κατασταση εκτακτου αναγκης ειμαι σε μια φαση τραγικη
    By kapios in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 25-11-2008, 12:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •