Trannos
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 23

Thread: Trannos

  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    169

    Trannos

    https://www.youtube.com/watch?v=NxEd14--ZoA

    Ο τυπος εφτασε μεχρι Β λυκειου. Τωρα ειναι 22 και εχει οσα δεν θα βγαλουν αλλοι σε πολλα χρονια δουλειας. Ζει τη ζωη του στα ορια. Δεν ξερω αν θα "μακροημερευσει" με τετοια ζωη - οσοι ζουν στα ακρα καμια φορα φευγουν αρκετα νεοι. Αλλα ΤΩΡΑ ζει τη ζωη του. λεφτα, γκομενες, αμαξια κτλ. Μαγκακος που πουλαει μουρη. Τον ζηλευετε? θα θελατε να κανετε τη ζωη του?

  2. #2

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    αδιαφορον..........

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    https://www.youtube.com/watch?v=NxEd14--ZoA

    Ζει τη ζωη του στα ορια.
    πως το συμπερανες αυτο;
    υπολογιζω οτι οι αντζεντιδες του τον καθοδηγουν σχετικα με την εικονα που θα βγαλει προς τα εξω.
    οι του θεαματος συνηθως εχουν μια περσονα που μικρη σχεση εχει με την ζωη τους και τον χαρακτηρα τους
    εχεις σκεφτει ποτε εαν ο μουτσινας μιλα γυναικωτα και εκτος τηλεορασης; ο ρουβας εχει σχεση με αυτο που φανταζεσαι οταν ειναι στην πιστα;
    το πρωτο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι ο καθε τραννος ειναι πολυ εργατικος και κανει οτι του πουνε ανθρωποι που εχουν κοινα οικονομικα συμφεροντα με αυτον

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Νικο , ας υποθεσουμε οτι ο καθε τραννος ειναι αυτο που δειχνει, ferrari, lamborghini , κοττερα , ελικοπτερα ( !) , γυναικες , κλπ. γιατι να τον θαυμασω , και να μην θαυμασω τον Keanu Reeves , ωραιος αντρας , 55 ετων τωρα , που ειχε κανει χρηματα πολυ νεωτερος ( τωρα εχει 380 εκ. $ ) κυκλοφορει με μια μοτοσυκλετα , ειναι σεμνος , χαμηλων τονων , κλπ. ?

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Νικο , ας υποθεσουμε οτι ο καθε τραννος ειναι αυτο που δειχνει, ferrari, lamborghini , κοττερα , ελικοπτερα ( !) , γυναικες , κλπ. γιατι να τον θαυμασω , και να μην θαυμασω τον Keanu Reeves , ωραιος αντρας , 55 ετων τωρα , που ειχε κανει χρηματα πολυ νεωτερος ( τωρα εχει 380 εκ. $ ) κυκλοφορει με μια μοτοσυκλετα , ειναι σεμνος , χαμηλων τονων , κλπ. ?
    ο Keanu Reeves ειναι ενας απο τους πολλους πλουσιους που δεν ζουνε για τα λεφτα
    οι ακροατες του τραννος νομιζουν οτι αυτη ειναι η ζωη. εαν ακουσεις τους στιχους του θα σου ερθει μια αηδια

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    όχι δεν τον ζηλεύω.
    έκανε τις επιλογές του, ζει με αυτές.
    εκμεταλλεύτηκε ευκαιρίες ή τον εκμεταλλεύτηκαν -όπως λέτε για ατζέντηδες.
    είναι ένα αναγνωρίσιμο πρόσωπο με άνετη ζωή.
    συνήθως κάτι τέτοιες ιστορίες δεν θες να ξέρεις τί κρύβουν από πίσω.
    όχι θέλω να κάνω τη δική μου ζωή και μόνο γι αυτά που θέλω εγώ να κάνω και δεν μπορώ λυπάμαι. όχι που δεν μπορώ να κάνω ό,τι κάνει κάποιος άλλος. ακόμη κι αν είναι τα ίδια. τότε απλά θαυμάζω και επαινώ.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    915
    Όχι ρε φίλε του Διαβόλου πράγματα είναι αυτά. Προσωπικά, δεν εγκρίνω.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by tommorello View Post
    Προσωπικά, δεν εγκρίνω.
    υπερβολικο σε βρισκω
    εδω που τα λεμε οι στιχοι θυμιζουν και λιγο απο μορρισον


    Δεν φοβάμαι το πιστόλι
    Γύρα, γύρα θέλει story
    Γυρνάμε με βενζίνη όλοι
    Ανάβω σπίτι σου φωτιά
    Δεν φοβάμε το πιστόλι
    Αλλά κοντά μου θέλει story
    Γίναμε με τα κοκόρια μας
    Γυρνάνε τα μυαλά
    Πάρε τηλ τον λογιστή
    10 δως'μου κι 'μαι 'κει
    Ο δικός μου είναι pc δεν κάνει λάθος για να ζει
    Πάρε τηλ την τράπεζα
    10, 10 το έμβασμα
    Τόσα φράγκα απ'την ρίμα το κεφάλι ξέχασα
    Oh mama...........

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2021
    Posts
    801
    ΑΧ αυτη η μουσικη του σατανα,που παρασυρει τη νεολαια μας..



    Για να μην παρεξηγηθω για το μπουτσο ειναι αυτος τρανος και οι αξιες ου προβαλει ,αλλα η συγκριση με τον μορισον και το γκουγκλ τρασλειτ ειναι για γελια

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    υπερβολικο σε βρισκω
    εδω που τα λεμε οι στιχοι θυμιζουν και λιγο απο μορρισον


    Δεν φοβάμαι το πιστόλι
    Γύρα, γύρα θέλει story
    Γυρνάμε με βενζίνη όλοι
    Ανάβω σπίτι σου φωτιά
    Δεν φοβάμε το πιστόλι
    Αλλά κοντά μου θέλει story
    Γίναμε με τα κοκόρια μας
    Γυρνάνε τα μυαλά
    Πάρε τηλ τον λογιστή
    10 δως'μου κι 'μαι 'κει
    Ο δικός μου είναι pc δεν κάνει λάθος για να ζει
    Πάρε τηλ την τράπεζα
    10, 10 το έμβασμα
    Τόσα φράγκα απ'την ρίμα το κεφάλι ξέχασα
    Oh mama...........
    τον morrison ουτε στο δαχτυλακι του δεν μπορει να φτασει , αν και πολυ μαρεσει ο morrison αν εχει γραψει αυτος τα τραγουδια των doors , που δεν το γνωριζω αυτο , παντως μεχει εντυπωσιασει καπου καποτε που τον ειχα δει ....ακουω ακομη doors .......αν και διαφωνω καθετα με την χρηση ναρκωτικων ........

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,744
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    τον morrison ουτε στο δαχτυλακι του δεν μπορει να φτασει , αν και πολυ μαρεσει ο morrison αν εχει γραψει αυτος τα τραγουδια των doors , που δεν το γνωριζω αυτο , παντως μεχει εντυπωσιασει καπου καποτε που τον ειχα δει ....ακουω ακομη doors .......αν και διαφωνω καθετα με την χρηση ναρκωτικων ........
    για πλακα το εγραψα, ασφαλως και δεν εχει καποια σχεση.
    τα μισα τραγουδια περιπου τα εχει γραψει ο κιθαριστας τους μαζι με τους στιχους

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    ενταξει Νικο, το διαβασα , η μεγαλη διαφορα των δυο ( τραννος-morrison ) ειναι οτι τον πρωτο του χρονου μονο η μανα του θα τον ξερει , ενω τον morrison ακομη τον ακουμε ......

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Lord of Light View Post
    https://www.youtube.com/watch?v=NxEd14--ZoA

    Ο τυπος εφτασε μεχρι Β λυκειου. Τωρα ειναι 22 και εχει οσα δεν θα βγαλουν αλλοι σε πολλα χρονια δουλειας. Ζει τη ζωη του στα ορια. Δεν ξερω αν θα "μακροημερευσει" με τετοια ζωη - οσοι ζουν στα ακρα καμια φορα φευγουν αρκετα νεοι. Αλλα ΤΩΡΑ ζει τη ζωη του. λεφτα, γκομενες, αμαξια κτλ. Μαγκακος που πουλαει μουρη. Τον ζηλευετε? θα θελατε να κανετε τη ζωη του?
    τι ακριβως να ζηλεψω απο τον τρανο? οτι ειναι ενας τυπος 22 χρονων και πηραν τα μυαλα του αερα? ας κανει οτι θελει με την ζωη του, μονο εμενα να μην με ενοχλει...την χλιδη και την καλοπεραση θα την λογοδοτησει στον θεο, οχι σε εμενα.. δεν εχω να ζηλεψω κατι, ουτε αυτος κανει καποια ζωη που εγω δεν κανω...η ζωη ειναι δικη μου και εμενα με αρκει να ειμαι χαρουμενος που μου επιτρεπει ο θεος να βλεπω ακομα μια μερα να ξημερωνει

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2015
    Posts
    169
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    πως το συμπερανες αυτο;
    υπολογιζω οτι οι αντζεντιδες του τον καθοδηγουν σχετικα με την εικονα που θα βγαλει προς τα εξω.
    οι του θεαματος συνηθως εχουν μια περσονα που μικρη σχεση εχει με την ζωη τους και τον χαρακτηρα τους
    εχεις σκεφτει ποτε εαν ο μουτσινας μιλα γυναικωτα και εκτος τηλεορασης; ο ρουβας εχει σχεση με αυτο που φανταζεσαι οταν ειναι στην πιστα;
    το πρωτο που πρεπει να ξερεις ειναι οτι ο καθε τραννος ειναι πολυ εργατικος και κανει οτι του πουνε ανθρωποι που εχουν κοινα οικονομικα συμφεροντα με αυτον
    Απο το λιγο που ασχοληθηκα με αυτον κανει εντονη ζωη. Δεν καθεται σπιτακι του να βλεπει τηλεοραση. Έχω δει δημοσιευματα - τον ειχαν προσφατα συλλαβει με οπλο.

    Δεν ξερω αν θα εξαφανιστει σε ενα χρονο. Εχει κοινο ο τυπος και πουλαει.

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •