Ο άντρας μου ζητάει επίμονα να κάνουμε τρίο.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 14 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 201
  1. #1
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39

    Ο άντρας μου ζητάει επίμονα να κάνουμε τρίο.

    Καλημέρα σε όλους, μόλις έκανα εγγραφή στο forum και είναι η πρώτη φορά που γράφω για κάτι τόσο προσωπικό.
    Είμαι 35 χρονών παντρεμένη 7 χρόνια και έχω ένα γιό. Ο άντρας μου ζητάει επίμονα να κάνουμε τρίο.
    Δεν τον νοιάζει αν πρόκειται για άντρα ή γυναίκα αν και προτιμά άντρα, τον εξιτάρει η ιδέα 3ου ατόμου. Μου το είχε αναφέρει και 2 μήνες πρίν παντρευτούμε αλλά τότε σκέφτηκα πώς ίσως να ήθελε να με δοκιμάσει... τότε του είχα απαντήσει αρνητικά εννοείται και απλά το προσπέρασα αποφεύγοντας περαιτέρω συζήτηση.
    Τον τελευταίο χρόνο και κάθε φορά που βρισκόμαστε ερωτικά συνέχεια μου λέει, `` άντε βρε μωρό μου κάνε κάτι να με φτιάξεις, κάτι να γουστάρουμε και οι 2 ...κτλ. και θέλω να κάνουμε παρτούζα να ανανεωθούμε λιγάκι``..κτλ! του έχω πεί πολλές φορές χωρίς να τον αποπάρω ότι πως γίνεται να θές να με μοιραστείς με κάποιον άλλον, πως γίνεται να θές κάτι τέτοιο με την γυναίκα σου! πιστεύω πως αυτό δεν το ζητάς από την γυναίκα σου αν πραγματικά την αγαπάς, την σέβεσαι και την εκτιμάς σαν σύζυγο και μαμά του παιδιού σου. Σημειωτέον ότι εκείνος έχει κάνει παρτούζες στο παρελθόν πολλές φορές με φίλους του και διάφορες κοπέλες. Τον τελευταίο χρόνο έχω και την εντύπωση ότι πηγαίνει και με άλλες.. ??? Θα ήθελα πολύ την γνώμη σας... είμαι πολύ λυπημένη και μπερδεμένη...δεν ξέρω πως να το χειριστώ πια. Ευχαριστώ πολύ!

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Το να είχε κάνει παρτούζες πριν τον γάμο όταν δεν είχατε σχέσει ,δεν είναι και κάνα τρελό πράγμα.Μ δύο κοπέλες ταυτόχρονα π΄χ πιστεύω ότι σχεδόν όλοι εμείς οι άντρες θα μας άρεσε κάτι τέτοιο.
    Αλλά να σ ζητάει τώρα ,μου φαίνεται υπερβολικό....Και πιστεύω εννοείται ότι ,όταν αγαπάς κάποιον δεν θες να τον μοιραστείς.Και προτιμάει και άντρα κιόλας? μου φαίνονται περίεργα τα πράγματα....

    Τώρα ο άντρας σ μπορεί να έχει άλλες ιδέες....
    Εφόσον δεν θες ,δεν θα τ κάνεις.....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Σου επιβεβαιωνω κι εγω οτι το να σε περιποιηθουν δυο αντρες ειναι απ τις μεγαλυτερες αντρικες φαντασιωσεις των πιο πολλων αντρων, οχι μονο του συζυγου σου. Μη νομισεις δηλ οτι το σκεφτηκε μονο αυτος. Ισως και συ να χεις δει ονειρα με πολλους αντρες να σε φροντιζουν. Να σε ρωτησω εγω κατι αλλο, εσυ τι χεις κανει ερωτικο για τον αντρα σου? του χεις κανει ενα στριπτιζ στην καμερα αν λειπει? του στελνεις φωτογραφιες στη δουλεια? δοκιμαζετε νεες ιδεες? αφηνεις το παιδι στην πεθερα σου να πατε μια εκδρομη? ή εχεις πεσει με το παιδι κ δε βρισκοσαστε? οσο κρατας στον αντρα σου τη φλογα του ερωτα μη φοβασαι να παει με αλλη. Προσεξε μηπως εχασες το ρολο της γυναικες και εγινες μονο τα υπολοιπα.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Φίλε η μεγαλύτερη αντρική φαντασίωση είναι με δύο κοπέλες......

  5. #5
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Το να είχε κάνει παρτούζες πριν τον γάμο όταν δεν είχατε σχέσει ,δεν είναι και κάνα τρελό πράγμα.Μ δύο κοπέλες ταυτόχρονα π΄χ πιστεύω ότι σχεδόν όλοι εμείς οι άντρες θα μας άρεσε κάτι τέτοιο.
    Αλλά να σ ζητάει τώρα ,μου φαίνεται υπερβολικό....Και πιστεύω εννοείται ότι ,όταν αγαπάς κάποιον δεν θες να τον μοιραστείς.Και προτιμάει και άντρα κιόλας? μου φαίνονται περίεργα τα πράγματα....

    Τώρα ο άντρας σ μπορεί να έχει άλλες ιδέες....
    Εφόσον δεν θες ,δεν θα τ κάνεις.....
    Καλησπέρα και ευχαριστώ πολύ για τα σχόλια...δεν με πειράζει τι έκανε πριν εμένα αλλά το τι θέλει να κάνει τώρα με εμένα... και του είπα κιόλας πολλές φορές ότι εγώ αυτό δεν μπορώ να στο κάνω ...αν θές πήγαινε κάντο με όποιους και όποιες θές να σου φύγει η επιθυμία/κ..... ΑΡΚΕΙ να μην το μάθω.... ίσως να έκανα και λάθος, δεν θα ήθελα να πάει με άλλη αλλά τι να πώ.... Ασε που πλέον αποφεύγω να μένω ξύπνια τα βράδια, επίτηδες κάνω πως με παίρνει ο ύπνος με το γιό μου ώστε να μην μου ζητήσει να κάνουμε σεξ και να μου λέει πάλι τα ίδια. Πιστεύεις ότι θέλει να με ταπεινώσει ή ότι δεν του κάνω πια ερωτικά??? είσαι άντρας και κρίνεις καλύτερα..

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    basικα τωρα δε ξερω αν θα μπορω να βρω τι συμβαινει γιατι θα σε ρωτουσα χωρις να το δημοσιευσω αν ειχες σκεφτει ποτε το ιδιο αφου μετα απο 5 λεπτα που διαβασα το θεμα σου δε μπορω να ριξω τα χαρτια για να βρω τι σκεφτεσαι εσυ για το ολο θεμα..

    αλλα αν υποθεσουμε οτι εχω παρει στα σοβαρα οσα γραφεις αν δε σ αρεσει καθολου σαν ιδεα αυτο σημαινει οτι απλα δε τεραζετε.

  7. #7
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    καλησπέρα kerasi, ευχαριστώ για το χρόνο σου, εγώ πάντα του έκανα διάφορα μέχρι και δονητή πήρα για να τον χρησιμοποιεί..ταυτόχρονα..so rry είναι λίγο παράξενο να γράφω για ερωτικά θέματα και να μπαίνω σε λεπτομέρειες.. :-) ...πάντα περιποιούμε τον εαυτό μου, πάντα φοράω sexy ρούχα και εσώρουχα...του μιλάω πρόστυχα που του αρέσει...του δείχνω πόσο μου αρέσει κάτι που κάνει κτλ...αλλά δεν μπορώ να δεχτώ ότι θέλει να δεί την γυναίκα του με άλλον.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Eαν πεις το ναι, εχει καποιον υποψη?

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Athens
    Posts
    351
    Εγώ προσωπικά Δεν θα μοιράζομουνα πότε μια κοπέλα μου ,άμα δεν μ έκανε ερωτικά απλά θα έφευγα, νομίζω ότι είναι θέμα σεβασμού πέρα από τα υπόλοιπα......Αλλά αυτό σύμφωνα με τα δικά μου μυαλά

    Λογικά δεν σ βλέπει και πολύ ερωτικά ,αλλά δεν ξέρω υπάρχουν άνθρωποι με πολλές ιδιαιτερότητες...
    Τ έχεις κάνει τίποτα και θέλει να σ ταπεινώσει ?

  10. #10
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    καλησπέρα Αλέξανδρε, θέλω απλά να μάθω τι Σημαίνει για τον άντρα να θέλει να μοιραστεί την γυναίκα του. πχ: ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑ ΠΙΑ, ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΤΑΠΕΙΝΩΣΕΙ - ΘΕΛΕΙ ΑΛΛΗ ΓΥΝΑΙΚΑ -...ΚΤΛ
    Σίγουρα όλοι μας έχουμε κατα καιρούς φαντασιώσεις αλλά προσωπικά δεν θα ήθελα να μοιραστώ τον άντρα μου με άλλη. Ισως αν ήμουν στα 25 χωρίς παιδί και αναίσθητη να το έκανα....

  11. #11
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    χεχε ....καλή ερώτηση...μου είπε αν θέλω να τον διαλέξω εγώ!....και συνήθως όταν μου το αναφέρει το θέμα εγώ δεν μιλάω γιατί κάνω κάτι άλλο...καλύτερα βέβαια γιατί δεν ξέρω και τι να του λέω.....Σίγουρα έχει κάποιον υπόψη του για να μου το λέει συνέχεια.....

  12. #12
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    βασικα αυτο ομως ετσι οπως το λες κανε οτι θες αρκει να η το μαθω ειναι σα να λες κ γω θα κανω οτι θελω κ δε θα το μαθεις.

  13. #13
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Το να είχε κάνει παρτούζες πριν τον γάμο όταν δεν είχατε σχέσει ,δεν είναι και κάνα τρελό πράγμα.Μ δύο κοπέλες ταυτόχρονα π΄χ πιστεύω ότι σχεδόν όλοι εμείς οι άντρες θα μας άρεσε κάτι τέτοιο.
    Αλλά να σ ζητάει τώρα ,μου φαίνεται υπερβολικό....Και πιστεύω εννοείται ότι ,όταν αγαπάς κάποιον δεν θες να τον μοιραστείς.Και προτιμάει και άντρα κιόλας? μου φαίνονται περίεργα τα πράγματα....

    Τώρα ο άντρας σ μπορεί να έχει άλλες ιδέες....
    Εφόσον δεν θες ,δεν θα τ κάνεις.....
    τι άλλες ιδέες μπορεί να έχει?

  14. #14
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by αλεξανδρος_77 View Post
    βασικα αυτο ομως ετσι οπως το λες κανε οτι θες αρκει να η το μαθω ειναι σα να λες κ γω θα κανω οτι θελω κ δε θα το μαθεις.
    οχι δεν είναι ετσι, εγώ δεν του είπα ότι θέλω κάτι άλλο / παραπάνω/ διαφορετικό. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ κάτι άλλο..im fine just the way he is

  15. #15
    Member
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    39
    Quote Originally Posted by superboy13 View Post
    Εγώ προσωπικά Δεν θα μοιράζομουνα πότε μια κοπέλα μου ,άμα δεν μ έκανε ερωτικά απλά θα έφευγα, νομίζω ότι είναι θέμα σεβασμού πέρα από τα υπόλοιπα......Αλλά αυτό σύμφωνα με τα δικά μου μυαλά

    Λογικά δεν σ βλέπει και πολύ ερωτικά ,αλλά δεν ξέρω υπάρχουν άνθρωποι με πολλές ιδιαιτερότητες...
    Τ έχεις κάνει τίποτα και θέλει να σ ταπεινώσει ?
    mmmm....γενικά είμαι ο δυναμικός σύντροφος στην οικογένεια...υπεύθυνη για όλα, το παιδί σχολεία, γιατροί, ψώνια, εξόδους, φίλοι, τραπέζια κτλ και οικονομικά καλύτερα απο εκείνον. Σίγουρα κάποιες φορές νιώθει μειονεκτικά κι ας μην το λέει... είμαι πάντα το επίκεντρο σε συναντήσεις- εξόδους, μπορώ να μιλήσω για τα πάντα και τους πάντες, εκείνος δεν είναι κοινωνικός όπως εγώ, δεν έχει τόσους φίλους...γενικά είναι πιο low

Page 1 of 14 12311 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου δεν πλένεται! Τί κάνουμε?
    By marirena in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 21-03-2022, 21:08
  2. Ελεύθερη σχέση. Ελπίζω να γίνει κάτι περισσότερο ενώ εκείνος ζητάει να κάνουμε τρίο..
    By axinos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 98
    Last Post: 10-12-2014, 16:44
  3. το τριο !
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 30
    Last Post: 01-06-2013, 04:05
  4. Ζηταει χρονο μετα απο σχεση
    By sullengirl_deleted in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 4
    Last Post: 29-08-2012, 14:46
  5. ΠΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ - ΤΡΙΟ
    By puma_boy in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 05-02-2008, 23:42

Tags for this Thread

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •