Tην έδιωξα και νιώθω καλύτερα.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 52
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34

    Tην έδιωξα και νιώθω καλύτερα.

    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:06.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    123
    δεν ξερω αν ειμαι αντικειμενικος.. αλλα θαθελαμε ισως καποιοι απο δω να μαθουμε που πας και της βρησκεις, περα απο την πλακα προφανως προκειται για ατομο που εχει μια ψυχικη κατασταση λιγο δυσκολη και ισως σε θελει να να μην νιωσει τελειως ξεκρεμαστη... για να φερεται οπως λες μπορει ν αμην εχει ουτε φιλες και επεισης για να λες οτι την κανεις σκουπιδι και παλι μενει τοτε μαλλον δεν εχει ξαναμεινει ποτε μονη γιαυτο το βλεπει τοσο αμαν

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Ευχαριστώ τον προηγούμενο φίλο. Όπως είπα πριν θα αναλύσω.
    Καταρχήν ξεκαθαρίζω ότι σαν άνθρωπος είμαι κατηγορίας ότι βλέπω είναι έτσι όπως φαίνεται
    κι ότι γράφει δεν ξεγράφει.
    Η πρώτη εντύπωση στα πράγματα συνήθως είναι η σωστή ενώ αυτά που λέγονται ότι μπορούμε
    να αλλάξουμε τα πράγματα είναι μπούρδες. Αυτό συμβαίνει σε ελάχιστο βαθμό, όλα πάνε μόνα τους.
    Άνθρωποι σαν εμένα είναι πολύ ισχυρές προσωπικότητες ασχέτως ευαισθησιών και δεν καταλαβαίνουν τίποτα άλλο.
    Συνήθως δεν κοντράρουν ή κοντράρονται (είναι άτοπο οτιδήποτε εναντίον τους)
    γιατί δεν βγαίνει τίποτα αν κλειδώσουν με επιχειρήματα οπότε τελειώνουν μόνοι τους τις διαδικασίες.
    Αυτό αφορά ιδιαίτερα τις σχέσεις σε αυτό το θέμα όπως βλέπουμε.
    Επανέρχομαι στην τύπισσα. Παντρεμένη με πολλά ψυχολογικά που μου έχει αποκαλύψει.
    Δεν θα την συντρίψω ή στιγματίσω εδώ διότι δεν μου δίνει κάτι.
    Αντίθετα στην πραγματικότητα μου αρέσει να την κάνω λιώμα λεκτικά (με το γάντι ή όχι)
    μέχρι τον πυρήνα της και να επιστρέφει για να ξαναγίνει ρεζίλι. Εγώ απλά φεύγω.
    Σημειώνω ότι μου έχει φερθεί πολύ χάλια και δεν την θέλω.
    Αν την ήθελα, θα το έλεγα. Απλά γίνεται σεξ αλλά όχι όπως παλιά.
    Είχα όμορφα συναισθήματα που πήραν δρόμο και μόνο λύπη και στενοχώρια μου προκαλεί.
    Έχει έντονες ανασφάλειες μην χαθούμε, κάτι που εμένα δεν με απασχολεί πλέον.
    Γράψτε ότι θέλετε και θα επανέρχομαι. Οι απόψεις σας είναι σεβαστές ως αντικειμενικές.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    101
    Για ποιο λόγο ένας άνθρωπος με ισχυρή προσωπικότητα όπως εσύ
    1) έχει ανάγκη να κάνει λιώμα λεκτικά (να την κάνει σκουπίδι) μία «σούπερ ψυχοπαθή»;
    2) επιλέγει το σεξ με μια γυναίκα που του προκαλεί μόνο λύπη και στενοχώρια και όχι με κάποια άλλη για την οποία νιώθει όμορφα συναισθήματα;

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.

    Δηλαδη να τις φερεσαι καλα και αυτη για παραδειγμα να σου σπασει το κεφαλι χωρις καμμια τυψη συνειδησεως, σαν σουπερ ψυχοπαθης.
    Οσο για το ισχυρη προσωπικοτητα δεν θα το ελεγα προσον. Εγω θεωρω προσον να αλλαζεις γνωμη αστραπιαια μαλιστα, αν βλεπεις οτι κανεις λαθος με τα σωστα επιχειρηματα.
    Τεσπα στο ζητουμενο.
    Εαν δεν τη θελεις πρεπει να της κοψεις καθε επαφη, ουτε σεξ ουτε τιποτα κατα τη γνωμη μου και να εμμεινεις στην αποφαση σου αυτη (εδω πρεπει να εμμεινεις). Ας βρει και αυτη τις ισορροπιες της και να το αποδεχτει. Γνωμη μου. Καλυτερο και για τους δυο.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:07.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Ευχαριστώ τον προηγούμενο φίλο. Όπως είπα πριν θα αναλύσω.
    Καταρχήν ξεκαθαρίζω ότι σαν άνθρωπος είμαι κατηγορίας ότι βλέπω είναι έτσι όπως φαίνεται
    κι ότι γράφει δεν ξεγράφει.
    Η πρώτη εντύπωση στα πράγματα συνήθως είναι η σωστή ενώ αυτά που λέγονται ότι μπορούμε
    να αλλάξουμε τα πράγματα είναι μπούρδες. Αυτό συμβαίνει σε ελάχιστο βαθμό, όλα πάνε μόνα τους.
    Άνθρωποι σαν εμένα είναι πολύ ισχυρές προσωπικότητες ασχέτως ευαισθησιών και δεν καταλαβαίνουν τίποτα άλλο.
    Συνήθως δεν κοντράρουν ή κοντράρονται (είναι άτοπο οτιδήποτε εναντίον τους)
    γιατί δεν βγαίνει τίποτα αν κλειδώσουν με επιχειρήματα οπότε τελειώνουν μόνοι τους τις διαδικασίες.
    Αυτό αφορά ιδιαίτερα τις σχέσεις σε αυτό το θέμα όπως βλέπουμε.
    Επανέρχομαι στην τύπισσα. Παντρεμένη με πολλά ψυχολογικά που μου έχει αποκαλύψει.
    Δεν θα την συντρίψω ή στιγματίσω εδώ διότι δεν μου δίνει κάτι.
    Αντίθετα στην πραγματικότητα μου αρέσει να την κάνω λιώμα λεκτικά (με το γάντι ή όχι)
    μέχρι τον πυρήνα της και να επιστρέφει για να ξαναγίνει ρεζίλι. Εγώ απλά φεύγω.
    Σημειώνω ότι μου έχει φερθεί πολύ χάλια και δεν την θέλω.

    Αν την ήθελα, θα το έλεγα. Απλά γίνεται σεξ αλλά όχι όπως παλιά.
    Είχα όμορφα συναισθήματα που πήραν δρόμο και μόνο λύπη και στενοχώρια μου προκαλεί.
    Έχει έντονες ανασφάλειες μην χαθούμε, κάτι που εμένα δεν με απασχολεί πλέον.
    Γράψτε ότι θέλετε και θα επανέρχομαι. Οι απόψεις σας είναι σεβαστές ως αντικειμενικές.
    ο τροπος που περιγραφεις να σκεφτεσαι και ο τροπος που μιλας και φερεσαι σε αυτην την φιλη σου, με τπτ δεν θα σκεφτομουν οτι ανηκει σε ενα ατομο με "ισχυρη προσωπικοτητα". αν ειχες ισχυρη προσωπικοτητα, μολις αντιλαμβανοσουν οτι η σχεση σου δεν ειναι οπως θελεις/σου αξιζει, θα απομακρυνοσουν μονιμα. δεν θα δοκιμαζες ξανα και ξανα, όποτε εκεινη επεστρεφε.
    επισης, δεν καταλαβαινω τι ευχαριστηση παιρνει ενας ανθρωπος απο το "να κανει λιωμα" με το γαντι η χωρις καποιον που απλα δεν γουσταρει...
    οι περιγραφες σου πιο πολυ ταιριαζουν σε εναν ανδρα που εχει ζησει μεγαλη απορριψη απο αυτην την γυναικα και ειναι πολυ αδυναμος και συμπλεγματικος για να γυρισει απλα την πλατη και ασχολειται και ξανασχολειται οποτε εκεινη τον ξαναθυμηθει, προσπαθωντας εστω να την προσβαλει, αφου δεν μπορεσε να την κανει να τον αγαπησει...
    οι περιγραφες σου, δεν με πανε πουθενα αλλου..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Χμμ ...

    Συνοψίζοντας όλα αυτά ?

    Ένας σπουδαίος άνθρωπος με τρομερή προσωπικότητα ασχολείται στην ζωή του με ένα ασήμαντο άνθρωπο κατά τα λεγόμενα του ,αρέσκεται αν τον υποβιβάζει και να τον μειώνει και όλα αυτά μόνο για το σεξ ..

    Γιατί άραγε ?
    Ποια δική του ψυχολογική ανικανότητα ικανοποιεί μέσα από όλο αυτή την αρρωστημένη σχέση ?

    Τι είναι αυτό που τον στιγμάτισε στην ζωή του και θέλει να λαμβανει ικανοποίηση μέσα από τον υποβιβασμό και τον εξευτελισμό ενός άλλου ανθρώπου και πολύ περισσότερο μιας γυναίκας ?
    Γιατί άραγε να θέλει να αποδεικνύει τον κατ αλλα σοβαρό ανδρισμό του μόνο σε μια γυναίκα ωστε να ικανοποιείται ηθικά και σωματικά ..

    Φαντάζομαι ότι το σεξ με ένα τέτοιο μπαγκραουντ θα είναι ότι πιο ζωώδες υπάρχει..

    Απλες ρητορικές ανησυχίες δικές μου, διαβάζοντας όλο αυτό από μια τόσο σοβαρή προσωπικότητα ...

    Καλημέρα!
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Αυτος που εχει το πρόβλημα εισαι ξεκάθαρα εσυ.Κοιτα το οσο προλαβαίνεις
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Καλημέρα. Δεν περίμενα κάτι καλύτερο. Βλέπω ότι μόνο ο keep walking κατάλαβε τι γράφω.
    Μέχρι στιγμής κινούμαι πάνω σε αυτό και εύχομαι να ησυχάσω αλλά αυτή εμφανίζεται και μου κάνει χαλάστρες
    στην διάθεσή μου (γκαρίζει και θέλει να είμαστε μαζί με τον τρόπο που θέλει αυτή-αυτό βλέπω το κάνατε γαργάρα)
    ενώ μου λέει ότι αν αν βρω άλλη, δεν θα με αγαπάει πια (καλύτερα για'μένα).
    Δεν έχω αναφέρει πουθενά ότι την προσεγγίζω εγώ αλλά αυτή. Ως ικανότατος χειριστής του γραπτού λόγου
    διακρίνω ότι αυτά τα οποία γράφετε, δεν υφίστανται αλλά τα τοποθετείτε εσείς. Δεν πειράζει όμως.
    Ίσως να έχετε βιώματα μιας που στην κοινωνία, πολλοί άνθρωποι δεν αποδέχονται εύκολα το όχι του άλλου.
    Προσωπικά, όποτε μου πουν όχι, έχω φύγει πριν καν τελειώσει η φράση. Τι να συζητήσω; με νοιάζουν οι λόγοι;
    αυτά τα έκανα στο λύκειο κι όπως σας είπα τα πράγματα πάνε μόνα τους όσο κι αν νομίζετε ότι τα αλλάζετε
    με προσπάθεια κτλ. Αν κάτι είναι να γίνει, θα γίνει. Θα το φέρουν οι καταστάσεις. Τόσο απλό είναι τελικά.
    Άλλοι ζουν κι άλλοι θεωρητικολογούν. Τι να κάνουμε;
    συνεχίζω με το να πω ότι αφού εγώ της λέω ότι τσάμπα επιστρέφει και δεν την θέλω, τελικά αυτή έρχεται αραιά
    λαμβάνοντας μια ξεπέτα. Αυτό της το έχω δηλώσει. Ότι δηλαδή την βλέπω μόνο για αυτό πλέον
    μέχρι να ξενερώσω τελείως (μεγάλη ξεφτίλα για αυτήν) οπότε αν είχε αξιοπρέπεια δεν θα επέστρεφε.
    Δηλαδή δεν την κοροιδεύω αλλά της λέω την αλήθεια. Αν αυτή ήθελε έναν παρηγορητή παρέας
    και της βγήκε κάτι συναισθηματικό-σεξουαλικό, καλά ήταν αλλά ας το κόψει.
    Ας πρόσεχε το φερσιμό της και την συμπεριφορά της διότι ότι γράφει δεν ξεγράφει για μένα.
    Κι αυτό το κάνατε γαργάρα.
    Στον δικό μου εγκέφαλο, όλα λύνονται κι όποιος δεν τα λύνει ας κόψει τον σβέρκο του.
    Εν προκειμένω ας πάει σε κάποιον γιατρό όπως της έχω πει να βρει λύση.
    Δικό της πρόβλημα, δεν θα μου το μεταβιβάσει.
    Μιλάω με κάποιες (γιατί κοιτάζω την πάρτη μου) κι ήρθε αυτή και μου έλεγε ότι με αγαπάει
    και δεν θέλει να με αγγίζουν κτλ.
    Άρα αυτή με θέλει, εγώ απλά την υποβιβάζω. Αυτό διακρίνω ότι γίνεται μέχρι να εδραιώσω θέση με κάποια σοβαρή
    οπότε να μην την έχω ούτε για ξεπέτα ή να το πάρει απόφαση ότι απέτυχε και να πάει σπίτι στον άνδρα της
    ή να βρει άλλον. Τελευταία της είχα πει να της γνωρίσω κάποιον που ξέρω για να μην με ζαλίζει
    και τρελλάθηκε τελείως. Έτσι τα λύνουμε εμείς οι ισχυρές προσωπικότητες.
    Last edited by user name; 18-06-2021 at 12:49.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2021
    Posts
    101
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Καλημέρα. Δεν περίμενα κάτι καλύτερο. Βλέπω ότι μόνο ο keep walking κατάλαβε τι γράφω.
    Μέχρι στιγμής κινούμαι πάνω σε αυτό και εύχομαι να ησυχάσω αλλά αυτή εμφανίζεται και μου κάνει χαλάστρες
    στην διάθεσή μου (γκαρίζει και θέλει να είμαστε μαζί με τον τρόπο που θέλει αυτή-αυτό βλέπω το κάνατε γαργάρα)
    ενώ μου λέει ότι αν αν βρω άλλη, δεν θα με αγαπάει πια (καλύτερα για'μένα).
    Δεν έχω αναφέρει πουθενά ότι την προσεγγίζω εγώ αλλά αυτή. Ως ικανότατος χειριστής του γραπτού λόγου
    διακρίνω ότι αυτά τα οποία γράφετε, δεν υφίστανται αλλά τα τοποθετείτε εσείς. Δεν πειράζει όμως.
    Ίσως να έχετε βιώματα μιας που στην κοινωνία, κάποιοι άνθρωποι δεν αποδέχονται εύκολα το όχι του άλλου.
    Προσωπικά, όποτε μου πουν όχι, έχω φύγει πριν καν τελειώσει η φράση. Τι να συζητήσω; με νοιάζουν οι λόγοι;
    αυτά τα έκανα στο λύκειο κι όπως σας είπα τα πράγματα πάνε μόνα τους όσο κι αν νομίζετε ότι τα αλλάζετε
    με προσπάθεια κτλ. Αν κάτι είναι να γίνει, θα γίνει. Θα το φέρουν οι καταστάσεις. Τόσο απλό είναι τελικά.
    Άλλοι ζουν κι άλλοι θεωρητικολογούν. Τι να κάνουμε;
    συνεχίζω με το να πω ότι αφού εγώ της λέω ότι τσάμπα επιστρέφει και δεν την θέλω, τελικά αυτή έρχεται αραιά
    λαμβάνοντας μια ξεπέτα. Αυτό της το έχω δηλώσει. Ότι δηλαδή την βλέπω μόνο για αυτό πλέον
    μέχρι να ξενερώσω τελείως (μεγάλη ξεφτίλα για αυτήν) οπότε αν είχε αξιοπρέπεια δεν θα επέστρεφε.
    Δηλαδή δεν την κοροιδεύω αλλά της λέω την αλήθεια. Αν αυτή ήθελε έναν παρηγορητή παρέας
    και της βγήκε κάτι συναισθηματικό-σεξουαλικό, καλά ήταν αλλά ας το κόψει.
    Ας πρόσεχε το φερσιμό της και την συμπεριφορά της διότι ότι γράφει δεν ξεγράφει για μένα.
    Κι αυτό το κάνατε γαργάρα.
    Στον δικό μου εγκέφαλο, όλα λύνονται κι όποιος δεν τα λύνει ας κόψει τον σβέρκο του.
    Εν προκειμένω ας πάει σε κάποιον γιατρό όπως της έχω πει να βρει λύση.
    Δικό της πρόβλημα, δεν θα μου το μεταβιβάσει.
    Μιλάω με κάποιες (γιατί κοιτάζω την πάρτη μου) κι ήρθε αυτή και μου έλεγε ότι με αγαπάει
    και δεν θέλει να με αγγίζουν κτλ.
    Άρα αυτή με θέλει, εγώ απλά την υποβιβάζω. Αυτό διακρίνω ότι γίνεται μέχρι να εδραιώσω θέση με κάποια σοβαρή
    οπότε να μην την έχω ούτε για ξεπέτα ή να το πάρει απόφαση ότι απέτυχε και να πάει σπίτι στον άνδρα της
    ή να βρει άλλον. Τελευταία της είχα πει να της γνωρίσω κάποιον που ξέρω για να μην με ζαλίζει
    και τρελλάθηκε τελείως. Έτσι τα λύνουμε εμείς οι ισχυρές προσωπικότητες.
    Για ποιο λόγο μια ισχυρή προσωπικότητα έχει ανάγκη την άποψη μας;

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Quote Originally Posted by kostas_ath View Post
    Για ποιο λόγο μια ισχυρή προσωπικότητα έχει ανάγκη την άποψη μας;
    Θέλω να αξιολογηθεί το σκεπτικό μου, το οποίο δεν θα αλλάξω διότι μου αρέσει όπως σκέφτομαι.
    Ωμά και ντόμπρα σκέφτομαι. Γιατί να μην υπάρχει κι αυτή η πλευρά;
    δηλαδή για'μένα μετράει μόνο το ότι αποδεικνύεται κι όχι ότι μου λέει η κάθε τύπισσα (αναφέρομαι σε αυτή)
    όσον αφορά το θέμα που συζητάμε. Ωστόσο οι γνώμες παραμένουν σεβαστές.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by user name;1164364[QUOTE
    αυτή εμφανίζεται και μου κάνει χαλάστρες
    Και εσυ την δεχεσαι κανοντας το επιβήτορα ...

    είμαστε μαζί με τον τρόπο που θέλει αυτή
    και το πετυχαινει αφου παίρνει αυτο που θελει ,ενα σεξακι μαλλον ...


    δεν την προσεγγίζω εγώ αλλά αυτή. Ως ικανότατος χειριστής του γραπτού λόγου
    Αυτο λεμε ως αψογοι αναγνωστες του δικου σου γραπτου λογου ,αυτη ερχεται και εσυ στα τεσσερα για σεξακι ...
    Ο επιβητορας που λεγαμε ...


    Ίσως να έχετε βιώματα μιας που στην κοινωνία, πολλοί άνθρωποι δεν αποδέχονται εύκολα το όχι του άλλου.
    Οντως ειναι λυπηρο να αναγνωριζεις βιωματα που εχεις μαθει να αποφευγεις γιατι ετσι αναγνωριζεις στον αλλον τα δικα του θεματακια ...

    Προσωπικά, όποτε μου πουν όχι, έχω φύγει πριν καν τελειώσει η φράση. Τι να συζητήσω; με νοιάζουν οι λόγοι;
    Ελα μου ντε ,εδω σου ειπαν ολοι κατι αντιθετο πλην ενως και κατευθειαν εφυγες ...
    Α! δεν εφυγες ακομα ?

    αυτά τα έκανα στο λύκειο
    και συνεχιζεις ακομα γιατι καποιος δεν σου ειπε οτι μεγαλωνοντας ο ανθρωπος ωριμαζει δεν παλιμπεδιζει ...


    λαμβάνοντας μια ξεπέτα. Αυτό της το έχω δηλώσει. Ότι δηλαδή την βλέπω μόνο για αυτό πλέον
    μέχρι να ξενερώσω τελείως (μεγάλη ξεφτίλα για αυτήν) οπότε αν είχε αξιοπρέπεια δεν θα επέστρεφε.
    Εχεις σκεφτει το γεγονος οτι δινεις παιρνεις σε αυτη την ζωη και οτι τα συναισθηματα ειναι αμοιβαια ?Λεω εγω τωρα γιατι και αυτη αυτο παιρνει απο εσενα ...Αν το καταλαβες γιατι εισαι και καππου επιπεδου

    Δηλαδή δεν την κοροιδεύω αλλά της λέω την αλήθεια. Αν αυτή ήθελε έναν παρηγορητή παρέας
    και της βγήκε κάτι συναισθηματικό-σεξουαλικό, καλά ήταν αλλά ας το κόψει.
    Ειδες που το λες και μονος σου ?σεξακι ηθελε και το βρηκε γιατι να φυγει ?

    Ας πρόσεχε το φερσιμό της και την συμπεριφορά της διότι ότι γράφει δεν ξεγράφει για μένα.
    Κι αυτό το κάνατε γαργάρα.
    Αντε καλε ,εγω πανω σε αυτα σου απανταω ..

    Στον δικό μου εγκέφαλο,
    Για ποιο ακριβως μιλας ,τον πανω ή τον κατω ?

    όλα λύνονται κι όποιος δεν τα λύνει ας κόψει τον σβέρκο του.
    Κριμα εισαι και νεο παιδι να πας ετσι αδοξα ...

    Εν προκειμένω ας πάει σε κάποιον γιατρό όπως της έχω πει να βρει λύση.
    Εγω λεω να πατε μαζι ,θα σας βγει και πιο φθηνα ...

    Δικό της πρόβλημα, δεν θα μου το μεταβιβάσει.
    Ε ναι σε αυτο συμφωνω ,ποσα να λυσεις και εσυ ακομα ...


    Μιλάω με κάποιες (γιατί κοιτάζω την πάρτη μου)
    Προφανώς τοσο καιρο που ασχολεισαι μαζι της καμια δεν καταφερες να ψησεις απο αυτες τις σοβαρες που μιλας ετσι ?Γιατι αραγε ?

    Άρα αυτή με θέλει, εγώ απλά την υποβιβάζω.
    Ωραιος υποβιβασμος οταν προσφερεις τον αλλο ενα γρηγορο και καλο σεξακι ....

    Αυτό διακρίνω ότι γίνεται μέχρι να εδραιώσω θέση με κάποια σοβαρή
    Η σοβαρη αληθεια τι αποψη θα εχει ?

    ο Τελευταία της είχα πει να της γνωρίσω κάποιον που ξέρω για να μην με ζαλίζει
    και τρελλάθηκε τελείως. Έτσι τα λύνουμε εμείς οι ισχυρές προσωπικότητες.
    [/QUOTE]

    Περιμενε θα σου κανει προταση αργοτερα για τριο ..Ετσι αλλωστε καταληγετε εσεις οι σοβαρες προσωπικοτητες ..


    Ποιο τρολ πεθαινεις ετσι ?
    Καλο ομως ,να σπασει η μονοτονια εδω μεσα ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Παρατηρούμε την άοκνη προσπάθεια να μειωθούν τα δεδομένα της περίπτωσης.
    Απαξιώνοντας γελώ και συνεχίζω.
    Αναλυτικότερα στην αρχή που τα φτιάξαμε, θυμάμαι ότι της είχα δηλώσει πως άλλο η οικογένειά της κι άλλο εγώ.
    Δεν θα κάτσω μαζί της αν δεν νιώθω όπως θέλω κι αν τυχόν δεν θέλει ούτε αυτή, το διαλύουμε
    και πάμε παρακάτω ήσυχα κι ωραία.
    Ότι κι αν κάνει κι όσο κι αν κουνιέται υπό την προυπόθεση παντρεμένης, εμένα δεν με απασχολεί
    το πως θα τα βγάζει πέρα για να μην καρφωθεί (μη δίνοντας εγώ δικαίωμα-άρα βγαίνω λάδι) αλλά θέλω κι απαιτώ
    να φέρεται ως γκόμενα κι όχι να παλαβώνει ή να φέρεται άσχημα λόγω άγχους
    (που ξέρω εξάλλου ότι είναι έτσι; ) Αυτά είχα δηλώσει, τι να κάνουμε;
    ντροπές, γκρίνιες, βρισίδια, αποφυγές, διαφοροποιήσεις συμπεριφοράς, περίεργα φερσίματα μπροστά σε άλλους
    κτλ, τα πήρα ως παιχνίδισμα. Απέτυχε. Ας πρόσεχε. Ούδεν λάθος αναγνωρίζεται σε τέτοια θέματα.
    Ας μην επιστρέφει. Πρόβλημά της. Εγώ δεν την ενοχλώ. Τα λέμε άλλη στιγμή.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by user name View Post
    Καλημέρα. Δεν περίμενα κάτι καλύτερο. Βλέπω ότι μόνο ο keep walking κατάλαβε τι γράφω...
    εγω παλι, βλεπω οτι εσυ εισαι ο μονος που δεν καταλαβε τι γραφει ο κιπ....
    για τα υπολοιπα, περαστικα. ειναι φανερο ποσο εχεις υποφερει γι αυτην "που δεν θελεις"...

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Αγαπητέ θεματοθέτη,
    θα στα πω χύμα.
    Τα μηνύματα σου είναι αρκετά θυμωμένα!
    Τι σου έκανε αυτή η κοπέλα και σε πλήγωσε;
    Γιατί τώρα χωρίς να το καταλαβαίνεις έχεις μπει σε ένα παιχνίδι εξουσίας μαζί της...
    Κατανοείς φαντάζομαι πως όταν μια γυναίκα παύει να σε ενδιαφέρει, όχι μόνο για σεξ δεν κάθεσαι, δεν θες καν να ασχοληθείς.
    Εδώ ολόκληρο ποστ ανέβασες εδώ.
    Κάτι υπάρχει.
    Άσε τα "εγώ είμαι ισχυρή προσωπικότητα και δεν ξεχνάω κλπ".
    Μια ισχυρή προσωπικότητα δεν αρκεί για να είσαι ευτυχισμένος.
    Και σημασία έχει εσύ να μην αναλώνεσαι σε καταστάσεις που δεν έχουν τίποτα να σου προσφέρουν παρά ένα μισοφουσκωμένο εγωισμό.
    Γιατί μεταξύ μας θεωρώ πως αυτή η κοπέλα σου πληγωσε τον εγωισμό ο οποιος τώρα κάνει επανασταση και θέλει εκδίκηση.
    Αλλιώς δεν βρίσκω κάποιον άλλο λόγο να ασχολείσαι μαζί της.
    Δηλαδή, οκ, πόσοι άνθρωποι δεν ταιριαξαν μεταξύ τους και απλά χώρισαν οι δρόμοι τους.
    Δες τι θες με διαύγεια.
    Γιατί ασχολείσαι;
    Γιατί χαίρεσαι να την υποβιβάζεις;
    Τι έχει πληγωθεί μέσα σου;

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιωθω πολυ παραξενα..νιωθω οτι παω στα χαμενα.
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-2019, 13:32
  2. Replies: 3
    Last Post: 15-10-2018, 02:23
  3. Νιωθω πως δν μ καταλαβαινει κανεις ... Νιωθω μονος
    By Sotirishatzi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 01-12-2015, 11:03
  4. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20
  5. ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
    By sonia_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 139
    Last Post: 21-01-2007, 01:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •