Νιώθω χαζή
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 30
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236

    Νιώθω χαζή

    Γεια σας!
    Ήθελα κάπου να μιλήσω γι αυτό που μου έχει συμβεί γιατί αν δεν σταματήσω να το σκεφτομαι, μαλλον θα παω σε ψυχολόγο. Πριν 2μιση χρονια περίπου ειχα αρχίσει μια ιστορία με ένα παιδι. Είχαμε κατι χαλαρο μιας και μου ειχε ξεκαθαρίσει οτι δεν ήθελε σχέση γιατί δεν ειχε χρόνο για κάτι τέτοιο..Εγω τον ηθελα αρκετά και γενικώς συμβιβάστηκα με αυτή την κατασταση. Κάποια στιγμη μου μιλησε πολύ στην ψύχρα λέγοντας μου ότι αυτό που έχουμε ειναι καθαρα σεξουαλικό και με εκανε να νιωσω πολυ υποτιμημένη οποτε του είπα οτι το σταματάμε εδώ. 10 μερες αργότερα και ενω είχε αρχίσει η πρώτη καραντίνα μου στέλνει οτι του λειπω και μου λεει να γυρίσω απο το πατρικό μου (γιατι ειχα φυγει) να ξαναβρεθούμε κλπ. Ειπε οτι δεν καταλαβαίνω πώς ειναι η καθημερινότητα του και οτι τον λιγο χρονο που του μενει τον αφιερώνει σε μενα και διάφορες τέτοιες μαλ@ακιες. Εγω βεβαια τοτε χαρηκα παρα πολυ που μου ξαναεστειλε κλπ και εν τελει οταν γυρισα η ιστορια συνεχιστηκε. Γενικα, επειδη ειναι μεγαλη ιστορία να πω εν ολιγοις οτι στο τελος απλα αρχισε να απομακρυνεται και αφού τον πίεσα να μου πει στα αληθεια τον λογο, μου είπε οτι δεν ειχε χρονο για σχέση, αλλα και να ειχε παλι δεν θα εκανε σχεση μαζι μου γιατι εγω δεν του εκανα για σχεση.. Μου ειπε κι αλλα τετοια μαργαριταρια που με έκαναν να νιωσω ενα τιποτα γενικα. Μηνες αργοτερα μου ξαναεστειλε γιατι ήθελε να ξαναβρεθούμε. Αρχικά δεν ασχοληθηκα, εριξα ακυρο, αλλα μετα μου κόλλησε στο μυαλο και καποιους μηνες μετα ξανακαναμε κατι αφού του εστειλα εγω. Τελευταία φορα βρεθηκαμε πριν 3μηνες. Γενικώς μου είναι πολυ δύσκολο να περιγραψω ολα οσα εγιναν γιατι ειναι μεγάλη ιστορια. Απλώς νιώθω παρα πολυ χαζη γιατι για ενα διαστημα ενιωθα οτι του ήμουν κατα εναν τροπο σημαντικη. Εμενα η σεξουαλική σχεση που ειχαμε με σημαδεψε ψυχικά και με εκανε εν τελει να νιωθω σαν να ήμουν ενα αντικειμενο για αυτόν. Είδα φωτογραφίες του τωρα στο ινσταγκραμ με μια κοπέλα με την οποία εχει σχεση και με επιασε ναυτία. Ενιωσα τοσο μα τόσο χαζη που εδινα ουσιαστικα το σωμα μου σε εναν ανθρωπο τοσο καιρό, ο οποιος δεν αισθανθηκε ποτε τίποτα βαθύτερο για μένα. 4 μηνες βρισκομασταν συστηματικα και με ειχε του πεταματου αλλα εγω συμβιβαζόμουν. Και τωρα με την κοπελα του, 3 μηνες μαζι και έτοιμους να παντρευτούν τους βλεπω (που λεει ο λογος).Προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι και απλως να τα απωθω απο το μυαλό μου. Σταματησα και το αρρωστημενο stalking στον ινσταγκραμ. Αλλα όλα αυτά υπαρχουν μεσα μου. Γενικώς εριξα παρα πολύ τον εαυτο μου και ξερω οτι υπευθυνη είμαι ξεκάθαρα εγω. Στην αρχή ημουν αφελης γιατί πίστευα οτι οντως μπορει να φταιει η ελλειψη χρονου και στη συνεχεια εκανα σαν να μην με πειραζουν ολα αυτα μονο και μονο γιατι ηθελα να ξανακανω κατι μαζι του. Ελεγα νταξει μωρε κι εγω να περάσω καλά θελω στο κατω κατω.. Πλέον νιώθω σαν να ειμαι ενα σώμα και τιποτα παραπάνω. Μπορεί αλλα αγορια να με θέλουν για σχέση αλλα το γεγονός οτι αυτος με απέρριψε παρ'οτι περνούσαμε καλα, επειδή δεν ενιωθε κάτι παραπάνω μου έχει ρίξει την αυτοεκτίμηση πολύ χαμηλά. Νιώθω ανασφάλεια για τον χαρακτήρα μου, για αυτο που ειμαι σαν ανθρωπος.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 16-07-2022 at 17:00.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    548
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση..
    τι μισος ειναι αυτο τόσο για τις παρθένες όσο και για όσες πάνε με χορηγούς !!!!! πωπω να σκάσεις είσαι εεεεε
    Last edited by Aeon; 16-07-2022 at 17:00.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Πλέον νιώθω σαν να ειμαι ενα σώμα και τιποτα παραπάνω. Μπορεί αλλα αγορια να με θέλουν για σχέση αλλα το γεγονός οτι αυτος με απέρριψε παρ'οτι περνούσαμε καλα, επειδή δεν ενιωθε κάτι παραπάνω μου έχει ρίξει την αυτοεκτίμηση πολύ χαμηλά. Νιώθω ανασφάλεια για τον χαρακτήρα μου, για αυτο που ειμαι σαν ανθρωπος.
    Γιατί; Επειδή δεν σε ήθελε ένας για σχέση; Δεν μπορεί όλοι να κάνουν σε όλους. Η λύση είναι να μην σκέφτεσαι συνεχώς τη συγκεκριμένη υπόθεση και να κοιτάξεις μπροστά τώρα. Πάντως δεν βλέπω κάτι το μεμπτό στην όλη ιστορία, πολύ την έχεις μεγαλοποιήσει στο μυαλό σου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Γεια σας!
    Ήθελα κάπου να μιλήσω γι αυτό που μου έχει συμβεί γιατί αν δεν σταματήσω να το σκεφτομαι, μαλλον θα παω σε ψυχολόγο. Πριν 2μιση χρονια περίπου ειχα αρχίσει μια ιστορία με ένα παιδι. Είχαμε κατι χαλαρο μιας και μου ειχε ξεκαθαρίσει οτι δεν ήθελε σχέση γιατί δεν ειχε χρόνο για κάτι τέτοιο..Εγω τον ηθελα αρκετά και γενικώς συμβιβάστηκα με αυτή την κατασταση. Κάποια στιγμη μου μιλησε πολύ στην ψύχρα λέγοντας μου ότι αυτό που έχουμε ειναι καθαρα σεξουαλικό και με εκανε να νιωσω πολυ υποτιμημένη οποτε του είπα οτι το σταματάμε εδώ. 10 μερες αργότερα και ενω είχε αρχίσει η πρώτη καραντίνα μου στέλνει οτι του λειπω και μου λεει να γυρίσω απο το πατρικό μου (γιατι ειχα φυγει) να ξαναβρεθούμε κλπ. Ειπε οτι δεν καταλαβαίνω πώς ειναι η καθημερινότητα του και οτι τον λιγο χρονο που του μενει τον αφιερώνει σε μενα και διάφορες τέτοιες μαλ@ακιες. Εγω βεβαια τοτε χαρηκα παρα πολυ που μου ξαναεστειλε κλπ και εν τελει οταν γυρισα η ιστορια συνεχιστηκε. Γενικα, επειδη ειναι μεγαλη ιστορία να πω εν ολιγοις οτι στο τελος απλα αρχισε να απομακρυνεται και αφού τον πίεσα να μου πει στα αληθεια τον λογο, μου είπε οτι δεν ειχε χρονο για σχέση, αλλα και να ειχε παλι δεν θα εκανε σχεση μαζι μου γιατι εγω δεν του εκανα για σχεση.. Μου ειπε κι αλλα τετοια μαργαριταρια που με έκαναν να νιωσω ενα τιποτα γενικα. Μηνες αργοτερα μου ξαναεστειλε γιατι ήθελε να ξαναβρεθούμε. Αρχικά δεν ασχοληθηκα, εριξα ακυρο, αλλα μετα μου κόλλησε στο μυαλο και καποιους μηνες μετα ξανακαναμε κατι αφού του εστειλα εγω. Τελευταία φορα βρεθηκαμε πριν 3μηνες. Γενικώς μου είναι πολυ δύσκολο να περιγραψω ολα οσα εγιναν γιατι ειναι μεγάλη ιστορια. Απλώς νιώθω παρα πολυ χαζη γιατι για ενα διαστημα ενιωθα οτι του ήμουν κατα εναν τροπο σημαντικη. Εμενα η σεξουαλική σχεση που ειχαμε με σημαδεψε ψυχικά και με εκανε εν τελει να νιωθω σαν να ήμουν ενα αντικειμενο για αυτόν. Είδα φωτογραφίες του τωρα στο ινσταγκραμ με μια κοπέλα με την οποία εχει σχεση και με επιασε ναυτία. Ενιωσα τοσο μα τόσο χαζη που εδινα ουσιαστικα το σωμα μου σε εναν ανθρωπο τοσο καιρό, ο οποιος δεν αισθανθηκε ποτε τίποτα βαθύτερο για μένα. 4 μηνες βρισκομασταν συστηματικα και με ειχε του πεταματου αλλα εγω συμβιβαζόμουν. Και τωρα με την κοπελα του, 3 μηνες μαζι και έτοιμους να παντρευτούν τους βλεπω (που λεει ο λογος).Προσπαθώ να μην τα σκέφτομαι και απλως να τα απωθω απο το μυαλό μου. Σταματησα και το αρρωστημενο stalking στον ινσταγκραμ. Αλλα όλα αυτά υπαρχουν μεσα μου. Γενικώς εριξα παρα πολύ τον εαυτο μου και ξερω οτι υπευθυνη είμαι ξεκάθαρα εγω. Στην αρχή ημουν αφελης γιατί πίστευα οτι οντως μπορει να φταιει η ελλειψη χρονου και στη συνεχεια εκανα σαν να μην με πειραζουν ολα αυτα μονο και μονο γιατι ηθελα να ξανακανω κατι μαζι του. Ελεγα νταξει μωρε κι εγω να περάσω καλά θελω στο κατω κατω.. Πλέον νιώθω σαν να ειμαι ενα σώμα και τιποτα παραπάνω. Μπορεί αλλα αγορια να με θέλουν για σχέση αλλα το γεγονός οτι αυτος με απέρριψε παρ'οτι περνούσαμε καλα, επειδή δεν ενιωθε κάτι παραπάνω μου έχει ρίξει την αυτοεκτίμηση πολύ χαμηλά. Νιώθω ανασφάλεια για τον χαρακτήρα μου, για αυτο που ειμαι σαν ανθρωπος.
    κι ομως, δεν εισαι μονο εσυ υπευθυνη.
    το οτι σου ξεκαθαρισε οτι δεν εχει αισθηματα, δεν ειναι αρκετο για να μην εχει καμια ευθυνη.
    σιγουρα ειχε καταλαβει οτι ειχες αισθηματα και εκμεταλλευτηκε οσο το χρειαζοταν την αδυναμια που του ειχες μονο για να πηδαει...
    αυτος που δενε χει ευθυνη, και κανει μονο ξεπετα, το κανει 1- 2- 3 φορες και παει παρακατω. δεν γυριζει και ξαναγυριζει μια κοπελα απο την ησυχια της, μονο για να πηδηξει.
    δεν εριξες χαμηλα τον εαυτο σου. ειχες αισθηματα και ακολουθησες το παθος σου. επαθες, εμαθες, πας παρακατω.
    Last edited by Remedy; 09-07-2022 at 12:41.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by little View Post
    τι μισος ειναι αυτο τόσο για τις παρθένες όσο και για όσες πάνε με χορηγούς !!!!! πωπω να σκάσεις είσαι εεεεε
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 16-07-2022 at 17:00.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236

    Post

    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση..
    Χαχα με εκανες και γελασα λιγο τουλαχιστον. Το θεμα ειναι πολύ βαθύτερο. Δεν ζήτησα κανενα γάμο. Αλλα νομίζω οτι δεν αντιλήφθηκες απόλυτα το βαθος του προβλήματος μου. Έχασα την αυτοεκτίμηση μου και την αξιοπρέπεια μου. Τώρα αυτος θα σκέφτεται ααα αυτη που μου καθόταν και έτρεχε απο πίσω μου ενώ την είχα χεσμένη. Μπορει το να μην σε θελει κανεις ουτε για σεξ να ειναι ασχημο, αλλα και το να σε θελουν ΜΟΝΟ για σεξ σε κανει να νιωθεις αντικειμενο. Ειδικά όταν λίγες μέρες αργότερα ο άλλος βρισκει κοπέλα και την θέλει για σχέση και της φέρεται με σεβασμό.
    Last edited by Aeon; 16-07-2022 at 17:00.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Γιατί; Επειδή δεν σε ήθελε ένας για σχέση; Δεν μπορεί όλοι να κάνουν σε όλους. Η λύση είναι να μην σκέφτεσαι συνεχώς τη συγκεκριμένη υπόθεση και να κοιτάξεις μπροστά τώρα. Πάντως δεν βλέπω κάτι το μεμπτό στην όλη ιστορία, πολύ την έχεις μεγαλοποιήσει στο μυαλό σου.
    Ναι ισχυει αυτο, δεν κάνουμε όλοι σε όλους. Αλλα μου έχει πει κάποια πραγματα τα οποία με έκαναν να νιώσω ασχημα. Ότι εγω δεν του εκανα για σχεση, ότι αυτο που είχαμε βασιζόταν στην καλοπέραση μονο, ότι τον ικανοποιούσα μόνο στο σεξ, ότι δεν ενιωσε ποτε κατι βαθύτερο για μένα γι' αυτο δεν είχαμε ποτέ κάτι παραπάνω, ότι καμια φορα έβλεπε κάτι περισσότερο σε μενα αλλα εξαφανιζόταν σε δευτερόλεπτα. Τώρα που τα γράφω τα θυμάμαι και νιώθω χάλια. Δηλαδή με σκέφτομαι να κάνω κάτι μαζί του και ταυτόχρονα σκέφτομαι αυτες τις φράσεις που μου ειπε μετα και αηδιάζω με τον εαυτό μου. Την μεγαλοποίησα γιατι εγω ένιωθα πράγματα και το πισωγύρισμα που συνέβη έκανε την ιστορία να τραβήξει 2 χρονια ουσιαστικα. Ενω η αρχική φάση που ειχαμε κατι πιο συχνό ήταν μονο 4 μηνες.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2015
    Posts
    236
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    κι ομως, δεν εισαι μονο εσυ υπευθυνη.
    το οτι σου ξεκαθαρισε οτι δεν εχει αισθηματα, δεν ειναι αρκετο για να μην εχει καμια ευθυνη.
    σιγουρα ειχε καταλαβει οτι ειχες αισθηματα και εκμεταλλευτηκε οσο το χρειαζοταν την αδυναμια που του ειχες μονο για να πηδαει...
    αυτος που δενε χει ευθυνη, και κανει μονο ξεπετα, το κανει 1- 2- 3 φορες και παει παρακατω. δεν γυριζει και ξαναγυριζει μια κοπελα απο την ησυχια της, μονο για να πηδηξει.
    δεν εριξες χαμηλα τον εαυτο σου. ειχες αισθηματα και ακολουθησες το παθος σου. επαθες, εμαθες, πας παρακατω.
    Σ'ευχαριστώ. Η αλήθεια ειναι πως δεν μπορώ να σταματήσω να κατηγορώ τον εαυτό μου. Ναι εκμεταλλεύτηκε κι αυτος την περίσταση, αλλα κι εγω δεν είχα την παραμικρή αυτοκυριαρχία και αξιοπρέπεια. Και καθόμουν 4 μήνες να ακούω την δικαιολογία ότι δεν εχω χρόνο, ή οτι δεν είμαι για σχέση κλπ. Και καθομουν τα ανελυα με τις φιλες μου ωρες ολοκληρες. Ενω αν με ηθελε πραγματικα, όλα θα ήταν ξεκάθαρα και εύκολα. Ειλικρινα τόση αφέλεια πια? Και το χειρότερο είναι οτι είχα την ευκαιρία να του ρίξω ωραιότατο άκυρο, όπως θα άρμοζε και όπως θα του άξιζε. Αλλα οοοχι, με συνεπήραν τα κάλλη του

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ναι, αλλά και που σε κατηγορείς δηλαδή τι βγαίνει; Εγώ δεν βλέπω κάτι τραγικό για να φέρνεις την καταστροφή. Γούσταρες τον τύπο και εθελοτυφλούσες.
    ΟΚ, συμβαίνουν αυτά. Μια εμπειρία ήταν που έχει νόημα να τη σκέφτεσαι μόνο αν σε κάνει μελλοντικά να βλέπεις πιο καθαρά και να βάζεις όρια.
    Αν απλά κάθεσαι και σε στήνεις στον τοίχο δεν βγαίνει κάτι.
    Είναι αυτό που λέμε σχηματικά τα παθήματα να γίνονται μαθήματα, αλλά ταυτόχρονα και τα λάθη είναι για τους ανθρώπους.
    Να μην χαϊδεύεις τον εαυτό σου, αλλά να μην αυτομαστιγώνεσαι κιόλας.
    Πάμε παρακάτω.

  11. #11
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    ότι τον ικανοποιούσα μόνο στο σεξ, ότι δεν ενιωσε ποτε κατι βαθύτερο για μένα γι' αυτο δεν είχαμε ποτέ κάτι παραπάνω, ότι καμια φορα έβλεπε κάτι περισσότερο σε μενα αλλα εξαφανιζόταν σε δευτερόλεπτα. .
    Πονάει αυτό. Αλλά πρέπει να κατανοήσεις ότι επειδή δεν είδε κάτι βαθύ δε σημαίνει ότι δεν έχεις κάτι βαθύ. Σημαίνει ότι δεν το είδε επειδή δεν ήταν ικανός να το δει. Μπορεί να σημαίνει ότι δεν ταιριαζε με τα δικά του θέλω
    Δε σημαίνει ότι σε βγάζει άκυρη για όλους, παρά μόνο για τα δικά του θέλω. Κι αυτό είναι ένα πικρό ποτήρι αλλά μόλις το πιεις όλα θα περάσουν.

  12. #12
    kopela93
    Guest
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Μπορει το να μην σε θελει κανεις ουτε για σεξ να ειναι ασχημο, αλλα και το να σε θελουν ΜΟΝΟ για σεξ σε κανει να νιωθεις αντικειμενο. Ειδικά όταν λίγες μέρες αργότερα ο άλλος βρισκει κοπέλα και την θέλει για σχέση και της φέρεται με σεβασμό.
    Σημαίνει ότι δεν ταιριαξες στα δικά του θέλω. Κι εδώ ισχύει το ίδιο. Δε θα πρέπει να νιώθουμε μηδενικά ή ανάξια πλάσματα σεβασμού κι αγάπης επειδή ΚΑΠΟΙΟΣ προτίμησε κάτι άλλο από εμάς. Με γεια του με χαρά του. Κάποιος άλλος θα δει τα καλά σου στοιχεία και θα τα εκτιμήσει. Νομίζω πως όλα είναι θέμα αυτοαγαπης/αυτοσεβασμού. Αν θέλεις μιλάμε πμ

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by rainbow96 View Post
    Σ'ευχαριστώ. Η αλήθεια ειναι πως δεν μπορώ να σταματήσω να κατηγορώ τον εαυτό μου. Ναι εκμεταλλεύτηκε κι αυτος την περίσταση, αλλα κι εγω δεν είχα την παραμικρή αυτοκυριαρχία και αξιοπρέπεια. Και καθόμουν 4 μήνες να ακούω την δικαιολογία ότι δεν εχω χρόνο, ή οτι δεν είμαι για σχέση κλπ. Και καθομουν τα ανελυα με τις φιλες μου ωρες ολοκληρες. Ενω αν με ηθελε πραγματικα, όλα θα ήταν ξεκάθαρα και εύκολα. Ειλικρινα τόση αφέλεια πια? Και το χειρότερο είναι οτι είχα την ευκαιρία να του ρίξω ωραιότατο άκυρο, όπως θα άρμοζε και όπως θα του άξιζε. Αλλα οοοχι, με συνεπήραν τα κάλλη του
    τωρα ξερεις ομως, οτι οταν καποιος λεει δικαιολογιες, ειναι μονο δικαιολογιες, και δεν θα ξαναδωσεις σε αλλον 4 μηνες.
    οταν κατι κολλαει πραγματικα, ειναι ολα ευκολα και ξεκαθαρα, οπως το ειπες.
    θα βλεπεις αν σου κανει, ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ, κι αν θελετε διαφορετικα πραγματα, θα φευγεις πριν απο εκεινον...
    θα φροντισεις να μην ξαναβρεθεις σε τετοια θεση.

    και εχε υποψιν, οτι υπαρχει πολυ μεγαλη πιθανοτητα να εχεις κι αλλη ευκαιρια να του ριξεις μια ωραια μουντζα. αυτοι που εχουν καβαντζες, δεν τις εγκαταλειπουν ευκολα. στα δυσκολα, παλι θα εμφανιστει.
    φροντισε να μην του δωσεις αλλη ικανοποιηση οτι ειναι ο κυριος "γαμαω" και οι αλλοι τα κοροιδα...

  14. #14
    garfield
    Guest
    Το να μη σε θέλουν ούτε για σεξ κατά τη γνώμη μου είναι χειρότερο αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει άλλα βιώματα.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by garfield View Post
    Το να μη σε θέλουν ούτε για σεξ κατά τη γνώμη μου είναι χειρότερο αλλά ο κάθε άνθρωπος έχει άλλα βιώματα.
    συμφωνω.
    αλλα το προβλημα ειναι οταν οι δυο θελουν διαφορετικα πραγματα. αν τον ηθελε κι αυτη μονο για σεξ, θα υπηρχε κανενα προβλημα; θα ενοιωθε μειωμενη; ΟΧΙ. το προβλημα ξεκιναει οταν ο ενας εχει αισθηματα και ο αλλος δεν εχει.

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. χαζη ερωτηση για τα αεροδρομια
    By Epitheoritis in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 3
    Last Post: 04-08-2021, 12:39
  2. Νιωθω χαζη
    By melina20 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 12
    Last Post: 15-09-2018, 17:50
  3. Μαλλον ειμαι χαζη..
    By crazyelena in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 17-03-2015, 03:48
  4. Δεν επιβιώνω είμαι πολύ χαζή πιο χαζή από όλους.
    By δελφίνι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 14
    Last Post: 19-03-2014, 21:34
  5. ΧΑΖΗ ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΣΟΣ
    By Lacrymosa in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 51
    Last Post: 28-07-2011, 17:22

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •