Μου τη πεφτει η ειναι ιδεα μου??σεξουαλικο υπονοούμενο η οχι? - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 53
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    Απεναντιας ειναι αμαρτια!! αλλα ο ανθρωπος εχει σωματικες αναγκες! εχει την σαρκα οπου τον υποχρεωνει σε καθε τι που ειναι ερχομενο απο τισ ανγκαιες της φυσικης του ορμης! εαν διαβασεται τα βιβλια της κατιχισης αλλα και παλαια διαθικη, οπως και βιους αγιων,αναφερει οτι ακομα και οι ανγκες οπως το να πας τουαλετα για την εντερικη αναγκη θεορειτε αμαρτημα, μικρο βεβαια αλλα υπηρξαν μοναχοι οπου προσπαθησαν ακομα και αυτο να παψουν, διοτις τους προσβαλε την ασταματητη προσευχη! Μαλιστα αναφερετε σε ενα περιστατικο οπου η Παναγια κουβαλαγαι τον Χριστο ως μικρουλη και αυτος τα εκανε πανω του! και εχει γινει ολοκληρη αναλυση πανω σε αυτο το θεμα. Εαν λοιπον το σεξ το δουμε ετσι ,ως ανδρικη αναγκη, εαν σκεφτουμε οτι ο μεγαλος βασηλας Δαβηδ εκανε το χειροτερο , γουσταρε την γυναικα ενος στρατιοτη του, και τον εστελνε συνεχως στο μετοπο για να πηγαινει με την γυναικα του! βεβαια στα αγια βιβλια κατηγορουν και αυτην , οπου λογικα φταιει πιο πολυ ως γυναικα του στρατιωτη !,αλλα μια φορα ο μεγας Δαβηδ τον εστειλε σε δυσκολη μαχη οπου και εχασε τη ζωη του.
    Φιλς Γιώργο..αν και εγω ειμι πολυ της θρησκείας το συγκεκριμένο θεμα δεν το εξεταζω απο θρησκευτικης πλευράς παρα μονο απο κοινωνικης πλευράς..
    Αν κατσουμε και εξετάζουμε τι ειναι αμαρτια και ο αυνανισμός είναι αμαρτια αλλα το κανουμε...για το χ.ψ λογο.
    Παντως σε ευχαριστώ για τα καλα σου λογια και το ενδιαφέρον σου για το θεμα μου..και σε πολλα που λες εχεις πολύ δίκιο.. συμφωνώ.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Τίποτα δεν ειναι σίγουρο...μπορει η κοπέλα να ειναι εξω καρδια που λεμε και εγω να το παρεξηγώ..επιμενω σε αυτο.
    Κοιτα οσο ειναι ετσι μεχρι σε αυτο το σημειο δεν τίθεται θέμα...στο κατω κατω η κοπελα απλως είναι ευγενική.και πολυ ευγενικη μάλιστα..κανεις δεν μπορει να την κατηγορήσει γι'αυτό..να λεμε του στραβου το δίκιο..
    Οσο λοιπον ειναι σε αυτο το σημειο ειναι οκ..τωρα αν αρχίσει και το προχωραει εστω ενα κλικ παραπάνω τοτες θα αρχισω να σιγουρευωμαι...το πως θα το σταματησω πραγματικα δεν ξερω..μακαρι να ηξερα...πρωτη φορα θα εχω βρεθει σε τέτοια θεση (συνηθως εγω ειμαι αυτος που έτρωγα χυλοπίτες χαχαχα)..μαλλον θα αρχιζω να γινομαι ψυχρος και απόμακρος..ετσι θα το καταλαβει και θα κανει το ιδιο..απλα πράγματα..
    Καλημερα!

    Δεν επιμενεις Γιωργο γιατι αν επεμενες δεν θα εμπαινες ουτε στη διαδικασια να παρατηρεις πως συμπεριφερεται με τους αλλους και το κυριοτερο δεν θα ειχες σιγουρευτεί ωστε να μας λες οτι μονο με εσενα ειναι τοσο διαχυτική .

    Θα ελεγες απο την αρχη οτι η κοπελα ειναι ευγενικη και ουτε καν θα το συζητούσες.Δεν θα σε προβλημάτιζε.
    Νομιζω εσεις οι αντρες καταλαβαινετε ποτε μια γυναικα το κανει γιατι θελει κατι παραπανω και ποτε στα πλαισια μιας ομαλης συνεργασίας .
    Τωρα το να ειναι καποιος ευγενικος και να κλεινει ματακια σε συγκεκριμενο μονο ατομο μεσα στον εργασιακο του χώρο δεν το λες και κυριο χαρακτηριστικο καθ αυτού ...
    Πολυ αθωο ολο αυτο μου κανει απο την μερια σου .
    Ισα ισα αλλα πραγματα δηλωνουν ευγενεια σε εναν ανθρωπο και σε καμια περιπτωσει δεν συμπεριλαμβανονται ουτε οι χειρονομιες προς ενα παντελώς αγνωστο,ουτε κλεισιμο ματιου και πολυ περισσοτερο μεσα σε ενα εργασιακο χωρο που γνωριζει εκ των προτερων οτι υπαρχει και κανονισμος.

    Εγω τουλαχιστον ετσι τα βλεπω τα πραγματα συμφωνα παντα με τα δικα σου λεγομενα ...

    Υπομονη λοιπον για να δεις τι ισχυει ,το γεγονος ομως οτι ποτε δεν σου εχει ξανατυχει μην σε κανει να παρασυρθεις απο ολο αυτο και καταληξεις αλλού.
    Γιατι ως γνωστο,οταν μπαινουμε σε μονοπατια που δεν τα γνωριζυμε περισσοτερες πιθανοτητες ειναι να κανουμε λαθος κινησεις παρα να ενεργησουμε αναλόγως ωστε να μην επηρεαστουν οι προσωπικες μας σχεσεις ειτε αυτες λέγονται φιλικες ειτε επαγγελματικες .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Καλημερα!

    Δεν επιμενεις Γιωργο γιατι αν επεμενες δεν θα εμπαινες ουτε στη διαδικασια να παρατηρεις πως συμπεριφερεται με τους αλλους και το κυριοτερο δεν θα ειχες σιγουρευτεί ωστε να μας λες οτι μονο με εσενα ειναι τοσο διαχυτική .

    Θα ελεγες απο την αρχη οτι η κοπελα ειναι ευγενικη και ουτε καν θα το συζητούσες.Δεν θα σε προβλημάτιζε.
    Νομιζω εσεις οι αντρες καταλαβαινετε ποτε μια γυναικα το κανει γιατι θελει κατι παραπανω και ποτε στα πλαισια μιας ομαλης συνεργασίας .
    Τωρα το να ειναι καποιος ευγενικος και να κλεινει ματακια σε συγκεκριμενο μονο ατομο μεσα στον εργασιακο του χώρο δεν το λες και κυριο χαρακτηριστικο καθ αυτού ...
    Πολυ αθωο ολο αυτο μου κανει απο την μερια σου .
    Ισα ισα αλλα πραγματα δηλωνουν ευγενεια σε εναν ανθρωπο και σε καμια περιπτωσει δεν συμπεριλαμβανονται ουτε οι χειρονομιες προς ενα παντελώς αγνωστο,ουτε κλεισιμο ματιου και πολυ περισσοτερο μεσα σε ενα εργασιακο χωρο που γνωριζει εκ των προτερων οτι υπαρχει και κανονισμος.

    Εγω τουλαχιστον ετσι τα βλεπω τα πραγματα συμφωνα παντα με τα δικα σου λεγομενα ...

    Υπομονη λοιπον για να δεις τι ισχυει ,το γεγονος ομως οτι ποτε δεν σου εχει ξανατυχει μην σε κανει να παρασυρθεις απο ολο αυτο και καταληξεις αλλού.
    Γιατι ως γνωστο,οταν μπαινουμε σε μονοπατια που δεν τα γνωριζυμε περισσοτερες πιθανοτητες ειναι να κανουμε λαθος κινησεις παρα να ενεργησουμε αναλόγως ωστε να μην επηρεαστουν οι προσωπικες μας σχεσεις ειτε αυτες λέγονται φιλικες ειτε επαγγελματικες .
    Σε αυτο το σημειο δεν καταλαβα και πολλα για το τι θελεις να πεις ...Απτη μερια μου ειναι αθώο...φυσικα..αν δεν ηταν δεν θα το εκανα καν θεμα..θα ελεγα με τον εαυτό οτι μαλλον αυτη η γυαναικα με γουσταρη και αν ηθελα θα το συνέχιζα..

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Σε αυτο το σημειο δεν καταλαβα και πολλα για το τι θελεις να πεις ...Απτη μερια μου ειναι αθώο...φυσικα..αν δεν ηταν δεν θα το εκανα καν θεμα..θα ελεγα με τον εαυτό οτι μαλλον αυτη η γυαναικα με γουσταρη και αν ηθελα θα το συνέχιζα..
    Δεν εννοώ την δικη σου αντιδραση ,αλλα για την ερμηνεία της συμπεριφορας της κοπελας απο την πλευρα σου .Την θεωρεις δηλαδη καθαρα ευγεινικη !
    Δεν μιλησα για αποδοχη και ανταποκριση αυτου ....
    Εννοω οτι καπως αθωο μου κανει ενας αντρας να μην αντιλαμβανεται τις συγκεκριμενες κινησεις που μας περιγραφεις οτι γινονται ΜΟΝΟ σε εσενα οτι δεν ειναι στα πλαισια μονο της ευγένειας .
    Αλλιως με ολους θα επρεπε να ειναι ευγενικη οπως λες ,γιατι μονο μαζι σου?
    Με τους αλλους συναδελφους δεν εχει λογους να ειναι ?

    Αυτο εννοω ...Τι λες ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν εννοώ την δικη σου αντιδραση ,αλλα για την ερμηνεία της συμπεριφορας της κοπελας απο την πλευρα σου .Την θεωρεις δηλαδη καθαρα ευγεινικη !
    Δεν μιλησα για αποδοχη και ανταποκριση αυτου ....
    Εννοω οτι καπως αθωο μου κανει ενας αντρας να μην αντιλαμβανεται τις συγκεκριμενες κινησεις που μας περιγραφεις οτι γινονται ΜΟΝΟ σε εσενα οτι δεν ειναι στα πλαισια μονο της ευγένειας .
    Αλλιως με ολους θα επρεπε να ειναι ευγενικη οπως λες ,γιατι μονο μαζι σου?
    Με τους αλλους συναδελφους δεν εχει λογους να ειναι ?

    Αυτο εννοω ...Τι λες ?
    Α τωρα τον καταλαβα ναι...
    Κοιτα σε αυτα ειμαι αθώος..αν ειναι πιο ξεκαθαρο ναι κατευθείαν μοενω στο νόημα...αλλα αν γουσταρη και μου το κανειννα ειναι σύνθετο δηλαδη λίγο μπερδεμένο οπως στην προκειμενη περίπτωση ναι δυσκολευομαι λιγο...
    Και τωρα το ψιλιαστικα αλλα λεω μηπως κανω λαθος και την περνω στο λαιμο μου..επειτα στο παρελθον μια κοπελα που ειχα γνωρίζει οταν ειμουν ελευθερος ακομα..
    Απτη πρωτη μερα της γνωριμιας μας μεσω κοινης παρεας πηρε τον αναπτήρα μου με το ετσι θελω και το εβαλε μεσα στο σουτιεν της μπροστά σε ολους μας δηλαδή οχι κρυφα.
    Της λεω μου δινεις τον αναπτήρα μου σε παρακαλώ πολυ..
    Και τι νομίζεις μου απαντάει??αν εισαι ανδρας ελα παρτω .
    Εχοντας βεβαια τον αναπτήρα μου μεσα στο στηθος της..
    Εγω τωρα πως να το εκλαβω αυτο για πες???.
    Ε λεω με προκαλει καργα γουστάρει αβερτα η κοπελα..
    Οταν ομως πηγα να βαλω το χερι μου να παρω τον αναπτηρα μου την αλλη μερα ειπε σε ολη την παρεα οτι την παρενοχλησα σεξουαλικα..
    Θελω να σου πω οτι με της γυναίκες ποτε κανεις δεν μπορεί να ειναι σίγουρος.. συγγνώμη κι ολας χωρις να θελω να προσβαλω το γυναικειο φυλο αλλα νομιζω οτι δεν ξερουν τι θελιυν τουλάχιστον οι πιο πολλες...και εκει ειναι που μπερδευομαι και λεω μηπως δεν ειναι αυτο που νομίζω..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,357
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Α τωρα τον καταλαβα ναι...
    Κοιτα σε αυτα ειμαι αθώος..αν ειναι πιο ξεκαθαρο ναι κατευθείαν μοενω στο νόημα...αλλα αν γουσταρη και μου το κανειννα ειναι σύνθετο δηλαδη λίγο μπερδεμένο οπως στην προκειμενη περίπτωση ναι δυσκολευομαι λιγο...
    Και τωρα το ψιλιαστικα αλλα λεω μηπως κανω λαθος και την περνω στο λαιμο μου..επειτα στο παρελθον μια κοπελα που ειχα γνωρίζει οταν ειμουν ελευθερος ακομα..
    Απτη πρωτη μερα της γνωριμιας μας μεσω κοινης παρεας πηρε τον αναπτήρα μου με το ετσι θελω και το εβαλε μεσα στο σουτιεν της μπροστά σε ολους μας δηλαδή οχι κρυφα.
    Της λεω μου δινεις τον αναπτήρα μου σε παρακαλώ πολυ..
    Και τι νομίζεις μου απαντάει??αν εισαι ανδρας ελα παρτω .
    Εχοντας βεβαια τον αναπτήρα μου μεσα στο στηθος της..
    Εγω τωρα πως να το εκλαβω αυτο για πες???.
    Ε λεω με προκαλει καργα γουστάρει αβερτα η κοπελα..
    Οταν ομως πηγα να βαλω το χερι μου να παρω τον αναπτηρα μου την αλλη μερα ειπε σε ολη την παρεα οτι την παρενοχλησα σεξουαλικα..
    Θελω να σου πω οτι με της γυναίκες ποτε κανεις δεν μπορεί να ειναι σίγουρος.. συγγνώμη κι ολας χωρις να θελω να προσβαλω το γυναικειο φυλο αλλα νομιζω οτι δεν ξερουν τι θελιυν τουλάχιστον οι πιο πολλες...και εκει ειναι που μπερδευομαι και λεω μηπως δεν ειναι αυτο που νομίζω..
    Ενταξει βρε Γιωργο η συγκεκριμενη ειναι του γιατρου η κοπελα τι να πω ,επεσες και εσυ στην περίπτωση ...Εδω μιλαμε για καταστασεις ακραιες ...
    Κοιτα να αρχιζεις να μην εισαι τοσο αθωος ,ή καλυτερα να εισαι περισσοτερο υποψιασμένος ωστε να μπορεις να κοβεις μαχαιρι καταστάσεις και να μην μπαινεις σε αυτες τις διαδικασιες γιατι πολυ απλα το ειπες και εσυ,η κατασταση εχει ξεφυγει και πιστεψε με ανετα καποια την δικη σου ευγένεια στο να μην την φερεις σε δυσκολη θεση μπορει να την παρεξηγήσει και να πας σε αλλες φασεις μετα .


    Εγω να ξερεις δεν λεω μονο για τους αντρες ή μονο για τις γυναικες .
    Αυτο που λεω ζώντας πολλα πλεον και με τα παιδια που εχω στην δουλεια που κυμαινονται εκει στα 30 και με αυτα που βλεπω να συμβαινουν οτι γενικα η κατασταση εχει ξεφυγει .
    Οι δε αντρες λενε οτι οι γυναικες εχουν περασει στο αλλο ακρο και δεν βρισκουν πλεον κοπελες που να πουν οτι θα μπορεσουν να κανουν κατι σοβαρο μαζι τους και οι δε γυναικες λενε οτι πλεον δεν υπαρχουν αντρες που να βασιζονται στις δυναμεις τους και να ειναι κατασταλαγμενοι ωστε να περασουν στο επομενο βημα ..

    Τι στο καλο παιζει δεν ξερω ,ολοι ειτε με αλυτα ψυχολογικα θα ειναι ,ειτε με απωθημένα ,ειτε θα αποφασιζουν οταν παντρευτουν και ανοιξουν σπιτια να ζησουν τοτε τις ζωες που δεν εζησαν οταν επρεπε....

    Πραγματικα δεν ξερω τι συμβαινει και που το χανουν ολο αυτο ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Το προβλημα ειναι οτι κανετε συνεχεια σχεσεισ προσδοκωντασ να αλλαξει το θεματακι εγω πηγα με 2 μου τα ειπε η πρωτη μου τα ειπε κι η δευτερη και μετα αρχισα να δουλευω απλα λιτα ξηγημενα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Το προβλημα ειναι οτι κανετε συνεχεια σχεσεισ προσδοκωντασ να αλλαξει το θεματακι εγω πηγα με 2 μου τα ειπε η πρωτη μου τα ειπε κι η δευτερη και μετα αρχισα να δουλευω απλα λιτα ξηγημενα
    Γεια σου ρε φιλε ελις...και νομιζα οτι ειχες φύγει απτό φόρουμ...τι κανεις πως εισαι?? καιρό έχουμε να μιλήσουμε.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Με ειχαν κανει μπαν κανα δυο τρεισ φορεσ μετα ειχα κατι τρεχαματα κ μονο διαβαζα να μη στα πολυλογω ακομα ζωντανοσ ειναι η ουσια αυτων που περασα
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Με ειχαν κανει μπαν κανα δυο τρεισ φορεσ μετα ειχα κατι τρεχαματα κ μονο διαβαζα να μη στα πολυλογω ακομα ζωντανοσ ειναι η ουσια αυτων που περασα
    Χερομαι που εισαι καλα...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Ναι μου φενετε παρα πολύ παράξενο να τη πεφτη σε παντρεμενους τη στιγμη που υπάρχουν ενα σωρο ελευθερα παιδια που μπορουν ανετα να της δωσουν αυτο που θελει(αν θελει κατι λεμε τωρα)..

    Σήμερα με το που ηρθε κατευθειαν χαμογελο ματακι κλείσιμό τι κανεις μου λεει απο μακρια.. βέβαια σημερα δεν είχαμε χειρονομίες..επισης σημερα τη προσεξα αν το κανει
    Και σε αλλους για να σιγουρευτο...οχι δεν το κανει ειναι παρα πολύ σοβαρή..ακομα και με της γυναικες οταν μιλαει ειναι σοβαρή..επισης προσεξα αν κλεινει το ματακι και σε αλλους η σε αλλες...γιατι μου περασε απτο μυαλο σημερα
    Λεω εχει γουστο η γυναικα να το εχει τρικ την ωρα που παει να μιλήσει να κλείνει το ματι..και ετσι το προσεξα..
    Επισης σημερα πανω στη κουβέντα με ρωτησε τόπο καταγωγής...λογο του επιθέτου μου...και μου λεει απο κει εισαι??,λεω ναι..α με λεει ειναι απο κει ο κουνιαδος μου πολυ ωραιο μερος..αρα ειναι παντρεμένη...
    εγω, προσπαθω να καταλαβω αν σε ενοχλει με την σταση της, ή απλα θελεις να ξερεις αν ενδιαφερεται, κι ακομα δεν το εχω καταλαβει.
    θελεις να το κοψει, ή θελεις να ξερεις αν γουσταρει και τι ακριβως θελει;

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εγω, προσπαθω να καταλαβω αν σε ενοχλει με την σταση της, ή απλα θελεις να ξερεις αν ενδιαφερεται, κι ακομα δεν το εχω καταλαβει.
    θελεις να το κοψει, ή θελεις να ξερεις αν γουσταρει και τι ακριβως θελει;
    Ενόχληση δεν εχω καμια...δεν με ενοχλεί οσο ειναι σε αυτο το βαθμο και δεν επηρεάζει την εργασία...απλα μου κανει εντύπωση...απλα επειδη με μπερδευει πολυ θελω να σιγουρευτο..τιποτα αλλο τίποτα παραπάνω....
    Η αληθεια ειναι οτι μεσα μου μου αρεσει που αρεσω ακομα.
    Μου αρέσει που ακομα με προσεχουν οι γυναικες και δεν περναω απαρατήρητος..αυτο είναι όλο...
    Τωρα αν θα το κοψω η οχι...δεν κανεινκαι κατι η κοπελα που το σωστε να πω της το κοβω μαχαίρι απλα ειναι υπερβολικα ευγενικη μαζι μου και καλη.και παντα προθυμη να βοηθήσει..
    Τι να της πω ξερεις μην είσαι ευγενική??δεν κολλάει..

  13. #43
    Quote Originally Posted by giorgos35 View Post
    Χθες στη δουλεια ηρθε μια κοπελα καινουργια στη δουλειά.
    Και ετυχε να δουλευουνε διπλα διπλα..
    Στην αρχη με κοιταξε την ειδα και μετα μου χαμογελασε.
    Τι ευγενική κοπελα λεω μεσα μου..εξω καρδια που λενε..
    Μετα λογο δουλειας ηρθε διπλα μου ακριβως..
    Μου λεει με λενε ......
    Και της λεω γιωργος χαρηκα...
    Μετα απο λιγο..περναμε διπλα διπλα μου χαμογελαει Παλι και κλεινει το ματι..
    Ενταξει θα μπορουσε κανεις να πει οτι το κλεισιμο του ματιου είναι και κατι φιλικο..οκ σίγουρα..
    Θα μπορουσε ομως και οχι.
    Ενα ειναι σίγουρο οτι αν αυτο το εκανε ενας ανδρας σε
    Μια κοπελα θα ειχε απολυθεί την ίδια στιγμή...
    Α ναι να μην ξεχασω να πω και το εξεις.
    Καποιες φορές ερχοτανε στο ποστο μου οκ για να βοηθησει γιατι πνιμογουμ στη δουλειά να νε καλα η κοπελα..
    Αλλα με επιανε στη μεση..με αγγιζε σε διαφορα σημεια της πλατης του στυλ ρε παιδι μου ..να πως χτυπαμε σε καποιον στη πλατη για να γυρισει να μας δει καπως ετσι..
    Αλλα εχουμε και αλλες κοπελες γυναικες στη δουλειά και ποτε δεν το εχει κανει καμια αυτο το πράγμα..
    Οσες θελανε να μου πουνε κατι ερχοντουσαν απο πισω και μου το λεγανε..δοξα το θεο κουφος δεν ειμαι ακουω..
    Με λιγα λογια..
    Μου φανηκε οτι με βαζει και χερι οταν της δωθει η ευκαιρία..αλλα απτην αλλη λεω μηπως ειναι ιδεα μου..
    Εννοω μηπως εγω το παρεξηγησα το ολο πράγμα και η κοπελα το κανει με καθαρη την καρδιά που λενε..
    Μηπως το κανει αθώα και οχι με πονηριά..
    Σημερα θα δείξει..ειδωμεν...
    Τι λετε να ειναι ρε παιδια αυτο το πραγμα τωρα??
    Ειμαι ψωνιο και νομιζω οτι μου τη πεφτει..η οντως μου τη πέφτει?????ακουω γνώμες..


    Ότι τον έκανες BRIDGESTON το ίδιο βράδυ!

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by Μπρουτάλ View Post
    Ότι τον έκανες BRIDGESTON το ίδιο βράδυ!
    Τι ειναι αυτο???

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,679
    Τον εκανεσ λαστιχο λεει ο νεαροσ ειναι μαρκα ελαστικου ειναι μικροσ μην τον παρεξηγεισ νομιζει οτι η ζωη ειναι παιχνιδι ολα ψευτικα κλπ
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Νεολαία είναι άχρηστοι ή είναι ιδέα μου;
    By elis in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 110
    Last Post: 30-09-2023, 23:08
  2. Με ζηλεύει ή είναι ιδέα μου;
    By irene22 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 14
    Last Post: 07-08-2019, 00:21
  3. Replies: 75
    Last Post: 13-10-2017, 01:07
  4. είναι ιδέα μου ;
    By troxia in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 42
    Last Post: 19-12-2015, 08:55

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •