Έχετε κάνει το εμβόλιο; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 46 to 60 of 151
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Τραβάμε αυτό που τραβάμε με τις παρενέργειες του εμβολίου, ο καθένας σε διαφορετικό βαθμό, έχω ένα φίλο που δεν είχε την παραμικρή παρενέργεια, εγώ ακόμη να συνέλθω τελείως έπεσαν τα δέκατα τώρα έχω πονοκέφαλο, αλλά να έχει αποτελεσματικότητα το εμβόλιο και εγώ ναι μεν το έκανα σκεφτόμενος την προστασία μου αλλά κυρίως το σκεφτόμουν για την διευκόλυνση στην καθημερινότητα μου, την διευκολυνση σαν εμβολιασμενος
    εκανες καλα και για τους δυο λογους και για δυο ακομα.
    αν πανε τα πραγματα οπως πανε τωρα, μπορει να γινει και υποχρεωτικο κια υτο θα ειναι ενα δραμα για καποιον που δεν θελει. τουλαχιστον το αποφασισες στον δικο σου χρονο.
    και το αλλο ειναι, οτι απ οτι λενε οι ειδικοι, οποιοι δεν εμβολιασοτυν, θα κολλησουν σιγουρα. δυσκολο να παιζεις ρωσικη ρουλετα αν θα εισαι σ τους τυχερους που θα περασουν ελαφρα. οι μεταλλαξεις οσο πανε και χειροτερευουν.

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εκανες καλα και για τους δυο λογους και για δυο ακομα.
    αν πανε τα πραγματα οπως πανε τωρα, μπορει να γινει και υποχρεωτικο κια υτο θα ειναι ενα δραμα για καποιον που δεν θελει. τουλαχιστον το αποφασισες στον δικο σου χρονο.
    και το αλλο ειναι, οτι απ οτι λενε οι ειδικοι, οποιοι δεν εμβολιασοτυν, θα κολλησουν σιγουρα. δυσκολο να παιζεις ρωσικη ρουλετα αν θα εισαι σ τους τυχερους που θα περασουν ελαφρα. οι μεταλλαξεις οσο πανε και χειροτερευουν.
    Να δω ποτέ θα συνέλθω όμως 30 ώρες ακόμα έχω παρενέργειες

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Και νέα μετάλλαξη όλα τα χαμε αυτό ελειπε

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Κάτι μου λέει πως αν γίνει νέο λοκνταουν με οικονομική πια εξαθλίωση θα έχουμε πολλούς με κατάθλιψη, νέο αίμα δυστυχώς.

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Έκανα την Τετάρτη είχα δέκατα το ίδιο βράδυ και από τότε έχω σπασμωδικους πόνους πλάτη, αυχένα, κεφάλι, μη πάθω τίποτα χειρότερα, εύχομαι να μην ξαναβγεί άλλη δόση γιατί έχω πάρει φοβία!!

  6. #51
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Έκανα την Τετάρτη είχα δέκατα το ίδιο βράδυ και από τότε έχω σπασμωδικους πόνους πλάτη, αυχένα, κεφάλι, μη πάθω τίποτα χειρότερα, εύχομαι να μην ξαναβγεί άλλη δόση γιατί έχω πάρει φοβία!!
    Μίλησες με τον παθολόγο σου;

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by take a break View Post
    Μίλησες με τον παθολόγο σου;
    Όχι δεν μίλησα αλλά δεν το έγραψα και σωστά έχω πόνο στην μέση κατά διαστήματα και νιώθω ένα σαν τσίμπημα στο αυχένα, πριν με πονούσε και το σημείο που έκανα το εμβόλιο!

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    900
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Όχι δεν μίλησα αλλά δεν το έγραψα και σωστά έχω πόνο στην μέση κατά διαστήματα και νιώθω ένα σαν τσίμπημα στο αυχένα, πριν με πονούσε και το σημείο που έκανα το εμβόλιο!
    Μήπως είναι ψυχολογικό Ανδρέα; Κάνε ένα τηλέφωνο να δεις τι θα σου πει

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Μήπως είναι ψυχολογικό, ή μήπως ψάχνεις μικροπονους νά τούς αιτιολογήσεις ως παρενεργεια; Καί εγώ ξύπνησα Με βαρύ κεφάλι (από την υγρασία), πόνο στη μέση (από καθιστική ζωή), πόνο Στην κοιλιά (από περίοδο), πόνο στο στομάχι (επειδή ακόμα δεν έφαγα πρωινό) κλπ. Θέλω νά πω ότι μπορεί νά είναι οτιδήποτε.
    Ο, τί καί νά είναι όμως θά περάσει.
    Είπαμε, δεν νομίζω νά προτιμουσες τά βαριά πνευμονια, τή δύσπνοια που μπορεί νά σού προκαλούσε ο κορονοιος ανεμβολιαστος.
    Όλα καλά θά πάνε, καλημέρα !
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Όχι δεν μίλησα αλλά δεν το έγραψα και σωστά έχω πόνο στην μέση κατά διαστήματα και νιώθω ένα σαν τσίμπημα στο αυχένα, πριν με πονούσε και το σημείο που έκανα το εμβόλιο!

  10. #55
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Έκανα την Τετάρτη είχα δέκατα το ίδιο βράδυ και από τότε έχω σπασμωδικους πόνους πλάτη, αυχένα, κεφάλι, μη πάθω τίποτα χειρότερα, εύχομαι να μην ξαναβγεί άλλη δόση γιατί έχω πάρει φοβία!!
    Στη δευτερη δοση κι εγω χαλια ημουνα για 4 μερες.Κι εγω ειχα φοβηθει η αληθεια ειμαι και με γιατρο μιλησα αλλα ολα καλα.Στην αρχη φοβηθηκα οτι εχω κολλησει και εκανα και τεστ.Σημερα ειναι να κανω την τριτη δοση...εννοειται δε θελω να την κανω.Αλλα επειδη εχω θεμα με βρογχιτιδες/πνευμονιες και φοβαμαι τι θα γινει αν τυχον κολλησω μαλλον θα παω να την κανω.Δυστυχως λογω δουλειας το εκανα πολυ νωρις και εχουν ηδη περασει 7 μηνες.

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Έκανα την Τετάρτη είχα δέκατα το ίδιο βράδυ και από τότε έχω σπασμωδικους πόνους πλάτη, αυχένα, κεφάλι, μη πάθω τίποτα χειρότερα, εύχομαι να μην ξαναβγεί άλλη δόση γιατί έχω πάρει φοβία!!
    Ελα ρε Ανδρέα μην επικεντρώνεσαι στο εμβόλιο και στο σώμα σου, γιατι μετά θα μπεις σε μια διαδικασία που το μονο που κάνει είναι να σε αγχώνει και να γίνεται όλο αυτό για το τίποτα. Βρες κάτι να κάνεις να σου απορροφά χρόνο από τη ζωή σου, για να μην μπαίνεις στην διαδικασία αυτή. Ταλαιπωρείς τον εαυτό σου για το τίποτα. Μην κάθεσαι μέσα στο σπιτι Ανδρέα σε καταστρέφει αυτό, βγες έξω από το σπίτι και γύρνα το βράδυ. Που εισαι σε χωριο; Σε κωμοπολη; Στην Αθήνα; Που είσαι;

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ελα ρε Ανδρέα μην επικεντρώνεσαι στο εμβόλιο και στο σώμα σου, γιατι μετά θα μπεις σε μια διαδικασία που το μονο που κάνει είναι να σε αγχώνει και να γίνεται όλο αυτό για το τίποτα. Βρες κάτι να κάνεις να σου απορροφά χρόνο από τη ζωή σου, για να μην μπαίνεις στην διαδικασία αυτή. Ταλαιπωρείς τον εαυτό σου για το τίποτα. Μην κάθεσαι μέσα στο σπιτι Ανδρέα σε καταστρέφει αυτό, βγες έξω από το σπίτι και γύρνα το βράδυ. Που εισαι σε χωριο; Σε κωμοπολη; Στην Αθήνα; Που είσαι;
    Είμαι από μια μικρή πόλη. Δεν ξέρω που να πάω και να βγω, τουλάχιστον μέχρι να εγκριθεί το πιστοποιητικό μετά εάν δεν μας κλείσουν θα μπορώ να πηγαίνω για καφέ έστω και μόνος!

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Ευχαριστώ για τα μηνύματα σας, η αλήθεια είναι ότι εάν χρειαστεί άλλη δόση δεν ξέρω εάν θα τι κάνω, αν και μου είπαν ότι το Johnson είναι μια δόση και αν χρειαστεί άλλη δόση θα είναι για το Μάρτιο!

  14. #59
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Posts
    496
    Εμένα γνωστός μου έκανε πρίν δυο μήνες καί ξανά έκανε τώρα αφού είπαν ότι θέλει μετά οι δύο μήνες πάλι. Εδώ αντρεα ήρθε κιάλλη μετάλλαξη! Καί εγώ σκέφτομαι νά κάνω επόμενη δόση νωρίτερα τί μου λές τώρα!
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Ευχαριστώ για τα μηνύματα σας, η αλήθεια είναι ότι εάν χρειαστεί άλλη δόση δεν ξέρω εάν θα τι κάνω, αν και μου είπαν ότι το Johnson είναι μια δόση και αν χρειαστεί άλλη δόση θα είναι για το Μάρτιο!

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    373
    Εγω μολις εκανα την τριτη δοση...ευχομαι να μη σερνομαι αυριο.

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast

Similar Threads

  1. Με πόσους/πόσες έχετε κάνει σεξ..
    By vince in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 158
    Last Post: 22-06-2021, 01:29
  2. εχετε κανει χρηση mdma?
    By george20 in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 18
    Last Post: 17-09-2015, 11:53
  3. Replies: 97
    Last Post: 22-09-2011, 02:37
  4. Έχετε κάνει εγκεφαλογράφημα?
    By VinceX in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 34
    Last Post: 06-02-2010, 13:54
  5. Τί τρώτε όσοι έχετε κάνει δακτύλιο?
    By cyanide in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 29-06-2009, 03:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •