ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ? - Page 257
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 257 of 258 FirstFirst ... 157207247255256257258 LastLast
Results 3,841 to 3,855 of 3862
  1. #3841
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Στο στρατο σε εκπαιδευουν καπωσ σε βγαζουν στρατιωτη κατα τα αλλα ανθρωπο στο σχολειο σε βγαζουν επιστημονα κατα τα αλλα ανθρωπο η εκκλησια σε βγαζει πιστο κτ τ αλλα ανθρωπο και παει λεγοντασ

  2. #3842
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ο κοσμοσ που μασ μαθανε οι γονεισ μασ δεν υπαρχει γτ πολυ απλα ισχυει το εξησ αλλο τι γινεται αλλο τι λεγεται αλλο ποια ειναι η αληθεια αλλο τι πιστευεισ οταν εισαι 20 αλλο ποια ειναι η αληθεια στα 40 κ στα 60 κ στα 80 μη μου πεισ ετσι σε μεγαλωσαν οι γονεισ σου οπωσ κι εμενα και ολουσ

  3. #3843
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Τα ερωτηματα που θεσατε δεν απαντωνται απο νορμαλ ανθρωπο γτ δεν μπορει να σκεφτει ετσι λοιπον καταλαβαινουμε οτι εχω σχιζο κι επειδη εχω κ παιδια τα θελω καπου γραμμενα ισωσ χρειαστουν καποτε εγω τα γραφω για οποιον θελει

  4. #3844
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    258
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Στο στρατο σε εκπαιδευουν καπωσ σε βγαζουν στρατιωτη κατα τα αλλα ανθρωπο στο σχολειο σε βγαζουν επιστημονα κατα τα αλλα ανθρωπο η εκκλησια σε βγαζει πιστο κτ τ αλλα ανθρωπο και παει λεγοντασ
    Θα πήγαινε αν έβγαζε νόημα.

    Quote Originally Posted by elis View Post
    Ο κοσμοσ που μασ μαθανε οι γονεισ μασ δεν υπαρχει γτ πολυ απλα ισχυει το εξησ αλλο τι γινεται αλλο τι λεγεται αλλο ποια ειναι η αληθεια αλλο τι πιστευεισ οταν εισαι 20 αλλο ποια ειναι η αληθεια στα 40 κ στα 60 κ στα 80 μη μου πεισ ετσι σε μεγαλωσαν οι γονεισ σου οπωσ κι εμενα και ολουσ
    Τα παιδιά δε μαθαίνουν από αυτά που τους λένε οι γονείς, αλλά από αυτά που κάνουν οι γονείς.

    Εαν θεωρούμε οτι αυτό που γίνεται πραγματικά είναι άλλο από την αλήθεια τότε θα μπορούσαμε να συζητήσουμε και για το Matrix!

  5. #3845
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Αυτο που γινται ειναι η αληθεια η αληθεια ειναι λοιπον ειναι οτι περπαταω με ουσιεσ γυρω στα 20 χιλιομετρα την μερα για να εχουμε ηλιο με εχουν αφησει χωρισ τα φαρμακα που παιρνεται ολοι για να ζεστενεστε για ελεγχο κ καπνιζω τσιγαρα με μπραντυ πωσ το βλεπεισ το πιστευεισ λεγεται αυτο ειναι η αληθεια παρε φαρμακα να τα δεισ με βαλαν να γραφω με το ζορι με ουσιεσ

  6. #3846
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Μαλακεσ πολιτικοι δε θελουν το κρατοσ που ζουνε ουτε σχολειο πανε ουτε στρατο πανε ουτε σε γιατρο πηγαινουν εγω τουσ ανελυσα ποσο μπουρδελο ειναι και πεσ οτι φταιω εγω που τουσ το ειπα πρεπει να φερετε την διακυβερνηση στην μοναδα και να κανει καθενασ οτι γουσταρει αφου παρουν ολοι μυαλο απο μενα κι εσεισ κι οι γιατροι ουτε ποιοτητα ζωησ εχουν ουτε τιποτα ενω υποδομεσ εχουμε καπωσ τουσ λετε υποτιθεται την αληθεια οτι οποιοσ δουλευει ξεχρεωνει τη χωρα η οτι ειναι μεσο σωφρωνισμου τι αλλη μαλακια θα πειτε

  7. #3847
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ολο θελει το μπουρδελο ξυλωμα κ φτιαξιμο απο την αρχη εσεισ φτιαχνετε υποδομεσ για να ειστε καλυμενοι στην πραγματικοτητα ειστε αχρηστοι

  8. #3848
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Και μη μου πειτε οτι φταινε αυτοι εσεισ μισειτε το κρατοσ εγω απλα δεν εχω προβλημα και μεταφερεται τη γνωμη σασ στην κοινη γνωμη μεσω τησ τηλεορασησ αρα εχετε ψυχολογικα ολοι η οντωσ δεν κανει το κρατοσ αρα η ευθυνη ειναι δικη σασ και το προβλημα λυνεται με εξατομικευση ετσι νομιζω

  9. #3849
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Το προβλημα των πολιτικων ειναι οτι πεθαινουμε κι οτι καποιοι αρκετοι δεν ζουν καλα απο εκει ξεκιναν ολα

  10. #3850
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Η γυναικα μου ηρθε απο ρωσια για να παντρευτει ελληνα αλλα οι μονοι ελληνεσ διαθεσιμοι ηταν στα χωρια κι αυτη ηθελε πολη ετσι μια φορα το καναμε κι εβγαλε παιδι εγω αγαπησα το παιδι πληρωνω 25χρονια το παιδι μεγαλωσε εβγαλε δικα του χρηματα κι ολα καλα το προβλημα αυτο το λυσαμε εγω κι ο στρατηγοσ δεχτηκα εγω να παιρνουν τα μισα λεφτα απο τισ ελιεσ δουλευα ολα καλα αυτο δεν ειναι τιποτα το θεμα ειναι οτι μαλλον τη γαμαει ο μητσοτακησ εχει απο το 2015 οι ρωσοι με εχουν γαμησει απο ολεσ τισ τρυπεσ ζω περιμενοντασ ποτε θα σβησω ποιοσ φταιει πειτε μου εγω τα ειχαμε 3 μηνεσ κι εβγαλε παιδι στα 17 το δεχτηκα γτ εχω φιλοτιμο ο μητσοτακησ τι θελει κ χωνεται

  11. #3851
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Η γυναικα μου ηρθε απο ρωσια
    Μπλα
    Μπλα
    Μπλα
    μητσοτακησ τι θελει κ χωνεται
    Ειλικρινά αυτά που λες δεν βγάζουν μεγάλο νόημα.

    Απ ότι κατάλαβα και αν κατάλαβα ψωνισες απο αλλη γειτονιά διότι τα ντόπια προϊόντα δεν σου κάνανε και τωρα κλαις που δεν βγήκαν καλά και για όλα αυτά σου φταίει ο Μητσοτάκης.

  12. #3852
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Με βασανιζουν οι ρωσοι και δεν ξερω γιατι

  13. #3853
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ειχαμε σχεση 3 μηνεσ κι εβγαλε παιδι το παιδι το παρατησα κι ηρθε κ με βρηκε οταν εγινε 18 κι απο τοτε η ρωσικη μαφια προσπαθει να με σκοτωσει

  14. #3854
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Ειχαμε πασοκ τα λεφτα τρεχαν σεξ ελευθερο 17 χρονων ημουν τι ηθελεσ να κανω μονο εστελνα λεφτα που κ που

  15. #3855
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    42 χρονων ειμαι τωρα κι αφου τα ελεγξουν ολα θα πεθανω

Similar Threads

  1. ΤΙ ΣΚΕΦΤΕΣΤΕ ;
    By Remedy in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 20692
    Last Post: 23-03-2020, 14:01
  2. Σκέφτεστε πριν μιλήσετε?
    By δελφίνι in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 12
    Last Post: 25-03-2018, 11:13
  3. Τι σκέφτεστε;
    By whitecandle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 22966
    Last Post: 12-01-2015, 14:52
  4. Τι σκεφτεστε?
    By click in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 111
    Last Post: 21-01-2011, 15:20
  5. Σκεφτεστε πολυ την καθε σας κινηση?
    By keep_walking in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 30
    Last Post: 22-08-2008, 05:49

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •