Να τον αφήσω οριστικά ή όχι; - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast
Results 91 to 105 of 174
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    106
    Αυτό το διαρκές ξεκατίνιασμα κάτω από τα posts της συγκεκριμένης θεματοθέτριας είναι πραγματικά λυπηρό και παραπέμπει σε πάνελ μεσημεριανής εκπομπής πολλές φορές με αυτά που ειπώνονται εκατέρωθεν.

    Αυτό πραγματικά μπορεί να αποθαρρύνει άλλους θεματοθέτες να ανοίξουν ένα thread και να αναζητήσουν απάντηση σε κάτι που τους απασχολεί.

    Επειδή ολοφάνερα υπάρχουν σοβαρά θέματα προς επίλυση στη ψυχοσύνθεση της συγκεκριμένης κοπέλας - κάτι που και η ίδια αναγνωρίζει- καλό θα ήταν να αναζητήσει τις απαντήσεις της μέσω ενός ειδικού και με σοβαρή αυτοκριτική και αυτοβοήθεια και όχι να αναζητάει την έγκριση και πολλές φορές την αυτοεπιβεβαίωση εδώ μέσα.
    Κι όσον αφορά τις απαντήσεις καλό θα ήταν να είναι περισσότερο φειδωλές καθώς δεν δίνονται απο ειδικούς και αυτό μπορεί να είναι επικίνδυνο. Εξαπολύονται προσωπικές επιθέσεις και χαρακτηρισμοί που δεν αρμόζουν σε ένα τέτοιο φόρουμ, εκτός αν τα έχω καταλάβει εγώ λάθος για τη χρήση και το σκοπό της σελίδας από τα μέλη και τη διαχείριση.

    Καλή χρονιά σε όλους!

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Που εισαι κουκλιτσα αν μιλανε σαν πανελ σημαινει οτι πετυχαμε το στοχο του φορουμ κανονικα δε θεσ να μαθεισ πωσ μιλανε κι αν εισαι γιατρινα ανελαβε τεσ εσυ μιλα με τη μαριλου αν εχεισ αρχιδια να σου πουν την αληθεια

  3. #93
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    10
    Remedy πόσο to the point..!!!!
    Είναι λυπηρό να μη μπορείς να παραδεχτείς ούτε στον ίδιο σου τον εαυτό μια κατάσταση που βιώνεις. Εννοείται πως τσίμπησες από τον τύπο και φυσικά επειδή γνώριζες πως ουδέποτε θα χώριζε το έριξες στα "δε με νοιάζει που έχει σχέση και τον θέλω μόνο για το κρεβάτι" "

    Ενα σωρό μαλακιες, αν ήταν τα πράγματα έτσι δεκαρα δε θα έδινες ούτε για μισό μήνυμα που του έστειλε η κοπέλα του.
    Αν τελείωσες αυτή τη σχέση έκανες πολύ καλά. Δεν αξίζει από οποία πλευρά και να το κοιτάξεις...

    Το σενάριο πολλές φορές παιγμένο.!!!!!

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Rubini97 View Post
    Remedy πόσο to the point..!!!!
    Είναι λυπηρό να μη μπορείς να παραδεχτείς ούτε στον ίδιο σου τον εαυτό μια κατάσταση που βιώνεις. Εννοείται πως τσίμπησες από τον τύπο και φυσικά επειδή γνώριζες πως ουδέποτε θα χώριζε το έριξες στα "δε με νοιάζει που έχει σχέση και τον θέλω μόνο για το κρεβάτι" "

    Ενα σωρό μαλακιες, αν ήταν τα πράγματα έτσι δεκαρα δε θα έδινες ούτε για μισό μήνυμα που του έστειλε η κοπέλα του.
    Αν τελείωσες αυτή τη σχέση έκανες πολύ καλά. Δεν αξίζει από οποία πλευρά και να το κοιτάξεις...

    Το σενάριο πολλές φορές παιγμένο.!!!!!
    Την τελείωσα, ίσως βρισκόμαστε αραιά και που αν δεν έχω βρει στο μεταξύ κάτι καλύτερο.
    Αν με πειράζει ότι είχε κοπέλα δεν θα έκανα κάτι εξαρχής, απλά με ξενέρωσε γιατί δεν χάρηκα αρκετά την τελευταία μας φορά!

    Από τότε εκείνος έχει ανεβάσει φωτό ότι είναι εκδρομή, αφήνει την άλλη να κάνει σχόλια με καρδούλες και της απαντάει, ενώ συνήθως απλά την αφήνει να τραγουδάει, με ένα απλό react... Ανέβασε και τραγούδι που έχει να κάνει με χωρισμό, ξαναδιαβάζει τις συνομιλίες μας γιατί πάτησε καταλάθος react σε μήνυμα, και διέγραψε και κάτι φωτογραφίες που μου είχε στείλει...
    Και όταν του έστειλα να τον ενημερώσω για ένα θέμα υγείας που είχαμε πει θα επικοινωνήσουμε, ήθελε να συνεχίσουμε την κουβέντα, έβαζε φιλάκια και ήθελε να επιβεβαιώσει ότι θα ξαναβρεθούμε. Του το έκοψα, λέγοντας ότι πρέπει να πάω στη δουλειά

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2021
    Posts
    341
    Ο κάθε άνθρωπος έχει τη δίκη του κλίμακα αξιών και δεν θέλω να σταθώ σε αυτό. Θα σταθώ στο γεγονος ότι εισαι μια κοπέλα 28 ετών και από όσα αναφερθηκαν ανωτέρω και διαβάζοντας και λίγο παλαιότερα threads σου, κατάλαβα ότι περίμενες ποσα χρόνια να κανείς σεξ και εντέλει εχασες την παρθενια σου από έναν δεσμευμένο, με τον οποιο βρισκεστε μόνο για σεξ άντε και για κανένα ποτό έξω. Βλέπεις τόσο ρηχά και κυνικά τον έρωτα και το σεξ που ειλικρινά το λέω με καλή πρόθεση χρειάζεσαι βοήθεια και να κανείς μια ουσιαστική ενδοσκόπηση στο μέσα σου. Ποσό αναξιοπρεπές να μοιράζεσαι έναν άντρα που οπως λες δεν νιώθεις κάτι γι αυτόν και να δέχεσαι να εισαι μια καβάντζα. Γιατί εαν ήθελε να χωρίσει θα το έκανε. Θέλει το νόμιμο αλλά και το παράνομο. Και μεταξύ μας δεν με πείθεις ότι δεν νιώθεις κάτι, γιατί μας εξιστορείς οτιι φιλάκια, ανέβαζε τραγούδια χωρισμού κτλ ούτε και θα τον ενημερώνες για το θέμα υγείας.

  6. #96
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    10
    Τι καραγκιόζης ο άνθρωπος. Ο ορισμός του μαλακα άντρα. Χωρίς να έχει παιδιά κ υποχρεώσεις, κρατάει μια γυναίκα και τη κερατώνει συστηματικά.
    Μακριά απο τέτοιους, ενα σωρό άντρες ωραίοι και διαθέσιμοι οπότε θες να περάσεις καλά μαζί τους(αν δεν αποζητάς σοβαρή σχέση)
    Και μην ξανά ακούσω βλακεια του τύπου οι καλοί είναι δέσμευμενοι όπως έγραψες πιο πίσω. Πρέπει να είσαι πολύ ανίδεη σε θέματα σχέσεων για να πιστεύεις κάτι τέτοιο.

    Καλή συνέχεια.

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Rubini97 View Post
    Τι καραγκιόζης ο άνθρωπος. Ο ορισμός του μαλακα άντρα. Χωρίς να έχει παιδιά κ υποχρεώσεις, κρατάει μια γυναίκα και τη κερατώνει συστηματικά.
    Μακριά απο τέτοιους, ενα σωρό άντρες ωραίοι και διαθέσιμοι οπότε θες να περάσεις καλά μαζί τους(αν δεν αποζητάς σοβαρή σχέση)
    Και μην ξανά ακούσω βλακεια του τύπου οι καλοί είναι δέσμευμενοι όπως έγραψες πιο πίσω. Πρέπει να είσαι πολύ ανίδεη σε θέματα σχέσεων για να πιστεύεις κάτι τέτοιο.

    Καλή συνέχεια.
    Που τους είδες ρε συ τους ένα σωρο ωραιους νέους και μη δεσμευμένους άντρες; Οχι οτι οι δεσμευμένοι ειναι καλύτεροι. Ενα σωρο ωραιους νορμαλ αντρες εγω δεν βρίσκω ΠΟΥΘΕΝΑ ! Εχουν φωλιά καπου και τους βλέπεις μόνο εσυ;

  8. #98
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2023
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by little View Post
    Που τους είδες ρε συ τους ένα σωρο ωραιους νέους και μη δεσμευμένους άντρες; Οχι οτι οι δεσμευμένοι ειναι καλύτεροι. Ενα σωρο ωραιους νορμαλ αντρες εγω δεν βρίσκω ΠΟΥΘΕΝΑ ! Εχουν φωλιά καπου και τους βλέπεις μόνο εσυ;
    Ναι βρε έχουν φωλιά και τους βλέπουμε μόνο συγκεκριμένες γυναίκες!!

    Είστε σοβαρές κάποιες; τι μυαλά κουβαλάτε ρε και θέλετε και άντρα; σε σπηλιά ζείτε;
    Εγω παντρεμένη είμαι αλλά βλέπω μια χαρά κυκλοφορούν και ελεύθερα παιδιά μην απευθύνεσαι σε μενα για ερωτήσεις δημοτικού, εσείς να τα φτιάχνετε με δεσμευμένους που σας έχουν μόνο για το κρεβάτι και σουταρισμα μετά.


    Άξιοι της μοιρας τους κάποιοι άνθρωποι..

  9. #99
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    549
    Quote Originally Posted by Rubini97 View Post
    Ναι βρε έχουν φωλιά και τους βλέπουμε μόνο συγκεκριμένες γυναίκες!!

    Είστε σοβαρές κάποιες; τι μυαλά κουβαλάτε ρε και θέλετε και άντρα; σε σπηλιά ζείτε;
    Εγω παντρεμένη είμαι αλλά βλέπω μια χαρά κυκλοφορούν και ελεύθερα παιδιά μην απευθύνεσαι σε μενα για ερωτήσεις δημοτικού, εσείς να τα φτιάχνετε με δεσμευμένους που σας έχουν μόνο για το κρεβάτι και σουταρισμα μετά.


    Άξιοι της μοιρας τους κάποιοι άνθρωποι..
    Remedy...ε Rubini θελω να πω :p
    Για απευθύνεσαι σε εμενα λες και μιλας στην Λεμον; Καινουργιο μελος εισαι και καλα και κανεις λες και εχουμε ξαναμιλησει.
    Αν εσυ εισαι αγραμματη και δεν ξερεις τι θα πει η ειρωνεία ή η ρητορική ερωτηση πρεπει αν ξαναγυρίσεις στο δημοτικό!
    Πολλα νευρα εχεις για παντρεμενη γυναικα μαλλον ο αντρας σου κατι δεν κανει καλα.
    Πρεπει να χεις φαει ΠΟΛΥ κερατο εσυ !
    Το βλεπω με το ξερω εχει τεραστια διαφορά, αλλά αυτοι οι νεοι και ωραιοι και ανύπαντρη να ήσουν δεν θα βγαιναν ποτε μαζι σου οποτε δεν τους εχεις γνωρίσει για να ξερεις αν ειναι σοι ή δε ειναι..ουτε πρόκειται.

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,688
    Λιτλ ψαξε να βρεισ τη φωλια κι ασε τα χαζα σου

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Renia View Post
    Ο κάθε άνθρωπος έχει τη δίκη του κλίμακα αξιών και δεν θέλω να σταθώ σε αυτό. Θα σταθώ στο γεγονος ότι εισαι μια κοπέλα 28 ετών και από όσα αναφερθηκαν ανωτέρω και διαβάζοντας και λίγο παλαιότερα threads σου, κατάλαβα ότι περίμενες ποσα χρόνια να κανείς σεξ και εντέλει εχασες την παρθενια σου από έναν δεσμευμένο, με τον οποιο βρισκεστε μόνο για σεξ άντε και για κανένα ποτό έξω. Βλέπεις τόσο ρηχά και κυνικά τον έρωτα και το σεξ που ειλικρινά το λέω με καλή πρόθεση χρειάζεσαι βοήθεια και να κανείς μια ουσιαστική ενδοσκόπηση στο μέσα σου. Ποσό αναξιοπρεπές να μοιράζεσαι έναν άντρα που οπως λες δεν νιώθεις κάτι γι αυτόν και να δέχεσαι να εισαι μια καβάντζα. Γιατί εαν ήθελε να χωρίσει θα το έκανε. Θέλει το νόμιμο αλλά και το παράνομο. Και μεταξύ μας δεν με πείθεις ότι δεν νιώθεις κάτι, γιατί μας εξιστορείς οτιι φιλάκια, ανέβαζε τραγούδια χωρισμού κτλ ούτε και θα τον ενημερώνες για το θέμα υγείας.
    Σεξ δεν έκανα τόσα χρόνια γιατί δεν γουσταρα όσους είχε πάει να γίνει κάτι. Δεν ένιωθα το παραμικρό από επιθυμία και είχα αρχίσει να πιστεύω ότι είμαι ασεξουαλ . Με εκείνον απλά μου βγήκαν όλα φυσικά , δεν μου πήρε καιρό να θέλω να ολοκληρώσω. Δεν είναι ότι το φύλαγα για πάρτη του. Ούτε έχει σημασία η πρώτη φορά , έχει μεγαλοποιηθει ότι πρέπει να είναι με κάποιον "σωστό" λες και ξέρουμε ότι δεν θα μας βγει σκαρτος αργότερα ή λες και μετράει η μία φορά σε σχέση με τις περισσότερες που θα ακολουθήσουν στην υπόλοιπη ζωή μας. Εγώ με αυτόν ήθελα να το κάνω και με αυτόν το έκανα.
    Δεν με νοιάζει να χωρίσει γιατί δεν θα τον εμπιστευόμουν ποτέ για να κάνω σχέση μαζί του. Όχι ότι εμπιστεύομαι γενικά τους άντρες.
    Και το θέμα υγείας κατά κάποιον τρόπο τον αφορούσε.

    Εν τω μεταξύ σήμερα έστειλε και μου ζητούσε να βρεθούμε σε μερικές μέρες αλλά του είπα ότι είμαι απασχολημένη .

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    1,109
    Quote Originally Posted by Rubini97 View Post
    Ναι βρε έχουν φωλιά και τους βλέπουμε μόνο συγκεκριμένες γυναίκες!!

    Είστε σοβαρές κάποιες; τι μυαλά κουβαλάτε ρε και θέλετε και άντρα; σε σπηλιά ζείτε;
    Εγω παντρεμένη είμαι αλλά βλέπω μια χαρά κυκλοφορούν και ελεύθερα παιδιά μην απευθύνεσαι σε μενα για ερωτήσεις δημοτικού, εσείς να τα φτιάχνετε με δεσμευμένους που σας έχουν μόνο για το κρεβάτι και σουταρισμα μετά.


    Άξιοι της μοιρας τους κάποιοι άνθρωποι..
    Εφόσον είσαι παντρεμένη τότε απλά τους κοιτάς . Ναι είναι ωραίο να τους κοιτάς απλά ορισμένους, άμα πιάσεις συζήτηση είναι το θέμα τι γίνεται , που 9 στους 10 βάζουν την ίδια κασέτα και είναι πιο βαρετοί πεθαίνεις...

    Δεν πειράζει για τους δεσμευμένους κι εμείς για το κρεβάτι τους έχουμε... Όσο μπορούν να μας σουτάρουν αυτοί, μπορούμε να τους σουτάρουμε κι εμείς. Εμείς βασικά είναι πιο πιθανό να τους σουτάρουμε. Δεν καταλαβαίνω μερικές μισογυνιστικες απόψεις εδώ μέσα που θεωρούν ότι ο άντρας μαμαει και δέρνει και αποφασίζει και διαλέγει κιόλας, ενώ οι γυναίκες τρέχουν πίσω από ένα πουλί,λες και δεν έχουν την επιλογή ποσων άλλων πουλιών άμα θέλουν απλά να γλεντήσουν

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,624
    Quote Originally Posted by Lemonpie5 View Post
    Εφόσον είσαι παντρεμένη τότε απλά τους κοιτάς . Ναι είναι ωραίο να τους κοιτάς απλά ορισμένους, άμα πιάσεις συζήτηση είναι το θέμα τι γίνεται , που 9 στους 10 βάζουν την ίδια κασέτα και είναι πιο βαρετοί πεθαίνεις...

    Δεν πειράζει για τους δεσμευμένους κι εμείς για το κρεβάτι τους έχουμε... Όσο μπορούν να μας σουτάρουν αυτοί, μπορούμε να τους σουτάρουμε κι εμείς. Εμείς βασικά είναι πιο πιθανό να τους σουτάρουμε. Δεν καταλαβαίνω μερικές μισογυνιστικες απόψεις εδώ μέσα που θεωρούν ότι ο άντρας μαμαει και δέρνει και αποφασίζει και διαλέγει κιόλας, ενώ οι γυναίκες τρέχουν πίσω από ένα πουλί,λες και δεν έχουν την επιλογή ποσων άλλων πουλιών άμα θέλουν απλά να γλεντήσουν
    αν τον σουταρεις εσυ, εχει και σχεση και σεξ.
    αν σε σουταρει εκεινος, δεν εχεις τπτ...

    μην μιλας στον πληθυντικο, μιλα μονο για τον εαυτο σου (αλλα μιλα ειλικρινα).
    αν συζητησεις ποτε με γυναικες που εχουν κανει τετοιες γνωριμιες, αυτο που περιγραφεις δεν ισχυει σχεδον για καμια ΕΚΤΟΣ απο τις παντρεμενες που εχουν μια ισοτιμη εξωσυζυγικη σχεση με εναν επισης παντρεμενο , δεν θελουν αμφοτεροι να διαλυσουν τον γαμο τους, εχουν και οι δυο μια κρυφη και μια φανερη ζωη, και εντελως συνειδητα, ζουν την φανερη ζωη και σχεση, εχοντας λιγο σεξ και απο την κρυφη.

    οι ελευθερες ομως που διατηρουν σχεση με παντρεμενους, ειναι μια εντελως διαφορετικη περιπτωση.
    αν κανουν 1-2 ξεπετες και φυγουν ή τις διωξουν, οκ ξεμπλεκουν ευκολα και πανε παρακατω.
    αν ομως ειναι μια ιστορια που συνεχιζεται, συνεχιζεται γιατι η "ελευθερη" ειναι τσιμπημενη ή ερωτευμενη με τον παντρεμενο, πιθανοτατα εχει και προσδοκιες για κατι παραπανω απο ξεπετες, πιθανοτατα την εχει παραμυθιασει κι αυτος οτι θα χωρισει στο μελλον, αλλα αυτο που ζει μεχρι να ερθει το μελλον, ειναι λιγο σεξ και οχι πολυ (οχι οποτε θελει, αλλα οποτε την ειδοποιησει), και πολλη δυστυχια, με μοναχικες γιορτες οπου ο παντρεμενος ειναι με την γυναικα του, καθολου διακοπες μαζι του, γιατι ειναι με την γυναικα του, και αρκετη μοναξια και απομονωση, γιατι δεν ειναι και κατι για να το παινευεται, ωστε να το μοιραζεται με τους γυρω της..

    στο μεταξυ ο χρονος περναει. δεν εχουν ολες καρδια- αγκιναρα ωστε και να μπερδευονται με παντρεμενο και να νιωθουν διαθεσιμες για κανονικες γνωριμιες. συνηθως κολλανε εκει και χανουν την ζωη τους.
    κι αν για κακη της τυχη το μαθει η το υποψιαστει η γυναικα του, την αδειαζει με συνοπτικες διαδικασιες, οπως και οταν την βαρεθει και θελησει την επομενη περιστασιακη γνωριμια.
    γιατι, το σκετο σεξ, αν δεν υπαρχει και σχεση, το βαριεσαι συντομα. μετα, θελεις την επομενη..

  14. #104
    Συμφωνώ με τα γραφώμενα της Remedy. Ανοίγει και ένα σοβαρό κεφάλαιο προς ανάλυση συζήτηση τι γίνεται όταν η ελεύθερη κυνηγάει συστηματικά τον/ τους παντρεμένους και ενώ διατυμπανίζει παντού ότι θέλει πολλά παιδιά και οικογένεια την ίδια στιγμή τρώει τα χρόνια της /χρόνο της με παντρεμένους ενώ εκεί έξω έχει τόσους ενδιαφέροντες ελεύθερους άντρες …μήπως κρύβεται μια πιο βαθειά αιτία ;

    Για παράδειγμα μήπως έχει μια άτυπη τυφλή κόντρα μίσος με τις γυναίκες των παντρεμένων γιατί τις θεωρεί πετυχημένες ? Η μέσα από αυτή την συμπεριφορά επιβεβαιώνεται η ίδια ως ανώτερη καλύτερη ομορφότερη ικανότερη από την γυναίκα του παντρεμένου επειδή κατάφερε να κλέψει έστω και για λίγο τον άντρα μιας άλλης γυναίκας ? Προσοχή δεν μιλάμε να τύχει να ερωτευτείς έναν δεσμευμένο ….μιλάμε για τις περιπτώσεις που το κανεις επιλεκτικά συνεχώς .

    Τι εξήγηση δίνετε στο φαινόμενο μια ελεύθερη γυναίκα να συνάπτει σχέση με συνομήλικό της και ενώ έχει σχέση να παίρνει τηλέφωνα η να κυνηγάει τον παντρεμένο και ο παντρεμένος να αναρωτιέται γιατί με παίρνει εμένα τώρα τηλέφωνα και δεν μιλάει 2-3 ώρες με το αγόρι της …!? Μήπως ζηλεύει ενδόμυχα την γυναίκα του επειδή γυρίζει σπίτι του και εκείνη βρίσκει η παρουσιάζει μια σχέση με έναν ελεύθερο για να τον προκαλέσει ?

    Μου είχε τύχει μια περίπτωση με παντρεμένο μέσω Facebook Αμερικανός , μιλούσαμε μόνο ον-λάιν για δυο χρόνια ,με κυνηγούσε εκείνος δεν θα κρύψω ότι μου άρεσε το παιχνίδι και η συζητήσεις με τις ώρες ήταν πολύ ενδιαφέρον προσωπικότητα πολυτάλαντος ,αλλά δεν το τόλμησα να προχωρήσω γιατί είμασταν και οι δυο σε γάμο και εκείνος είχε και μια κόρη ,ήρθε Ελλάδα να με βρει να με συναντήσει και έφυγα Τσεχία για λίγες μέρες να ξεχαστώ , μετέπειτα ήθελε να μου βγάλει εισιτήρια για Βενετία που θα ερχόταν για μια διπλωματική εργασια της αμερικανικής πρεσβείας,ούτε τότε δέχτηκα. Η τελευταία του απόπειρα πήγε Ολλανδία πάλι για δουλειές πρεσβείας και με ξανά κάλεσε με όλα πληρωμένα πεντάστερα ξενοδοχεία κλπ,δεν πήγα . Μου άφησε τα τηλέφωνα του να τον καλέσω εγώ όποτε νομίζω η όποτε ειμουν έτοιμη .. δεν τον έχω καλέσει μεχρι σήμερα ..γιατί πάντα σκεφτόμουν να μην διαλύσω την οικογένεια του παρόλο που η κόρη του ηταν τότε φοιτήτρια και είχε αρχίσει να φτιάχνει την ζωή της.

    Η γυναίκα του ηταν Ασιάτισσα μεγαλύτερη του ηλικιακά και μου είχε πει ο ίδιος ότι είχε σβήσει αυτό που ένιωθε για εκείνη και θα χώριζε σύντομα. Δεν τον πίστεψα ..του είχα πει χώρισε και εδώ είμαστε ας κρατήσουμε μια επαφή φιλική εξ αποστάσεως .. Σήμερα δεν μιλάμε δεν ξέρω αν τελικά έχει χωρίσει πιθανολογώ πως όχι …δεν θέλησα ποτε να μπω ανάμεσα σε οικογένειες ως το τρίτο πρόσωπο . Μάλιστα η γυναίκα του ηταν αρκετά έξυπνη και κατάλαβε από την αρχή ότι ο άνδρας της μιλούσε μαζί μου γιατί εκείνος αρχικά προσπάθησε να το κρύψει ,μετέπειτα καρφωνόταν μέχρι που ήρθε η γυναίκα του και μου μιλούσε ότι τον αγαπάει και θέλει να γεράσουν μαζί ουσιαστικά μου ζήτησε με τον τρόπο της πολύ έξυπνα και όμορφα ,γυναικείες κουβέντες ντόμπρες σταράτες να μην προχωρήσω με τον Κεβιν. Κράτησα το λόγο μου. Δεν τα γράφω όλα αυτά για παινευτώ ως κατι απλά θεωρώ ότι σεξ βρίσκεις παντού ,αλλά πράγματα μετράνε πιο ουσιαστικά , και το ήθος οι αρχές οι αξίες είναι που μας κάνουν ξεχωριστούς ως ανθρώπους . Αν συνεχώς νιώθουμε έλξη για άλλους ανθρώπους ενώ είμαστε σε σχέση και ψαχνόμαστε για κατι άλλο ας μείνουμε ελεύθεροι ας χωρίσουμε και μετά ας κάνουμε ότι θελουμε .

  15. #105
    αν τον σουταρεις εσυ, εχει και σχεση και σεξ.
    αν σε σουταρει εκεινος, δεν εχεις τπτ...


    Αυτό ακριβώς πάντα πίστευα ότι η ελεύθερη/ος, χάνει πάντα και τρώει αέρα κοπανιστό . Ο παντρεμένος έχει το σπίτι του την βολή του το σεξ του την παρέα την ομιλία την φροντίδα και οκ καμία φορά ανάλογα τον χαρακτήρα του καθενός θέλει να φάει και λίγο μεζέ απέξω ,δεν ξεβολευεται δεν χάνει τίποτα ,και αν παίζουν σπίτια,λεφτά περιουσίες και άλλες συνθήκες σιγά ο παντρεμένος μην τα αφήσει όλα αυτά για την ξέμπαργκη παιχνιδιάρα ελευθερη .

Page 7 of 12 FirstFirst ... 56789 ... LastLast

Similar Threads

  1. Να αφήσω την Ελλάδα;
    By Runner92 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 0
    Last Post: 25-11-2021, 17:53
  2. Να τον αφήσω ή όχι πρώτη σχέση, ομοφυλόφιλος
    By alberto18A.K. in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 17
    Last Post: 09-10-2021, 19:14
  3. Πώς να τον αφήσω ... ?
    By kitty23 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 44
    Last Post: 23-10-2015, 01:11
  4. Να τον αφήσω να φύγει;
    By Chris.x in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 22-10-2015, 23:53
  5. Χωρίσαμε οριστικά
    By straw in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 14-01-2014, 05:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •