Θετική στον κορονοιο.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 16
  1. #1

    Θετική στον κορονοιο.

    Μετά από άπειρα που με έχουνε βρει, με βρήκε και ο κορονοιος... Είμαι κατααγχωμενη για το αν θα με πειραξει βαριά... Λίγο ηρεμία χρειαζομαι

  2. #2
    Απλά κάτσε χαλάρωσε εμένα ο αδερφός μου έχει με τα πνευμονία σοβαρό θέμα και το περνάει πολύ ήπια κάτσε άραξε και μην αγχώνεσαι και εγώ που το κόλλησα το πέρασα πολύ ήπια και από το άγχος μου ήμουν κάθε 5 λεπτά με το οξυμετρο οπότε κάτσε ηρέμησε και μην αγχώνεσαι

  3. #3
    Ειλικρινά σε ευχαριστώ για το κουράγιο που μου έδωσες το ειχα ανάγκη... Φοβάμαι πολυ

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Μόνο ο φόβος είναι..
    Ο κορονοιος είναι μια γρίπη όπως όλες.
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Μετά από άπειρα που με έχουνε βρει, με βρήκε και ο κορονοιος... Είμαι κατααγχωμενη για το αν θα με πειραξει βαριά... Λίγο ηρεμία χρειαζομαι

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by menis_644 View Post
    Μόνο ο φόβος είναι..
    Ο κορονοιος είναι μια γρίπη όπως όλες.
    (facepalm)

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Ειλικρινά σε ευχαριστώ για το κουράγιο που μου έδωσες το ειχα ανάγκη... Φοβάμαι πολυ
    κι εγω θα φοβομουν αν ειχα κολλησει κοροναιο........οχι πολυ ομως , σε λογικα πλαισια ........εκτος αν εισαι αρνητης του κοροναιου, σαν τον μενη644 οποτε δεν χαμπαριαζεις , μεχρι να σε διασωληνωσουν, και βλεπουμε ....

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    κι εγω θα φοβομουν αν ειχα κολλησει κοροναιο........οχι πολυ ομως , σε λογικα πλαισια ........εκτος αν εισαι αρνητης του κοροναιου, σαν τον μενη644 οποτε δεν χαμπαριαζεις , μεχρι να σε διασωληνωσουν, και βλεπουμε ....
    Ακριβώς αυτό.

    Παντως οταν το ταίρι μου νόμιζε ότι κόλλησε δεν την απομόνωσα, της είπα η και δυο θα κολλήσουμε η κανένας.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Χριστίνα900 View Post
    Μετά από άπειρα που με έχουνε βρει, με βρήκε και ο κορονοιος... Είμαι κατααγχωμενη για το αν θα με πειραξει βαριά... Λίγο ηρεμία χρειαζομαι
    καλησπερα και περαστικα.
    και θα ειναι, περαστικα.
    οταν εισαι νεος (σχετικα), ο μεγαλυτερος φοβος με τον κορονοιο, ειναι να μην τον υποτιμησεις...
    να μην θεωρησεις οτι ειναι μια απλη γριππη οπως λενε τα ψεκασμενα και περιμενεις χωρις να παρακολουθεις, να γινεις καλα, μεχρι να βρεθεις διασωληνωμενος..
    οσο εισαι ενημερος τι ειναι, το παρακολουθεις και εισαι σε επικοινωνια με ενημερο γιατρο, δεν εχεις να φοβασαι τιποτε.
    εκεινος θα σου δωσει τα καταλληλα φαρμακα αν χρειαστουν και την ωρα που θα χρειαστουν, και θα γινεις καλα.
    ο μονος φοβος ειναι να εισαι με πνευμονια κι εσυ να λες πατερημα, αντι να πας στο νοσοκομειο.
    θα εχεις ενα οξυμετρο να μετριεσαι και θα εισαι σε τηλεφωνικη επικοινωνια με πνευμονολογο και θα εισαι μια χαρα.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Ακριβώς αυτό.

    Παντως οταν το ταίρι μου νόμιζε ότι κόλλησε δεν την απομόνωσα, της είπα η και δυο θα κολλήσουμε η κανένας.
    επιλογη σου και σεβαστη. αλλα στο ιδιο σπιτι, δεν θα ηταν δυνατον να μην κολλησεις και να ηθελες...

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    οτι ειναι μια απλη γριππη οπως λενε τα ψεκασμενα .


    remedy, καλησπερα , τι ειναι τα ΄ψεκασμενα ', σιγουρα δεν ειναι κοπλιμεντο .........

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    664
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    remedy, καλησπερα , τι ειναι τα ΄ψεκασμενα ', σιγουρα δεν ειναι κοπλιμεντο .........
    Υπάρχουν κάποιοι που πιστεύουν οτι πετάνε αεροπλάνα πανω απ τα κεφάλια μας και μας ψεκαζουν για διάφορους λόγους.
    Οπως πχ για ψηφίσουμε το ΧΨ στις εκλογές η πιστεύουν ότι η Γη είναι επίπεδη η οτι με τα εμβολια σου βάζουν τσιπάκια κτλπ

    Έκτοτε αυτούς τους γραφικούς που πιστεύουν σε αλλοπροσαλλα πράγματα τους εχουν κολλήσει το καθόλου κολακευτικο ψεκασμενοι/ψεκες κτλπ

  12. #12
    Elenia781
    Guest
    Οταν τελειωσει η πανδημία ,τι θα μεινει? ...η κακία

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by JimNirou View Post
    Υπάρχουν κάποιοι που πιστεύουν οτι πετάνε αεροπλάνα πανω απ τα κεφάλια μας και μας ψεκαζουν για διάφορους λόγους.
    Οπως πχ για ψηφίσουμε το ΧΨ στις εκλογές η πιστεύουν ότι η Γη είναι επίπεδη η οτι με τα εμβολια σου βάζουν τσιπάκια κτλπ

    Έκτοτε αυτούς τους γραφικούς που πιστεύουν σε αλλοπροσαλλα πράγματα τους εχουν κολλήσει το καθόλου κολακευτικο ψεκασμενοι/ψεκες κτλπ
    α, μαλιστα , μαλιστα , θεωριες συνομωσιας κατωτατου επιπεδου λοιπον , σευχαριστω .........

  14. #14
    Elenia781
    Guest
    ερχεται η Marburg pandemic

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    458
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    ερχεται η Marburg pandemic
    ξανα στα σπιτια σας για δυο βδομαδες.....!!!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Η μάσκα που φορώ(όχι για τον κορονοϊό)
    By Insomnia96 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 25
    Last Post: 29-10-2020, 11:59
  2. Άγχος για κορονοϊό και αποριες
    By Antreas256 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 7
    Last Post: 13-10-2020, 22:07
  3. Πως επηρεάστηκε η ζωή σας από τον κορονοιο
    By Lenale in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 60
    Last Post: 07-08-2020, 09:34
  4. Δεν αντέχω άλλο με το κορονοϊό
    By stavrinafly in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 7
    Last Post: 30-04-2020, 17:34
  5. Φόβος για τον κορονοιο.
    By vickie_victoria in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 28
    Last Post: 24-03-2020, 23:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •