Ο άντρας μου έχει φετίχ με τα μεγάλα βυζιά - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 16 to 30 of 51
  1. #16
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Κοίτα , ηλικιακά , είμαι πολύ κοντά στον άνδρα σου. Οι περισσότεροι άνδρες, ειδικά αν δεν κάνουμε χαμαλοδουλειές , να ψοφάμε σωματικά στην κούραση , δεν χορταίνουμε ποτέ. Μην νομίσεις δηλαδή ότι και 4-5 φορές τη βδομάδα να κάνετε σεξ με τον άνδρα σου , ότι δεν θέλει κι άλλο . Και φυσικά η ιδεά άλλων γυναικών , πάντα μας ανεβάζει με οποιδήποτε τρόπο . Αν πιστέψεις οτιδήποτε άλλο , είσαι απλά εκτός πραγματικότητας. Για να ανακαλύψεις τώρα εσύ, τις κουμπιουτερικές δραστηριότητές του και να του την πεις κι όλας γιαυτές, είσαι λίγο καταπιεστική και αδιάκριτη . Δεν του άφησες καθόλου προσωπικό χώρο. Τα δικά μου κομπιούτερ ας πούμε , δεν τα πλησιάζει καν η γυναίκα μου. Αν τα ακούμπαγε , θα γινόμασταν μύλος. Θα έλεγα ξέχνα το το θέμα και μην ασχοληθείς άλλο . Και μην ακουμπήσεις ξανά κομπιούτερ του να ασχοληθείς με το τι κάνει με αυτά.
    Από όλα αυτά που λες θα διαφωνήσω μόνο στο γεγονός ότι δεν του αφήνω προσωπικό χώρο και χρόνο.Ειχε αρκετό κάποτε ,και όταν πλησίαζα κοντά σε κινητό και λάπτοπ μετατρεπόταν σε οχιά να με φάει ,από εκεί και μόνο καταλαβαίνεις πως κάτι κάνει και κάτι σου κρύβει ,πως γίνεται μέσα στο ίδιο σπίτι να υπάρχουν κωδικοί πρόσβασης,εγώ γιατί δεν έχω; Θα σου πω γιατί ...επειδή δεν έχω να κρύψω κάτι.Δηλαδη να μιλάει με την κάθε μια ας πούμε από το λάπτοπ ή κινητό και εγώ να κοιμάμαι στον ύπνο του δικαίου;; Και αν υποψιαστώ το οτιδήποτε να μην πω και τίποτα δηλαδή γτ είναι προσωπικά δεδομένα;;
    Δεν θα συμφωνήσω ποτέ σε αυτό .
    Το δικό μου κινητό και λάπτοπ είναι πάντα ανοικτά για τον άντρα μου,γτ είναι άντρας μου,γτ είναι ο άνθρωπος μου γτ είναι ο σύντροφός μου,και από εκείνον δεν θα εκρυβα ποτέ μου τίποτα,εκτός...αν θέλω να φλερτάρω με άλλον.Αυτο που ξέρω είναι ότι καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται,ότι δεν έχεις να φοβάσαι και να αγχώνεσαι για τίποτα δεν έχεις ούτε κωδικούς κρυφούς από την γυναίκα σου ούτε κινητά στα αθόρυβα ούτε δεύτερα παράνομα κινητά ...όλα αυτά που σου είπα τα είχε και εκείνος

  2. #17
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    πόσο καιρό δεν είστε καλά σεξουαλικα? αυτό το φετίχ πότε στο αποκάλυψε?
    δεν σου λέει τίποτα γιατί δενβγάζεις το σουτιέν και την μπλούζα?
    Μπορώ να πω πως έχουμε πάρει την κατηφόρα σεξουαλικά ένα χρόνο πριν ,τότε που έμαθα τα κατορθώματα του,από τότε έπεσε αρκετά η σεξουαλική ζωή μας,και το χειρότερο είναι ότι δεν έγινε από πλευράς μου,που θα έπρεπε κιόλας εγώ έφαγα το κέρατο εγώ μειώθηκα σαν γυναίκα και όχι αυτός.Το φετίχ αυτό το ξέρανε όλοι οι συνάδελφοι που δουλευανε μαζί και έτσι το έμαθα από την αρχή χωρίς να υπάρχει κάτι μεταξύ μας,αλλά δεν έδωσα βάση καθόλου,μετά από λίγο καιρό πήγε να μου δείξει κάτι στο κινητό του και είχε ξεχάσει να διαγράψει μια φωτογραφία της συναδελφησας του,κάπως έτσι το πείρα γραμμή...μετά γίνανε όλα τα υπόλοιπα .
    Τώρα όσον αφορά την μπλουζα δεν λέει τίποτα ,είπε 1-2 φορές πως του αρέσουν πολύ και να μην κάνω μαλακίες ...αλλά αυτο.δεν ξέρω εάν θα με ανακούφιζε κάτι άλλο

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Μα γι'αυτό έκανε sexting,γιατί ήθελε να δει τα βυζιά των συγκεκριμένων γυναικών ,ο ίδιος μου το ειπε
    Τώρα προσπαθεί να είναι διακριτικός για να μην μου φουντώνει και άλλο τις ανασφάλειες μου,
    Αλλά ότι έκανε με τις άλλες μόνο και μόνο για το μεγάλο στήθος με πρόσβαλλε γτ είναι σαν να μην τον καλύπτω εγώ σε αυτό το κομμάτι,αν και είμαστε καλά σεξουαλικά,δεν μπορώ να καταλάβω τι σκέφτονται αυτοί οι άντρες από την στιγμή που αγαπάς την κοπέλα σου και είσαι πολύ καλά σεξουαλικά γτ να ψαχτεις αλλού?
    α, αφου στο "ειπε ο ιδιος", ειναι εγγυηση..
    αφου σου λεει ψεματα! τι μας το λες οτι στο ειπε ο ιδιος;
    αν απλα ηθελε να δει βυζια, εχει χιλιαδες πορνοσαιτ να δει οσα βυζια θελει. πρεπει και να τις πηδηξει, για να δει βυζγια;

    προσπαθει να ειναι διακριτικος, σημαινει οτι το συνεχιζει αλλα προσπαθει να μην το μαθαινεις.
    κι εσυ καθεσαι και τον καμαρωνεις, δηλαδη...
    μαλιστα....
    δηλαδη, αν σε κερατωνε με γυναικες χωρις στηθος, θα ησουν οκ, ενω τωρα προσβληθηκες;

    εαν εσυ εισαι γυναικα, εγω ειμαι αστροναυτης...
    νοκτις, παλι εσυ;;;

  4. #19
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Μπορώ να πω πως έχουμε πάρει την κατηφόρα σεξουαλικά ένα χρόνο πριν ,τότε που έμαθα τα κατορθώματα του,από τότε έπεσε αρκετά η σεξουαλική ζωή μας,και το χειρότερο είναι ότι δεν έγινε από πλευράς μου,που θα έπρεπε κιόλας εγώ έφαγα το κέρατο εγώ μειώθηκα σαν γυναίκα και όχι αυτός.Το φετίχ αυτό το ξέρανε όλοι οι συνάδελφοι που δουλευανε μαζί και έτσι το έμαθα από την αρχή χωρίς να υπάρχει κάτι μεταξύ μας,αλλά δεν έδωσα βάση καθόλου,μετά από λίγο καιρό πήγε να μου δείξει κάτι στο κινητό του και είχε ξεχάσει να διαγράψει μια φωτογραφία της συναδελφησας του,κάπως έτσι το πείρα γραμμή...μετά γίνανε όλα τα υπόλοιπα .
    Τώρα όσον αφορά την μπλουζα δεν λέει τίποτα ,είπε 1-2 φορές πως του αρέσουν πολύ και να μην κάνω μαλακίες ...αλλά αυτο.δεν ξέρω εάν θα με ανακούφιζε κάτι άλλο
    πως γνωρίζεις ότι σε κερατώσε με φυσικό τρόπο και όχι μέσω sexting?
    όταν πας να τον πλησιάσεις τι σου λέει?


    εγώ νομίζω ότι το κάνει για να σε δοκιμάσει, αν δεν του άρεσαν τα στήθη σου δεν θα σε παντρευονταν
    αφού στο είπε ότι του αρέσουν γιατί κολλάς?

  5. #20
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    α, αφου στο "ειπε ο ιδιος", ειναι εγγυηση..
    αφου σου λεει ψεματα! τι μας το λες οτι στο ειπε ο ιδιος;
    αν απλα ηθελε να δει βυζια, εχει χιλιαδες πορνοσαιτ να δει οσα βυζια θελει. πρεπει και να τις πηδηξει, για να δει βυζγια;

    προσπαθει να ειναι διακριτικος, σημαινει οτι το συνεχιζει αλλα προσπαθει να μην το μαθαινεις.
    κι εσυ καθεσαι και τον καμαρωνεις, δηλαδη...
    μαλιστα....
    δηλαδη, αν σε κερατωνε με γυναικες χωρις στηθος, θα ησουν οκ, ενω τωρα προσβληθηκες;

    εαν εσυ εισαι γυναικα, εγω ειμαι αστροναυτης...
    νοκτις, παλι εσυ;;;


    Σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια ...
    Να είσαι καλά "αστροναύτη"

  6. #21
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    γνωριζει οτι πας σε ψυχολογο?
    γιατι δεν καθεσαι να του μιλησεις ?

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Βρε κορίτσια, τα μεγάλα βυζιά δεν είναι φετιχ, είναι κάτι που αρέσει σχεδόν σε όλους τους άντρες.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Έφαγες κέρατο λόγω ... sexting ; Έλεος , τι άλλο θα ακούσουμε ! Κέρατο = διείσδυση σε άλλη.
    sexting, καφέδες, συζητήσεις , μηνύματα ... δεν είναι κέρατο .
    Έλεος.

  9. #24
    kopela93
    Guest
    Κοίτα, αν του αρέσουν τα μεγάλα βυζια, καλά θα κάνεις να τον διώξεις γιατί σε υποτιμάει έτσι. Αν αυτή που έχει μπροστά του δεν έχει μεγάλα βυζιά τότε γιατί "κάθεται" μαζί σου; Καταλαβαίνεις πως το λέω. Χάρη του κάνεις που είσαι μαζί του γιατί είσαι 30 κι αυτός 45. Και σίγουρα του αρέσεις, απλά δεν του αρέσει το μικρό σου στήθος. Να πάρει τον μπούλο. Αυτός χάνει. Εντάξει; Βρες έναν που να σε θέλει με τα όλα σου. Αν εσύ ήθελες πιο μεγάλο πέος να μη συμβιβαζόσουν όπως έκανε αυτός. Πρέπει αυτό που έχουμε δίπλα μας όχι μόνο να το εκτιμάμε αλλά και να το θαυμάζουμε. Μόνο έτσι θα κρατήσει για πολύ ο θαυμασμός η γοητεία η καύλα κτλ κτλ. Άμα είναι έτσι δε μαρεσει το ένα δε μαρεσει το άλλο αστο. Σήκω φύγε. Σου γεμίζει κόμπλεξ. Δεν αξίζει να κάτσεις να του αλλάξεις γνώμη που δε γίνεται κιόλας. Σήκω βρες έναν άλλον που θα σε θαυμάζει. Μετά εκεί θα σου πω πόσο καλά θα νιώθεις γι'αυτό που είσαι. Ούτε μικρά βυζιά ούτε τίποτα ούτε κινητά θα κοιτάς. Χεστον. Ας βρει τόσο ωραία και νέα σαν εσένα. Βρες άλλον και θα σε κυνηγάει και θα είσαι ήδη αλλού. Και μπορείς να κάνεις πολύ καλύτερο σεξ με κάποιον που σε γουστάρει πολύ!

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Βρε κορίτσια, τα μεγάλα βυζιά δεν είναι φετιχ, είναι κάτι που αρέσει σχεδόν σε όλους τους άντρες.
    σιγα μην ειναι γυναικα..

  11. #26
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    σιγα μην ειναι γυναικα..

    Κοφτο επιτέλους γτ ενοχλεις.Εγραψα σε αυτό το φόρουμ για ένα πρόβλημα που αντιμετωπίζω και θέλω να ακουσω γνώμες ή συμβουλές για το πώς να το διαχειριστώ γτ με προβληματίζει πολύ,εσύ από την άλλη δεν με βοηθάς καθόλου με αυτά που λες οπότε μην ξανά σχολιάσεις σε παρακαλώ πολύ.

  12. #27
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Κοίτα, αν του αρέσουν τα μεγάλα βυζια, καλά θα κάνεις να τον διώξεις γιατί σε υποτιμάει έτσι. Αν αυτή που έχει μπροστά του δεν έχει μεγάλα βυζιά τότε γιατί "κάθεται" μαζί σου; Καταλαβαίνεις πως το λέω. Χάρη του κάνεις που είσαι μαζί του γιατί είσαι 30 κι αυτός 45. Και σίγουρα του αρέσεις, απλά δεν του αρέσει το μικρό σου στήθος. Να πάρει τον μπούλο. Αυτός χάνει. Εντάξει; Βρες έναν που να σε θέλει με τα όλα σου. Αν εσύ ήθελες πιο μεγάλο πέος να μη συμβιβαζόσουν όπως έκανε αυτός. Πρέπει αυτό που έχουμε δίπλα μας όχι μόνο να το εκτιμάμε αλλά και να το θαυμάζουμε. Μόνο έτσι θα κρατήσει για πολύ ο θαυμασμός η γοητεία η καύλα κτλ κτλ. Άμα είναι έτσι δε μαρεσει το ένα δε μαρεσει το άλλο αστο. Σήκω φύγε. Σου γεμίζει κόμπλεξ. Δεν αξίζει να κάτσεις να του αλλάξεις γνώμη που δε γίνεται κιόλας. Σήκω βρες έναν άλλον που θα σε θαυμάζει. Μετά εκεί θα σου πω πόσο καλά θα νιώθεις γι'αυτό που είσαι. Ούτε μικρά βυζιά ούτε τίποτα ούτε κινητά θα κοιτάς. Χεστον. Ας βρει τόσο ωραία και νέα σαν εσένα. Βρες άλλον και θα σε κυνηγάει και θα είσαι ήδη αλλού. Και μπορείς να κάνεις πολύ καλύτερο σεξ με κάποιον που σε γουστάρει πολύ!
    Πριν λίγο φαντάσου είχαμε πάλι σκηνικό,έχω ντυθεί -βαφτει ωραία και ούτε καν που το πρόσεξε,δεν μου είπε τίποτα απολύτως,ότι και να κάνω για να τον εντυπωσιάσω πέφτει στο κενό , αντιθέτως όμως την υπάλληλο μας που έχει μεγάλο στήθος τον είδα πάλι να την κοιτάει και σίγουρα δεν έβλεπε το πρόσωπο της,πάλι ένιωσα άσχημα

  13. #28
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Έφαγες κέρατο λόγω ... sexting ; Έλεος , τι άλλο θα ακούσουμε ! Κέρατο = διείσδυση σε άλλη.
    sexting, καφέδες, συζητήσεις , μηνύματα ... δεν είναι κέρατο .
    Έλεος.
    Φίλε μου έλεος είσαι εσύ..
    Επιστημονικά πλέον αποδεδειγμένο,το κέρατο δεν είναι πλέον μόνο το σεξ.Δηλαδη εάν εσένα η κοπέλα σου ή το αγόρι σου (δεν ξέρω εάν είσαι άντρας ή γυναίκα ) στέλνει ερωτικά μηνύματα, φωτογραφίες,και βίντεο που το παίζει για άλλον,θα ήσουν οκ με αυτό ; Και ειδικά όταν βλέπεις το άτομο με το οποίο κάνει ότι κάνει σε καθημερινή βάση,θα ήσουν οκ με αυτό ;;;

  14. #29
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    γνωριζει οτι πας σε ψυχολογο?
    γιατι δεν καθεσαι να του μιλησεις ?
    Το γνώριζε γτ 3 φορές πήγα,εκείνος συνεχίζει και πηγαίνει .
    Έχω μιλήσει άπειρες φορές και μου λέει πάντα τα ίδια ,ότι μαγαπαει γι'αυτό που είμαι και ότι του αρέσω όπως είμαι και τέτοια ,αλλά την επόμενη μέρα θα δει τα βυζιά της σερβιτόρος μας.Εεεε πως να τον πιστέψω ;; Νιώθω πολύ μειονεκτικά

  15. #30
    kopela93
    Guest
    Θα σου πω και κάτι άλλο. Να το σκεφτείς. Είναι μόνο βυζιά ρε συ. Μόνο βυζιά. Μια μάζα λίπους με ιστό κτλ κτλ
    Είναι ζήτημα αυτό να κάθεσαι να νιώσεις τόσο μειονεκτικά;
    Στην τελική, είσαι αυτή που είσαι, κι αν νιώθεις άσχημα φεύγεις. Δεν κάθεται ένας άντρας δίπλα σου μόνο για τα βυζιά ή για το σώμα. Πίστεψε με. Αυτά τα γουστάρουν να τα βλέπουν αλλά μέχρι εκεί. Δεν τους κάθονται τα βυζιά απαραίτητα. Απλά τα κοιτάνε. Οπότε χεστηκες. Αλλά και να του κάτσει, πάλι μη νοιάζεσαι, απλά φεύγεις και τελειώνεις το θέμα. Το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να ικανοποιήσεις κάποιον όσο γκομενάρα ή γκομέναρος και να είσαι. Οι προτιμήσεις είναι πολλές, τα φετίχ και τα κολλήματα άλλα τόσα. Ε τι να κάνεις; Το θέμα είναι να είσαι δίπλα σε κάποιον που σε θέλει 100%

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου κάνει sexting και έχει λογαριασμό
    By PennyVas in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 77
    Last Post: 24-07-2021, 00:57
  2. Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....
    By Φαντασία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 06-09-2019, 12:10
  3. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 22:19
  4. Ο αντρας μου βλέπει πορνό, η κατασταση εχει ξεφύγει!
    By thessalonikia29 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 20-10-2012, 00:56
  5. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •