Ο άντρας μου έχει φετίχ με τα μεγάλα βυζιά - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 51
  1. #31
    Quote Originally Posted by kopela93 View Post
    Θα σου πω και κάτι άλλο. Να το σκεφτείς. Είναι μόνο βυζιά ρε συ. Μόνο βυζιά. Μια μάζα λίπους με ιστό κτλ κτλ
    Είναι ζήτημα αυτό να κάθεσαι να νιώσεις τόσο μειονεκτικά;
    Στην τελική, είσαι αυτή που είσαι, κι αν νιώθεις άσχημα φεύγεις. Δεν κάθεται ένας άντρας δίπλα σου μόνο για τα βυζιά ή για το σώμα. Πίστεψε με. Αυτά τα γουστάρουν να τα βλέπουν αλλά μέχρι εκεί. Δεν τους κάθονται τα βυζιά απαραίτητα. Απλά τα κοιτάνε. Οπότε χεστηκες. Αλλά και να του κάτσει, πάλι μη νοιάζεσαι, απλά φεύγεις και τελειώνεις το θέμα. Το θέμα είναι ότι δεν μπορείς να ικανοποιήσεις κάποιον όσο γκομενάρα ή γκομέναρος και να είσαι. Οι προτιμήσεις είναι πολλές, τα φετίχ και τα κολλήματα άλλα τόσα. Ε τι να κάνεις; Το θέμα είναι να είσαι δίπλα σε κάποιον που σε θέλει 100%
    Αυτό λέω και αναρωτιέμαι και εγώ η ίδια ,είναι απλά μια μάζα από λίπος ,πως κάνουν έτσι ;
    Δυστυχώς όμως μόνο εμείς οι γυναίκες το βλέπουμε έτσι,γτ οι άντρες τρελενονται για αυτήν την μάζα λίπους,και όντος δεν είναι σημαντική η εμφάνιση για έναν άντρα για να αγαπήσει μια γυναίκα ,αλλά μπορεί να κερατωσει την γυναίκα που αγαπάει για μια μάζα λίπους.Δεν είναι η πρώτη μου σχέση ,και στον πρώην μου του άρεσαν τα μεγάλα βυζιά,αλλά δεν με έκανε ποτέ να νιώσω άσχημα με το σώμα μου, ποτέ όμως..
    Απλά αντιδράω υπερβολικά γτ έχει τελειώσει η υπομονή μου,το σεξ δεν είναι πλέον το ίδιο και σχεδόν δεν υπάρχει πλέον,όταν δεν με ικανοποιεί και τον βλέπω να χαζεύει άλλες ,ενώ προσπαθώ να είμαι όμορφη για εκείνον και δεν το βλέπει σκάωωωωωω....

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Αυτό λέω και αναρωτιέμαι και εγώ η ίδια ,είναι απλά μια μάζα από λίπος ,πως κάνουν έτσι ;
    Δυστυχώς όμως μόνο εμείς οι γυναίκες το βλέπουμε έτσι,γτ οι άντρες τρελενονται για αυτήν την μάζα λίπους,και όντος δεν είναι σημαντική η εμφάνιση για έναν άντρα για να αγαπήσει μια γυναίκα ,αλλά μπορεί να κερατωσει την γυναίκα που αγαπάει για μια μάζα λίπους.Δεν είναι η πρώτη μου σχέση ,και στον πρώην μου του άρεσαν τα μεγάλα βυζιά,αλλά δεν με έκανε ποτέ να νιώσω άσχημα με το σώμα μου, ποτέ όμως..
    Απλά αντιδράω υπερβολικά γτ έχει τελειώσει η υπομονή μου,το σεξ δεν είναι πλέον το ίδιο και σχεδόν δεν υπάρχει πλέον,όταν δεν με ικανοποιεί και τον βλέπω να χαζεύει άλλες ,ενώ προσπαθώ να είμαι όμορφη για εκείνον και δεν το βλέπει σκάωωωωωω....
    Σε θεωρεί δεδομένη 50 ανδρες να σου την πέσουν μπροστά του, σε θεωρεί δεδομένη και αυτός θα είναι στην κοσμάρα του.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2021
    Location
    Athens
    Posts
    926
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Φίλε μου έλεος είσαι εσύ..
    Επιστημονικά πλέον αποδεδειγμένο,το κέρατο δεν είναι πλέον μόνο το σεξ.

    Αφού είναι ... επιστημονικά αποδεδειγμένο ... ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ... ΠΛΕΟΝ ... ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΕΞ ... εγκαταλείπω !
    Το σύμπαν μπορεί να μην είναι άπειρο στην τελική ! !

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Αυτό λέω και αναρωτιέμαι και εγώ η ίδια ,είναι απλά μια μάζα από λίπος ,πως κάνουν έτσι ;
    Δυστυχώς όμως μόνο εμείς οι γυναίκες το βλέπουμε έτσι,γτ οι άντρες τρελενονται για αυτήν την μάζα λίπους,και όντος δεν είναι σημαντική η εμφάνιση για έναν άντρα για να αγαπήσει μια γυναίκα ,αλλά μπορεί να κερατωσει την γυναίκα που αγαπάει για μια μάζα λίπους.Δεν είναι η πρώτη μου σχέση ,και στον πρώην μου του άρεσαν τα μεγάλα βυζιά,αλλά δεν με έκανε ποτέ να νιώσω άσχημα με το σώμα μου, ποτέ όμως..
    Απλά αντιδράω υπερβολικά γτ έχει τελειώσει η υπομονή μου,το σεξ δεν είναι πλέον το ίδιο και σχεδόν δεν υπάρχει πλέον,όταν δεν με ικανοποιεί και τον βλέπω να χαζεύει άλλες ,ενώ προσπαθώ να είμαι όμορφη για εκείνον και δεν το βλέπει σκάωωωωωω....
    εμενα πχ δεν μου αρεσουν τα μεγαλα στηθη,μην μας τσουβαλιαζεις ολους
    βρε μηπως το κανει επητηδες για αν σε νευριασει?!!


    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Πριν λίγο φαντάσου είχαμε πάλι σκηνικό,έχω ντυθεί -βαφτει ωραία και ούτε καν που το πρόσεξε,δεν μου είπε τίποτα απολύτως,ότι και να κάνω για να τον εντυπωσιάσω πέφτει στο κενό , αντιθέτως όμως την υπάλληλο μας που έχει μεγάλο στήθος τον είδα πάλι να την κοιτάει και σίγουρα δεν έβλεπε το πρόσωπο της,πάλι ένιωσα άσχημα
    αυτη πως αντιδρουσε?


    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Το γνώριζε γτ 3 φορές πήγα,εκείνος συνεχίζει και πηγαίνει .
    Έχω μιλήσει άπειρες φορές και μου λέει πάντα τα ίδια ,ότι μαγαπαει γι'αυτό που είμαι και ότι του αρέσω όπως είμαι και τέτοια ,αλλά την επόμενη μέρα θα δει τα βυζιά της σερβιτόρος μας.Εεεε πως να τον πιστέψω ;; Νιώθω πολύ μειονεκτικά
    σε ρωτησε τον λογω που πηγαινεις?παει και αυτος σε ψυχολογο?
    γιατι δεν του λες να μεινεται λιγο χωριστα να κοψεςι και λιγο αντιδρασεις.γενικα ειναι τυπος που ζηλευει,αν σε δει να μιλας με καποιον θα σου κανει σκηνη?

    δεν χρειαζεται να νοιωθεις ασχημα,αυτος χανει!!

  5. #35
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Σε θεωρεί δεδομένη 50 ανδρες να σου την πέσουν μπροστά του, σε θεωρεί δεδομένη και αυτός θα είναι στην κοσμάρα του.
    Πόσο αλήθεια λες....εάν το καταλαβαίνεις εσύ που δεν μας ξέρεις φαντάσου εγώ που το ζω πόσο το νιώθω αυτό,εκείνος όμως δεν το δέχεται με τίποτα μα με τίποτα όμως όταν του λέω πως με έχεις δεδομένη..
    Και να μου την πέσουν άλλοι απλά θα πει "τι μαλακας δεν βλέπει ότι συνόδευσε" αλλά αυτό μόνο,άλλες φορές δεν κάνει απλώς τίποτα και ούτε λέει,και η απάντηση ακόμα και σε αυτό είναι "σε εμπιστεύομαι,ξέρω πως δεν θα μου κα εις μαλακια"
    Δεν βγάζεις άκρη άστο...

  6. #36
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    εμενα πχ δεν μου αρεσουν τα μεγαλα στηθη,μην μας τσουβαλιαζεις ολους
    βρε μηπως το κανει επητηδες για αν σε νευριασει?!!




    αυτη πως αντιδρουσε?




    σε ρωτησε τον λογω που πηγαινεις?παει και αυτος σε ψυχολογο?
    γιατι δεν του λες να μεινεται λιγο χωριστα να κοψεςι και λιγο αντιδρασεις.γενικα ειναι τυπος που ζηλευει,αν σε δει να μιλας με καποιον θα σου κανει σκηνη?

    δεν χρειαζεται να νοιωθεις ασχημα,αυτος χανει!!
    Η κοπέλα δεν κάνει τίποτα ,δεν τον ενδιαφέρει καθόλου από ότι έχω καταλάβει δηλαδή ,σίγουρα όμως βλέπει ότι την κοιτάζει και αυτό με εξοργίζει γτ είμαι δίπλα,όλες οι γυναίκες ξέρουν πότε ένας άντρας τους κοιτάει και που κοιταει.Σε ψυχολόγο εκείνος μου ζήτησε να πάω για να καταπολεμήσω τις ανασφάλειες μου,εκείνος πηγαίνει 8 μήνες τώρα .
    Πίστεψέ με δεν το κάνει επίτηδες,ότι έχω ανακαλύψει περί κερατωματος και άλλα που έχει κάνει νόμιζε πως τα είχε κρύψει καλά αλλά δεν ξέρει και πολλά από τεχνολογία, δυστυχώς εγώ είμαι πολύ καλή σε αυτόν τον τομέα,γι'αυτό τα ανακάλυψα.Την πρώτη φορά τελείως τυχαία και τις άλλες απλά τις διεσθανομουν ..έψαξα...και βρήκα
    Εάν με δει να μιλάω με άλλον δεν θα πει κάτι,ακόμα και αν ζηλεύει ξέρει να το κρύβει καλά γτ δεν μου έχει δείξει κάτι τέτοιο ,με εμπιστεύεται λέει ..γαμω την εμπιστοσύνη γαμω

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Η κοπέλα δεν κάνει τίποτα ,δεν τον ενδιαφέρει καθόλου από ότι έχω καταλάβει δηλαδή ,σίγουρα όμως βλέπει ότι την κοιτάζει και αυτό με εξοργίζει γτ είμαι δίπλα,όλες οι γυναίκες ξέρουν πότε ένας άντρας τους κοιτάει και που κοιταει.Σε ψυχολόγο εκείνος μου ζήτησε να πάω για να καταπολεμήσω τις ανασφάλειες μου,εκείνος πηγαίνει 8 μήνες τώρα .
    Πίστεψέ με δεν το κάνει επίτηδες,ότι έχω ανακαλύψει περί κερατωματος και άλλα που έχει κάνει νόμιζε πως τα είχε κρύψει καλά αλλά δεν ξέρει και πολλά από τεχνολογία, δυστυχώς εγώ είμαι πολύ καλή σε αυτόν τον τομέα,γι'αυτό τα ανακάλυψα.Την πρώτη φορά τελείως τυχαία και τις άλλες απλά τις διεσθανομουν ..έψαξα...και βρήκα
    Εάν με δει να μιλάω με άλλον δεν θα πει κάτι,ακόμα και αν ζηλεύει ξέρει να το κρύβει καλά γτ δεν μου έχει δείξει κάτι τέτοιο ,με εμπιστεύεται λέει ..γαμω την εμπιστοσύνη γαμω

    μπορεί να θέλει να τα έχει καλά με το αφεντικό της
    εκείνος σε έστειλε αλλά συνεχίζει να το κάνει όμως και με έμμεσο τρόπο σε ωθεί να πηγαίνεις
    αυτός πως και πήγε αν επιτρέπεται? στον ίδιο πάτε?

    μπορεί να το κάνει επίτηδες για να ζηλέψεις δεν μπορώ να το εξηγήσω αλλιώς
    εσύ δεν θέλεις να σε εμπιστεύεται?

    δεν το έχετε κάποιον άντρα υπάλληλο να σε δει ότι μιλάτε να τον κάνεις να ζηλέψει?

  8. #38
    Quote Originally Posted by Al_Bundy View Post
    Αφού είναι ... επιστημονικά αποδεδειγμένο ... ΟΤΙ ΤΟ ΚΕΡΑΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ... ΠΛΕΟΝ ... ΜΟΝΟ ΤΟ ΣΕΞ ... εγκαταλείπω !
    Το σύμπαν μπορεί να μην είναι άπειρο στην τελική ! !
    Πραγματικά ψαχτο..για σένα κυρίως
    Δυστυχώς ισχύει όμως .

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Πόσο αλήθεια λες....εάν το καταλαβαίνεις εσύ που δεν μας ξέρεις φαντάσου εγώ που το ζω πόσο το νιώθω αυτό,εκείνος όμως δεν το δέχεται με τίποτα μα με τίποτα όμως όταν του λέω πως με έχεις δεδομένη..
    Και να μου την πέσουν άλλοι απλά θα πει "τι μαλακας δεν βλέπει ότι συνόδευσε" αλλά αυτό μόνο,άλλες φορές δεν κάνει απλώς τίποτα και ούτε λέει,και η απάντηση ακόμα και σε αυτό είναι "σε εμπιστεύομαι,ξέρω πως δεν θα μου κα εις μαλακια"
    Δεν βγάζεις άκρη άστο...
    Δεν πρόκειται να το παραδεχθεί φυσικά γιατί είναι σαν να σου λέει μετά κεράτωσε με. Λοιπόν αυτός από κάπου σε κρατάει, δεν ξέρω από που, αλλά είμαι βέβαιος πως εκείνος θεωρεί πως σε έχει. Το από που σε έχει και με ποιο τρόπο το γνωρίζεις εσύ και όχι εγώ. Εσυ μπορεί να θέλεις να λύσεις το πρόβλημα αλλά κάποια προβλήματα δεν λύνονται. Για παράδειγμα εγώ είμαι 1,76 έτσι; Αν πάω και μπλέξω με κάποια που θέλει πχ σαν φετίχ το 1,85 δεν θα μπω στην διαδικασία να κάνω ολόκληρη επέμβαση για να πάρω τους 10 πόντους που μου λείπουν για να καλύψω το κόλλημα της. Θα της πω απλά να σου πω κάτι μικροί είμαστε ακόμα (αν και εγώ που είμαι πχ 45 φοβάμαι λίγο πως μεγαλώνω) τέλος πάντων, θα της έλεγα γλυκιά μου πήγαινε να βρεις το 1,85 γιατί δεν έχει νόημα ούτε εγώ να χαλάω την ηρεμία μου, ούτε εσύ να είσαι με κάποιον που δεν πιάνει τα στάνταρ. Δεν έχει νόημα να κάνουμε έκπτωση σε αυτά που θέλουμε να έχουμε στη ζωή μας γιατί ολόκληρη ζωή έχουμε μπροστά μας και αργά ή γρήγορα θα το συναντήσουμε πάλι το πρόβλημα μπροστά μας και αρκετές φορές στην διάρκεια του χρόνου μέχρι να γίνει το μπαμ. Βέβαια από την άλλη ίσως στα 50 του να νιώσει παππούς (δεν ξέρω πως νιώθει κάποιος που πατάει τα 50) αλλά ίσως τότε να μαζεύτει γιατί για να βρει αυτό που θέλει σε εκείνη την ηλικία θα πρέπει να γίνει sugar daddy.

  10. #40
    kopela93
    Guest
    Εσύ τώρα θέλεις να ζηλεύει και να το δείχνει φουλ για να νιώθεις καλά. Ξαναδιαβασε το. Είναι πολύ σημαντικό αυτό. Ίσως αυτό τον ξενερώνει. Που βλέπει ότι προσπαθείς να είσαι ωραία και που νιώθεις μειονεκτικά. Και το ότι σε έχει δεδομένη δε σημαίνει ότι αν σε χάσει δε θα τρέξει να σε ψάξει. Είναι όλα σχετικά σε αυτή τη ζωή.
    Σταμάτα το τώρα να προσπαθείς να τον αποπλανήσεις ή το οτιδήποτε. Ο τύπος έχει υιοθετήσει μια συμπεριφορά πολύ κουλ του δε ζηλεύω σε εμπιστεύομαι αλλά αυτό από πολλούς μεταφράζεται ως χέστηκα. Όπως εσύ το βλέπεις τώρα. Μάλλον ο ψυχολόγος του έχει πει τι έλκει τις γυναίκες και το εξασκεί απίστευτα. Το έχεις καταλάβει ότι κολλάς μαζί του επειδή ξέρει να το παίζει άνετος; Φυσικά και ζηλεύει αλλά όχι πολύ και ξέρει και να το κρύβει. Αυτός ο συνδυασμός βγάζει τις γυναίκες έξω από τα ρούχα τους. Είχα τύχει έναν τέτοιον τύπο που ήταν χαλαρός και είχα βάλει στοίχημα με τον εαυτό μου ότι θα το καταφέρω να ζηλέψει. Τελικά ζήλεψε όσο θα ήθελα, το παραδέχτηκε μετά κόπων και βασάνων και πήρα την επιβεβαίωση μου που τόσο καιρό με έσκαγε γιατί μέχρι τότε με έκανε να ζηλεύω ασυστολα. Τελικά όμως μετά την επιβεβαίωση που πήρα, αυτός το κατάλαβε ότι αυτό ήθελα μόνο και ξενέρωσε μαλώσαμε γερά και έπειτα κόψαμε επαφές. Γενικά η φάση δεν πρέπει να καταλήγει εκεί. Δεν πρέπει να γίνονται όλα αυτά τα κομπλεξικα. Πρέπει να σε θέλει και να τον θέλεις τρέλα. Αλλιώς μην προσπαθείς καν. Φύγε βρε, θα ησυχάσεις. Θα βρεις καλύτερο και πιο νέο. Άντε.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Lilyan00 View Post
    Αυτό λέω και αναρωτιέμαι και εγώ η ίδια ,είναι απλά μια μάζα από λίπος ,πως κάνουν έτσι ;
    Δυστυχώς όμως μόνο εμείς οι γυναίκες το βλέπουμε έτσι,γτ οι άντρες τρελενονται για αυτήν την μάζα λίπους,και όντος δεν είναι σημαντική η εμφάνιση για έναν άντρα για να αγαπήσει μια γυναίκα ,αλλά μπορεί να κερατωσει την γυναίκα που αγαπάει για μια μάζα λίπους.Δεν είναι η πρώτη μου σχέση ,και στον πρώην μου του άρεσαν τα μεγάλα βυζιά,αλλά δεν με έκανε ποτέ να νιώσω άσχημα με το σώμα μου, ποτέ όμως..
    Απλά αντιδράω υπερβολικά γτ έχει τελειώσει η υπομονή μου,το σεξ δεν είναι πλέον το ίδιο και σχεδόν δεν υπάρχει πλέον,όταν δεν με ικανοποιεί και τον βλέπω να χαζεύει άλλες ,ενώ προσπαθώ να είμαι όμορφη για εκείνον και δεν το βλέπει σκάωωωωωω....
    πωπω τι ασυναρτησιες ειναι αυτες που λες;
    το στηθος δεν ειναι λιπος. ειναι αδενας. λιπος εχει φυσικα, αλλα ολο το σωμα, παντου, εχει λιπος. ενα μεγαλο στηθος, ακομα και να φυγει εντελως το λιπος, παντα θα εχει ογκο. ο αδενας του ειναι μεγαλος. οχι το λιπος του...
    ασχετως αν μια γυναικα εχει μεγαλο στηθος και σε καποιον ανδρα αρεσει το μεγαλο στηθος, θα παει μαζι της επειδη θελει να παει μαζι της, δεν θα παει με το στηθος....
    αν εχεις τοσο μεγαλο κομπλεξ με το στηθος, μπορεις να το μεγαλωσεις, ειτε εισαι γυναικα, ειτε εισαι ανδρας.
    απλα, μην περιμενεις να αλλαξει η επιθυμια του συγκεκριμενου ανδρα προς εσενα, επειδη θα βαλεις στηθος.

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    το στηθος δεν ειναι λιπος. ειναι αδενας. λιπος εχει φυσικα, αλλα ολο το σωμα, παντου, εχει λιπος. ενα μεγαλο στηθος, ακομα και να φυγει εντελως το λιπος, παντα θα εχει ογκο. ο αδενας του ειναι μεγαλος. οχι το λιπος του...
    .
    το στηθος στις γυναικες ειναι πολυ περισσοτερο ανεπτυγμενο απο ολα τα αλλα πρωτευοντα λογω φυσικης επιλογης απο τους αντρες δηλαδη.
    εχει μεγαλυτρο ογκο απο το ΛΙΠΟΣ που εχει, ο αδενας φυσικα ειναι ιδιος.
    εαν προσεξεις πρωτευοντα οπως χιμπατζηδες γοριλες μαιμουδες κτλ κτλ δεν εχουν καθολου λιπος στο στηθος ειναι σκετος ο αδενας ο οποιος φυσικα κανει μια χαρα την δουλεια του

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2017
    Location
    greece
    Posts
    1,775
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    το στηθος στις γυναικες ειναι πολυ περισσοτερο ανεπτυγμενο απο ολα τα αλλα πρωτευοντα λογω φυσικης επιλογης απο τους αντρες δηλαδη.
    εχει μεγαλυτρο ογκο απο το ΛΙΠΟΣ που εχει, ο αδενας φυσικα ειναι ιδιος.
    εαν προσεξεις πρωτευοντα οπως χιμπατζηδες γοριλες μαιμουδες κτλ κτλ δεν εχουν καθολου λιπος στο στηθος ειναι σκετος ο αδενας ο οποιος φυσικα κανει μια χαρα την δουλεια του

    στις 2 πρώτες γραμμές τι εννοείς?

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    1,117
    Quote Originally Posted by panos19 View Post
    στις 2 πρώτες γραμμές τι εννοείς?
    Φυσική επιλογή σημαίνει το ένστικτο της αναπαραγωγής. Όπως τα θηλυκά θέλουν το πιο ισχυρό αρσενικό για να "ζευγαρώσουν" (για να βγουν πιο δυνατά τα παιδιά), έτσι και τα αρσενικά προτιμούν ενστικτωδώς το πιο γόνιμο (νεαρότερο) θηλυκό και με τα πιο μεγάλα βυζιά για να είναι πιθανότερο να επιβιώσουν οι απόγονοι (με το μεγάλο στήθος μπορείς να ταΐζεις καλύτερα τα παιδιά).

  15. #45
    Elenia781
    Guest
    Αυτο δεν ισχυει, εχω φιλη με στηθος "σπυρακι" που εβγαζε γαλα πολυ, για 1.5 χρονο

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Ο άντρας μου κάνει sexting και έχει λογαριασμό
    By PennyVas in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 77
    Last Post: 24-07-2021, 00:57
  2. Ο αντρας μου εχει φετιχ και δεν μου το λεει....
    By Φαντασία in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 06-09-2019, 12:10
  3. Νομιζω οτι ο αντρας μου εχει καταθλιψη
    By Αντζυ in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 34
    Last Post: 02-02-2019, 22:19
  4. Ο αντρας μου βλέπει πορνό, η κατασταση εχει ξεφύγει!
    By thessalonikia29 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 60
    Last Post: 20-10-2012, 00:56
  5. Replies: 22
    Last Post: 05-07-2012, 15:25

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •