Tην έδιωξα και νιώθω καλύτερα. - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 52
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:14.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  2. #32
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:14.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:15.
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Ζεις σε εναν δικο σου κοσμο, συγχαρητήρια.Μονο ετσι θα εισαι χαρουμενος γιατί στην πραγματική ζωη είσαι ενα αξιολυπητο ανθρωπακι χωρις καμια αξία.Οπως ξαναειπα είμαι σιγουρη οτι δε βλεπεσαι γι αυτο εχεις τετοια συμπεριφορά.Αν ησουν πετυχημενος δε θα καυχιοσουν εδω αλλα μάλλον δεν εχεις ουτε φιλους να τα μοιραστεις....Ποσο κριμα ειναι μερικοί ανθρωποι..... Έχεις γίνει περίγελος.Γελαμε ποσοι άνθρωποι με τα χαλια σου και δεν εχεις ουτε την ελάχιστη νοημοσύνη να το καταλάβεις... Τι να κάνουμε,μεχρι εκει φτανεις.... Φιλακια στα μουτρακια
    Νοσηρή μου μην μου τον αποπαίρνειςχαρα μου και χάσουμε το τρολακι του φόρουμ ...

    Άστον να λέει και εμείς να διασκεδάζουμε αφού οι μοναδικές γυναίκες που μιλάει θα είναι εδώ μέσα γιατί φαντάζομαι θα έκανε απέλπιδες προσπάθειες ΠΑΝΤΟΥ και κατ ομολογία του ακόμα τίποτα ,ξηρασία και μ@λ@κι@ πέφτει όπως αντιλαμβάνεσαι και εσύ και πόσο να αντέξει ένας άντρας στην χείρα με τα πέντε ορφανά ...

    Περιμένουμε νέα σου από την έξοδο σου και την συνάντηση με την παντρεμένη μην μας αφήνεις έτσι ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Νοσηρή μου μην μου τον αποπαίρνειςχαρα μου και χάσουμε το τρολακι του φόρουμ ...

    Άστον να λέει και εμείς να διασκεδάζουμε αφού οι μοναδικές γυναίκες που μιλάει θα είναι εδώ μέσα γιατί φαντάζομαι θα έκανε απέλπιδες προσπάθειες ΠΑΝΤΟΥ και κατ ομολογία του ακόμα τίποτα ,ξηρασία και μ@λ@κι@ πέφτει όπως αντιλαμβάνεσαι και εσύ και πόσο να αντέξει ένας άντρας στην χείρα με τα πέντε ορφανά ...

    Περιμένουμε νέα σου από την έξοδο σου και την συνάντηση με την παντρεμένη μην μας αφήνεις έτσι ...
    Πράγματι εχει μεγαλες πιθανότητες να είναι τρολλακι.... Έχει ομως εξισου μεγαλες πιθανότητες απλα να ειναι φαντασμένος...Απο τον τροπο που μιλαει, προσβάλει τον εαυτο του κατι που δε θα εκανε ένα τρολλ και μαλιστα πετυχημενο.Εγω θα το ξαναπώ και θα γίνω κουραστική.Ειμαι σίγουρη οτι ειναι τρελο μπαζο.Αν ήταν ωραιος θα ειχε βρει ηδη την επόμενη....Αυτος κάθεται και το δίνει στην παντρεμένη που ξεκαθαρα τον χρησιμοποιεί για να ξεφεύγει απο τον αντρα της
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Πράγματι εχει μεγαλες πιθανότητες να είναι τρολλακι.... Έχει ομως εξισου μεγαλες πιθανότητες απλα να ειναι φαντασμένος...Απο τον τροπο που μιλαει, προσβάλει τον εαυτο του κατι που δε θα εκανε ένα τρολλ και μαλιστα πετυχημενο.Εγω θα το ξαναπώ και θα γίνω κουραστική.Ειμαι σίγουρη οτι ειναι τρελο μπαζο.Αν ήταν ωραιος θα ειχε βρει ηδη την επόμενη....Αυτος κάθεται και το δίνει στην παντρεμένη που ξεκαθαρα τον χρησιμοποιεί για να ξεφεύγει απο τον αντρα της
    Έλα ρε συ που πιστεύεις ότι φέρεται έτσι στην παντρεμένη ..
    Μια χαρά περνάει και αυτή και αυτός ,μάλλον δεν του κάνει κάτι παραπάνω και τα έχει πάρει έτσι και την υποβαθμίζει ..

    Μια ακόμα γνωστή συμπεριφορά από έναν ακόμα άντρα που τρώει μερική απορριψη
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Έλα ρε συ που πιστεύεις ότι φέρεται έτσι στην παντρεμένη ..
    Μια χαρά περνάει και αυτή και αυτός ,μάλλον δεν του κάνει κάτι παραπάνω και τα έχει πάρει έτσι και την υποβαθμίζει ..

    Μια ακόμα γνωστή συμπεριφορά από έναν ακόμα άντρα που τρώει μερική απορριψη
    Καλά οτι εχει φάει απόρριψη φαίνεται απο την κακια που βγαζει...Αυτο το εχω δεδομενο.....Μεσα στη χυλοπιτα απο παντου ο καψερος....Μπηκε εδω με την ελπίδα να το παίξει κάτι που δεν ειναι,αλλα τον πηραμε χαμπαρι και εφαγε το κραξιδι του αιωνα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Καλά οτι εχει φάει απόρριψη φαίνεται απο την κακια που βγαζει...Αυτο το εχω δεδομενο.....Μεσα στη χυλοπιτα απο παντου ο καψερος....Μπηκε εδω με την ελπίδα να το παίξει κάτι που δεν ειναι,αλλα τον πηραμε χαμπαρι και εφαγε το κραξιδι του αιωνα
    Δεν έχει θέμα με το κράξιμο πίστεψέ με ...
    Αλλιώς δεν θα το αναζητούσε ..

    Επιβεβαίωση ψάχνει το κακόμοιρο την οποία δεν την βρίσκει ...

    Ας τον να γράφει ������
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν έχει θέμα με το κράξιμο πίστεψέ με ...
    Αλλιώς δεν θα το αναζητούσε ..

    Επιβεβαίωση ψάχνει το κακόμοιρο την οποία δεν την βρίσκει ...

    Ας τον να γράφει ������
    Επιβεβαίωση από αγνωστους ε;πωπω αγαπη το λες και θλιβερό.... Κρίμα το παλικάρι...
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  10. #40
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:16.

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Ηρθε παλι ο αποτυχημένος να τα πει σε ενα σαιτ με αγνώστους γιατί φυσικά φίλους δεν έχει να μοιραστεί πραγματακια... Θλιβερό
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Νοσηρή φαντασία View Post
    Επιβεβαίωση από αγνωστους ε;πωπω αγαπη το λες και θλιβερό.... Κρίμα το παλικάρι...
    Μην το λυπάσαι, βρήκε τροφή εδώ αφού έχει φάει πόρτα από παντού και διαδικτυακά και μεγαλώνει αυτή την στιγμή ..
    Τώρα τι μεγαλώνεις είναι το θέμα αλλά αντιλαμβάνεσαι πλήρως τι λέω .

    Απλά φτιάξε καφέ και διάβαζε που μπορεί να φτάσει μια αντρική ξεφτίλα που έχει τα μούτρα να μιλάει για τις γυναίκες όταν ο ίδιος φέρεται πολύ χειρότερα από αυτές ...

    Ένα ακόμα δείγμα "άντρα "καλή μου που συνανταμε εδώ μέσα και πραγματικά σε κάνει να νιωθεις πολύ τυχερή με τα αρσενικά που έχεις δίπλα σου !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2017
    Location
    Αθήνα
    Posts
    3,898
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μην το λυπάσαι, βρήκε τροφή εδώ αφού έχει φάει πόρτα από παντού και διαδικτυακά και μεγαλώνει αυτή την στιγμή ..
    Τώρα τι μεγαλώνεις είναι το θέμα αλλά αντιλαμβάνεσαι πλήρως τι λέω .

    Απλά φτιάξε καφέ και διάβαζε που μπορεί να φτάσει μια αντρική ξεφτίλα που έχει τα μούτρα να μιλάει για τις γυναίκες όταν ο ίδιος φέρεται πολύ χειρότερα από αυτές ...

    Ένα ακόμα δείγμα "άντρα "καλή μου που συνανταμε εδώ μέσα και πραγματικά σε κάνει να νιωθεις πολύ τυχερή με τα αρσενικά που έχεις δίπλα σου !
    Δεν τον λυπαμαι κουκλα μου, είμαι σιγουρη οτι ακομα και το κράξιμο του φαινεται γαματο γιατί στη προσωπικη του ζωή τον εχουν ολοι χεσμενο.Ακομα και αυτο του ειναι κατι.Οπως και να εχει,διασκεδαζω και εγω μαζι σου με τις ανοησιες που λεει.....ειναι ο προσωπικος μας διασκεδαστής...Το pet του φορουμ μας χαχαχχα
    Η άγνοια οδηγεί στην ευτυχία..

  14. #44
    Banned
    Join Date
    Jun 2021
    Posts
    34
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Last edited by Aeon; 21-06-2021 at 15:16.

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2019
    Posts
    375
    Αγαπητέ θεματοθέτη,
    που νομίζεις ότι γράφεις;
    Σε φόρουμ ψυχολογικής υποστήριξης βρίσκεσαι.
    Το ύφος σου είναι απαράδεκτο. Και εάν δεν είσαι σε θέση να το καταλάβεις, τότε πραγματικά λυπάμαι για σένα.
    Αν νιώθεις τόσο όμορφα με τον εαυτό και τη ζωή σου, δεν κατανοώ για ποιο λόγο να απευθυνθείς σε ένα φόρουμ υποστήριξης.
    Υποστήριξη σε τι θες;
    Επίσης δεν κατανοώ, γιατί εφόσον μπήκες στον κόπο να δημοσιεύσεις μια ιστορία, και να ζητήσεις γνώμες, γράφεις υποτιμητικά σχόλια για ανθρώπους που μπήκαν στον κόπο να σου απαντήσουν.

    Οι δυνατές προσωπικότητες, οι ισχυρές προσωπικότητες δεν κραυγάζουν ότι είναι ισχυρές προσωπικότητες.
    Το αποπνέουν χωρίς να που λέξη.
    Αυτοί που το φωαζουν ειναι οι wannabe.
    Λυπάμαι, αλλά δεν θα θεωρούσα ποτέ ισχυρή προσωπικότητα έναν άνθρωπο που φαίνεται να έχει ανάγκη το μεγάλειο, υποτιμώντας τους αλλους.
    Αυτό μου θυμίζει τους μαγκες της σχολικής τάξης που κάνουν bullying για να φανούν.
    Κοινώς αρκετά παιδιάστικό.
    Όμως θα υποψιαζομουνα ότι αυτός ο άνθρωπος έχει μια ναρκισιστική διαταραχούλα.

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Similar Threads

  1. Νιωθω πολυ παραξενα..νιωθω οτι παω στα χαμενα.
    By Confused889 in forum Άλλες Διαταραχές Προσωπικότητας
    Replies: 2
    Last Post: 21-02-2019, 13:32
  2. Replies: 3
    Last Post: 15-10-2018, 02:23
  3. Νιωθω πως δν μ καταλαβαινει κανεις ... Νιωθω μονος
    By Sotirishatzi in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 01-12-2015, 11:03
  4. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20
  5. ΑΣ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
    By sonia_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 139
    Last Post: 21-01-2007, 01:01

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •