γαργάλημα στο κεφάλι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 11 of 11
  1. #1
    thanasisGR
    Guest

    γαργάλημα στο κεφάλι

    μερικές φορες με πιάνει ένα έντονο ενοχλητικό εσωτερικό γαργάλημα στο κεφάλι μου... ύπαρχη περίπτωση να οφείλεται στο άγχος? με νευριάζει παρα πολύ αυτό το πράγμα.. το έχεις κανεις άλλος το ίδιο?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Μπορεί. Έχουν πλάκα πάντως αυτά που παθαίνεις ρε Θανάση! (με το συμπάθειο ε; )
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #3
    thanasisGR
    Guest
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Μπορεί. Έχουν πλάκα πάντως αυτά που παθαίνεις ρε Θανάση! (με το συμπάθειο ε; )
    xaxaxa e einai ligo perierga sumtomata... :P

    twra mou perase auto kai nio8o ena fouskoma stin kardia allo pali kai auto... hah

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Ετσι όπως είναι τα πράγματα, εγώ θα σου συνιστούσα να κάνεις γενικές εξετάσεις.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #5
    thanasisGR
    Guest
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Ετσι όπως είναι τα πράγματα, εγώ θα σου συνιστούσα να κάνεις γενικές εξετάσεις.
    twra me ekanes komatia...

    exw kanei genikes exetashs prin kairo... ekana kai magnitikh egefalou... ola ok

    to kalokairi etrexa sta nosokomia nomizontas oti tha pa8o kati sovaro.. (tote eixa alla sumtomata omos...)

    auto pou me exei piasei simera einai oti nio8o mia enoxlish aristera stin kilia mia es8ish san varos san sfiximo kati... kai exei ftasei mexri tin kardia kai nio8o kati tsibimata... den mporw na faw apo auto to pragma.. nio8o meta ena fouskoma... kai exw tash gia emeto.. kai auto entelos ksafnika me epiase... ena pragma san travigma san na gernei to soma mou apo aristera.. den mporw na to eksigiso... auto to fouskoma pio nio8o stin kardia me fovizei para polu me exei piasei panikos twra....

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Μπορείς να χαλαρώσεις και να σκεφτείς ψύχραιμα; Ίσως να έχεις αρρωστοφοβία και να μην το ξέρεις. Μίλησε στο ψυχίατρο σου. Είναι αφύσικο ν' ανοίγεις τόσο συχνά θρεντ με θέμα την υγεία. Πόσος καιρός είναι που έκανες γενικές εξετάσεις;
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  7. #7
    thanasisGR
    Guest
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Μπορείς να χαλαρώσεις και να σκεφτείς ψύχραιμα; Ίσως να έχεις αρρωστοφοβία και να μην το ξέρεις. Μίλησε στο ψυχίατρο σου. Είναι αφύσικο ν' ανοίγεις τόσο συχνά θρεντ με θέμα την υγεία. Πόσος καιρός είναι που έκανες γενικές εξετάσεις;
    άνοιξα 2 topic βασικά σήμερα.. και το πρόβλημα μου το έγραψα και σε αυτό.. ξέρω έκανα βλακεία...

    πριν 7 μήνες περίπου είναι που έκανα τις γενικές εξέτασης..

  8. #8
    thanasisGR
    Guest
    to thema einai oti simera den mporw na faw.. alla kai nero me to zori pino.. nio8o ena entono fouskoma kai exw tash gia emeto.. anakateuete to stomaxi mou para polu.. kai auto to plakoma se olh tin aristerh pleura tis kilias mexri tin kardia ftanei... san entono sfiximo me plakoma mazi.. exw arxish na fovame apo auto.. nio8o olh mera mia adunamia kai kourash... fovame min exw kati sovaro den mporw....

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    199
    Χαλάρωσε Θανάση.Καλό θα ήταν να πας σε ενα γιατρο να ρυθμισεις το θυρεοειδη σου διοτι προκαλει και καταθλιψη περα απο τα υπολοιπα.Προσπαθησε να ηρεμισεις και βρες εναν καλο γιατρο για το θυρεοειδη.Παρε και μαγνησιο που μειωνει το στρες,καλο θα σου κανει
    Last edited by Nantina; 17-09-2011 at 02:32.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by thanasisGR View Post
    to thema einai oti simera den mporw na faw.. alla kai nero me to zori pino.. nio8o ena entono fouskoma kai exw tash gia emeto.. anakateuete to stomaxi mou para polu.. kai auto to plakoma se olh tin aristerh pleura tis kilias mexri tin kardia ftanei... san entono sfiximo me plakoma mazi.. exw arxish na fovame apo auto.. nio8o olh mera mia adunamia kai kourash... fovame min exw kati sovaro den mporw....
    Αντί να κάθεσαι και απλά να φοβάσαι, μίλησε σε κάποιον.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  11. #11
    thanasisGR
    Guest
    μάλλον λάθος διάγνωση έβγαλα από μονος μου.. από το στομάχι μου έρχονται αυτές η ενόχλησης.. μάλλον το στομάχι μου θα έχει νεύρα!!!

    το περίεργο είναι ότι άμα πάω κάποια βόλτα κάπου που να έχει πολύ κόσμο θα μου πέραση το στομάχι και θα με πιάσει το κεφάλι.. χαχαχα όλα τα περίεργα σε μένα τελικά??

    πάντως με το ζόρι τρώω για να μην μείνω νηστικός μετά νιώθω ένα φούσκωμα στο στομάχι λες και θα εκραγώ.. από άγχος πιστεύω θα είναι.. απλά τώρα θα με χτύπησε εκεί.. pff να δω τι θα είναι το επόμενο! :P

    πάντως καρδιογράφημα και τρίπλεξ έχω κάνει 17 φορες +2 μέσα στο καλοκαίρι. :P

Similar Threads

  1. SOS!!!!!!!!!!!ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
    By eosygood in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 9
    Last Post: 10-06-2011, 02:25
  2. ΚΟΥΝΑΩ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ
    By giannis72 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 8
    Last Post: 09-06-2011, 18:16
  3. στιγμιαίοι πόνοι στο κεφάλι
    By Fleur in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 23-01-2011, 16:19
  4. Άγχος μετά από χτύπημα στο κεφάλι..
    By Giorgos4 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 01-08-2010, 04:46
  5. Ενοχληση μασελα/αυχενας/κεφαλι!!!
    By Παστελι in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 15
    Last Post: 04-08-2009, 19:52

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •