πως τα εκανα ετσι?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    40

    πως τα εκανα ετσι?

    Ειμαι κλεισμενη στο σπιτι και δεν θελω να δω κανεναν δεν σηκωνω τα τηλ !τα εκανα σκατα σκατα!!Χθες το βραδυ βγηκα με μια παρεα κατι η στεναχωρια που με δερνει με τον προσφατο χωρισμο μου κατι το ποτο και κατεληξα να κανω φαση μενα που εχει χρονια κολλημα μαζι μου.Τωρα νιωθω τυψεις ντροπη και φοβο!Ζω σε μικρη κοινωνια και ξερω οτι θα μου σουρουν τα απιστευτα.Δεν το προχωρησα το θεμα αλλα γιατι νιωθω τοσο σκατα πραγματικα δεν θελω τη ζωη μου!Μια φιλη μου λεει οτι τα πραγματα εχουν προχωρησει και να μην ειμαι τοσο συντηριτικη αλλα εμενα παει να μου στριψει!

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Shit happens Μαρινα...μην σε περνει απο κατω...αν δεν σου αρεσει το παιδι εσενα και δεν θελεις να γινει τιποτα παρακατω απλα πες οτι οτι εγινε εγινε γιατι ησουν σε περιεργη κατασταση...απλα μπορει να σου γινει μαθημα και αλλες φορες να μην αφηνεις τα συναισθηματα σου να σε οδηγουν στο να κανεις πραγματα που δεν σε αντιπροσωπευουν...

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Μαρίνα, ποιός δεν το έχει κάνει αυτό....όλοι μας. Σε καταλαβαίνω, αισθάνεσαι άσχημα, αλλά μάλλον φταίει το αλκοόλ και η στεναχώρια μαζί, και λιγότερο η φάση...Άσε που εκπλήρωσες και ένα απωθημένο. Χαμογέλα, δεν είναι τόσο σοβαρά τα πράγματα όσο νομίζεις.

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    40
    απωθημενο δεν τοχα ...ειναι εντελως εξω απο το χαρακτηρα μου!με εχει πιασει κατι σαν αγοραφοβια δεν θελω να βγω εξω γιατι ντρεπομαι!ετσι μου ειπε και μια φιλη μου οτι ελευθερη εισαι οτι γουσταρεις κανεις!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by marina7 View Post
    απωθημενο δεν τοχα ...ειναι εντελως εξω απο το χαρακτηρα μου!με εχει πιασει κατι σαν αγοραφοβια δεν θελω να βγω εξω γιατι ντρεπομαι!ετσι μου ειπε και μια φιλη μου οτι ελευθερη εισαι οτι γουσταρεις κανεις!
    Εγω παντως σε επικροτω και με το παραπανω Μαρινα για τον χαρακτηρα που εχεις! Απο την αλλη οπως ειπα δεν εγινε και τιποτα να ξεγλυστρισες και μια φορα!

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Ναι βρε, δεν πειράζει, ανθρώπινα είναι αυτά και όπως είπε και ο deep purple έχουν συμβεί σε πολύ κόσμο. :) μην σκας κανένας δεν έχει το δικαίωμα να σου κρεμάσει κουδούνια για κάτι τέτοιο! :) Κι εγώ σε κλειστή κοινωνία ζω όσες φορές προσπάθησαν να μου κρεμάσουν κουδούνια για ψύλλου πήδημα τους πολεμούσα. Δεν σου λέω να κάνεις το ίδιο απλά θέλω να σου πω πως σε καταλαβαίνω. Πάρε το χρόνο σου και βγες δυνατή έξω από το σπίτι. Εξήγησε στο παιδί πως δεν το εννοούσες αυτό που συνέβη, και απλά συνέβη πάνω στη στιγμή και όλα καλά! :)
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    18
    αυτο ειναι το λιγοτερο...δεν χρειαζετε να νιωθεις τοσο ασχημα γι αυτο που εγεινε..ελευθερη εισαι..δε θα σου πει κατι κανενας..ουτε θα σε κρινει κανεις.κ εγω εχω κανει μαλακια..αλλα πολυ χειροτερα..πραγματικα:(

Similar Threads

  1. Έκανα το πρώτο βήμα...
    By miro in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 04-07-2011, 14:15
  2. ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΟΥ?ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΣΩΣΤΟ?
    By liodaraki_23 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 20
    Last Post: 03-06-2011, 14:40
  3. Νομίζω ότι έκανα λάθος
    By katerina_x in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 27
    Last Post: 16-09-2010, 19:52
  4. παιδια την εκανα τη βλακεια.....
    By afrula in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 85
    Last Post: 05-08-2009, 17:26
  5. έκανα την απιστία - τώρα? :(
    By virus in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 16-03-2008, 13:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •