ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ !!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Heaven
    Posts
    45

    Unhappy ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟ ΜΟΥ !!!!

    Γεια σας.
    Αποφασισα να σας αναφερω το προβλημα μου.
    Ειχα σχεση 6 χρονια ο οποιος με κακομεταχειριζοταν προς το τελος με τον χειροτερο τροπο...
    Λεκτικη βια, χυδαιτητες επιθετικοτητα και στο τελος πηγε να με σκοτωσει
    Προσπαθουσα να καταλαβω το γιατι... Νομιζα οτι για ολα εφταιγα εγω... καμια σχεση... Στην αρχη τον συγχωρεσα, μετα εδωσα δευτερη ευκαιρια και στο τελος τα μαζεψα ολα και εφυγα.. Η αιτια που φεροταν ετσι ηταν γιατι ηταν χρηστης... Δεν μπορουσα να τον πιασω... Θα μου πεις γιατι εκατσες τοσο πολυ... Αυτο ηταν το λαθος μου... δεν ειχα αυτοπεποιθηση και φοβομουν να μπω στη διαδικασια της μοναξιας. Με ειχε κανει του χεριου του.
    Σας αναφερω ολη αυτη την ιστορια γιατι πολλες κοπελες παιρνανε τα ιδια.. Μην το κανετε αυτο στον εαυτο σας... Φυγεται......... ποτε δεν ειναι αργα.... Καλυτερα μονες παρα να τρεχεται σε ψυχιατρους για να ξεπερασετε τα σοκ απο μια αρρωστη σχεση

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    687
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    Mε ειχε ρωτησει ο θεραπευτης μου καποτε: ξερεις αραγε γιστι καποιος βαραει το κεφαλι του στον τοιχο κι ενω ποναει δεν σταματα;;;
    -"γιατι ειναι βιτσιοζος;;;"
    -"χαχα...οχι...απλουστατα διοτι φοβαται πως αν σταματησει να το βαραει , θ του συμβει κατι χειροτερο και θα πονεσει περισσοτερο"...

    Αναρωτηθειτε κι εσεις για τον οποιο τοιχο εχει ο καθενας που διαβαζει τις λιγες ετουτες αραδες,για να κοπαναει το κεφαλακι του...
    Αχ ξωτικό μου, είπες πάλι 'μεγάλη κουβέντα'. Και εμένα μου έχει συμβει αυτό. Να κακοποιώ τον εαυτό μου γιατί φοβόμουν οτι αν σταματούσα, θα πονουσα περισσότερο. Ευτυχώς το κατάλαβα!! Να είσαι καλά που επισήμανες αυτήν την αλήθεια!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by Eleni Morfid View Post
    Γεια σας.
    Αποφασισα να σας αναφερω το προβλημα μου.
    Ειχα σχεση 6 χρονια ο οποιος με κακομεταχειριζοταν προς το τελος με τον χειροτερο τροπο...
    Λεκτικη βια, χυδαιτητες επιθετικοτητα και στο τελος πηγε να με σκοτωσει
    Προσπαθουσα να καταλαβω το γιατι... Νομιζα οτι για ολα εφταιγα εγω... καμια σχεση... Στην αρχη τον συγχωρεσα, μετα εδωσα δευτερη ευκαιρια και στο τελος τα μαζεψα ολα και εφυγα.. Η αιτια που φεροταν ετσι ηταν γιατι ηταν χρηστης... Δεν μπορουσα να τον πιασω... Θα μου πεις γιατι εκατσες τοσο πολυ... Αυτο ηταν το λαθος μου... δεν ειχα αυτοπεποιθηση και φοβομουν να μπω στη διαδικασια της μοναξιας. Με ειχε κανει του χεριου του.
    Σας αναφερω ολη αυτη την ιστορια γιατι πολλες κοπελες παιρνανε τα ιδια.. Μην το κανετε αυτο στον εαυτο σας... Φυγεται......... ποτε δεν ειναι αργα.... Καλυτερα μονες παρα να τρεχεται σε ψυχιατρους για να ξεπερασετε τα σοκ απο μια αρρωστη σχεση
    αφου σηκωθηκες κι εφυγες, σημαινει οτι κατι μεσα σου ειναι πολυ υγιες.
    σ..τηριξου σε αυτο και προχωρα

  4. #4
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Heaven
    Posts
    45
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    αφου σηκωθηκες κι εφυγες, σημαινει οτι κατι μεσα σου ειναι πολυ υγιες.
    σ..τηριξου σε αυτο και προχωρα
    Μεγαλωσα και καταλαβα..... και επισης καταλαβα οτι εχω και μια αξιοπρεπεια!

  5. #5
    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    Mε ειχε ρωτησει ο θεραπευτης μου καποτε: ξερεις αραγε γιατι καποιος βαραει το κεφαλι του στον τοιχο κι ενω ποναει δεν σταματα;;;
    -"γιατι ειναι βιτσιοζος;;;"
    -"χαχα...οχι...απλουστατα διοτι φοβαται πως αν σταματησει να το βαραει , θ του συμβει κατι χειροτερο και θα πονεσει περισσοτερο"...

    Αναρωτηθειτε κι εσεις για τον οποιο τοιχο εχει ο καθενας που διαβαζει τις λιγες ετουτες αραδες,για να κοπαναει το κεφαλακι του...
    ξωτικο, μας πεθανες!!!

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    3

    Cool

    Quote Originally Posted by Ξωτικό View Post
    Mε ειχε ρωτησει ο θεραπευτης μου καποτε: ξερεις αραγε γιατι καποιος βαραει το κεφαλι του στον τοιχο κι ενω ποναει δεν σταματα;;;
    -"γιατι ειναι βιτσιοζος;;;"
    -"χαχα...οχι...απλουστατα διοτι φοβαται πως αν σταματησει να το βαραει , θ του συμβει κατι χειροτερο και θα πονεσει περισσοτερο"...

    Αναρωτηθειτε κι εσεις για τον οποιο τοιχο εχει ο καθενας που διαβαζει τις λιγες ετουτες αραδες,για να κοπαναει το κεφαλακι του...
    Σημαντικο αυτο που ειπες..

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    τελικα οσο τυφλος ειναι ο ερωτας αλλο τοσο ειναι δεκτικος σε πονο
    I m a Good Person With Bad Attitude

Similar Threads

  1. απογοήτευση από φίλο, στήσιμο
    By ioannis2 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 7
    Last Post: 13-09-2010, 14:40
  2. Προβλημα με φίλο
    By krino in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 01-06-2010, 17:27
  3. τα νεα μου με τον φιλο μου και τις κρισεις
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 2
    Last Post: 18-04-2010, 22:53
  4. ανυσηχια για τον φιλο μου
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 6
    Last Post: 14-07-2009, 10:46
  5. Βοήθεια σε εναν φίλο!
    By a_friend in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 21-10-2006, 21:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •