Yπαρχει???????? - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 25 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 46 to 60 of 366
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Ρε παιδια τι σχεση εχει εμπειρια στο σεξ με πολλους στην ποιοτητα του σεξ?? Ποιος σας ειπε οτι μια που εχει παει με 10 ή 20 κανει καλυτερο σεξ απο μια που εχει παει με 2?? Ειδικα οταν το σεξ ειναι περιστασιακο και αρπαχτες δεν δινεται καθολου δυνατοτητα στην αλλη (η αλλο για τις γυναικες) να βελτιωσει την τεχνικη του, να διευρευνισει τις δυνατοτητες που εχει.

    Το σεξ ειναι παντως ΚΑΙ ενστικτο...

  2. #47
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Ρε παιδια τι σχεση εχει εμπειρια στο σεξ με πολλους στην ποιοτητα του σεξ?? Ποιος σας ειπε οτι μια που εχει παει με 10 ή 20 κανει καλυτερο σεξ απο μια που εχει παει με 2?? Ειδικα οταν το σεξ ειναι περιστασιακο και αρπαχτες δεν δινεται καθολου δυνατοτητα στην αλλη (η αλλο για τις γυναικες) να βελτιωσει την τεχνικη του, να διευρευνισει τις δυνατοτητες που εχει.

    Το σεξ ειναι παντως ΚΑΙ ενστικτο...
    να και ένας που το κατάλαβε! :D Aπορώ πως οι άλλοι δεν το πήραν μυρωδιά! λολ
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  3. #48
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    να και ένας που το κατάλαβε! :D Aπορώ πως οι άλλοι δεν το πήραν μυρωδιά! λολ
    Ειμαι "γαματος" γι αυτο! :P

  4. #49
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Ειμαι "γαματος" γι αυτο! :P
    Jimmy θέλεις να γνωριστούμε; Σ' ενοχλεί που είμαι παρθένα; :o
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #50
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Jimmy θέλεις να γνωριστούμε; Σ' ενοχλεί που είμαι παρθένα; :o

    ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣου τττττττττττ μην μου χαλας το thread! Θα λενε μετα οτι ψαχνω γκομενακι εδω μεσα!

  6. #51
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Ρε παιδια τι σχεση εχει εμπειρια στο σεξ με πολλους στην ποιοτητα του σεξ?? Ποιος σας ειπε οτι μια που εχει παει με 10 ή 20 κανει καλυτερο σεξ απο μια που εχει παει με 2?? Ειδικα οταν το σεξ ειναι περιστασιακο και αρπαχτες δεν δινεται καθολου δυνατοτητα στην αλλη (η αλλο για τις γυναικες) να βελτιωσει την τεχνικη του, να διευρευνισει τις δυνατοτητες που εχει.

    Το σεξ ειναι παντως ΚΑΙ ενστικτο...
    κοίτα, αν η γυναίκα έχει πάει με δυο και ο άντρας με μία, δεν υπάρχει πρόβλημα, όπως δεν υπάρχει πρόβλημα να έχει πάει ο άντρς με δυο και η γυναίκα με κανένα....Μιλάμε για ΤΟ ενστικτο...:ρ

  7. #52
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    κοίτα, αν η γυναίκα έχει πάει με δυο και ο άντρας με μία, δεν υπάρχει πρόβλημα, όπως δεν υπάρχει πρόβλημα να έχει πάει ο άντρς με δυο και η γυναίκα με κανένα....Μιλάμε για ΤΟ ενστικτο...:ρ
    Δεν σε πιανω...βασικα εγω δεν λεω να εχει παει μια γυναικα πχ με 2 απο μια φορα με τον καθενα...αλλα αμα εχει κανει πχ δυο σχεσεις ειχε χρονο να το "εξασκησει"

  8. #53
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    νομιζω το παραμυθι με τον πριγκιπα πανω στο ασπρο αλογο εχει τελειωσει, μια γυναικα σεξουαλικη θελει να ικανοποιηθει οπως θελει και ο αντρας αλλιως πιστευω μιλαμε για ασεξουαλ..
    ειναι κοινωνικο γεγονος πλεον με την σεξουαλικη ελευθερια οτι και οι γυναικες εχουν απελευθερωθει λιγες ειναι αυτες που αντιστεκονται αν ψαχνεις κατι τετοιο πιστευω θα το βρεις..
    ομως παμε μια γεννια πριν καταπιεσμενες γυναικες που χουν γνςρισει 2 αντρες τον παιδικο ερωτα και τον συζυγο χωριζουν 3αναπαντρευονται εξωσυζυγικες σχεσεις η δυστυχια αφου δεν μπορουν να συγκρινουν..νομιζω οτι το καλυτερο ειναι το μετρο και την ξεπετα σ θα κανεις οταν εισαι ελευθερη και την σχεση σου οταν βρεις τον καταλληλο..και βασικο ποτε μην ρωτας την αλλη με ποσους εχει παει γτ το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σου πει ψεματα..
    επισης μια θεια μου παντα μου ελεγε ποτε σε μια σχεση μην μιλας για το παρελθον σου δεν χρειαζεται να ξερει καποιος γτ μπερδευονται τα πραγματα και διαμορφωνονται αποψεις εκτος σχεσης στην ουσια οποτε καλυτερα βγαλε αυτα τα φαλοκρατικα συντηρητικα απο το μυαλο σου και δες πως η αλλη συμπεριφερεται σε σενα, τι σου δινει μεσα στη σχεση κλπ κλπ κ ασε το παρελθον

  9. #54
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by elirene View Post
    και βασικο ποτε μην ρωτας την αλλη με ποσους εχει παει γτ το μονο σιγουρο ειναι οτι θα σου πει ψεματα..
    επισης μια θεια μου παντα μου ελεγε ποτε σε μια σχεση μην μιλας για το παρελθον σου δεν χρειαζεται να ξερει καποιος γτ μπερδευονται τα πραγματα και διαμορφωνονται αποψεις εκτος σχεσης στην ουσια οποτε καλυτερα βγαλε αυτα τα φαλοκρατικα συντηρητικα απο το μυαλο σου και δες πως η αλλη συμπεριφερεται σε σενα, τι σου δινει μεσα στη σχεση κλπ κλπ κ ασε το παρελθον
    Στο παραπανω κομματι συμφωνω δεν μπορω να πω εκτος απο το γεγονος οτι το βλεπω φαλοκρατικα γιατι και απο την δικη σας πλευρα και βλεποντας του αντρες που υπαρχουν ειναι μαλακια που βλεπω οτι ο καθενας πηδαει οτι να ναι απλα για να νιωσει ασφαλης και αντρας! Εχει πεσει πολυ σαβουρα...και μην πει κανενας την ατακα αμα δεν μπαζωσεις δεν χτιζεις γιατι την θεωρω γελοια...απο εκει και περα το παραμυθι με τον πριγκιπα πανω στο αλογο δεν σου κανει ετσι και αλλιως γιατι ο πριγκιπας εχει παει με τις μισες υπηρετριες! ;)

  10. #55
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Δεν σε πιανω...βασικα εγω δεν λεω να εχει παει μια γυναικα πχ με 2 απο μια φορα με τον καθενα...αλλα αμα εχει κανει πχ δυο σχεσεις ειχε χρονο να το "εξασκησει"
    τι να εξασκήσει? Δεν είναι φλάουτο, για σεξ μιλάμε.
    Η γυναίκα μαθαίνει τον εαυτό της στην πορεία του χρόνου και ο σύντροφος παίζει τεράστιο ρόλο σε αυτό.
    Δεν είμαι της άποψης του πάμε με όποιον να ναι, αλλά ούτε και πως μια γυναίκα που δεν κολλάει να πάει με κάποιον που της κάνει κλιλ είναι @@. Αν της κάνουν κλικ πάνω από δέκα μέχρι να πέσει στον κατάλληλο, τι γίνεται?
    Εχω παρατηρήσει επίσης πως τις γυναίκες που παίζουν, φλερτάρουν και ψάχνονται τις κυνηγούν όλοι και μόλις τους αππορίψουν αρχίζουν να τις λένε @@.....:ρ

  11. #56
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by Θεοφανία View Post
    Εχω παρατηρήσει επίσης πως τις γυναίκες που παίζουν, φλερτάρουν και ψάχνονται τις κυνηγούν όλοι και μόλις τους αππορίψουν αρχίζουν να τις λένε @@.....:ρ
    Aυτο ειναι αμυνα για να νιωσει καλα ο αλλος με τον εαυτο του και να μην νιωσει αποτυχημενος...δεν εχει καμια λογικη και ας συμβαινει...

    Το σεξ εννοειται οτι εχει σχεση με το συντροφο...αμα δεν υπαρχει και χημεια αστα βραστα...

  12. #57
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    αν δεν μπαζώσεις δεν χτίζεις; χαχχαχα! λολ Δεν το είχα ξανακούσει! :D
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #58
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣου τττττττττττ μην μου χαλας το thread! Θα λενε μετα οτι ψαχνω γκομενακι εδω μεσα!
    sorry :o !!!
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  14. #59
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    40
    Εγω δεν μπορω να καταλαβω πως κολλησατε με το ενστικτο !!Δηλαδη τι παταω κουμπακια για να δω τι θα γινει..?Το ιδιο βλεπουμε το σεξ στα 20 το ιδιο στα 30?Δια βασσα προσφατα μια μελετη οτι η νεα γενια ειναι ασεξουαλ , οτι εχει πλημμυριστει τοσο πολυ απο σεξουαλικα ερεθισματα που πλεον μιλαμε για σεξ αλλα δεν κανουμε!Μηπως με την υπερπροσφορα εχει ξεφτιλιστει το θεμα και εχει χασει τη μαγεια του?

  15. #60
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by marina7 View Post
    Δια βασσα προσφατα μια μελετη οτι η νεα γενια ειναι ασεξουαλ , οτι εχει πλημμυριστει τοσο πολυ απο σεξουαλικα ερεθισματα που πλεον μιλαμε για σεξ αλλα δεν κανουμε!Μηπως με την υπερπροσφορα εχει ξεφτιλιστει το θεμα και εχει χασει τη μαγεια του?
    A γεια σου!!!!

Page 4 of 25 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •