Yπαρχει????????
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 25 12311 ... LastLast
Results 1 to 15 of 366
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407

    Yπαρχει????????

    Ρε παιδια πειτε μου υπαρχει σε αυτον τον κοσμο κοπελα που ειναι νορμαλ, ομορφη και να μην εχει κανει ενα καρο μαλακιες στην ζωη της? Να μην εχει κανει χαζα φασωματα με οποιον να ναι η χειροτερα να εχει παει με οποιον να ναι??? Μια φυσιολογικη κοπελα που της την πεφτουν και βγαινει ραντεβου αλλα εχει το ηθος να μπορει να πει τι ειναι σωστο και τι απερισκεψια????? Πειτε μου υπαρχει???????????????????????????????????? ?????????????

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Να παει με οποιον να ναι...αρκει αυτος ο οποιος να΄ναι να μαι εγω:P
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Να παει με οποιον να ναι...αρκει αυτος ο οποιος να΄ναι να μαι εγω:P
    Μην εισαι λιγουρι ρε!

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Μην εισαι λιγουρι ρε!

    Εγω λιγουρης? Εγω δεν ανοιγω τετοια θεματα.

    Σιγα μην ρωτησουν εμας με ποιον θα πανε...ο καθενας εχει τα κριτηρια του. Και σιγουρα οποια σχεση αφηνουμε πισω δεν την θελουμε πλεον συνηθως αλλιως δεν θα την αφηναμε.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Εγω λιγουρης? Εγω δεν ανοιγω τετοια θεματα.

    Σιγα μην ρωτησουν εμας με ποιον θα πανε...ο καθενας εχει τα κριτηρια του. Και σιγουρα οποια σχεση αφηνουμε πισω δεν την θελουμε πλεον συνηθως αλλιως δεν θα την αφηναμε.
    Επειδη ανοιγω ενα θεμα που δηλωνει οτι αναρωτιεμαι απιστευτα για το γυναικειο φυλο αυτο με κανει λιγουρι?? Ακυρο σχολιο!

    Απο εκει και περα προφανως δεν θα ρωτησουν εμας και κανουν οτι γουσταρουν οπως ολοι...απλα αναρωτιεμαι........

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Επειδη ανοιγω ενα θεμα που δηλωνει οτι αναρωτιεμαι απιστευτα για το γυναικειο φυλο αυτο με κανει λιγουρι?? Ακυρο σχολιο!

    Απο εκει και περα προφανως δεν θα ρωτησουν εμας και κανουν οτι γουσταρουν οπως ολοι...απλα αναρωτιεμαι........
    Αναρωτιεσαι τι ακριβως?

    Εαν ειναι ομορφη και της την πεφτουν ολοι για το εαν θα αρνειται σε ολους ή θα "υποκυψει" σε μερικους και με τι κριτηρια το κανει?
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  7. #7
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    40
    χαχχαχα!! Ενταξει τωρα θα με τρελανεις εσυ ..γιατι σας τρομαζουν οι απενοχοποιημενες γυναικες?Δηλαδη εσυ τωρα θα φταχνοσουν με μια γυναικα που δεν ξερει που τις παν τα τεσσερα στο κρεβατι!Ενταξει δεν σου λεω να ειναι μπαστε σκυλι αλεστε αλλα μια γυναικα που αγαπαει το σωμα της και απολαμβανει τον ερωτα!Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα αυτα ειναι στερεοτυπα και κλισε.Ενταξει και εγω καριερα στις μακροχρονιες σχεσεις εχω κανει και τι καταλαβα!Δηλαδη ειναι σωστο για εναν αντρα να κανει καθαρα σεξουαλικες σχεσεις αλλα οχι για μια γυναικα ?χμχμχμχ!!δεν νομιζω Τακη!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    Υπαρχει,αλλα ειναι μια και την εχει προλαβει αλλος ;)

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Empneustns View Post
    Υπαρχει,αλλα ειναι μια και την εχει προλαβει αλλος ;)


    Υπαρχει και εχει δωσει 1000 χυλοπιτες. Μηπως θα γινουν 1001 ή θα ειναι μια μαγευτικη νυχτα ? λολ
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by keep_walking View Post
    Αναρωτιεσαι τι ακριβως?

    Εαν ειναι ομορφη και της την πεφτουν ολοι για το εαν θα αρνειται σε ολους ή θα "υποκυψει" σε μερικους και με τι κριτηρια το κανει?
    Να υποκυψει σε αυτον που πραγματικα την ενδιαφερει και ειναι αξιος! Και οχι σε εναν και καθε βδομαδα...λεμε τωρα...

    Μια ομορφη γυναικα που το ξερει δεν εχει αναγκη απο κανεναν για επιβεβαιωση...οταν υποκειπτει στον καθενα αυτο ειναι δειγμα κομπλεξισμου και απλα αναζηταει την επιβεβαιωση....αυτο πιστευω οτι ισχυει σε αντρες γυναικες...τα πασπαρτου γ@μισια που γινονται ειναι για επιβεβαιωση....

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Quote Originally Posted by Jimmy View Post
    Να υποκυψει σε αυτον που πραγματικα την ενδιαφερει και ειναι αξιος! Και οχι σε εναν και καθε βδομαδα...λεμε τωρα...

    Μια ομορφη γυναικα που το ξερει δεν εχει αναγκη απο κανεναν για επιβεβαιωση...οταν υποκειπτει στον καθενα αυτο ειναι δειγμα κομπλεξισμου και απλα αναζηταει την επιβεβαιωση....αυτο πιστευω οτι ισχυει σε αντρες γυναικες...τα πασπαρτου γ@μισια που γινονται ειναι για επιβεβαιωση....
    Μπορει να ειναι απλως καβλες.
    Τεσπα 1000 γυναικες να παρεις ή καθε μια εχει τα δικα της μυαλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by marina7 View Post
    χαχχαχα!! Ενταξει τωρα θα με τρελανεις εσυ ..γιατι σας τρομαζουν οι απενοχοποιημενες γυναικες?Δηλαδη εσυ τωρα θα φταχνοσουν με μια γυναικα που δεν ξερει που τις παν τα τεσσερα στο κρεβατι!Ενταξει δεν σου λεω να ειναι μπαστε σκυλι αλεστε αλλα μια γυναικα που αγαπαει το σωμα της και απολαμβανει τον ερωτα!Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα αυτα ειναι στερεοτυπα και κλισε.Ενταξει και εγω καριερα στις μακροχρονιες σχεσεις εχω κανει και τι καταλαβα!Δηλαδη ειναι σωστο για εναν αντρα να κανει καθαρα σεξουαλικες σχεσεις αλλα οχι για μια γυναικα ?χμχμχμχ!!δεν νομιζω Τακη!
    όχι απλά να μην κάνει συλλογή από...πίπες :p Mπορεί να σου φανεί παράξενο αλλά η ποιότητα του σεξ δεν εξαρτάται από την εμπειρία αλλά από την πηγαία εκφραστικότητα που έχει ο κάθε άνθρωπος στον τομέα αυτό. Αν κάποια/κάποιος είναι βόδι μπορεί βέβαια να βελτιωθεί λίγο με την εμπειρία αλλά υπάρχουν και γεννημένοι εραστές :cool:
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Athens
    Posts
    407
    Quote Originally Posted by marina7 View Post
    χαχχαχα!! Ενταξει τωρα θα με τρελανεις εσυ ..γιατι σας τρομαζουν οι απενοχοποιημενες γυναικες?Δηλαδη εσυ τωρα θα φταχνοσουν με μια γυναικα που δεν ξερει που τις παν τα τεσσερα στο κρεβατι!Ενταξει δεν σου λεω να ειναι μπαστε σκυλι αλεστε αλλα μια γυναικα που αγαπαει το σωμα της και απολαμβανει τον ερωτα!Δεν ξερω ποσο χρονων εισαι αλλα αυτα ειναι στερεοτυπα και κλισε.Ενταξει και εγω καριερα στις μακροχρονιες σχεσεις εχω κανει και τι καταλαβα!Δηλαδη ειναι σωστο για εναν αντρα να κανει καθαρα σεξουαλικες σχεσεις αλλα οχι για μια γυναικα ?χμχμχμχ!!δεν νομιζω Τακη!

    Μαρινα ειμαι 28 και ειμαι απολυτα σχεσακιας(μαλακια μου και εμενα μαλλον)!! Δεν νομιζω οτι μια γυναικα που δεν εχει παει με μια ομαδα ποδοσφαιρου οτι θα ειναι και μαπα στο κρεβατι...αυτο ειναι ασχετο...επισης δεν μιλαω για τους αντρες...αμα θες παρτο με την ιδια λογικη και για τους αντρες εμενα δεν με πειραζει, απλα εγω ενδιαφερομαι για το γυναικειο φυλο και για αυτο θα διερωτομαι! :)

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Μαρινα ειμαι 28 και ειμαι απολυτα σχεσακιας!! Δεν νομιζω οτι μια γυναικα που δεν εχει παει με μια ομαδα ποδοσφαιρου οτι θα ειναι και μαπα στο κρεβατι...αυτο ειναι ασχετο...επισης δεν μιλαω για τους αντρες...αμα θες παρτο με την ιδια λογικη και για τους αντρες εμενα δεν με πειραζει, απλα εγω ενδιαφερομαι για το γυναικει φυλο και για αυτο θα διερωτομαι! :)

    Και εγω ενδιαφερομαι για το γυναικειο φυλο , αλλα σαν συνολο και οχι τι κανει στο κρεββατι αποκλειστικα (αν και ειναι ενα ενδιαφερον κομματι αυτο :P)
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  15. #15
    Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    40
    ενταξει δεν διαφωνω ..ειναι και μερικες που ασε καλυτερα !!!απο την αλλη ειναι που για κατι τετοιες θα βαλετε κερατο στις σχεσεις σας ή θα τη διαλυσετε .Αρα παλι στην ασυννενοησια θα καταληξουμε!Ισως να σας ξενιζει σαν εικονα γιατι ειναι καπως αντρικη συμπεριφορα!Δεν την επικροτω και ουτε και γω ειμαι ετσι μια φορα εκανα μαλακια και εκλαιγα δυο μερες και ας ημουν και ελευθερη!Αλλης γενιας παιδι τις πιτσιρικες τις βλεπω πιο ξεπεταγμενες δεν μασανε αν εχεις σχεση η οχι θα ορμησουν!

Page 1 of 25 12311 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •