Yπαρχει???????? - Page 25
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 361 to 366 of 366
  1. #361
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Dissolved Girl πρώτα απ' όλα η αντιπαράθεση μας έγινε το καλοκαίρι δεν έχει δα και τόσο πολύ καιρό...

    2ον μόνη σου δήλωσες ότι κάθησες και διάβασες 28 σελίδες σχόλια μου και δεν νομίζω να το έκανες για καλό (και αν θέλεις διάβασε πάλι το θέμα για να καταλάβεις τι σου λέω)

    3ο και καλύτερο χέστηκα για το ποιες ήταν οι προθέσεις σου γιατί δεν σε ξέρω και θα παραμείνεις άλλο ένα νικνειμ στο φόρουμ


    ΑΛΛΑ...δεν γίνεται και το τονίζω αυτό, να επιτίθεσαι προσωπικά σε κάποιον μέσα σ' ένα φόρουμ ψυχολογικής υποστηρίξης το οποίο είναι προορισμένο ακριβώς για αυτό το οποίο περιγράφει η ονομασία του: υποστήριξη. Και το λέω για να καταδείξω ποια πρέπει να είναι η ενδεδειγμένη συμπεριφορά εδώ μέσα. Δεν αφορά την προσωπική μας αντιπαράθεση καλά και σώνει. ΥΓ: Και κάτι σημαντικό που ξέχασα: Έχω αναφερθεί εκτεταμένα σε οικογενειακά ζητήματα και αν δεν το συνέχισα είναι γιατί το πήραν χαμπάρι κάποιοι "καλοπροαίρετοι γνωστοί μου" που θέλησαν να με "βοηθήσουν".
    Last edited by Gypsy Cello; 22-09-2011 at 01:08.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  2. #362
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by DissolvedGirl View Post
    .......
    ......
    H μικρή Dissolved διαφωνεί, και παραθέτει εμπειρία.
    Η πλάτη μου είναι εξαιρετικά ευαίσθητη, είναι ένα από τα εναλλακτικά σημεία G μου. Μια από τις πιο κουλές εμπειρίες που μου έχει συμβεί ποτέ, ήταν όταν ήμουν ακόμα λύκειο και είχα ένα από αυτά τα "όνειρα που τα βλέπεις όταν είσαι σχεδόν ξύπνιος". Το αγόρι μιας φίλης μου, ο οποίος σημειοτέων ΔΕΝ μου άρεσε, φίλαγε και χάιδευε την πλάτη μου, και το σκεφτόμουν/φαντασιωνόμουν για αρκετά λεπτά... και τελείωσα χωρίς καν εγώ να αγγίξω τον εαυτό μου.

    Δεν έχω δοκιμάσει κάτι αντίστοιχο από τότε γιατί δε χρειάστηκε (προτιμώ να με αγγίζουν κτλ για να ευχαριστηθώ τον οργασμό), αλλά είμαι αρκετά βέβαιη ότι, εφόσον κατάφερα κάτι τέτοιο μια φορά με κάποιον πραγματικά άσχετο στο μυαλό μου, θα μπορούσα κάλλιστα να τελειώσω μόνο με φιλιά στην πλάτη μου. Ιδιαίτερα δε αν είναι με κάποιο άτομο που ποθώ για πολύ καιρό και έχω περάσει ώρες ατέλειωτες να το φαντασιώνομαι, δεν έχω καμία αμφιβολία...
    ......
    ντισουλα
    αυτη την κουβεντα ειχαμε χθες με κατι φιλους απο δω.
    αυτο που περιγραφεις ειναι ονειρωξη και εχει συμβει σε ολους μας (πιστευω)
    και ειδικα στην εφηβεια που λες.
    δεν μιλαμε για κατι τετοιο, μιλαμε για σεξ...
    λες οτι "πιστευεις" οτι θα μπορουσε να συμβει και τοτε. ΟΤΑΝ συμβει ελα να μας το πεις γιατι εγω δεν το πιστευω με τπτ..

    για τις ξεπετες που λες, παρολο που δεν ειναι του γουστου μου, ο καθενας να κανει οτι του γουσταρει. εγω η μονη αντιρρηση που εχω ειναι η εξης:
    εχω γνωρισει ΠΟΛΛΑ κοριτσια που κανουν ΠΟΛΛΕΣ ξεπετες και ειναι πιο ανικανοποιητες μετα παρα πριν...
    κι αυτο γιατι αλλο πραγμα ψαχνουν , αλλα προσφερουν το κορμι τους γιατι αυτο τους ζητειται..
    αυτες ψαχνουν να αγαπηθουν κι οταν καταλαβαινουν οτι το κολπο τελειωνει εκει και για ενα αγορι μπορει να μην σημαινει πραγματικα τιποτε η ξεπετα, νοιωθουν αδειες....

    σε καθε αλλη περιπτωση, οταν δλδ μια γυναικα το ευχαριστιεται 100% με το κορμι της το μυαλο της το αυτοκινητο της, με οτι θελει τελοσπαντων, εγω ειμαι υπερ.
    απλα δεν την βρισκω εγω, ετσι..

  3. #363
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Dissolved Girl πρώτα απ' όλα η αντιπαράθεση μας έγινε το καλοκαίρι δεν έχει δα και τόσο πολύ καιρό...
    Και όμως... ιδέα δεν έχω πόσο καιρό πριν έγινε. Ίσως δεν έδωσα τόση σημασία στην αντιπαράθεση, ίσως δεν με επηρρέασε τόσο, ίσως απλά είχα τόσα άλλα στο μυαλό μου που μια διαφωνία σε ένα φόρουμ δεν γράφτηκε καν ως κάτι που θα έπρεπε να δώσω σημασία. Έστω λοιπόν ότι έγινε το καλοκαίρι... δεν έχει περάσει τουλάχιστον ένας μήνας από τότε; Ένα τρίμηνο μάξιμουμ; Δεν είναι λίγο πολύς καιρός να θρέφεις μέσα σου κάτι αρνητικό;

    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    2ον μόνη σου δήλωσες ότι κάθησες και διάβασες 28 σελίδες σχόλια μου και δεν νομίζω να το έκανες για καλό (και αν θέλεις διάβασε πάλι το θέμα για να καταλάβεις τι σου λέω)
    Το να διαβάζω τις απαντήσεις και τα σχόλια των μελών με τα οποία έχω μια ενδιαφέρουσα συνομιλία το έκανα από τότε που γράφτηκα στο φόρουμ πριν από 2 χρόνια. Είναι ο πιο σύντομος και εύκολος τρόπος να καταλάβω το στυλ έκφρασής τους, τα θέματα που τα απασχολούν, τις προηγούμενες εμπειρίες τους κτλ... Δεν ξέρω γιατί νομίζεις εσύ ότι το έκανα, αλλά για να μην νομίζεις ότι το έκανα για να στη φέρω προσωπικά, ούτε η πρώτη είσαι που το κάνω, ούτε έγινε για κάποιον άλλο σκοπό από όσους ανέφερα παραπάνω. I am not an evil master plotter, πως να στο πω...

    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    3ο και καλύτερο χέστηκα για το ποιες ήταν οι προθέσεις σου γιατί δεν σε ξέρω και θα παραμείνεις άλλο ένα νικνειμ στο φόρουμ
    Αν χέστηκες για τις προθέσεις μου, γιατί μου αποδίδεις συνεχώς άλλες, δικές σου, φανταστικές; Για να ταιριάζουν απλά με την άποψη που έχεις εσύ για εμένα μήπως; Γιατί δεν μπορείς απλά να αποδεχτείς ότι δεν είσαι μέντιουμ, ούτε εσύ ούτε κανένας από εμάς εδώ μέσα, να μαντεύεις τις προθέσεις κανενός; Και αν είχα μια διαφωνία με εσένα για ένα θέμα, αυτό σημαίνει ότι δεν μπορεί να συμφωνείς ποτέ ξανά μαζί μου σε ένα άλλο; Εφόσον δεν με ξέρεις, γιατί δεν δέχεσαι ότι οι προθέσεις μου είναι απλές, και αυτές που παραθέτω; Γιατί δε γίνεται να λες δε με ξέρεις μεν, αλλά ξέρεις ότι έχω αυτές τις προθέσεις και αυτούς τους σκοπούς, και προπάντων είμαι κακός άνθρωπος...

    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Δεν αφορά την προσωπική μας αντιπαράθεση καλά και σώνει.
    Αν δεν αφορά την προσωπική μας αντιπαράθεση, μπορείς να μου εξηγήσεις σε παρακαλώ το παρακάτω σχόλιό σου;
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Όπως η "διαλυμένη" που εκμεταλλεύτηκε επανειλλήμενως το ζήτημα της δικής μου παρθενιας...
    Αν έκανες ένα σχόλιο γενικό, γιατί ανέφερες εμένα συγκεκριμένα; Μπορείς ομοίως να μου παραθέσεις που εκμεταλλεύτηκα τη δική σου παρθενιά; Γιατί άλλο να αναφέρεσαι στις εμπειρίες κάποιου (όπως π.χ. έκανε η Θεόφ εδώ με εσένα, η Rem με τον Keep κτλ) για να σχολιάσεις την άποψή του, και άλλο αυτό που λες εσύ, η "επανειλλημένη εκμετάλλευση". Πραγματικά νομίζω ότι με έχεις δαιμονοποιήσει τελείως :P Μήπως να προχωρούσες λίγο παρακάτω και να κοίταζες λίγο πιο αντικειμενικά το θέμα μεταξύ μας, ή τουλάχιστον, να σταματούσες να με παρουσιάζεις ως το παράδειγμα προς αποφυγήν;

    Από το καλοκαίρι έχει περάσει μια ολόκληρη εποχή, και η προσωπική μου άποψη είναι, πως είναι πολύς καιρός για να είσαι ακόμα ερεθισμένη από τον καυγά μας. Φιλικά στο λέω, καλό δε θα σου κάνει. Και μην προσπαθήσεις να δώσεις άλλη πρόθεση στα λόγια μου, πράγματι φιλικά στο λέω, όσο φιλικά μπορεί να μιλήσει κάποιος σε ένα φόρουμ. Κακίες και εμπάθειες δεν κρατάω σε κανέναν, πόσο μάλλον από το ίντερνετ!

    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    για τις ξεπετες που λες, παρολο που δεν ειναι του γουστου μου, ο καθενας να κανει οτι του γουσταρει. εγω η μονη αντιρρηση που εχω ειναι η εξης:
    εχω γνωρισει ΠΟΛΛΑ κοριτσια που κανουν ΠΟΛΛΕΣ ξεπετες και ειναι πιο ανικανοποιητες μετα παρα πριν...
    κι αυτο γιατι αλλο πραγμα ψαχνουν , αλλα προσφερουν το κορμι τους γιατι αυτο τους ζητειται..
    Rem, καμία αντίρρηση σε αυτό. Και εγώ και ο καθένας μας νομίζω ξέρει κάποιον ή κάποια που αναζητούσε στοργή, έρωτα ή απλά συντροφικότητα, και νόμιζε ότι με το σεξ θα μπορούσε να καλύψει τα κενά. Και εγώ την έχω πατήσει έτσι ουκ ολίγες φορές, και με έτρωγαν οι τύψεις και έπεφτα ακόμα χειρότερα μετά! Αλλά τώρα μεγάλωσα -τρομάρα μου- και ξέρω.
    Απλά λέω ότι το σεξ και ο οργασμός είναι μια ευχαρίστηση, και μερικές φορές, μερικές γυναίκες θέλουν αυτό και μόνο, μια περιστασιακή ικανοποίηση χωρίς να αποζητούν κάτι περισσότερο ή να προσπαθούν να καλύψουν άλλες ελλείψεις σε ρομαντικό ή ερωτικό επίπεδο.

    Όσο για την ονείρωξη που μου είπες, έλα ρε συ! Εγώ νόμιζα ότι μόνο στους άντρες συμβαίνει! Τώρα με έβαλες σε διάθεση challenge, θα το κάνω το πείραμα και θα σου πω αποτελέσματα... Βέβαια, μπορεί να είμαι λίγο προδιαθετημένη τώρα που ξέρω τι θέλω να πετύχω, αλλά και πάλι... επιτυχία θα είναι!
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  4. #364
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Ντις από το καλοκαίρι είναι πολύ σύντομο διάστημα για να μην θυμάμαι κάτι που ειπώθηκε για τα οικογενειακά μου. Δεν το συνεχίζω άλλο όμως για να μη λες ότι σε δαιμονοποιώ. Εσύ ξέρεις... Και επαναλαμβάνω ο λόγος που το ανέφερα είναι για να καταδείξω ποια είναι η ενδεδειγμένη συμπεριφορά. Όσο για την παρθενια πάλι ξέρεις. Αλλά σου είπα δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου γενικότερα για να μην ενοχλούμαι και να μην ενοχλείσαι και να μην ενοχλούνται κι αυτοί που τα διαβάζουν.
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

  5. #365
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Δυτικό Ημισφαίριο
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by Gypsy Cello View Post
    Ντις από το καλοκαίρι είναι πολύ σύντομο διάστημα για να μην θυμάμαι κάτι που ειπώθηκε για τα οικογενειακά μου. Δεν το συνεχίζω άλλο όμως για να μη λες ότι σε δαιμονοποιώ. Εσύ ξέρεις... Και επαναλαμβάνω ο λόγος που το ανέφερα είναι για να καταδείξω ποια είναι η ενδεδειγμένη συμπεριφορά. Όσο για την παρθενια πάλι ξέρεις. Αλλά σου είπα δεν θα ξανασχοληθώ μαζί σου γενικότερα για να μην ενοχλούμαι και να μην ενοχλείσαι και να μην ενοχλούνται κι αυτοί που τα διαβάζουν.
    Οκ δεκτόν το να μην ασχολείσαι, αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι θα αποφεύγει η μία την άλλη.
    Αλλά σου ξαναλέω κάτι τελευταίο πριν παω για διάβασμα πάλι, και δεν μπορώ να το τονίσω περισσότερο: δεν έχω ιδέα για τα οικογενειακά σου... την παραμικρότερη :( Το μόνο που γνωρίζω για εσένα είναι αυτό που είχες δηλώσει εξ αρχής, ότι δηλαδή πάσχεις από κατάθλιψη, και πως περνάς a really great amount of time στο φόρουμ.
    Και όχι, ούτε για την παρθενιά (τη δική σου τουλάχιστον) ξέρω τίποτα περισσότερο, εκτός από το ότι υπάρχει :(

    Over and out, enjoy your talks ladies and gents.
    [B]Ουδέν κρυπτόν υπό τον ήλιο.[/B]
    Οι σοφοί παραδέχονται. Οι πονηροί δικαιολογούνται. Οι ηλίθιοι επιμένουν.

  6. #366
    Senior Member
    Join Date
    May 2011
    Location
    Γαλαξίας Ανδρομέδα
    Posts
    4,434
    Quote Originally Posted by DissolvedGirl View Post
    Οκ δεκτόν το να μην ασχολείσαι, αυτό βέβαια δε σημαίνει ότι θα αποφεύγει η μία την άλλη.
    Αλλά σου ξαναλέω κάτι τελευταίο πριν παω για διάβασμα πάλι, και δεν μπορώ να το τονίσω περισσότερο: δεν έχω ιδέα για τα οικογενειακά σου... την παραμικρότερη :( Το μόνο που γνωρίζω για εσένα είναι αυτό που είχες δηλώσει εξ αρχής, ότι δηλαδή πάσχεις από κατάθλιψη, και πως περνάς a really great amount of time στο φόρουμ.
    Και όχι, ούτε για την παρθενιά (τη δική σου τουλάχιστον) ξέρω τίποτα περισσότερο, εκτός από το ότι υπάρχει :(

    Over and out, enjoy your talks ladies and gents.
    Σημείωση: (σημαντικό) Κάτι που αφορά εμένα μπορεί ν' αφορά και γενικότερα το φόρουμ Και πάλι για να μην λες ότι σε δαιμονοποιώ
    Και αυτό που λες τώρα τελευταία το είπα (το ότι περνάω αρκετό χρόνο στο φόρουμ) γιατί στην αρχή δεν το έκανα απλά αργότερα άρχισα να παθαίνω εξάρτηση κάτι που πραγματικά είναι κακό. Anyway Το θέμα θεωρείται λήξαν
    έτσι γιατί περίεργα την είδα...

Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •