γιατι αποκλειστηκα απο το θεμα υποβοηθουμενη αυτοκτονια;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317

    γιατι αποκλειστηκα απο το θεμα υποβοηθουμενη αυτοκτονια;

    ενταξει ημουν ρακος το πρωι τωρα ειμαι λιγο καλυτερα.μου φερθηκε ασχημα οι οικογενεια του πρωην αγαπημενου μου.τωρα ομως ειμαι καλυτερα.

  2. #2
    Δανάη νομίζω πως απλώς το θέμα σβήστηκε από τον διαχειριστή στο σύνολό του, ούτε εγώ το βλέπω, ούτε κανένας νομίζω. Αυτό εννοείς;
    Ξέρω τώρα· δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβούμαι τίποτα, λυτρώθηκα από το νου κι από την καρδιά, ανέβηκα πιο πάνω, είμαι λεύτερος. Αυτό θέλω. Δε θέλω τίποτα άλλο. Ζητούσα ελευτερία ([I]Νίκος Καζαντζάκης[/I])

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    αθηνα
    Posts
    317
    ναι............<απλα δε μπορουσα να μπω....κ νομιζα οτι αποκλειστηκα..................

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    between heaven and hell
    Posts
    7,796
    δαναη μου γλυκια δεν αποκλειστηκες απο πουθενα, απλως η διαχειριση εκρινε οτι πρεπει να σβηστει το θεμα αυτο κ το σβησε..
    οσο για το θεμα της σχεσης σου, θα σου ξαναγραψω αυτο που σου ειχα γραψει κ σε αλλο θρεντ, εισαι πολυ μικρη ακομα για να στεναχωριεσαι τοσο για γκομενους κ να σε παιρνει τοσο απο κατω η απορριψη του, ξεκολλα δεν ηταν ο ενας κ μοναδικος καβαλαρης απανω στ ασπρο ατι, θα κανεις πολλες σχεσεις ακομα κ θα μαθαινεις καθε φορα καινουργια πραγματα κ θα αποκτας νεες εμπειριες, εχεις ολο το μελλον μπροστα σου, δεν αξιζει κ ειναι κριμα να αναλωνεσαι για εναν μαλακα (αν μου επιτρεπεις την εκφραση) που απλα ηταν πολυ λιγος για σενα, το πρωτο διαστημα του χωρισμου ποναει, αλλα προσπαθησε να διαχειριζεσαι τα συναισθηματα σου κ να μην νταουνιαζεις γι αυτο το λογο..
    power θελω girl !!!
    " I stopped fighting my inner demons... we are on the same side now..."

Similar Threads

  1. αυτοκτονια
    By carrot in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 97
    Last Post: 13-05-2011, 18:14
  2. Αυτοκτονια...
    By lena8999 in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 8
    Last Post: 20-09-2010, 03:50
  3. ΠΑΙΔΙΑ ΒΟΗΘΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΓΧΟΣ
    By gpap2006 in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 5
    Last Post: 12-11-2008, 20:04

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •