Και sex και αυνανισμός
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 46
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17

    Και sex και αυνανισμός

    Θα ήθελα να μοιραστώ την κατάσταση μου μαζί σας, μπας και βρω κάποιον τρόπο να...ηρεμήσω λίγο. Είμαι παντρεμένος και ευτυχισμένος συναισθηματικά μέσα στο γάμο μου. Επίσης το sex δε μου λείπει - θα έλεγα ότι είναι αρκετά συχνό.
    Το πρόβλημα είναι άλλο. Ενώ περνάω υπέροχα στο sex με τη γυναίκα μου, αυνανίζομαι πάρα πολύ συχνά, χωρίς αυτή να το ξέρει...Να σας ενημερώσω ότι είναι μια πολύ όμορφη και sexy γυναίκα.
    Ο αυνανισμός μου χωρίζεται σε δύο μέρη: Εντός και εκτός σπιτιού! Στο σπίτι βλέποντας πορνό (τα πάντα χώρις ακρότητες) στο internet - θα μου πείτε μέχρι εδώ όλα φυσιολογικά.
    Το θέμα είναι το "εκτός σπιτιού". Μου αρέσει να αυνανίζομαι επί ώρες βλέποντας τις γυναίκες να περπατάνε στο δρόμο. Να εξηγηθώ ότι δε μου αρέσει να επιδεικνύω το όργανο μου στις γυναίκες!! Να το κάνω πιο λιανά. Τον ελεύθερο μου χρόνο, όταν είμαι μόνος, μου αρέσει να βγαίνω βόλτα έξω και βλέποντας όποια γυναίκα μου αρέσει, να αυνανίζομαι. Αυτό γίνεται άσχετα με τις εποχές και το πόσο ντυμένες, ή γδυμένες είναι οι γυναίκες. Πάντα το μάτι μου βρίσκει sexy σημεία πάνω στο σώμα τους. Το πώς το κάνω δεν ενδιαφέρει - τρόποι υπάρχουν αν θέλει κάτι κανείς.
    Συμπερασματικά αναφέρω, ότι με τρελλαίνει και το sex με τη γυναίκα μου και ο αυνανισμός - κυρίως ο εκτός σπιτιού. Δεν έχω ενοχλήσει πότε κάποια γυναίκα. Μόνο τις βλέπω, χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα!! Νιώθω υπέροχα όσο το κάνω, αλλά έχω τύψεις μετά και κάθε φορά λέω ότι θα είναι η τελευταία. Πάντα όμως συνεχίζω...Πώς μπορώ άραγε να το κόψω??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    Quote Originally Posted by pcgrande View Post
    Θα ήθελα να μοιραστώ την κατάσταση μου μαζί σας, μπας και βρω κάποιον τρόπο να...ηρεμήσω λίγο. Είμαι παντρεμένος και ευτυχισμένος συναισθηματικά μέσα στο γάμο μου. Επίσης το sex δε μου λείπει - θα έλεγα ότι είναι αρκετά συχνό.
    Το πρόβλημα είναι άλλο. Ενώ περνάω υπέροχα στο sex με τη γυναίκα μου, αυνανίζομαι πάρα πολύ συχνά, χωρίς αυτή να το ξέρει...Να σας ενημερώσω ότι είναι μια πολύ όμορφη και sexy γυναίκα.
    Ο αυνανισμός μου χωρίζεται σε δύο μέρη: Εντός και εκτός σπιτιού! Στο σπίτι βλέποντας πορνό (τα πάντα χώρις ακρότητες) στο internet - θα μου πείτε μέχρι εδώ όλα φυσιολογικά.
    Το θέμα είναι το "εκτός σπιτιού". Μου αρέσει να αυνανίζομαι επί ώρες βλέποντας τις γυναίκες να περπατάνε στο δρόμο. Να εξηγηθώ ότι δε μου αρέσει να επιδεικνύω το όργανο μου στις γυναίκες!! Να το κάνω πιο λιανά. Τον ελεύθερο μου χρόνο, όταν είμαι μόνος, μου αρέσει να βγαίνω βόλτα έξω και βλέποντας όποια γυναίκα μου αρέσει, να αυνανίζομαι. Αυτό γίνεται άσχετα με τις εποχές και το πόσο ντυμένες, ή γδυμένες είναι οι γυναίκες. Πάντα το μάτι μου βρίσκει sexy σημεία πάνω στο σώμα τους. Το πώς το κάνω δεν ενδιαφέρει - τρόποι υπάρχουν αν θέλει κάτι κανείς.
    Συμπερασματικά αναφέρω, ότι με τρελλαίνει και το sex με τη γυναίκα μου και ο αυνανισμός - κυρίως ο εκτός σπιτιού. Δεν έχω ενοχλήσει πότε κάποια γυναίκα. Μόνο τις βλέπω, χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα!! Νιώθω υπέροχα όσο το κάνω, αλλά έχω τύψεις μετά και κάθε φορά λέω ότι θα είναι η τελευταία. Πάντα όμως συνεχίζω...Πώς μπορώ άραγε να το κόψω??

    υπάρχει περίπτωση ο αυνανισμός εκτός σπιτιού να τροφοδοτεί την καλή σεξουαλική ζωή με τη γυναίκα σου? σου έχει τύχει δλδ να σκέφτεσαι τις γυναίκες που βλέπεις στον δρόμο ενώ είσαι με τη γυναίκα σου???

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    ...όχι - δε νομίζω. Απλά μου αρέσει να το κάνω,βλέποντας ό,τι μου αρέσει οπτικά...

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    161
    έχεις εστιάσει στο τι είναι αυτό που σε φτιάχνει? το ότι είναι απαγορευμένο? αν δλδ έβλεπες την γυναίκα σου στο δρόμο να περπατά θα σου βγαινε αυτό???

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    με φτιάχνει η γυναίκα γενικά....όλα τα επίμαχα σημεία του σώματος της....αν το είχα εξομολογηθεί στη γυναίκα μου και το ήξερε και βγαίναμε έξω επί τούτου, σίγουρα θα μου άρεσε. Αν δεν την ήξερα, σίγουρα θα την έπαιρνα από πίσω. Είναι αντικειμενικά πολύ sexy

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    49
    αφού δεν απατάς παίχτη και μη κολλάς!!!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    386
    Πολλή σημασία δίνεις στο σεξ. Ετσι μου φαίνεται.

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Deep purple View Post
    Πολλή σημασία δίνεις στο σεξ. Ετσι μου φαίνεται.
    εχει ορμές ο ανθρωπος τι να κάνει?

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by pcgrande View Post
    ....
    Συμπερασματικά αναφέρω, ότι με τρελλαίνει και το sex με τη γυναίκα μου και ο αυνανισμός - κυρίως ο εκτός σπιτιού. Δεν έχω ενοχλήσει πότε κάποια γυναίκα. Μόνο τις βλέπω, χωρίς να καταλαβαίνουν τίποτα!! Νιώθω υπέροχα όσο το κάνω, αλλά έχω τύψεις μετά και κάθε φορά λέω ότι θα είναι η τελευταία. Πάντα όμως συνεχίζω...Πώς μπορώ άραγε να το κόψω??
    εφοσον ολα πανε τοσο καλα και το μονο προβλημα σου ειναι οι τυψεις, δοκιμασε να απευθυνθεις στον πνευματικο σου...

  10. #10
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    ...μπα...ντρέπομαι...

  11. #11
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εφοσον ολα πανε τοσο καλα και το μονο προβλημα σου ειναι οι τυψεις, δοκιμασε να απευθυνθεις στον πνευματικο σου...
    χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχα

    που ζεις ρε???? στο 1821??? ΠΟΥ>////?///???

    ΑΝ πρεπει να κάνει καπου εξομολόφιση είναι στη γυναίκα του...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,602
    Quote Originally Posted by magesticalazier View Post
    χααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα χαχαχαχαχαχα

    που ζεις ρε???? στο 1821??? ΠΟΥ>////?///???

    ΑΝ πρεπει να κάνει καπου εξομολόφιση είναι στη γυναίκα του...
    ξερω τι λεω..
    προτεινω δε, να πατε μαζι για να μη ντρεπεται...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    τί να της πω? Δεν ξέρω πώς θα το πάρει...

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    49
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ξερω τι λεω..
    προτεινω δε, να πατε μαζι για να μη ντρεπεται...
    Οχι σκέφτικα κατι καλήτερο... να πάει σε γυναικείο μοναστηρι και αμα του κάνει κουκου και εκει να το ΠΕΙ στη γυναίκα του να ξεμπερδεύει... του πουστη γυναίκα σου θα δειξει κατανόηση

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    ...αν είναι να το κάνουμε διαγωνισμό χιούμορ, αφήστε το καλύτερα

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •