Αιμομιξια....
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 27
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5

    Αιμομιξια....

    Παιδια ειμαι σε απογνωση πραγματικα :( τα γραφω εδω γιατι αμα τα πω σε καμια στενη μου φιλη θα γινω ρεζιλι..
    λοιπον να ξεκινησω

    πριν 1 χρονο που ειχα σχεση,ειχα κανονισει με την θεια μου να παω στο εξοχικο της και εκει θα εφερνα και το αγορι μου(χωρις να το ξερουν οι γονεις μου)μου το εκανε δωρο η θεια μου για τα γεννεθλια μου και καλαα!!
    το πρωι της 3ης μερας η θεια μου πηγε για να κανει τα ψωνια του εξοχικου
    και τοτε βρηκα ευκαιρια να γινει κατι με το αγορι μου..μετα ομως το βραδυ
    ο θειος μου,μου λεει ελα να σου πω λιγο(δεν μας εβλεπαν οι αλλοι) και μου λεει να μην ξαναγινει αυτο μες το σπιτι κλπ κλπ και για να μην πει τιποτα σε κανενα πατερα μου
    μου ειπε να του κανω στριπτιζ :confused: ναι και εγω εμεινα εκεινη την στιγμη!!τον σκυλοβρισα αλλα μετα που το ξανασκεφτηκα δεν ηθελα να πει τιποτα στον πατερα μου
    και του ειπα ναι αλλα δεν εγινε οσο ημασταν διακοπες..οταν γυρισαμε σπιτι!!
    αλλα ολο αυτο κατεληξε αλλου..το καναμε κιολας ....... δεν ξερω τι να κανω τωρα μου το λεει συνεχεια και κανω οτι μου λεει γιατι αν μαθει τιποτα ο πατερας μου η το αγορι μου πεθανα


    δεν ξερω τι να κανω????
    κλαιω ολη μερα

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    584
    Πρόσεχε γιατί η άγνοια κινδύνου που έχεις μπορεί να σε βάλει σε μπελάδες.
    Btw κακόγουστες ιστορίες χωρίς φαντασία.

    edit: για όσους δεν κατάλαβαν http://www.e-psychology.gr/forum/sho...91%CE%A4%CE%91
    Last edited by iberis; 28-09-2011 at 00:40.

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    τι εννοεις αγνοια κινδυνου??

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    ...αν δε θες να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, πες το εσύ στον πατέρα σου. Είναι καλύτερα από το να υποφέρεις. Εκτός αν σου αρέσει και ντρέπεσαι να το πεις....

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by pcgrande View Post
    ...αν δε θες να συνεχιστεί αυτή η κατάσταση, πες το εσύ στον πατέρα σου. Είναι καλύτερα από το να υποφέρεις. Εκτός αν σου αρέσει και ντρέπεσαι να το πεις....
    μα αν το πω στο πατερα μου θα με σκοτωσειιιιιι δεν υπαρχει περιπτωση
    και μετα τι θα λενε οι αλλοι?που θα το μαθει και η θεια μου αυτον θελω να αποφυγω

    :(:(:( :'(

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    ...κοίτα...πιο λογικό είναι να το κάνεις με κάποιο φίλο σου, παρά με συγγενή....ο πατέρας σου εφόσον μάθει και την ιστορία με το θείο, μάλλον θα σε συγχωρήσει...ξέρεις...μη χείρον βέλτιστον.
    Αλήθεια πόσον χρονών είσαι δηλαδἠ και θα σε σκοτώσει??

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Καλά πιο εύκολο θα ήταν να πεις στους δικούς σου ότι ο θείος σου σου σε παρενόχλησε παρά να μπεις στη διαδικασία να του κάνεις στριπτίζ, γιατί δεν μίλησες πριν γίνει το κακό?
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by pcgrande View Post
    ...κοίτα...πιο λογικό είναι να το κάνεις με κάποιο φίλο σου, παρά με συγγενή....ο πατέρας σου εφόσον μάθει και την ιστορία με το θείο, μάλλον θα σε συγχωρήσει...ξέρεις...μη χείρον βέλτιστον.
    Αλήθεια πόσον χρονών είσαι δηλαδἠ και θα σε σκοτώσει??
    17 ειμαι
    αλλα ειναι αυστηρος,και δεν ξερει οτι εχω σχεση!! ντρεπομαι να το πω ομως

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    5
    Quote Originally Posted by BloodyKate View Post
    Καλά πιο εύκολο θα ήταν να πεις στους δικούς σου ότι ο θείος σου σου σε παρενόχλησε παρά να μπεις στη διαδικασία να του κάνεις στριπτίζ, γιατί δεν μίλησες πριν γίνει το κακό?
    γιατι ντρεπομουν!!

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    ΝΑΞΟΣ
    Posts
    1,499
    Quote Originally Posted by Viviana View Post
    γιατι ντρεπομουν!!
    Να κάτι που δεν καταλαβαίνω... τέσπα δεν ξέρω τι να σου πω αν ισχύει αυτό που λες καλύτερα να το πεις στην μητέρα σου και να πάτε σε κάποιον ειδικό ή απλά ξέχνα το και πήγαινε παρακάτω
    [COLOR="#800080"][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS][B]Honey, nobody ever gonna love you
    The way I try to do.[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    17
    ...ακόμα και τώρα μπορείς να το πεις...επίμενω ότι η ιστορία του συγγενή καλύπτει αυτήν της απαγόρευσης σχέσης. Θα εξαγριωθεί τόσο πολύ που θα σε συγχωρήσει

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Athenz
    Posts
    338
    Xωρίς να θέλω να σε μπερδέψω με τις πολλές απαντήσεις και να σε επηρεάσω αρνητικά σε κάτι, γιατί είναι λίγο περίεργο το ζήτημα, αλλά αν ο πατέρας σου είναι όντως τόσο αυστηρός όσο μας λες, που να μην δέχεται το γεγονός πως έχεις σχέση, τότε καλύτερα να μην του αναφέρεις τίποτα ακόμα.Αν θες την γνώμη μου καλύτερα μην αφήσεις να συνεχιστεί αυτό που γίνεται με τον θείο σου και άστο να ξεχαστεί, χωρίς να δώσεις σημασία στις απειλές του, δεν νομίζω άλλωστε πως και ο ίδιος θα θέλει να μαθευτεί.

    Βέβαια όλο αυτό ξεκίνησε και από δικό σου λάθος, δεν σε ανάγκασε να κάνεις κάτι με το ζόρι.Είσαι σίγουρη πως δεν θες να συνεχιστεί ή πως λες όλη την αλήθεια;
    Υou don't know the power of the darkside...

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    athens
    Posts
    700
    πες στο μλκα το θειο αν πεις τπτ για το γκομενο μ θα πω οτι μ την επεσες..πετα σποντες οχι μπαμ μπροστα σε συγγενεις οταν ειναι αυτος μπροστα να τρομαξει

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    SlaughterHouse
    Posts
    4,135
    ο θειος αυτο ειναι εξ αιματος?
    I m a Good Person With Bad Attitude

  15. #15
    Quote Originally Posted by Broken_DoLL View Post
    ο θειος αυτο ειναι εξ αιματος?
    ναι, λεγεται καπς λοκ.....:Ρ

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Συναισθηματική αιμομιξία
    By RainAndWind in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 56
    Last Post: 20-12-2010, 14:24
  2. Διεκδικούν το δικαίωμα τους ....στην αιμομιξία!
    By Χάιντι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 6
    Last Post: 15-10-2010, 13:03
  3. Αιμομιξία
    By vill_ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 240
    Last Post: 19-09-2010, 17:05

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •